Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Dilbeek-malcontenten

17-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.officiele erkening rampgebied
Klik op de afbeelding om de link te volgen








Ik wens u te informeren dat op de Ministerraad van 24 februari 2006 een aantal extreme
extreme natuurfenomen als ramp erkend werden. De publicatie van de Koninklijke Besluiten ter erkenning van deze rampen wordt verwacht tegen eind maart 2006. Pas na publicatie is de erkenning officieel en kunnen de aanvragen voor schadeloosstelling via het Rampenfonds ingediend worden.

De aanvraagdossiers tot schadeloosstelling dienen uiterlijk ingediend te worden op de laatste dag van de derde maand die volgt op de maand dat het Koninklijk Besluit dat de ramp erkent, is verschenen.

Na publicatie van de betreffende Koninklijke Besluiten in het Belgisch Staatsblad zal een officieel schrijven ter kennisgeving aan de betrokken burgemeester gericht worden. Een kopie van het schrijven zal aan de gemeentelijke coördinatoren natuurrampen bezorgd worden.

Informatie over de procedure inzake de aanvraagdossiers rampenschade kan bekomen worden bij Marie-Claire Loozen (tel: 016/26.78.16 - email: rampenplanning@vl-brabant), hetzij door consultatie van de website van de provincie Vlaams-Brabant:

http://www.vl-brabant.be/levenenwonen/veiligheid/veiligheidContent.jsp?page=2877

Werden door de Ministerraad van 24 februari 2006 erkend als ramp: 

 

  De hevige regenval, plaatselijk vergezeld van grote hagelkorrels van 29 & 30 juli 2005

Gemeenten erkend als rampgebied:

Asse

Beersel

Dilbeek

Drogenbos

Grimbergen

Halle

Meise

Sint-Pieters-Leeuw

Wemmel

 


















 De hevige regenval van 19 & 20 augustus 2005

Gemeente erkend als rampgebied:

Herne

 

 

 De hevige regenval van 10 & 11 september 2005

Gemeenten erkend als rampgebied:

Drogenbos

Geetbets

Grimbergen

Haacht

Hoeilaart

Keerbergen

Kraainem

Machelen

Meise

Overijse

Sint-Genesius-Rode

Tervuren

Vilvoorde

Wemmel

Zaventem

17-03-2006 om 21:52 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

CORDON KRAAKT

De voorbije week is er in het politieke en mediatieke wereldje heel wat te doen geweest over het fameuze cordon sanitaire. Ondertussen hebben verschillende zittende burgemeesters openlijk verklaard na de verkiezingen (indien nodig) onderhandelingen met het Vlaams Belang te willen opstarten.

Het zou wel eens kunnen dat het hier slechts om het topje van de ijsberg gaat. Zo wees Eric Donckier er in 'Het Belang van Limburg' terecht op dat het waarschijnlijk is dat voor elke burgemeester die zegt dat hij desnoods met het Vlaams Belang wil besturen, er waarschijnlijk twee zijn die het niet zeggen, maar wel hetzelfde denken.

De hele kwestie heeft ondertussen binnen CD&V en VLD voor paniekreacties, interne discussies en problemen gezorgd. Het wordt dan ook hoe langer, steeds duidelijker dat de traditionele partijen zélf de gevangene zijn geworden van hun falende strategie.

17-03-2006 om 20:04 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

"CD&V'ers die akkoord sluiten met Belang, liggen eruit"

Dit vond ik de strafste titel deze week….

Waar is men bang voor,wat een discriminatie.wat een durf… gelukkig zijn er nog andere meningen.

17-03-2006 om 16:07 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Geboortebos
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Aanplanting geboortebos

“Binnen de VLD wordt dat zeker op applaus onthaald.

VLD-schepen Walravens probeert nu toch nog wat ‘groene’ zieltjes te winnen door een geboortebos aan te leggen. Ze wil daarmee niet alleen de pasgeboren baby’s vieren, maar ook ‘tonen dat Dilbeek bezorgd is om de natuur’” aldus groen!

Morgen is het zover,de bomen worden aangeplant en wij zullen er zijn.het initiatief ligt een pak verder dan alleen maar zieltjes winnen.Wie schepen Carine walravens kent weet beter…menselijkheid staat boven aan haar lijst……

Het promoteam

17-03-2006 om 15:43 geschreven door dilbeek-malcontenten  


16-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.malcontent
Klik op de afbeelding om de link te volgen










maak je eigen malcontenten shirt...

16-03-2006 om 20:32 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

laat je niet gebruiken

Een oude meegeefkundige educatieve zin.Traditioneel is dit niet alleen een zeer leerrijke zin, het strookt vaak met de waarheid.
Dilbeek heeft van die mensen die voluit hun voedingsbodem op je kunnen uitstrijken.

Mensen verdienen respect .Concurrentie heeft men pas als men ze creëert .Beschamend, mensen die werken als hobby en het spit zouden moeten delven voor goed betaalde….

Waar zijn wij mee bezig.

16-03-2006 om 18:08 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

RAAK

Naar de verkiezingen toe zijn er altijd zondebokken

De persconferentie werd gegeven en er was een massa aan inwoners en getuigen dat de 12 dode dieren verwaarloost uitgehongerd en hun leven niet langer zou duren met vangen en van hier naar daar te voeren.

Men houdt de zaak nu draaiende en slaagt er in het nog in de pers te brengen.

Gaat men anders schrijven als de internetkrantredactrice verdwijnt???
Bovendien vraag ik me af hoe de reportage verliep want de restauranthouder spreekt geen woord nederlands.

 

Woont in Anderlecht en niet in Dilbeek.Zijn buren klagen steen en muur....objectiviteit ontbreekt...

Proficiat dit is een staaltje onkunde……Kuis op tijd je schouw.......

Burgemeester Dilbeek krijgt klacht voor afmaken vogels

“Zes dierenbeschermingsorganisaties hebben beslist om samen een klacht in te dienen tegen de burgemeester van Dilbeek nadat hij maandag "een honderdtal vogels liet afmaken" in een vijver in Schepdaal. Dat liet de Franstalige vogelbeschermingsvereniging Ligue Royale Belge pour la Protection des Oiseaux (LRBPO) vrijdag weten.

De klacht gaat over het niet respecteren van de wetgeving over het dierenwelzijn en de jacht in het Vlaamse gewest "aldus een gazet

16-03-2006 om 13:04 geschreven door dilbeek-malcontenten  


15-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

CD&V heeft een nieuwe jongeren site

Dilbeek bravo....Knap, als de ouderen zich daar nu een keer niet zouden mee moeien blijft het recht.
Bravo Elke

, je bent jong en je wil wat…

Als DNA!nu eens iets liet weten dan zou je weten waar je eigenlijk aan toe bent.Moed

15-03-2006 om 19:36 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

vroeg ,maar al een fijn paasfeest toegewenst.

15-03-2006 om 19:11 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Opvangtehuis Groot-Dilbeek
Klik op de afbeelding om de link te volgen





Geen opvangtehuis in Groot-Dilbeek

Groot-Dilbeek telt bijna 400000 inwoners en nergens treffen we een opvangtehuis aan.
Bij de minste schade aan een woning, bij dreigend gevaar kan men in één van de vier appartementen van het OCMW trekken, de enige noodoplossing.
Groot-Dilbeek kan toch mee aanbieden.Jaren geleden heb ik een vrouw moeten onderbrengen in een hotel omdat ze niet naar huis durfde.
We beschikken over genoeg gebouwen om daar eens werk van te maken.Een centrum waar men terecht kan in geval van nood.Zo weten we ook wat er leeft bij de bevolking, wat de noden en de behoeften zijn.
Wie ziet het zitten om daar mee aan te werken?

15-03-2006 om 10:34 geschreven door dilbeek-malcontenten  


14-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Promoteam
Klik op de afbeelding om de link te volgen





Maten: s=nadenkende
            m=voor de recht voor de raap denkende
             X=t moet gaan veranderen
              XL=geen beloften maar doen
              XXL=we zullen doorgaan tot dat we er staan

14-03-2006 om 20:23 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Vlaams belang is de eerste die affiches plakt in Groot- Dilbeek

.

14-03-2006 om 19:56 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Filtspalen ook in andere landen
Klik op de afbeelding om de link te volgen

flitspalen ook in andere landen

14-03-2006 om 10:14 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

1960

1960 was een bewogen jaar, Kongo werd onafhankelijk, Verdragen waarvoor België als depositaris optreedt - 's Werelds eerste direct-view transistor televisie sony. Er vallen grote hoeveelheden neerslag in het noorden en in het centrum van het land: we meten tot 80 mm in Gentbrugge (Gent). Er zijn overstromingen op meerdere plaatsen in Laag-België…geen jaar om mijn kop al te laten zien.Mijn oudste zus werd geboren.

1963 ,het was tijd ik kwam eraan en zie met mij is heel wat van start gegaan.

1963 - 's Werelds eerste compact transistor VTR, PV-100De winter van 1963 was de koudste winter van de eeuw, de gemiddelde temperatuur was in de Bilt 3 graden onder nul. In

Stemmen van de taalwetten

In 1963 werd de reeks taalwetten, die sedert 1873 gestemd werden, afgerond. De grenzen tussen de cultuurgemeenschappen werden afgebakend. De taalgrens werd vastgelegd en België werd ingedeeld in 4 taalgebieden: Nederlands in het noorden, Frans en Nederlands in Brussel-Hoofdstad, Frans in het zuiden en ten slotte Duits in de Oostkantons.

Sinds 1963 migreerden in totaal 115.000 Turken naar België, ... België sloot in 1963 met onder meer Turkije een verdrag om arbeiders naar hier te halen. ..

1963 het jaar,veranderingen en als deze er nog niet genoeg waren dan zou ik er wel voor zorgen.

14-03-2006 om 07:43 geschreven door dilbeek-malcontenten  


13-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Restauratiepremie aan het huisje Mostinckx te Dilbeek
Er werd een provinciale subsidie toegekend van 20% (128.350,07 euro) aan de gemeente Dilbeek voor de restauratiewerken aan het huisje Mostinckx op het Dorpsplein 5. Het gebouw is eigendom van de gemeente Dilbeek en werd beschermd als monument bij besluit van 23 oktober 1981. Huisje Mostinckx is een van de laatste getuigen van vakwerk- en leembouw in het Pajottenland.
Er staan nog wat balken recht,veel leem is er niet meer aan ....kan het geld niet beter worden gebruikt of heb ik een gat in mijn cultuur.......................................het zoveelste oude kot voor Dilbeek

13-03-2006 om 23:06 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

De opmars voor de verkiezingen is spectaculair.Het gaat overal een echte hemel op aarde worden.
burgers we kunnen niet rap genoeg oktober zijn.

al gauw ons lied nog eens zingen







Zie die van Dilbeek maar hun emmers halen
Hun riolen overhoop hun kelders niet meer droog….

Zie die van Dilbeek met hun dweilen zwaaien
Het water loopt maar door

De dweilen niet meer droog
Zie ze maar dweilen zie dat nu aan

Wanneer de zon schijnt is het gedaan
Zie ze maar dweilen zie ze daar staan
als we niet op straat komen is het nooit gedaan….



 

13-03-2006 om 13:15 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CD&V met als thema respect naar de verkiezingen
De campagne van CD&V voor de lokale verkiezingen van oktober bouwt verder op het thema respect. Zo zullen de christendemocraten in elke gemeente en provincie hun programma als een "respectactieplan" uitwerken, dat draait rond zekerheid, samenleven en betrouwbaar bestuur.
Knap ,Dilbeek het kan niet meer stuk

13-03-2006 om 13:07 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
CD&V en VLD, de twee grootste coalitiepartijen in Schoten, zijn elk apart bereid om na de verkiezingen van 8 oktober met het Vlaams Belang (VB) te praten als ze samen geen meerderheid bereiken.
wel waar gaan we naartoe..dat is eens kiezen voor de kiezer...

Dilbeek???



13-03-2006 om 12:56 geschreven door dilbeek-malcontenten  


12-03-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.promoteam WC
Klik op de afbeelding om de link te volgen

12-03-2006 om 19:11 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Vlaams belang gaat de probleemwijk "de Reinaertwijk aanpakken".Deze sluit aan op onze wijk dank zij het ongepast plaatsten van nieuwbouwen en al jaren huiveren we vanuit de wivinawijk voor de problematische situatie van de Reinaertwijk.Waar inwoners die er echt iets willen van maken het spit moeten delven voor tal van onhandelbare mensen die er een getto van maken.


“Enkele weken geleden werd ik gecontacteerd door een dame die in de Reinaertwijk woont. Ze was wanhopig door de pesterijen die ze moest ondergaan vanwege allochtone buren. Er waren ook nog twee andere buurtbewoners aanwezig bij het gesprek. Ze vertelden over het verslechterende leefklimaat in deze wijk. Verfransing, vervreemding, vandalisme, onveiligheid, … Opmerkelijk was dat ze het er allen over eens waren dat de Reinaartwijk ooit wel een aangename plaats was om te wonen. Vandaag is het anders. Iedereen in Dilbeek weet dat, ook het beleid. Maar wat gebeurt er om de leefbaarheid van de wijk te herstellen?”In een tweede categorie van gevallen staat de woning niet leeg, maar wordt ze – uiteraard voor een hoger bedrag – doorverhuurd aan andere mensen. Of soms wordt de woning gewoon gebruikt als een soort hotel voor vrienden en verwanten uit het thuisland Wij zullen het probleem aankaarten op de volgende gemeenteraad en vragen dat de politie actief optreedt tegen deze fraude”.

Jurgen Ceder(vlaams belang)

Deze informatie vond ik terug bij Geert Hoogstoel.Ik kan er alleen maar aan toevoegen dat er tevens heel wat drugs verhandeld wordt en niemand het probleem in De Reinaertwijk durft aan te kaarten.

Als voorzitster van De wivinaraad kan ik dergelijke initiatieven alleen maar toejuichen.
Wanneer ik in de buurt kom van de Reinaertwijk dan vind ik het erg dat de mensen die in de huizen leven niet meer rust krijgen.Men terroriseert de buurt en het optreden is nihil.Zelfs wanneer men er een tijd geleden een man heeft neergestoken.Men laat het maar groeien en door allerhande nieuwbouwprojecten is de aansluiting op onze wijk een feit.Bovendien haalt men als jongeren daar zijn drugs een trafiek die wij vroeger al hadden aangekaart maar geen respons op kregen.


12-03-2006 om 11:46 geschreven door dilbeek-malcontenten  




Foto

Archief per maand
  • 05-2009
  • 05-2008
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 06-2007
  • 04-2007
  • 02-2007
  • 12-2006
  • 11-2006
  • 06-2006
  • 05-2006
  • 04-2006
  • 03-2006
  • 02-2006
  • 01-2006
  • 09-2005

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Over mijzelf
    Ik ben kelen
    Ik ben een vrouw en woon in Groot-Bijgaarden (Land der slimmen) en mijn beroep is .
    Ik ben geboren op 05/01/1963 en ben nu dus 63 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: .
    43 jaar leven en laten leven levenstechnicus aan de vrije gedachtenschool dokter in de dweiskunde communicatietherap
    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Zoeken met Google



    Foto

    Mijn favorieten
  • Bloggen.be
  • internetkrant

  • Foto

    Startpagina !

    Foto

    Blog als favoriet !

    Foto

    Foto

    www.dilbeek-malcontenten.be
    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Mijn favorieten
  • Bloggen.be
  • http://www.iezie.be/toplist/stem

  • kijk ook eens naar www.editiepajot.com
    Gastenboek
  • Treffen oude tractors
  • fijn weekend
  • dooien boel
  • prettige feestdagen
  • gr uit beveren-waas

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs