Kristof in Vietnam
Inhoud blog
  • 21 mei
  • 13 mei
  • 13 mei
  • 13 mei
  • 10 mei
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    16-04-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.16 april
    hey

    al eventjes geleden dat ik nog iets gepost heb, maar hier komt er terug ene.

    Had de 14de en 15 april vrij, dus dit betekent dat ik met het weekend meegeteld 4 dagen verlof had.

    Zaterdag zijn we met het brommerke de stad gaan verkennen. We zijn eerst naar de bothanical gardens geweest.
    Je kunt het een beetje vergelijken met de zoo bij ons, een kaartje kost 12000 dong wat omgerekend 0.50 euro is.
    Bovendien is er in het park ook veel aandacht voor planten en natuur.
    De dieren in het park daarentegen lijken soms wel verwaarloosd en heel ongelukkig, je moet maar is naar de foto's gaan kijken op mijn space.

    Zondag was het een rustige dag
    We hebben onze brommers terug binnen gedaan, en nadien zijn we gaan afspreken met 2 Belgische meisjes die hier Engelse les geven.
    Een van de meisjes is zelfs van Heusden en noemt Shana en is de dochter van frituur step inn, ook toevallig dat we die hier tegenkomen.
    Tegen de avond zijn we nog gaan eten en daarna wa films gekeken.

    Maandag heb ik ook niet veel gedaan buiten uitgeslapen en tegen de avond iets gaan drinken en eten.

    Dinsdag zijn we gaan zwemmen in Sky garden, dit is een appartementsblok in een chiquer gedeelte van Ho Chi Min City.
    Was wel tof enkel dat de zon er niet helemaal wou door komen en het regelmatig wat druppelde.
    Tegen de avond zijn we iets gaan eten en toen begon het echt wel te regenen.
    In enkele seconden tijd word het gans stil, alle brommerkes verdwijnen en gaan schuilen en de mensen op straat trekken masaal ergens binnen.
    Gewoon effe stilte wat echt wel raar is als je de drukte en het geroep en het lawaai hier in de stad kent.

    Vandaag een rustige dag op het werk
    Mijn baas is naar Bali voor klanten. Ikzelf moet voorlopig aan het actualiseren van een boek werken maar de website dewelke ik hiervoor nodig heb ligt al een ganse week plat dus ben mij maar bezig beginnen houden met het aanvragen van prijsofferte's voor klanten.

    foto album op space is bovendien ge-update met foto's van het weekend en vanaf morgen ook foto's van ons vorig weekend aan zee in mui ne

    grtz
    kristof
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    16-04-2008, 06:42 geschreven door kristof  
    Archief per week
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 26/09-02/10 2005
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs