Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Dilbeek-malcontenten

31-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.promoteam WC
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Schepen Carine Walravens zwijgt niet langer meer

Carine Walravens schepen van burgerlijke stand staat verwonderd over het reilen en zeilen en negatieve kritiek die de coalitiepartner CD&V verspreid.

Het mag gezegd worden dat schepen Walravens geen slapende politicus is en er naar streeft om echt voor de burger op te komen.Jammer dat er van alle kanten tegenkantingen en kritiek komt.
Haar laatste project het geboortebos was de kroon op haar werk en getuigde van positieve bedoelingen.Jammer dat de pers haar discreet weg in een hoek duwde.Groen!Haar afschilderde als een kleuter die voor het eerst een sprietje gras zag.Haar collega haar van verre feliciteerde.

Op dit ogenblik is zij een van de meest bevoegde persoon om aan politiek te doen geen makkelijke arbeid want naast haar drukke notariaat en haar gezin blijft er niet veel tijd meer over.
Alle trouwers en jubilarissen kunnen getuigen van een goedlachs, blijgezinde schepen, die als het er op aan komt haar manneke kan staan.Haar promoteam werd haar afgeraden, want o jee dit was toch wel een heel negatieve en gevaarlijke groep.Zij vormde haar eigen mening en oordeelde niet.
Welke visie en overtuiging men ook mag hebben deze vrouw verdiend een dikke plaats vooruit.
Haar Plaats op de lijst zullen wij met trots en zonder stoot meerdere malen aanduiden.
Wij zijn al jaren in Dilbeek actief, langs de ene zijde als drukkingsgroep, langs de andere als promoteam en wij gaan ervoor.Wij gaan voor de persoon.

Dilbeek zal er dan anders uitzien, met weinig woorden, maar daden.

Promoteam Carine Walravens





31-03-2006 om 15:00 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MMI parnas

Groot-Bijgaarden: gemeentebestuur en MMI- Parnas samen op weg naar een oplossing voor de verkeerssituatie rond de school.

De veiligheid rondom de school werd al verschillende jaren door de school aangekaart. Een dramatisch ongeluk korte tijd geleden was de druppel die de emmer deed overlopen en de school richtte een schrijven aan het gemeentebestuur.
De school, het oudercomité en de directie zouden niet langer bij de pakken blijven zitten en drongen aan op een tegemoetkoming. De zone 3O was destijds een mooi gebaar maar voldeed niet.
Gisteren had er een vergadering plaats tussen het gemeentebestuur en de afgevaardigden van de school.

De directie, de voorzitter van het oudercomité gingen samen aantafel zitten met Burgemeester Stefaan Platteau, ingenieur De Brabander, schepen van onderwijs Georges De Vliegher (CD&V), schepen van openbare werken, Walter Zelderloo (VLD) en commissaris Jef Raes.

Noch de school noch het gemeentebestuur was tevreden met het provocerende persbericht, waarmee de partij NV-A uitpakte naar de media toe. Dit zorgde voor enige spanning tussen de beide partijen. Maar de plooien werden glad gestreken.

“Het werd een vergadering waarin beide partijen een oplossing zochten voor de veiligheid van de schoollopende jeugd. Beide partijen waren bezorgd en wilden een verbetering aanbrengen. Er heerste een gemoedelijke sfeer”. Aldus burgemeester Stefaan Platteau.

De parking gelegen aan de Bosstraat wordt aangepast. Voortaan gaat men meer agenten plaatsten die de situatie kunnen opvolgen en de veiligheid in betere banen leiden.
Op 18 april legt men alle mogelijkheden voor aan de verkeerscommissie, hiervoor zal er door ingenieur De Brabander hoofd van de dienst openbare werken een rapport worden opgemaakt.

Aan de firma Cartomils wordt gevraagd niet langer vrachtwagens op de parking te plaatsen.
Aangezien de omgeving van de school in zone 30 ligt en men geen zebrapad mag aanbrengen gaat men op zoek naar een andere oversteekmogelijkheid. De school die over twee uitgangen beschikt, een gelegen aan de Bostraat de andere aan de Brusselstraat krijgt een oplossing voor beide.
Er zal ook een aanhangwagen met flikkerend verkeersbord geplaatst worden om de chauffeurs die langsheen de Brusselstraat rijden erop te wijzen hun rijstijl aan te passen, in het belang van de schoolgaande jeugd. ” We kwamen met een zeer goed gevoel uit de vergadering, De veiligheid van onze leerlingen is prioriteit”aldus Karin Deschouwer van het oudercomité .

31-03-2006 om 11:49 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Brief van een fan
Onderwerp: Pajoteditie - Dilbeek

Waarde hoofdredacteur,
Met alle respect voor je initiatief van de pajottenlandse internetkrant,
maar wat dilbeek betreft is het niet mooi om zien meer. Waarom er niet
direct een spreekbuis van de burgemeester en zijn vld van gemaakt ?
Bovendien vinden veel politieke waarnemers het niet kunnen om op het
prive-blog van de redactrice rechtstreekse reclame te vinden (reclame !!!)
voor liberale en vl. belang politici.
Lees zelf maar
www.bloggen.be/kelen
Elk zijn ding, natuurlijk. Maar als je wil dat je internetkrant door
IEDEREEN gerespecteerd wordt in Dilbeek, zal het een andere weg moeten
opgaan !Veel geluk!
A.C.

reactie:
 
In de eerste plaats probeer ik nieuws te brengen van en voor eenieder.Veel politieke waarnemers zijn niet content meld u,bent u er een van???
Ik ben geen spreekbuis van niemand.Maar mensen die het waard zijn zullen wij promoten.
Wil u er ook van genieten dan laat je maar even je naam na.

Ik hou van kritiek, maar ik moet het er wel mee eens zijn.

Mark Twain (ps. van Samuel Clemens), Amerikaans schrijver, 1835-1910-Alleen een lichtzinnig mens trekt voortijdige conclusies.(Jacob Levin)

Oordeel niet te snel
Alleen het nieuws dat ons bereikt kan men schrijven.


 

-Wij zijn er voor iedere burger,partij,mens.Hebben geen beperkingen.
Graag je tekst doorsturen dan sta je ook in de internetkrant.

 




31-03-2006 om 00:00 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

OOK DIT WAS EEN APRILGRAP

 

Burgemeester Stefaan Platteau de meest begeerde man in de gemeente Dilbeek

Uit een recente enquête door het studiebureau “Wijzen en Ga” blijkt dat burgemeester Stefaan Platteau de meest begeerde man van Dilbeek is. Overal waar hij in de buurt komt gaan vrouwenharten sneller slaan. Het fenomeen ontstond al een hele tijd geleden, wat het kiesgedrag ook enorm bepaalde, de burgemeester trok zich los van alle opkomende politieke collega‘s en haalde meer dan 5000 stemmen binnen.

Schepen Georges De Vliegher komt op de tweede plaats te staan en is een pak minder populair bij de vrouwen. Walter Zelderloo betreedt de derde plaats en valt zowel bij mannen als bij vrouwen in de smaak dankzij zijn goedlachse kant. Een onverwachte maar toch terechte vierde plaats voor Jef Valkeniers, die er ondanks zijn leeftijd toch nog een heel aantal vrouwelijke schoonheden aan overhoudt. Marc Willen en Luc Deleu delen samen de vijfde plaats.



31-03-2006 om 00:00 geschreven door dilbeek-malcontenten  


29-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ter info voor iedereen
www.sluipverkeer.be

Sluipverkeer in Dilbeek ?

29-03-2006 om 19:06 geschreven door dilbeek-malcontenten  


28-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

Ouderwetse ideeën een toonbeeld van echt dé-modé

Het is inderdaad tijd om eens verder te gaan denken, en aan velen te zeggen dat men mee moet met de tijd.Elke andere structuur, nieuwe visie een doordacht patroon kan wonderen doen.
Als men dan niet vertrekt van een ouderwetse bouillon is men op het goede pad.

Wie aan politiek gaat doen moet dan al méér dan moed hebben.Als alles zo rampzalig is en veranderd moet worden dan zou ik niet graag voor deze ongelukkige erfenis staan.

Beloften zijn natuurlijk gemakkelijk uit te spreken, maar vernieuwingen die gerealiseerd worden kunnen prachtig zijn.Alleen begrijp ik niet goed waarom men zoveel jaar stil zwijgt en nergens geen verzet hoorde of toch maar zeer zwak.

 Hadden wij onmondige vertegenwoordigers van het volk?Want dan zit er maar een ding op.Alles vernieuwen en een heel nieuwe ploeg vinden met kennis van dossiers…

De behoefte aan en schepen van inspraak wordt alleen maar groter.Bovendien veegt de bevolking voor een groot stuk zijn voeten aan het gemeentebestuur.

Weet je wat zo mooi is nu heeft de gemeente de bevolking nodig, anders wordt ze niet geraadpleegd. Max.…..Er gaat ons een hemel in Dilbeek belooft worden

laat de erfenis dan maar aan een notaris of een advocaat
daar dan nog wat echte verassende vernieuwingen bij
en voila we zijn er.Het promoteam..

28-03-2006 om 15:19 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Opvallend

Links en rechts hoor ik dat sommigen panikeren want er is teveel nieuws dat verspreid wordt

Stil aan weet ik hoe laat het is.
Zijn er met de verkiezingen mensen die méér of minder stemmen halen de zondebok zal men treffen.

Raak dus

28-03-2006 om 09:22 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Historiek:

de oorsprong van het blauw als kleur van de liberale familie

Het gebruik van het blauw als kleur van de liberale familie vindt zijn oorsprong in de kieswet van 1877. Deze wet legde onder meer vast hoe de stembrieven er moesten uitzien. De kandidatenlijsten op de stembiljetten dienden voortaan in alfabetische kolommen en in een bepaalde kleur gedrukt: links, in blauw de liberale; rechts, in karmijnrood de katholieke namen; zwart werd voorbehouden voor onafhankelijke kandidaten. Waarschijnlijk ook om de ongeletterde tegemoet te komen.

Het gebruik van het gekleurde stembiljet is reeds lang verdwenen, doch het blauw is definitief als kleur van de liberale familie, als symbool van het liberale ideeëngoed ingeburgerd.


Promoteam

28-03-2006 om 00:00 geschreven door dilbeek-malcontenten  


27-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.veiligheid
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Dom land, faal land

Om méér dan rood van te worden en met de kop effenaf in de grond te lopen

Gisteren gezien op tv

Journaliste smokkelde bom binnen

Een journaliste van het VTM-programma Telefacts heeft tijdens de Europese top in Brussel, van vorige week, een bom en een geladen pistool kunnen binnen smokkelen in het hotel waar de Franse president Chirac en de Duitse kanselier Merkel logeerden. Ondanks enorme veiligheidsmaatregelen, werd de journaliste niet gecontroleerd*

De bom * was krachtig genoeg om een hele verdieping op te blazen. De politie van Brussel zegt dat de Franse president Chirac en de Duitse bondskanselier nooit gevaar liepen.

Volgens de veiligheidsdiensten gedroeg de journaliste zich nooit verdacht en werd ze daarom niet gecontroleerd.

Wéér eens bravo België, tijd om na te denken

*

27-03-2006 om 23:16 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Vogelgriep

De H5N1-stam van het vogelgriepvirus heeft zich over Europa, Afrika en delen van Azië verspreid. Meer dan 100 personen zijn wereldwijd al omgekomen aan de ziekte en 180 mensen raakten besmet, sinds de vogelgriep in 2003 weer opdook.

2003 en alarm werd veel later ingezet.Als het er op aan komt staat de wetenschap nergens.

Ongestoord eten we verder van mogelijk besmette producten want ook dat zal later aan het licht komen.*

Als mensen hebben we er toch maar een zooitje van gemaakt..

Tijd voor Respect??

27-03-2006 om 21:44 geschreven door dilbeek-malcontenten  


26-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
De federale regering gaat zondagavond verder met de begrotingscontrole. Er zouden nog ongeveer 300 miljoen euro gevonden moeten worden.   De inkomsten uit belastingen en effectisering zijn gunstig en zouden al goed zijn voor een miljard euro. De begroting voor de gezondheidszorg is vorig jaar met een evenwicht afgesloten en er zijn geen grote problemen in de sociale zekerheid.

gezondheidszorg ,als je dat zo leest twee keer niets...je mag enkel niet ziek worden om te gaan beseffen dat al je inkomen worden opgeslorpt door je medicatie en dergelijke.Bravo..........

26-03-2006 om 22:55 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.geen uitleg

Kartel CD&V/N-VA grootste in Vlaanderen na peiling

 
Mochten er vandaag verkiezingen zijn, dan wordt het kartel CD&V/N-VA de grootste politieke formatie in Vlaanderen, voor het Vlaams Belang, het kartel sp.a-Spirit en VLD-Vivant. Dat blijkt uit de driemaandelijkse peiling van de kranten La Libre Belgique, De Morgen, VTM en RTL-TVi. In vergelijking met de peiling van drie maanden terug gaan enkel sp.a-Spirit en Groen! licht achteruit
Geen commentaar...................................................................................................enkel jawade

26-03-2006 om 21:12 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Promoteam
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Thema respect

“Indien de volgende 6 jaar de Dilbeekse gemeentelijke politiek weer gedomineerd wordt door dezelfde mensen, zal Dilbeek lang niet meer zo aantrekkelijk zijn zoals het was (en onze gemeente heeft al veel van z’n pluimen verloren”.stond te lezen op een site .De voorbije Zes jaar bestond toch niet enkel uit VLD raadsleden .Waarom wacht men tot 8 oktober er mag gerust nu nog verandering optreden………

Oei dan moet het stemgedrag ook gelden voor eigen speerwerpers…

Respect,achting,bewondering ,eerbied.. knap

26-03-2006 om 14:14 geschreven door dilbeek-malcontenten  


25-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

“DNA! heeft in ieder geval de ambitie om van Dilbeek terug een gemeente met aanzien en pit te maken zoals in betere dagen het geval was.en een vrouw zoals martine Pitteljon mag er best wezen, destijds was zij voorzitster van een oudercomité en iedereen kwam aan bod met of tegen de goesting van een ander.
Het is ook een doordrijver met waarde.Maar om te gaan aansluiten bij Cd&v..verloren energie zolang die partij niet is opgekuist......
wie zich even terug in de tijd kan zetten
zo schitternd was dat regime niet..dan begon men volenté te bouwen

a la Carte
In Bijgaarden heertse er toen de bouwwoede.....en werd het ene na het andere gebouw opgericht...en de grote Delaize.....Aldi.......

zal verder maar zwijgen zeker.............
Groene landelijke woningen...had de toenmalige cd&v schepen belooft ....
Ewel t zijn grote mastodonten.....

 

 

mercie tegen het vorig regime..neen bedankt

Ale karel ,Geert en anderen...geniet..en bouw op..

Ik heb zo een voorgevoel dat er één groot kartel zal worden gevormd en men groen!spirit en SP-A over de streep gaat trekken.

Afwachten

Verkiezingskoorts stijgt.

“

25-03-2006 om 17:26 geschreven door dilbeek-malcontenten  


24-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dilbeek 1972
Klik op de afbeelding om de link te volgen Dilbeek 1972
macht eendracht en veel groen.

24-03-2006 om 23:43 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Geen echt verwacht nieuws want het was als een doorkijkbloes een strategie die te voorzien was
Op weg naar een betere Dilbeek? Zonder verstedelijking…die er destijds al voor de liberale afwerking aanwezig was…

Geen vriendjespolitiek…Die reeds Van Voor 1972 dateert……

Elke nieuwe partij is welkom en een verruiming.Wanneer die zich gaat aansluiten bij anderen dan mag men zo anders zijn als men wil men zal met de tijd dezelfde strategie aannemen en volgen.En onder ons CD&V en VLD ….Ik meen me te herinneren dat de CD&V de grondlegger van vriendjes en machtspolitiek was in Dilbeek.

Alleen was alles veel mooier verpakt en vuile was ging rechtstreeks naar de waserette………….

Het was één machtszone.Een blok en pot nat.
Alles veranderd maar er zal nog veel water de zee bereiken en veel moeten veranderen om te geloven in het nieuwe

Succes..ik sta open maar behoud mijn kritische blik

24-03-2006 om 23:31 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

DNA!samen met Cd&V en NV-A naar de verkiezingen

“Dilbeek heeft recht op een bestuur met visie, ruggengraat en politieke durf! Gedaan met lijdzaam toezien, want hier is … DNA!. DNA! is in het leven geroepen uit noodzaak!

Het beetje visie waarmee Dilbeek nu bestuurd wordt is gestoeld op korte termijn beslissingen, vriendjespolitiek en weinig doordachte maatregelen. Er worden goede beleidsplannen gemaakt en goedgekeurd, alleen gebeurt er daarna niets meer mee.

Er wordt veel beloofd en veel geknikt, maar weinig beargumenteerd en sommige Dilbekenaars varen er misschien voorlopig wel goed bij, maar uiteindelijk zal het iedereen zuur opbreken.

Dilbeek heeft volgens DNA! dan ook nood aan een bestuur met een lange termijnvisie, een bestuur dat beslissingen durft te nemen in het algemeen belang en dat lokale initiatieven van verenigingen, vrijwilligers en andere inwoners ondersteunt en ook aanmoedigt!

DNA! had ervoor kunnen kiezen een drukkingsgroep, een beweging te zijn en te blijven. Maar aangezien het vijf voor twaalf is, is er niet genoeg tijd om beetje bij beetje je standpunten door te voeren, het is tijd voor actie en echte verandering in het beleid. Dit kan maar op één manier: nl. echt deel uitmaken van het beleid.

Omdat DNA! het aantal stemmen dat zij kunnen halen op 8 oktober optimaal willen gebruiken is er maar één mogelijke keuze om deel te nemen aan de verkiezingen en dat is samengaan met één of meerdere partijen. (Hoe groter het aantal stemmen je nl. bij elkaar vergaart, hoe minder stemmen je nodig hebt om een zetel te halen).

Onze keuze was even moeilijk als evident, en dus kozen we voor het enige realistisch haalbare alternatief om de Dilbeekse VLD dominantie te stoppen: nl. aansluiten bij CD&V/N-VA. We gaan ons niet laten opslorpen door dit groot kartel, we hebben samen één doel, en dat is de grootste politieke groep in Dilbeek worden.

We kregen van dit kartel ook garanties om onze onafhankelijkheid te kunnen blijven bewaren! Anders zouden we niet met hen in zee gegaan zijn.

Laat ons duidelijk zijn: volgens ons is het de VLD (of de LVB?) die op dit moment het beleid uitmaakt en wij zien hen als verantwoordelijk voor het verstard (non)beleid, de vriendjes- en dagjespolitiek waar Dilbeek nu al 10 jaar mee te kampen heeft. (Zij hebben namelijk een ruime meerderheid in het schepencollege.)

De VLD noemt Dilbeek de beste gemeente van Brabant. Was het maar waar... Een rondrit in andere Brabantse gemeenten (Sint-Pieters Leeuw, Zemst,..) maakt ons pijnlijk duidelijk dat dit niet het geval is....

DNA! heeft in ieder geval de ambitie om van Dilbeek terug een gemeente met aanzien en pit te maken zoals in betere dagen het geval was...

Een stem voor DNA! is dus een stem voor een open, ander, beter Dilbeek en dit voor ALLE Dilbekenaren!!

Nu zijn we nog aan het kamperen voor het gemeentehuis, over 6 maanden hopen we een echt onderdak te vinden in het gemeentehuis.”, aldus DNA!

www.dilbeeknuanders.be

24-03-2006 om 18:41 geschreven door dilbeek-malcontenten  


23-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

Brandstichting in school in Asse

do 23/03/06 - De brand in de Sint-Martinusschool in Asse vanmorgen is aangestoken. Dat blijkt uit een eerste onderzoek van de politie en het parket.

(foto VRT) In de school zijn drie brandhaarden gevonden, samen met sporen van inbraak. Volgens de lokale politie wijst alles op opzettelijke brandstichting.

De brand in de Stationsstraat was na een half uur geblust, maar door de rookschade zijn verschillende klaslokalen onbruikbaar.

De volgende twee dagen zijn er geen lessen en examens worden opgeschoven.

23-03-2006 om 23:40 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

Leerlinge met tbc besmet in Roeselare

In 2005 raakten 1.202 mensen in ons land besmet met tuberculose. Vooral de Brusselse regio wordt getroffen, met vier keer meer zieken dan in Vlaanderen en Wallonië. De voorlopige cijfers zijn donderdag bekendgemaakt naar aanleiding van de wereldwijde tuberculosedag.

Het aantal gevallen van de besmettelijke infectie van de luchtwegen, bleef de voorbije tien jaar stabiel in België. Per 100.000 inwoners worden gemiddeld twaalf mensen besmet met de ziekte.

23-03-2006 om 23:36 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.bebouwingsprobleem

Zeg hade wij nu in den limburg gewoond dan haaaaaaaad dat allemaaaaaaal niet zo rap bebouwd geweeeeeeeeeeeeeeessssssssstttttttttttttt.
Ja ik weet het mich kind.Vandaar dat ier zo eeennnnn straffffffffffffffeeeeetoereeeeeeeeennnnnnnnnnn gebeurennnn

K heb mich nog gedacht da ga een staart ging krijgen.moch ni joeng had mijne gebuur gezegd. zoraaaapppppppp gaaaaaaaaaaatttttttt daaaaaaaaaaattttttttttt ni.In Dilbeeeeeeeeeeeek precies weeeeeeeeeelllllllllllllllll.

tekst :t veurleste neus

23-03-2006 om 21:41 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

23-03-2006 om 15:07 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.politieke klap
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Politieke achterklap

Kunde ga geluven dat er mier zit in deij draa joengeren van de cd&v dan in gans deij partij,k zen ne kier goon zien nor de sait..
ja joengens kunnen dij skraiven….K zen der van verskoesjt.

Ze woren niet content met deij por bumkes zele dat deij madam van den burgerlijke stand geplant eijt..

ale manneken ,is dat demeij dat deij dor ni woren?

Kem et nog gezeit, ade ze alles ni vol gebawt wadde wijle wa mier bume gezien.

En ja deij laist van den beurgemeester: feijtelek zender toch wat avere tussen zele

Kem et nog gepaast……

As ge een thema pakt respect veur een ander den moede toch zien dat de mensen nen toekomst emen en gien pausmobieltjes op dane lijst gon zetten.
Natuurlijk een joenge van deij dra weit uk ni wa ze wil want da wil beurgemeester weuden da stoet ba de joengeren…ale t is een cirk..
pertank deij van den burgerlijke stand es een braaf masken…zuveil kritiek moeste ze na uk ni geiven….
(deizen tekst komt van t veurleste neus)

23-03-2006 om 13:17 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Alles kan niets moet……en jij gelooft dat..alles moet en weinig kan…

Dat wordt de slogan naar de toekomst toe…

Meningen zijn als spijkers: hoe vaker je er op slaat, hoe dieper ze doordringen.

Als iedereen het recht heeft zijn mening uit te spreken, heeft ook iedereen het recht er geen aandacht aan te schenken

Een eigen mening vormen kost tijd. Haal er een in huis. De mensen zijn nooit zo goed of zo slecht als hun meningen

Vrijheid van meningsuiting is de vrijheid van burgers om hun overtuigingen kenbaar te maken, zonder voor vervolging door de staat te hoeven vrezen.

De vrijheid van meningsuiting is een belangrijke waarde in een democratische rechtstaat als België. Dit grondrecht wordt niet alleen expliciet gewaarborgd door de grondwet, het vindt tevens zijn oorsprong in de Universele Verklaring van de Rechten van de Mens (UVRM art. 19) en het Europees Verdrag voor de Rechten van de Mens (EVRM art. 10).

De lezer is doorheen de jaren zeer kritisch geworden, nu de media nog. Misschien is het tijd dat de media haar identiteitscrisis meemaakt

Hou wel op tijd je adem in want echte persvrijheid bestaat niet

23-03-2006 om 10:55 geschreven door dilbeek-malcontenten  


22-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Mijn visie gemeenteraad gisteren

Vergaderen in harmonie is niet de juiste zin…een kakelkot van te lang opgehokt gevogelte dat nu perse wil gaan vliegen.
Sommigen lijken prijsduiven en halen het ene flop antwoord na het andere.

Sommige gemeenteraadsleden heb ik nog nooit horen spreken. Zwijgplicht of snappen er geen jota van, het geeft een ergerlijke indruk.

Wanneer men eens met een onderwerp afkomt dat heel wat zou kunnen verbeteren aan de samenleving wordt het lichtjes gezouten gepekeld afgevoerd en legt men het op de stapel der non geziene en slapende dossiers.

Wanneer ik alles aanschouw en daar mond gesnoerd moet toekijken, zou ik soms een fameus stuk van mijn tong afbijten.

22-03-2006 om 23:28 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Nicotine en diergeneesmiddelen aangetroffen in eieren

In eieren die in de schappen van de supermarkt liggen, zijn resten van verboden diergeneesmiddelen en nicotine gevonden. In geen van de onderzochte eieren, waaronder ook Belgische, was het restant te hoog. Dit concludeert de Voedsel en Waren Autoriteit (VWA) van Nederland na onderzoek.

22-03-2006 om 23:18 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.om te onthouden
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Geniet van het leven. Het is immers géén repetitie.(George Bernard Shaw, Brits toneelschrijver, 1856-1950 )

Wijze mensen hebben geen advies nodig; dwazen willen er geen(Benjamin Franklin, Amerikaans schrijver en diplomaat, 1706-1790 )

Grote geesten hebben doelen; kleine geesten hebben wensen. (Washington Irving, Amerikaans schrijver, 1783-1859)

Vergissingen zijn de poorten naar ontdekkingen. (James Joyce, Iers schrijver, 1882-1941 )

Wij beschouwen slechts hen als mensen met gezond verstand, die onze mening zijn toegedaan.(François Duc La Rochefoucauld, Frans moralist, 1613-1680)

Er valt heel wat op vrouwen aan te merken, maar ze zijn de beste andere sekse die we hebben.(Don Herold)

Niets maakt een vriendschap zo sterk als het geloof van de ene vriend dat hij superieur is aan de andere.(Honoré de Balzac, Frans schrijver, 1799-1850)

Het heelal verwart mij: ik kan mij niet voorstellen dat dit uurwerk wel bestaat en er geen uurwerkmaker zou zijn.(Voltaire (ps. van François Marie Arouet), Frans schrijver en filosoof, 1694-1778)

Het is niet voldoende om een goed verstand te hebben; het belangrijkste is het goed te gebruiken. (René Descartes, Frans filosoof, 1596-1650 )

Een kind is veel meer
dan een aanstaande dame
of een aanstaande heer.
Wie dat in het kind niet ziet,
die begrijpt het wonder niet.
(Toon Hermans, Nederlands cabaretier, °1916)

22-03-2006 om 23:03 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

22-03-2006 om 19:52 geschreven door dilbeek-malcontenten  


21-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OPGELET

Internet Explorer 6 kan crashen door speciale site

Er is een nieuw lek opgedoken in Internet Explorer 6. De Microsoft-browser zou kunnen crashen bij het bezoek aan een speciale webpagina.

Het lijkt echter niet om een groot probleem te gaan. Microsoft onderzoekt het lek en komt vermoedelijk met een oplossing in zijn maandelijkse patch.

21-03-2006 om 14:20 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Kranten kunnen een weerspiegeling zijn van een gebeuren .
Jammer dat velen het anders opnemen spelen met teksten, belangrijke zaken veranderen in banaliteiten……

Schroom kent men niet…een wereld voor slijmballen..onderkruipers en duikers
De macht van papieren schrijvers loopt soms de spuigaten uit…Je kan er nochtans zo iets knap van maken
Binnenkort moet men een hommage richten aan een paar sukkelreporters…

21-03-2006 om 00:00 geschreven door dilbeek-malcontenten  


20-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

20-03-2006 om 23:42 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
www.editiepajot.com

Onze internetkrant kent nog even problemen.Ik bewonder onze eindredacteur en medewerkers die dag en nacht te sleutelen aan het probleem dat sinds zaterdag ontstaan is.Voor al diegene die al juichen…te vroeg wij zijn een team en werken eraan

knap werk
in orde

20-03-2006 om 22:09 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.promoteam WC
Klik op de afbeelding om de link te volgen

20-03-2006 om 16:49 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

CD&V wijst elke samenwerking met het Vlaams Belang af.

Het politiek bestuur van 13 maart 2006 bevestigde unaniem de afgesproken partijlijn: CD&V wijst elke samenwerking met het Vlaams Belang af.

Wij trekken naar de kiezer onder het motto"van respect word je sterk". Respect opbrengen voor mensen betekent dat we de problemen (sluikafval, trage justitie, files, samenleven met migranten, werkloosheid enz.) moeten benoemen

Wel een domme slogan als men van bij voorbaat anderen weigert

20-03-2006 om 16:39 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ik kan meer dan alleen maar uitleg geven
Klik op de afbeelding om de link te volgen










ik kan meer dan uitleggen

20-03-2006 om 16:23 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Mannen vaker ontevreden met hun uiterlijk

 
Mannen haten steeds meer hun buikje en liegen vaker over hun gewicht. Dat blijkt uit een Brits onderzoek van een gezondheidsinstituut, verschenen in the Independent.

Ongelukkig
Vijfhonderd heren werden voor het onderzoek ondervraagd. Daaruit bleek dat ze niet alleen ontevreden over hun uiterlijk zijn, maar zich ook werkelijk druk maken over hun looks. Een vijfde van de ondervraagden heeft moeite met de benen en een kwart voelde zich ongelukkig over hun hele lichaam.

Hier drie voorbeelden van

dat heet dan gelukkig zijn
t gevoel volmaakt te zijn

20-03-2006 om 14:53 geschreven door dilbeek-malcontenten  


18-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.knap gedaan
Klik op de afbeelding om de link te volgen Groen lachte en dacht een aantal boompjes.....wat een spectaculaire verandering...
maar het volk kwam en het was een succes...
promoteam CW

18-03-2006 om 20:01 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Eerste boomgaardaanplanting trok een massa inwoners aan.

De schepen van bevolking Carine Walravens(VLD) speelde reeds sinds 2004 met de idee van een geboortebos in Dilbeek. Graag had zij dat per deelgemeente georganiseerd, maar dat was niet simpel. De Heer André Coppens van de milieuraad gaf de schepen enkele nuttige tips en het project kreeg vorm. Na lang zoeken in samenwerking met Eric De Jonghe van de milieudienst en Christian de Neve van de groendienst werd er een geschikte locatie gevonden. Achter de brouwerij De Neve lag een geschikte weide, vlakbij de watermolen van Sint Gertrudis Pede, een uiterst gezellige omgeving.

“Een geboorte is het mooiste wat er is. Een stralende dag, het kan niet beter. In het voorbije jaar 2005 werden er maar liefst 380 kindjes geboren in Dilbeek, als schepen van bevolking ben ik daar heel blij mee.De verjonging is immers heel belangrijk.” Zo begon de toespraak van schepen Carine Walravens.

“Tevens is het belangrijk ook een groene gemeente te blijven, een reden waarom de eerste aanplanting van een geboorteboomgaard plaatsvindt.

Er werden twaalf bomen geplant, een bescheiden begin. Schepen Carine Walravens had er liever meer geplant, maar alle begin is moeilijk en de start is het belangrijkste. ”De talrijke opkomst en de grote respons voor dit project wijst erop dat we verder moeten gaan, en dat zal ook zo zijn.” Zo eindigde de toespraak .Tevens met een hartelijk feliciteren naar alle ouders en de kinderen zelf. Terwijl de kinderen opgroeien, worden de bomen ook groter. Het jonge plantje zal opgroeien tot een volwassen boom en later, als de boom vruchten voortbrengt, is het de bedoeling dat de kinderen deze komen plukken. Als de bomen groot zijn zullen ze veel wind dienen op te vangen, het zal bij de kinderen niet anders zijn, hoge bomen vangen veel wind. Eens zal de tijd komen dat de kinderen met hun ouders of hun kinderen in deze boomgaard zullen rondlopen.
Voor de kinderen geboren in 2006 tot en met 2009 zal men op deze locatie verder aanplanten. Een bord met deze planning staat reeds op de weide.

De fanfare van Sint Gertrudis Pede zorgde voor de muziek, deze keer geen Belgisch volkslied, geen Vlaamse Leeuw, vrolijke swingende muziek voor het hele geslaagde gebeuren.
Blauwe en gele ballonen, de kleuren van Dilbeek, voegden nog een groter sfeerbeeld aan het hele gebeuren.

Elk kind kreeg ook een geboortecertificaat van de schepen Carine Walravens, mee ondertekend door schepen Rita De Dobbeleer(cd&V) van de groendienst.
Een zeer knappe prestatie, een geslaagd project. Bravo schepen Carine Walravens, met het hart op de juiste plaats.

18-03-2006 om 19:37 geschreven door dilbeek-malcontenten  


17-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Het Vlaams Belang overweegt ernstig zijn leden te vragen de christelijke mutualiteit (CM) te verlaten. De partij reageert daarmee op de uitspraak van ACW-voorzitter Jan Renders dat iemand die met het Vlaams Belang zijn gemeente wil besturen niet met het ACW-label naar de verkiezingen kan trekken.

Je hoeft niet aangesloten te zijn bij een politieke partij om te moeten beseffen dat cm een zeer droevige instantie kan zijn.
Naar aanleiding van mijn wijkraad en persoonlijk geschil met de CM verantwoordelijke werd ik op zieke dag vergeten, uitgesloten.;Njet basta…gewoon fluiten…

Anderstalige zieken kregen helemaal niets.Een vaak discriminerende houding.
Ja ik heb CM verlaten en heb er geen spijt van….. integendeel.

17-03-2006 om 23:34 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.officiele erkening rampgebied
Klik op de afbeelding om de link te volgen








Ik wens u te informeren dat op de Ministerraad van 24 februari 2006 een aantal extreme
extreme natuurfenomen als ramp erkend werden. De publicatie van de Koninklijke Besluiten ter erkenning van deze rampen wordt verwacht tegen eind maart 2006. Pas na publicatie is de erkenning officieel en kunnen de aanvragen voor schadeloosstelling via het Rampenfonds ingediend worden.

De aanvraagdossiers tot schadeloosstelling dienen uiterlijk ingediend te worden op de laatste dag van de derde maand die volgt op de maand dat het Koninklijk Besluit dat de ramp erkent, is verschenen.

Na publicatie van de betreffende Koninklijke Besluiten in het Belgisch Staatsblad zal een officieel schrijven ter kennisgeving aan de betrokken burgemeester gericht worden. Een kopie van het schrijven zal aan de gemeentelijke coördinatoren natuurrampen bezorgd worden.

Informatie over de procedure inzake de aanvraagdossiers rampenschade kan bekomen worden bij Marie-Claire Loozen (tel: 016/26.78.16 - email: rampenplanning@vl-brabant), hetzij door consultatie van de website van de provincie Vlaams-Brabant:

http://www.vl-brabant.be/levenenwonen/veiligheid/veiligheidContent.jsp?page=2877

Werden door de Ministerraad van 24 februari 2006 erkend als ramp: 

 

  De hevige regenval, plaatselijk vergezeld van grote hagelkorrels van 29 & 30 juli 2005

Gemeenten erkend als rampgebied:

Asse

Beersel

Dilbeek

Drogenbos

Grimbergen

Halle

Meise

Sint-Pieters-Leeuw

Wemmel

 


















 De hevige regenval van 19 & 20 augustus 2005

Gemeente erkend als rampgebied:

Herne

 

 

 De hevige regenval van 10 & 11 september 2005

Gemeenten erkend als rampgebied:

Drogenbos

Geetbets

Grimbergen

Haacht

Hoeilaart

Keerbergen

Kraainem

Machelen

Meise

Overijse

Sint-Genesius-Rode

Tervuren

Vilvoorde

Wemmel

Zaventem

17-03-2006 om 21:52 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

CORDON KRAAKT

De voorbije week is er in het politieke en mediatieke wereldje heel wat te doen geweest over het fameuze cordon sanitaire. Ondertussen hebben verschillende zittende burgemeesters openlijk verklaard na de verkiezingen (indien nodig) onderhandelingen met het Vlaams Belang te willen opstarten.

Het zou wel eens kunnen dat het hier slechts om het topje van de ijsberg gaat. Zo wees Eric Donckier er in 'Het Belang van Limburg' terecht op dat het waarschijnlijk is dat voor elke burgemeester die zegt dat hij desnoods met het Vlaams Belang wil besturen, er waarschijnlijk twee zijn die het niet zeggen, maar wel hetzelfde denken.

De hele kwestie heeft ondertussen binnen CD&V en VLD voor paniekreacties, interne discussies en problemen gezorgd. Het wordt dan ook hoe langer, steeds duidelijker dat de traditionele partijen zélf de gevangene zijn geworden van hun falende strategie.

17-03-2006 om 20:04 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

"CD&V'ers die akkoord sluiten met Belang, liggen eruit"

Dit vond ik de strafste titel deze week….

Waar is men bang voor,wat een discriminatie.wat een durf… gelukkig zijn er nog andere meningen.

17-03-2006 om 16:07 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Geboortebos
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Aanplanting geboortebos

“Binnen de VLD wordt dat zeker op applaus onthaald.

VLD-schepen Walravens probeert nu toch nog wat ‘groene’ zieltjes te winnen door een geboortebos aan te leggen. Ze wil daarmee niet alleen de pasgeboren baby’s vieren, maar ook ‘tonen dat Dilbeek bezorgd is om de natuur’” aldus groen!

Morgen is het zover,de bomen worden aangeplant en wij zullen er zijn.het initiatief ligt een pak verder dan alleen maar zieltjes winnen.Wie schepen Carine walravens kent weet beter…menselijkheid staat boven aan haar lijst……

Het promoteam

17-03-2006 om 15:43 geschreven door dilbeek-malcontenten  


16-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.malcontent
Klik op de afbeelding om de link te volgen










maak je eigen malcontenten shirt...

16-03-2006 om 20:32 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

laat je niet gebruiken

Een oude meegeefkundige educatieve zin.Traditioneel is dit niet alleen een zeer leerrijke zin, het strookt vaak met de waarheid.
Dilbeek heeft van die mensen die voluit hun voedingsbodem op je kunnen uitstrijken.

Mensen verdienen respect .Concurrentie heeft men pas als men ze creëert .Beschamend, mensen die werken als hobby en het spit zouden moeten delven voor goed betaalde….

Waar zijn wij mee bezig.

16-03-2006 om 18:08 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

RAAK

Naar de verkiezingen toe zijn er altijd zondebokken

De persconferentie werd gegeven en er was een massa aan inwoners en getuigen dat de 12 dode dieren verwaarloost uitgehongerd en hun leven niet langer zou duren met vangen en van hier naar daar te voeren.

Men houdt de zaak nu draaiende en slaagt er in het nog in de pers te brengen.

Gaat men anders schrijven als de internetkrantredactrice verdwijnt???
Bovendien vraag ik me af hoe de reportage verliep want de restauranthouder spreekt geen woord nederlands.

 

Woont in Anderlecht en niet in Dilbeek.Zijn buren klagen steen en muur....objectiviteit ontbreekt...

Proficiat dit is een staaltje onkunde……Kuis op tijd je schouw.......

Burgemeester Dilbeek krijgt klacht voor afmaken vogels

“Zes dierenbeschermingsorganisaties hebben beslist om samen een klacht in te dienen tegen de burgemeester van Dilbeek nadat hij maandag "een honderdtal vogels liet afmaken" in een vijver in Schepdaal. Dat liet de Franstalige vogelbeschermingsvereniging Ligue Royale Belge pour la Protection des Oiseaux (LRBPO) vrijdag weten.

De klacht gaat over het niet respecteren van de wetgeving over het dierenwelzijn en de jacht in het Vlaamse gewest "aldus een gazet

16-03-2006 om 13:04 geschreven door dilbeek-malcontenten  


15-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

CD&V heeft een nieuwe jongeren site

Dilbeek bravo....Knap, als de ouderen zich daar nu een keer niet zouden mee moeien blijft het recht.
Bravo Elke

, je bent jong en je wil wat…

Als DNA!nu eens iets liet weten dan zou je weten waar je eigenlijk aan toe bent.Moed

15-03-2006 om 19:36 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

vroeg ,maar al een fijn paasfeest toegewenst.

15-03-2006 om 19:11 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Opvangtehuis Groot-Dilbeek
Klik op de afbeelding om de link te volgen





Geen opvangtehuis in Groot-Dilbeek

Groot-Dilbeek telt bijna 400000 inwoners en nergens treffen we een opvangtehuis aan.
Bij de minste schade aan een woning, bij dreigend gevaar kan men in één van de vier appartementen van het OCMW trekken, de enige noodoplossing.
Groot-Dilbeek kan toch mee aanbieden.Jaren geleden heb ik een vrouw moeten onderbrengen in een hotel omdat ze niet naar huis durfde.
We beschikken over genoeg gebouwen om daar eens werk van te maken.Een centrum waar men terecht kan in geval van nood.Zo weten we ook wat er leeft bij de bevolking, wat de noden en de behoeften zijn.
Wie ziet het zitten om daar mee aan te werken?

15-03-2006 om 10:34 geschreven door dilbeek-malcontenten  


14-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Promoteam
Klik op de afbeelding om de link te volgen





Maten: s=nadenkende
            m=voor de recht voor de raap denkende
             X=t moet gaan veranderen
              XL=geen beloften maar doen
              XXL=we zullen doorgaan tot dat we er staan

14-03-2006 om 20:23 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Vlaams belang is de eerste die affiches plakt in Groot- Dilbeek

.

14-03-2006 om 19:56 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Filtspalen ook in andere landen
Klik op de afbeelding om de link te volgen

flitspalen ook in andere landen

14-03-2006 om 10:14 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

1960

1960 was een bewogen jaar, Kongo werd onafhankelijk, Verdragen waarvoor België als depositaris optreedt - 's Werelds eerste direct-view transistor televisie sony. Er vallen grote hoeveelheden neerslag in het noorden en in het centrum van het land: we meten tot 80 mm in Gentbrugge (Gent). Er zijn overstromingen op meerdere plaatsen in Laag-België…geen jaar om mijn kop al te laten zien.Mijn oudste zus werd geboren.

1963 ,het was tijd ik kwam eraan en zie met mij is heel wat van start gegaan.

1963 - 's Werelds eerste compact transistor VTR, PV-100De winter van 1963 was de koudste winter van de eeuw, de gemiddelde temperatuur was in de Bilt 3 graden onder nul. In

Stemmen van de taalwetten

In 1963 werd de reeks taalwetten, die sedert 1873 gestemd werden, afgerond. De grenzen tussen de cultuurgemeenschappen werden afgebakend. De taalgrens werd vastgelegd en België werd ingedeeld in 4 taalgebieden: Nederlands in het noorden, Frans en Nederlands in Brussel-Hoofdstad, Frans in het zuiden en ten slotte Duits in de Oostkantons.

Sinds 1963 migreerden in totaal 115.000 Turken naar België, ... België sloot in 1963 met onder meer Turkije een verdrag om arbeiders naar hier te halen. ..

1963 het jaar,veranderingen en als deze er nog niet genoeg waren dan zou ik er wel voor zorgen.

14-03-2006 om 07:43 geschreven door dilbeek-malcontenten  


13-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Restauratiepremie aan het huisje Mostinckx te Dilbeek
Er werd een provinciale subsidie toegekend van 20% (128.350,07 euro) aan de gemeente Dilbeek voor de restauratiewerken aan het huisje Mostinckx op het Dorpsplein 5. Het gebouw is eigendom van de gemeente Dilbeek en werd beschermd als monument bij besluit van 23 oktober 1981. Huisje Mostinckx is een van de laatste getuigen van vakwerk- en leembouw in het Pajottenland.
Er staan nog wat balken recht,veel leem is er niet meer aan ....kan het geld niet beter worden gebruikt of heb ik een gat in mijn cultuur.......................................het zoveelste oude kot voor Dilbeek

13-03-2006 om 23:06 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

De opmars voor de verkiezingen is spectaculair.Het gaat overal een echte hemel op aarde worden.
burgers we kunnen niet rap genoeg oktober zijn.

al gauw ons lied nog eens zingen







Zie die van Dilbeek maar hun emmers halen
Hun riolen overhoop hun kelders niet meer droog….

Zie die van Dilbeek met hun dweilen zwaaien
Het water loopt maar door

De dweilen niet meer droog
Zie ze maar dweilen zie dat nu aan

Wanneer de zon schijnt is het gedaan
Zie ze maar dweilen zie ze daar staan
als we niet op straat komen is het nooit gedaan….



 

13-03-2006 om 13:15 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CD&V met als thema respect naar de verkiezingen
De campagne van CD&V voor de lokale verkiezingen van oktober bouwt verder op het thema respect. Zo zullen de christendemocraten in elke gemeente en provincie hun programma als een "respectactieplan" uitwerken, dat draait rond zekerheid, samenleven en betrouwbaar bestuur.
Knap ,Dilbeek het kan niet meer stuk

13-03-2006 om 13:07 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
CD&V en VLD, de twee grootste coalitiepartijen in Schoten, zijn elk apart bereid om na de verkiezingen van 8 oktober met het Vlaams Belang (VB) te praten als ze samen geen meerderheid bereiken.
wel waar gaan we naartoe..dat is eens kiezen voor de kiezer...

Dilbeek???



13-03-2006 om 12:56 geschreven door dilbeek-malcontenten  


12-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.promoteam WC
Klik op de afbeelding om de link te volgen

12-03-2006 om 19:11 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Vlaams belang gaat de probleemwijk "de Reinaertwijk aanpakken".Deze sluit aan op onze wijk dank zij het ongepast plaatsten van nieuwbouwen en al jaren huiveren we vanuit de wivinawijk voor de problematische situatie van de Reinaertwijk.Waar inwoners die er echt iets willen van maken het spit moeten delven voor tal van onhandelbare mensen die er een getto van maken.


“Enkele weken geleden werd ik gecontacteerd door een dame die in de Reinaertwijk woont. Ze was wanhopig door de pesterijen die ze moest ondergaan vanwege allochtone buren. Er waren ook nog twee andere buurtbewoners aanwezig bij het gesprek. Ze vertelden over het verslechterende leefklimaat in deze wijk. Verfransing, vervreemding, vandalisme, onveiligheid, … Opmerkelijk was dat ze het er allen over eens waren dat de Reinaartwijk ooit wel een aangename plaats was om te wonen. Vandaag is het anders. Iedereen in Dilbeek weet dat, ook het beleid. Maar wat gebeurt er om de leefbaarheid van de wijk te herstellen?”In een tweede categorie van gevallen staat de woning niet leeg, maar wordt ze – uiteraard voor een hoger bedrag – doorverhuurd aan andere mensen. Of soms wordt de woning gewoon gebruikt als een soort hotel voor vrienden en verwanten uit het thuisland Wij zullen het probleem aankaarten op de volgende gemeenteraad en vragen dat de politie actief optreedt tegen deze fraude”.

Jurgen Ceder(vlaams belang)

Deze informatie vond ik terug bij Geert Hoogstoel.Ik kan er alleen maar aan toevoegen dat er tevens heel wat drugs verhandeld wordt en niemand het probleem in De Reinaertwijk durft aan te kaarten.

Als voorzitster van De wivinaraad kan ik dergelijke initiatieven alleen maar toejuichen.
Wanneer ik in de buurt kom van de Reinaertwijk dan vind ik het erg dat de mensen die in de huizen leven niet meer rust krijgen.Men terroriseert de buurt en het optreden is nihil.Zelfs wanneer men er een tijd geleden een man heeft neergestoken.Men laat het maar groeien en door allerhande nieuwbouwprojecten is de aansluiting op onze wijk een feit.Bovendien haalt men als jongeren daar zijn drugs een trafiek die wij vroeger al hadden aangekaart maar geen respons op kregen.


12-03-2006 om 11:46 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ik stem niet zomaar op je kop
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Ik stem niet zomaar op je kop
Niets kan ik winnen of verliezen

Bij wie kan ik oprechtheid vinden
Wie blijft zijn beloften zomaar trouw.

Ik apprecieer de eerlijkheid algauw
Want als een massa weer gaat heersen

Dan kunnen wij vooruitgang vergeten
Ik stem niet zomaar op je bol…….

12-03-2006 om 08:46 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
humor

12-03-2006 om 07:53 geschreven door dilbeek-malcontenten  


11-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.jadejade
Allé vooruit, die volumeknop omhoog en...

"Let the beast go" !!! En Meezingen hé

de tekst staat er, dus tis nie zo moeilijk

-> Klik hier

en laat je maar eens lekker gaan.....

11-03-2006 om 23:45 geschreven door dilbeek-malcontenten  


10-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Promoteam WC reageert
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Promoteam WC keek met verbazing naar E-Nieuws Groen Dilbeek

Onze schepen Carine Walravens heeft graag het groen op de juiste plaats.
In het E krantje lezen we de zoveelste aanval op de struiken die er triestig bij stonden op het kerkhof en die zij liet kortwieken om een ordentelijk zicht te scheppen.
Ter plaatse hebben wij kunnen vaststellen dat het wat overroepen was en men haar als struik-groenverkrachter opstelde. Dat zij een geboortebos in leven riep is blijkbaar net iets van het goede teveel. De nodige commentaar valt..
Men kan de vraag stellen wat Groen Dilbeek in het leven heeft geroepen de laatste zes jaar.

Het is in elk geval zo discreet dat we het niet zien.

10-03-2006 om 12:44 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Kasteel van Groot-Bijgaarden/Château de Grand-Bigard.

Bloemenperk vanaf 7 april, te bewonderen aan het kasteel van Groot-Bijgaarden.

Ik zal er ook zijn Geert.
Weet je wat Groot-Bijgaarden sierde: er was geen strijd onder de bevolking, maar allen samen komen ze op voor hun rechten ongeacht hun taal.
Dat men Franstalige publiciteit maakt is natuurlijk hinderlijk.Op de site gebruikt men 3 talen, om in regel te zijn zou men er het Duits moeten bijplaatsten.De inwoners van Groot-Bijgaarden zijn echt aangename mensen.Hier is nooit een echte taalvete geweest.De fusie heeft dat in de hand gewerkt en de meeste Bijgaardenaren zijn daar niet content mee en was liever met Zellik in zee gegaan.
Het industriepark allen al brengt verfransing met zich mee.Wat mensen praten, maakt me eigenlijk niet uit, als het respect naar het Nederlandstalige karakter toe er is dan kan dat.
Integreren heb ik altijd verkondigd, men lachte het weg, op een verstandige manier en niet brut.

Moest men een premie inschakelen en er geld mee verdienen dan zou het vlug geklaard zijn en het Nederlands karakter zou toe nemen zeker van…Een premie voor éénieder die Nederlands leert.
Een oplossing….De bevolking is altijd het slachtoffer van lakse politiekers.
De Bijgaardse bevolking vraagt niet om al die herrie en is verdraagzaam.Pakken problemen altijd samen aan .....en worden niet graag het slachtoffer van ingerichte gelegenheden,zij vragen om geen franse pubiciteit.

10-03-2006 om 11:59 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

10-03-2006 om 10:51 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Burgemeester Platteau een” dieren beul aldus media”

Wanneer men kijkt naar de uitzending van RTL en in details gaat snuffelen, krijgt men een korte videofilm te zien opgenomen door de mensen die de zaak aanklagen.Men kan zich dan de vraag stellen waarom men zo een film net een paar dagen voordien heeft genomen.Was het een te voorziene omstandigheid, dan verzuimde de burger zijn plicht.
De media speelt hier een slechte rol en men moet voorzichtig zijn als het gaat om burenruzies die aanslepen .
De dieren konden een bedreiging vormen voor de melkveestapel van de boer.Destijds heb ik dossiers afgewerkt op de melkquota en koeien zijn op zichzelf al dieren met verschrikkelijk veel aandoeningen.Als men uit voorzorgsmaatregel handelt en zeker alsv erantwoordelijke van een gemeente, kan men alleen maar zeggen dat er toch iemand niet te laf was om zijn taak op te nemen.

Wanneer eerst overal de toelating gevraagd moet worden zit men al met een massa dieren, want ook die vermenigvuldigen zich.De herrie rond de vogelgriep werkt dergelijke situaties in de hand.Daarvoor is men nog geen dierenbeul.Als de griep doorbreekt in ons land zal men anders piepen.Tenslotte Burgemeester Platteau heeft jarenlang zelf dieren gehad, en is geen dierenbeul.

10-03-2006 om 08:47 geschreven door dilbeek-malcontenten  


09-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Moraaltip
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Moraaltip

Al jaren was zij ziek en sleepte ze haar oude lichaam mee.
Lang had ze er over nagedacht, leven of leven als een oude dame.
Haar spirit naam de overhand en waar ze ook kwam men zou het niet zien.
Haar opzet slaagde,nochtans was ze meer dan versleten.
Op tijd de geest verruimen deed wonderen.
Geest en lichaam netjes gescheiden, niet toegeven niet afgeven.

Waarom zou ze dan nog zwijgen

Neen, ze had niets te verliezen.
Ze had op de intensieve geleerd te vechten, je hangt daar aan de machine en bewijs je maar, het denken dwaalt af en er je geest roept zet door, het is nog te vroeg je moet nog heel wat verzetten.Geniet geniet……

Sta niet stil bij het gebeuren, laat je geest een ruimere wereld kennen.
Zet je gedachten op nul, draai je muziek af en toe eens hard en laat je lichaam even achter.
Lichaam en geest gaan blijkbaar niet altijd samen,de moraal:

Leef met je eigen verhaal

09-03-2006 om 23:09 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Alle vrouwen aan de top
Laat een ander het maar proberen

Al de vrouwen net voorop laat de anderen zich maar boesjeren
We zullen doorgaan tot dat we er staan

We zullen doorgaan tot op de juiste plaats
We zullen door gaan we zullen door gaan…

09-03-2006 om 19:57 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.promoteam
Klik op de afbeelding om de link te volgen




















Promoteam
Een nieuwe look,een nieuwe trend,het promoteam.






Gratis vergelijkingen en een objectieve
weergave van verkiesbaar opgestelde mensen
We beginnen als promoteam van WC ,
een vriendelijke milieubewuste WC eend.
Een blonde met lef=blonde Leffe
Ze valt te drinken en valt goed in de smaak.
Is klein maar heel dapper.symbool voor rechtvaardigheid

Laat zich niet doen,doet op tijd haar mond open. 

Totaal nieuw en het proberen waard,wij gaan ervoor
het promoteam WC
Gaat men deze eend sparen,ophokken of afknallen.

 

Wij beschermen deze eend in ieder geval.
wij staan los van partijen en promoten enkel persoonlijkheden.

09-03-2006 om 19:55 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

rtl geeft verslag dode dieren terug

Dilbeek in de kijker via RTL .Men laat er de mensen aan het woord die tegen het doden van de dieren waren.De burgervader toont op zijn minst aan dat hij verantwoordelijkheid kan nemen,want de vogelgriep sleept  nu al weken aan en zorgt voor de nodige angst.We terffen hier nog geen echte gevallen maar gaat dat lang uitblijven?

Het werd geen verborgen feit maar een openbaar feit.Men treft geen concrete feiten aan juist het melden van doden van dieren,het aantal stijgt,maar echte concrete beelden zijn er niet.Wat de burgemeester ook aanvangt men houd hem  scherp in het oog om hem te zien falen.

Verkiezingskoorts......best mogelijk....wil toch lukken dat de buurman een persoon is die het voor de vogels opneemt ...het wekt de indruk dat het opgezet spel is en de burgvader door impulsief reageren het slachtoffer werd van een mooie opzet.De meeste mensen weten nu al niet wat ze met hun dieren, katten . zouden aanvangen.Dus echt een msdaad ????

09-03-2006 om 09:22 geschreven door dilbeek-malcontenten  


08-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.In Dilbeek daar stond een huisje
Klik op de afbeelding om de link te volgen

In Dilbeek daar stond een huisje
Kijk eens door het vensterraam

Kwamen eenden aangelopen
Klopte even aan
Help me help me uit de nood
Want de jager schiet me dood
Laat me in je huisje klein
Zal je dankbaar zijn.......

08-03-2006 om 19:49 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Stemmingsliedeke

’t Is goed naar ’t Dilbeeks lot te kijken

Nog even voor we stemmen gaan.
Of er van Bijgaarden tot Schepdaal
Wat Dilbeeks groen is blijven staan

Of al het water weg kan stromen
Of regenval ons huis bedreigt
Of we nog altijd mogen dromen
Dat dit probleem een antwoord krijgt.
En vind ik in het lot van Dilbeek
Dat er wat bomen zijn gespaard
Dat een bekken is gevonden
Waar al het water wordt vergaard

Dan denk ik:’t kan misschien nog lukken
Beloften als een avondzoen.

’t Is goed naar ‘tDilbeeks lot te kijken
Maar zonder D’ogen toe te doen.

08-03-2006 om 11:59 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

De konijnendans….draai je oren in het rond ..stamp met je pootjes op de grond…steek je tanden mooi vooruit..alle partijen achteruit……..zie dit als een mooie kans .Dit is de konijnendans LALALALA LALALALALA

08-03-2006 om 11:03 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dilbeek Dilbeek...
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Dilbeek Dilbeek
Dilbeek Dilbeek

Slaap jij nog,slaap jij nog
O,de bevolking zal kijven
De verstedelijking aan het uitbreiden
Dom Dilbeek dom

08-03-2006 om 08:35 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.goede morgen morgen
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Goede morgen morgen goede dag
Goede morgen goede morgen
Blij dat ik je op mijn bloggen op mijn zag
Goede dag iedereen.....
Blij dat ik je weer door het nieuws loodsen mag.
Goede dag Dilbeek, blij dat ik je weer mag storen
Zingend springend..



08-03-2006 om 07:50 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.


Afslachting in Dilbeek

“Naar aanleiding van uw bericht op de internetkrant bij editie Pajottenland van gisteren: 11 eenden gedood in Schepdaal

Blijkbaar werd jullie krant niet helemaal juist ingelicht. In bijlage laat ik u een artikel uit La

Dernière Heure dat wel de juiste versie van de feiten weergeeft. Er werden inderdaad een 100-tal eenden en verschillende soorten ganzen genadeloos afgeknald op maandagavond. Het feit dat de burgemeester de feiten verdraaid door te stellen dat het maar 10 eenden waren, is enkel en alleen om alles in de doofpot te steken zodat dit hem geen stemmen zou kosten in oktober.

Ik kan u meedelen dat nog meerdere afgedankte en afgezette dieren hetzelfde lot wacht de komende dagen en weken onder het mom van 'we kunnen ze toch niet vangen dus schieten we ze maar neer'.

Kan u dit alstublieft in uw krant publiceren zodat aan deze praktijken een eind komt.

Ik verzoek u hierbij wel dit bericht als volstrekt anoniem te beschouwen”aldus een lezer van onze internetkrant

In de krant La Dernière Heure meldt men het volgende:”De psychose van de vogelgriep drijft de burgemeester tot het laten afslachten van een serie eenden om koeien te redden. Guy Vermeiren uit Schepdaal was maandagavond getuige van de feiten. Meerdere jagers waren gewapend met jachtgeweren en begonnen eenden, ganzen en andere zwerfvogels op de vijver af te schieten, volgens de orders die ze kregen van Burgemeester Platteau.Dinsdagmorgen kwamen mannen in witte pakken de kadavers ophalen met een auto van de gemeente”.

Dat dit verhaal een staart ging krijgen was te verwachten.Blijkbaar gaat het daar in schepdaal om een burenruzie en men kan zich ook de vraag gaan stellen of men de burgemeester niet in een val heeft gelokt.Gelet op zijn soms toch snelle reactie is hij een makkelijke prooi.

Aangezien de vogelgriep serieuze vorm aan neemt kunnen we ons de vraag stellen wat zouden wij doen in zulk een situatie.

08-03-2006 om 00:00 geschreven door dilbeek-malcontenten  


07-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

Stem je even voor mij…lalalal
Maak wat tijd voor me vrij…
Stem je even voor mij…
Want dat maakt me zo blij………….lalalal

07-03-2006 om 21:40 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.malcontent
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Het lopen door Dilbeek

Op zoek naar wat groen

Het stiekem waken

Dat goed gevoel

Het kijken naar huizen

Dat maakt ons lui lui lui lui

Dat heet dan malcontent zijn

T gevoel niet gewenst te zijn

Dat heet malcontent zijn

T gevoel verwaarloost te zijn….
Het onbezorgd dromen

Gewoon over jou

En dat jij zou komen

Verkiezingen heel gauw

Het kijken naar affiches

Dat stemt ons vrij

Dat heet dan malcontent zijn

T gevoel niet content te zijn

Dat heet malcontent zijn………

07-03-2006 om 20:13 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

Olala olala wat ere ga ne skune hof neve ma

Iene in tgroen,mei bumpkes zu skuun…

Olalala

Wat ere ga een dikke villa

Iene met censes da kan dilbeik wensen

………

07-03-2006 om 18:49 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Zie die van Dilbeek maar hun emmers halen

Hun riolen overhoop hun kelders niet meer droog….

Zie die van Dilbeek met hun dweilen zwaaien

Het water loopt maar door

De dweilen niet meer droog

*

Zie ze maar dweilen zie dat nu aan

Wanneer de zon schijnt is het gedaan

Zie ze maar dweilen zie ze daar staan

als we niet op straat komen is het nooit gedaan….

07-03-2006 om 13:39 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.politiek
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Wij zijn de mannen die Dilbeek moeten veranderen
Politiekers ambeteren die bouwwerken vereren….

Wij zijn de mannen die opkomen voor onze belangen
De burger prepareren en het nieuws lanceren.

07-03-2006 om 08:02 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

Ik ben Roland Marico/Geboren te Vlamertinge (Ieper):Wonende te Leopoldsburg 3970

Guillaumelaan 5 E mail : roland.marico@telenet.be

Wij zijn zes maanden gefolterd en mishandeld geweest door de rebellen in Congo

Waar ik nog steeds de gevolgen van draag

Het boek is niet geschikt voor gevoelige lezers.

Indien het boek U niet moest bevallen,vraag ik met een beleefd verzoek het volledig bestand door te willen sturen naar de familie of vrienden In de hoop op een gustig gevolg dank ik U vriendelijk. De beste groetenMomenteel komt het boek “ DE ACHT VAN STANLEYSTAD” uit.

Het heeft ongeveer 4 jaar in beslag genomen om al de nodige gegevens te verzamelen en te verwerken. Het is een waar gebeurd verhaal dat handelt over 8 Belgische soldaten, waarvan ik er één was. Zes maanden krijgsgevangen, in een hel van één Congolese gevangenis waar mishandelingen en folteringen schering en inslag waren.

Een verhaal waar men dagelijks in doodsangst en in dramatische onzekerheid moest leven.

In kranten werden hardnekkige geruchten verspreid met de melding over onze terechtstelling Het was op dat ogenblik dat Loemoemba vermoord werd. Indien U het rijk geïllustreerde boek(160 bladzijden) in uw bezit wilt krijgen kan dat voor de spotprijs van € 11,90. Verder in dit schrijven vind u enkele illustraties uit het boek.

.

07-03-2006 om 00:00 geschreven door dilbeek-malcontenten  


06-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

Overal overal waar het verkiezingen zijn waar verkiezingen zijn

Overal overal waar verkiezingen zijn daar is het bal………lala lala lalal ……..
Maak men bolletje maar zwart maak men bolletje maar zwart...

06-03-2006 om 21:44 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.haja
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Het agressieve vogelgriepvirus H5N1 kennen we al sinds 1997. Na een korte rustpauze is het virus in 2001, 2002 opnieuw opgedoken en heeft het zich verspreid over steeds meer landen.

In het zuidoosten van Oostenrijk zijn twee of drie katten aangetroffen die besmet zijn met het H5N1-virus.

In Dilbeek heeft men de borden aan de vijver gezet: verboden de dieren te voeden. Een must, de dieren staan wel op een rantsoen meer dan gebruikelijk, de vraag kan gesteld worden wat deze beesten in petto hebben. Binnenkort krijgen we de film Birds van Affred Hitchcock, waar de dieren in je nek vliegen .Zo zie je maar alles uit het verleden kan terug keren….sprak zij met enige aanmoediging tot een aantal partijen…..

06-03-2006 om 20:26 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

Ik heb eerbied voor jouw grijze waarden

Zij bekronen het werk van een oud gezicht
Ja, het trachten doorheen al die jaren…

Geeft nu toch wel een somber zicht…lallalalala

06-03-2006 om 00:00 geschreven door dilbeek-malcontenten  


05-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.goe bezig
Klik op de afbeelding om de link te volgen

een 3 talen affiche ,straf,ik wist niet dat dat kon....zie geert hoogstoel
maar intergratie is ook belangrijk..

05-03-2006 om 20:56 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.big fan
Klik op de afbeelding om de link te volgen trouwe lezers internetkrant..geef toe je zou voor minder schrijven...

05-03-2006 om 20:14 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.geert Hoogstoel
Willy Segers haalt scherp uit naar de Bloggen Van Geert hoogstoel

"Blijkbaar volstaat het voor het Vlaams Belang niet meer omvoorstellen, decreten of resoluties in te dienen die de Vlaamse Onafhankelijkheid dichter bij kunnen brengen. Als ze er zelf niet bij betrokken zijn, kan het volgens de heren de facto al niet goed meer zijn.
In dit geval gaat het niet 'zomaar' over een tekstje of voorstel, nee : het gaat hier om het indienen van een resolutie tot 'Grondwet voor Vlaanderen'. Een beetje onderlegd jurist weet dat een grondwet de hoogste normis in het juridisch bestel, waar alle andere wetgeving aan ondergeschikt is.Dit voorstel kwam tot stand na een colloqium in 'De Schelp' van het Vlaams Parlement begin februari. Op een doodgewone zaterdagochtend kwamen meer dan 400 mensen afgezakt om dit eerder ongebruikelijke, maar - o zo belangrijke ! - thema mee vorm te geven.De initiatiefnemers waren N-VA en CD&V. Op 1 maart reeds werden de definitieve teksten ingediend in het Parlement. Snel en efficiënt, en dat rond een zo gevoelig thema !
Zoals gesteld : voor de heren van het Vlaams Belang is dit weer niet goed genoeg. Tja... Liever blijven zaniken over de politieke samenwerking tussen CD&V en
N-VA dan over de zaak ten gronde. Want dat dit merkwaardig kan genoemd worden datuitgerekend een partij als CD&V - via de politieke samenwerking met N-VA ! - tot dergelijke stappen kan worden gebracht, zal hen wel ontgaan zijn zeker ? Niet belangrijk genoeg ? De grootste politieke formatie in Vlaanderen dient dergelijke resolutie in, en het Vlaams Belang weet nu reeds dat het slecht is... "Aldus Willy Segers.
Dat niet iedereen gelukkig met de kartelvorming tussen CD&V en NVA is al meer gebleken...Deze ongelukkige possitie zal nog meer vorm aannemen wanneer DNA er zich toe aansluit.Waarin Vlaams belang verwees naar het sterke afgietsel van de reeds bestaande CD&V partij..

Wanneer er namen klinken als Decraen,vergels  E.D. zou het vermoeden wel eens een feit kunnen zijn.die een deel van DNA!vertegenwoordigen
Twee vlaamse partijen die elkaar in de haren vliegen,de burger die zich de vraag stelt wie is nu de meest extreme???
Vlaams belang is een partij die ik heb leren kennen met hun nieuwjaarspreceptie en het is een heel toffe,non agressieve groep.Niet wat men terft in andere gemeenten.


05-03-2006 om 17:05 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.respecteer

Papieren kranten

Men mag zeggen wat men wil, deze morgen was er jubilee 60 jaar en de mensen hadden liever geen foto s .Dit moet men kunnen respecteren.Discreet en met begrip heb ik me terug getrokken en wat doen collega s blijven aandringen totdat de mensen zicht verplicht voelen.
Daar heb ik een hekel aan respecteer op zijn minst de mensen hun idee.

05-03-2006 om 12:45 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

05-03-2006 om 12:34 geschreven door dilbeek-malcontenten  


04-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.burgemeester platteau
Klik op de afbeelding om de link te volgen "Burgemeester Plateeau onder de indruk van Laura Lynn haar leren pijpen"

04-03-2006 om 14:05 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.beter laat dan nooit
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Beter laat dan nooit

Pierre Raes en bombaerts Louse, hij 82 en zij 81 jaar gaven elkaar het jawoord .

Zij is nog nooit getrouwd geweest en hij vroeger.Ze kennen elkaar van jongs af aan.
De romance en de charme van beiden waren uniek niet voor beschrijving vatbaar.
Pierre was duidelijk in zijn nopjes met al dat vrouwelijk schoon volk.

De 85 jarige zus van Louise heeft er nog een mooi liedje en een goede mop als afsluiter aan toegevoegd.
De sfeer is voor geen pc vatbaar, uniek.

Deze mensen hebben nochtans al heel wat mee gemaakt maar genieten desondanks met volle teugen van het leven.

04-03-2006 om 12:31 geschreven door dilbeek-malcontenten  


03-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dilbeek
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Dilbeek: Thaborstraat aan renovatie toe.

De buurtbewoners van de Thaborstraat hadden een vergadering met Schepen Walter Zelderloo (openbare werken), Burgemeester Stefaan Platteau en schepen Jeanne Donvil(Sociale dienst). Voortvloeiend uit de vergadering was men er van overtuigd dat deze straat voor een deel heraangelegd moet worden.Dit ten bedrage van 180000 euro.

Ter hoogte van De Bergen, het verlengde van de Thaborstraat, zou de straat geknipt worden om het sluikverkeer naar en van de ring te beperken. Veel chauffeurs rijden met GPS en vinden langs die straten de kortste weg. De bedoeling is het verkeer te kanaliseren langs grote verkeersaders, en de woonkernen te vrijwaren.

Indien die plannen worden doorgevoerd moet er ook rekening gehouden worden met mogelijke overbelasting van andere wegen: De Berchemstraat naar Dilbeek centrum en de Palokestraat naar de N8. Het probleem moet ruimer aangepakt worden en misschien moet ook de Kerselaarstraat geknipt worden.
Burgemeester Plattau (VLD), Walter Zelderloo (VLD) en Jeanne Donvil(VLD) gingen al een kijkje nemen ter plaatste. Eerstdaags wordt het deskundig bekeken door Walter Zelderloo (VLD) en de verkeerscommissie. Van daar uit vertrekt het dossier richting schepencollege
.

03-03-2006 om 20:48 geschreven door dilbeek-malcontenten  


02-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.België het land der Blunders
Klik op de afbeelding om de link te volgen

België het land der Blunders?

"De verdwijning van Fehriye Erdal is voorpaginanieuws in alle Belgische kranten. Maar ook in Turkije spreken de Turkse krantencommentaren en nieuwsjournaals over de Belgische blunder. Voor Luc Van der Kelen is het duidelijk dat dit in het buitenland niet ongemerkt voorbij zal gaan. We zijn het land dat terroristen als de Turkse Fehriye Erdal niet alleen bescherming biedt, maar nu ook laat lopen. Er moet een diepgaand onderzoek komen."Wat gaat er komen,welke uitleg??

02-03-2006 om 18:38 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

02-03-2006 om 16:12 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

02-03-2006 om 15:38 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rendez -VS
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Wateroverlast

Er werd een aanvraag gedaan van een medewerker van de wivinaraad om de situatie waar de rioleringsinfrastructuur te kort schiet te bestuderen. De bevoegde ambtenaren komen naar Groot-Bijgaarden op 3/3/06 om 18U30 Petrus Bayenstraat 31.Dus zou ik zo zeggen allen daarheen.Kan je geen water in je kleder meer zien, ben je het beu om je woonkamer onder te zien lopen.Noteer dan deze datum,tevens om er zeker van te zijn dat niet enkel deze straat besproken wordt.Maar heel groot-Bijgaarden

Andere leden van het gemeentebestuur welkom.

tot dan

02-03-2006 om 14:20 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zo
Klik op de afbeelding om de link te volgen

02-03-2006 om 00:00 geschreven door dilbeek-malcontenten  


01-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitspraken die me liggen

,,Geef een jenever in de kerk''

De Kerk kàn niet communiceren'', beaamt communicatie-adviseur Wim Schamp. ,,Er is nu zó'n grote revival van religies maar de Kerk staat ernaast, kijkt ernaar en weet niet hoe ermee om te gaan. Ze is zeker niet de bezieler van de hernieuwde interesse voor spiritualiteit. Dat is vanuit de mensen zelf gegroeid. Vooral mensen van middelbare leeftijd, die carrière maken en goed verdienen, hebben een grote behoefte aan zingeving.''

,,Er is maar één oplossing: herbeginnen. Breek al die kerken af en maak er kleine, warme ontmoetingsruimten van. Poot er lange tafels neer waar de mensen gezellig kunnen aan zitten. Zoals in die succesvolle keten van broodwinkels Le Pain Quotidien .''

01-03-2006 om 20:35 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.archief krant

archief krant
Bewoners eisen bredere riolen
25 vrachtwagens beschadigde goederen opgehaald

GROOT-BIJGAARDEN - De hevige regenbuien van 30 juli hebben in Groot-Bijgaarden voor enorme wateroverlast gezorgd. De Wivinawijkraad wil de slachtoffers een handje toesteken. Heel wat Bijgaardenaren zijn ervan overtuigd dat het rioleringsnet in hun gemeente niet meer is aangepast aan het aantal huizen. Ze vragen actie van het gemeentebestuur.

Op 30 juli viel het water met bakken uit de hemel met heel wat waterproblemen tot gevolg. ,,De dagen nadien kreeg ik regelmatig verhalen te horen van mensen met ondergelopen kelders door terugslag van de riolen'', zegt Pascale Van der Kelen van de Wivinawijkraad. ,,Ik was zelf verbaasd dat het er zoveel waren. Daarom besloten we met de wijkraad een briefje in alle bussen van Groot-Bijgaarden te stoppen. Dat zijn er drieduizend. In dat briefje vragen we de mensen contact op te nemen met de wijkraad om samen de gemeente te vragen iets aan het probleem te doen.''

De wateroverlast beperkt zich niet tot één of enkele straten, maar tientallen straten deelden in de miserie. De wijkraad kreeg al 250 reacties en de brieven lopen nog steeds binnen. Deze reacties komen zowel van slachtoffers als van mensen die hun steun willen betuigen omdat ze het bij hun buren zagen gebeuren.

De ongeluksverhalen lopen al even gestaag binnen. Zwaar getroffen is bijvoorbeeld Daniel Moriau in de Jozef Mertensstraat. Zijn kelderverdieping was ingericht deels als muziekkamer voor zijn kinderen en deels als kinepraktijk. ,,Alle apparaten zijn kapot. Ik heb voor 70.000 euro schade'', vertelt hij. ,,En ik kan nog altijd niet werken. Ik ben nog altijd bezig met opruimen en sorteren.''

Moriau had nochtans zijn voorzorgen tegen binnenkomend water genomen. ,,Aan de oprit heb ik een drempel van 20 centimeter hoog en als het water toch over die drempel stroomt wordt het naar de tuin geleid. Dat systeem heeft gewerkt, maar niet tegen de terugslag uit de riool.''

De dag na de regenbuien heeft het gemeentebestuur er vrachtwagens op uitgestuurd om de onherroepelijk beschadigde goederen al af te voeren. De werklui van openbare werken hebben vijfentwintig vrachtwagens opgehaald.

Hoe bewijzen?

,,Het is allemaal erg vlug gebeurd, maar achteraf vragen de mensen zich af hoe ze nu hun schade moeten bewijzen'', merkt Van der Kelen op. Wie foto's heeft genomen van de schade zou in orde zijn. Ook facturen zijn nuttig. De meeste slachtoffers hebben nog geen verzekeringsexpert gezien. ,,Ze zijn overbelast!,,

Volgens de slachtoffers en de mensen van de wijkraad zijn te smalle rioolbuizen de boosdoener. ,,De riolen zijn indertijd aangelegd aangepast aan het aantal huizen in de straten'', klinkt het. ,,Maar sindsdien zijn er verschillende nieuwe wijken bijgebouwd. Hun riolen worden op die oude aangesloten en die kunnen het niet meer slikken. Wij hebben nu schrik elke keer als het regent!''

Samen met de wijkraad hopen de slachtoffers het gemeentebestuur te overtuigen de riolering in Bijgaarden te verbeteren om dergelijke problemen te voorkomen.

Linda VANDEN DRIESSCHE22/08/2005

01-03-2006 om 15:22 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wat gaat er om in sommige mensen
De federale politie onderzoekt een vreemde gijzeling die vannacht in en om Brussel plaatsvond.

Een man werd rond één uur in Ganshoren overvallen in zijn wagen.

Wat daarna gebeurde is voorlopig nog onduidelijk, maar zes uur later werd de man aan de afrit van de E40 in Affligem uit de wagen gezet. Even verderop staken de twee daders de auto in brand.

Het slachtoffer van de gijzeling werd gewond overgebracht naar het ziekenhuis. Wat het motief voor de daad was en of er een buit is gemaakt, is voorlopig nog onduidelijk.

Wat bezielt mensen om zo tekeer te gaan??

 

Waar is men nog veilig ?

01-03-2006 om 09:54 geschreven door dilbeek-malcontenten  




Foto

Archief per maand
  • 05-2009
  • 05-2008
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 06-2007
  • 04-2007
  • 02-2007
  • 12-2006
  • 11-2006
  • 06-2006
  • 05-2006
  • 04-2006
  • 03-2006
  • 02-2006
  • 01-2006
  • 09-2005

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Over mijzelf
    Ik ben kelen
    Ik ben een vrouw en woon in Groot-Bijgaarden (Land der slimmen) en mijn beroep is .
    Ik ben geboren op 05/01/1963 en ben nu dus 62 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: .
    43 jaar leven en laten leven levenstechnicus aan de vrije gedachtenschool dokter in de dweiskunde communicatietherap
    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Zoeken met Google



    Foto

    Mijn favorieten
  • Bloggen.be
  • internetkrant

  • Foto

    Startpagina !

    Foto

    Blog als favoriet !

    Foto

    Foto

    www.dilbeek-malcontenten.be
    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Mijn favorieten
  • Bloggen.be
  • http://www.iezie.be/toplist/stem

  • kijk ook eens naar www.editiepajot.com
    Gastenboek
  • Treffen oude tractors
  • fijn weekend
  • dooien boel
  • prettige feestdagen
  • gr uit beveren-waas

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs