Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Dilbeek-malcontenten

28-02-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.woonprijzen voor jonge Dilbekenaren absurd
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Woonprijzen voor jonge Dilbekenaren absurd

Er naar streven dat Onze jonge Dilbekenaren hier een woning kunnen aanschaffen tegen betaalbare prijzen zou een prioriteit moeten zijn.Tot nochtoe vond ik bij tal van nieuwe constructies geen betaalbare prijzen.Al jaren heb ik dat probleem aangekaart.Gevolg: geen.Veel beloften maar nog geen daadwerkelijke projecten.

Ten gevolge van deze praktijken neemt de verstedelijking toe met de nodige verfransing.

Het is hoogtijd dat er op deze materie nog eens gehamerd wordt .

28-02-2006 om 08:38 geschreven door dilbeek-malcontenten  


27-02-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

Re: medaille Baudouin club uit Dilbeek

Ik kan begrijpen dat men zich verzet tegen een Franse website.Dit kan effectief niet door de beugel.Op de uitreiking van de medaille werd er Nederlands gesproken en zelfs fatsoenlijk.
Als men een aanvraag doet aan het gemeentebestuur, heeft men dan het recht dit te weigeren.Ik heb meer moeite met mensen die soms als apen knikken op een bruiloft terwijl hun voor hetzelfde geld  heel wat onzin kan worden opgesolferd…. Dankzij de schepen van goedwil gebeurt dit niet.Er gebeuren andere zaken die me meer  ergeren….Er wordt teveel gespeeld in de kaart van mensen van andere herkomst die cultureel helemaal niet mee willen. De manege van Groot-Bijgaarden is pas de Max .Daar praten de paarden zelfs Frans.

Waarom kent Dilbeek vaak maar één politieke zondebok Platteau…de verfransing is al heel lang aan de gang en de tennisclub bestaat 17 jaar ,waar waren de vorige Burgemeesters??krak in het doen alsof dan….?Vlaams belang heeft wel gelijk dat het reageert,maar de oorzaak van vele dingen zit  dieper ..weet je dat er hier vroeger zelfs tweetalige straatnaamborden waren??? dat mensen zich dat hier nog heel goed herinneren??
Wanneer is dit veranderd??? ik spreek van Grand Bigard

27-02-2006 om 23:12 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Dilbeek: Geboorten stijgen fors in 2005: eerste geboorteboomgaard in Dilbeek

Trots kondigt Carine Walravens(VLD) Schepen van burgerlijke stand, bevolking, vreemdelingenzaken en juridische geschillen de eerste geboorteboomgaard in Dilbeek aan.

In het voorbije jaar 2005 werden er maar liefst 380 kindjes geboren in Dilbeek! We kunnen eigenlijk van een babyboom spreken in onze gemeente…! Dat dient uiteraard gevierd te worden!

Dat Dilbeek een kindvriendelijke gemeente is, staat buiten kijf: een geboortepremie voor elk kind, talrijke activiteiten op sportief en cultureel vlak reeds voor de allerkleinsten, vernieuwde speelpleinen, degelijke nieuwe en ultramodern uitgeruste gemeentescholen, …

Voor de pasgeboren kindjes van 2005 gaat er op zaterdag 18 maart 2006 in Dilbeek de eerste aanplanting plaatsvinden van hun geboortebos of liever geboorteboomgaard.

Symbolisch is deze aanplanting van een geboorteboomgaard erg belangrijk want we willen aantonen dat elk kind in Dilbeek een moet kunnen opgroeien in een gezonde, kindvriendelijke en groene omgeving.

Na lang zoeken werd beslist om twaalf fruitbomen te planten op de weide achter de brouwerij De Nevel, een landelijk plekje nabij de watermolen van Sint -Gertrudis -Pede dat uiterst geschikt werd bevonden voor deze aanplanting. Op deze weide lopen trouwens nog schapen en dat maakt het des te mooier.

De twaalf bomen staan voor de twaalf maanden van het jaar 2005;

Wat de boomsoort betreft werd gekozen voor sterke, hoogstammige fruitbomen: drie appelbomen, drie perenbomen, drie pruimelaars en drie kerselaars;

De aanplanting zal ook een sociaal gebeuren worden, want alle ouders worden met hun kleine spruit uitgenodigd om aanwezig te zijn. Voor elk kindje zal de gemeente een certificaat uitreiken waarbij de verbondenheid met hun boom wordt vastgelegd.

Later, als de boom vruchten voortbrengt is het de bedoeling dat de kinderen deze komen plukken.;

Voor 2006 kunnen de volgende twaalf bomen aangeplant worden op dezelfde locatie.

De fanfare van Sint Gertrudis Pede werd verzocht het gebeuren muzikaal op te luisteren.

Praktische tip: vergeet Uw laarzen niet, want de weide is erg drassig.

Dit alles gebeurt in samenwerking met haar Collega Rita De Dobbeleer(CD&V) shepen van

Sport, Huisvesting en Groenbeleid .

Rita de Dobbeleer die momenteel ook erg actief is voegt er nog aan toe:” In onze gemeente zullen er dit jaar voor het eerst bloemenkorven hangen 82 in totaal verdeeld over de verschillende dorpskernen.

Deze verfraaiing zal te zien zijn vanaf 15 mei en dit tot in de maand oktober ( hier ben ik echt fier op) en ook onze 57 bloembakken blijven behouden De groendienst heeft ook de laatste weken 190 nieuwe bomen en 2002 struiken dit alles voor een budget van ongeveer 11500 euro.Er komen 12 inheemse fruitbomen met appelen, peren, pruimen en kersen.Wie durft nu nog verklaren dat onze gemeente niks doet voor het groen”.

SPORT

Zondag 30 april zal in Dilbeek het provinciale kampioenschap Vlaams-Brabant voor nieuwelingen plaatsvinden.Als schepen van sport ben ik heel tevreden dat alle wielerclubs onder het overkoepelende orgaan van "Het Wielerverbond Groot-Dilbeek" dit zullen organiseren op aanvraag van Bodegem-Kapelle Sportief en in samenwerking met de gemeente.

27-02-2006 om 16:43 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.kijk zo hoort het
Beste medeburger

Het Federaal Agentschap voor de Veiligheid van de Voedselketen (FAVV) verzoekt de gemeente om een inventaris op te maken van alle particuliere pluimveehouders omdat in het geval van een vaststelling van vogelgriep moet worden overgegaan tot een ruiming van pluimvee in een straal van 1 km rond de besmette haard.

Op deze manier is het gemeentebestuur in staat om, in het geval dat een vogelgriep zou uitbreken in onze gemeente, op korte tijd de nodige maatregelen te nemen.

Daarom vraag ik u om onderstaand formulier nu reeds in te vullen en te bezorgen aan de milieudienst (bus in de inkomhal) - Gemeentehuis, Markt 18 te 1750 Lennik of te mailen milieu@lennik.be tegen 8 maart 2006.

Deze inventaris wordt louter preventief opgesteld.Dilbeek slaapt weer wj hebben weer niets de ballen zero........info nul zippo

27-02-2006 om 14:43 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

In zijn (ondertussen zeer succesvol) boek haalt VLD-senator Jean-Marie Dedecker zwaar uit naar het functioneren van het Centrum voor Gelijke Kansen en Racismebestrijding. Hij spreekt er over de klacht die het Centrum tegen mij neerlegde omdat ik in de zomer van 2003 had voorgesteld om allochtonen gedurende 14 dagen de toegang te verbieden tot de provinciale recreatiecentra. Dit omwille van de onophoudelijke problemen die allochtone jongeren er al gedurende twee maanden veroorzaakten. Terecht stelt Dedecker dat het Centrum door zo te handelen racistische gevoelens juist aanwakkert en dat ik het volste recht had en heb om de vinger op de wonde te leggen zodat er wordt opgetreden. Dit bewijst dat het Centrum contra-productief werkt en dat het bijzonder selectief tewerk gaat voor het aanklagen van al dan niet racistische uitlatingen. Voor wat de klacht zelf betreft: volgens mijn informatie zal het gerecht hier niet zomaar op ingaan, omdat men eindelijk ook in gerechtelijke kringen begint te snappen dat “wanneer men tegen de schenen trapt van de politieke vertegenwoordigers, men op de ziel trapt van hun kiezers” zoals Dedecker schrijft. Dit sterkt mij in de overtuiging dat men de waarheid niet kan en mag ontkennen, en ook als die waarheid niet strookt met het zogenaamde politiek correct denken, ook dan zal ik geen blad voor de mond nemen. Ik dank Dedecker, met wie ik regelmatig geprekken heb, voor de steun.Danny smagghe

27-02-2006 om 14:41 geschreven door dilbeek-malcontenten  


26-02-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.we zijn wat we eten??
Klik op de afbeelding om de link te volgen

We zijn wat we eten:

Ik vraag mij af of dit nog langer educatieve tv programma’s zijn.hoeveel mensen hebben geen last van schildklierproblemen en dergelijke en vallen wat corpulenter uit.Men creëert echte strijkplankmodellen de neus zo recht mogelijk geen gram vet en dan zijn we klaar voor de maatschappij?
Ik erger me rot aan dergelijk programma s .waar zijn wij mee bezig en het innerlijke valt gewoon weg geen sprake meer van.ik beklaag alle mensen die een maatje groter moeten dragen en kan alleen maar zeggen blijf wie je bent,als je maar gezond bent.

26-02-2006 om 19:39 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.jongerentreffen
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Jongerentreffen
Op 29 april 2006 om 19:00
1700 Dilbeek
Vlaams Belang Jongeren

een activiteit van vlaams belang Met om 22 uur fuif

26-02-2006 om 19:28 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.gaat dit echt niet te ver
  De Britse zondagskranten heeft nu toch ontdekt dat er zich in dit land een beladen relatie afspeelt: die tussen VLD-er Rik Daems en de Franstalige socialiste Sophie Pécriaux.

Enkele hoogtepunten uit deze journalistieke doorlichting van België: de correspondent schetst de achtergrond van de rel door eraan te herinneren dat Nederlandstalige Vlamingen en Franstalige Walen al sinds de Belgische onafhankelijkheid ruzie maken, om reden van taal maar ook omdat Vlaanderen veel rijker is en omdat beide gemeenschappen 'het steltenlopen beschouwen als onderdeel van hun eigen "zo komen wij Belgen dus over.Ik begrijp niet waarom er dan nog zovelen naar Belgïe overkomen.Waarom doen wij daar niets aan,we gaan toch door voor een vrij opstandig volk...een beter kenmerk dan onze fritten....

26-02-2006 om 19:22 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.toen waren wij

Toen waren wij:Vaag voor mij zie ik ons daar nog staan,vader met lang blond haar,moeder in een iets wat verouderde stijl,met een blik veel te streng voor haar leeftijd.
Mijn oudste zus, braafjes weg met een glimlach tot achter haar oren, bang alweer de sigaar te zijn, mijn jongere zus met enige knap werkende schuwe charme, een kleine wittekop.

Wat een vastgelegd moment ,toen nog niet eens in harmonie, daar kon niet veel uit groeien moet de fotograaf ter plaatste hebben gedacht.Elk jaar werd er zo een familiefoto vastgelegd, waartoe hij moest dienen heb ik nooit begrepen, zo kon iedereen toch zien dat we een papieren band hadden.

Mijn koppig trekken en voorloper van mijn onmogelijk karakter waren toen al bepaald.
Mijn moeder mocht dan al wat grijs haar gehad hebben, ik had er zeker mijn aandelen in.Nooit kon ik voldoen aan vooropgestelde normen en was een buitenbeentje.Ik begreep daarbij mijn eigen houding niet eens.

Ik bekeek het leven met andere ogen en had een vraagstuk dat ik nooit kreeg opgelost: waarom moest alles zo als en standaardje worden vastgelegd terwijl ik een zwak had voor prototypes.

Ik vond de plagiaathoudingen van mensen echt niet fascinerend,dus moest het voor mij anders

De geboorte van mijn zoon en het ouder worden hebben me wel verzacht en veranderd, hoewel de basistrekken aanwezig blijven.
Verdraaid, ik hou echt van mensen en ik zou er alles voor doen om ze gelukkig te maken.
Maar eens men onrecht aanricht dan verander ik algauw in een bitch, maar dan moet je het ver drijven.
Los van mijn verleden bouw ik mijn leven op en ik ben blij dat ik ondanks mijn ziekte nog leef.

 

26-02-2006 om 11:16 geschreven door dilbeek-malcontenten  


25-02-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

Hoeveel mensen heb ik vandaag gezien,zo een 100 tal .
Doe mijn hoedje af voor de politiekers die van hier naar daar leuren.Ze mogen dan een dikke pre hebben, ze moeten er toch wat voor aflopen.
Sommigen echt actief voor hun leeftijd,peis dat we onze burgemeester met de tijd een burgemeestermobiel moeten construeren.
Wat mij zo verwonderd is dat die man 24 OP 24 bereikbaar is voor iedereen,en ik bewonder zijn gedrevenheid.
Carine  is enorm veranderd haar mond is vele groter en ze groeit uit tot iemand die niet meer zwijgt.Blond met lef..is haar bijnaam.
Voor mij mogen die mensen nog wat blijven, maar gemengd met tal van anderen.Ga eens proberen een gemeenteraad samen te stellen naar mijn goesting:
Voor mij een hoogstoel,walravens, De vliegher, Platteau ,zelderloo W en zelderloo E,van der kelen,ceder,pardon,de Ridder Jef,martine Piteljon,De Leu,valkeniers,De Ridder K ,Marie- jeanne ghyselinks,Smagghe,jeanne,Dirk.. ga nog verder moeten zoeken.

Schepencollege fit en fun lach en traan:van der kelen/Platteau/zelderloo/Walravens/Ceder/Zelderloo 2/Georges/Hoogstoel/Dirk……

Slaapwel ben te moe om nuchter te denken

25-02-2006 om 22:23 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Zaterdag

Een zeer vermoeiende dag maar geslaagd.Hoe ik nog aan elkaar hang is een goede vraag.Deze morgen was er een huwelijk, loopwedstrijd.Vandaar gauw gaan shoppen.Om 4 uur terug op het gemeentehuis voor een jubileum en daarna de bloemen voor een tennisclub.
Als ik nu alles niet mix is het goed.
Platteau sloeg er ook al eens amusant naast, en verwelkomde de hockey en hield van paarden terwijl de tennisvereniging voor hem zat…een klein verschil .
De jubile met al de schotse rokken van de mannen zorgden ook voor enig vermaak.Vooral toen ik de uitleg kreeg van de verschillende kleuren zag ik het al voor me,Georges de vlieger met de oranje rok,platteau en valkeniers,zelderloo met een blauwe,Karel de ridder met een groene; Hoogstoel met een gele…daarop lange sportkousen en lompe herenschoenen.Voorop gebonden een soort beurs.in pels….als tas en verdoezelaar..

echt de moeite

Carine Walravens ook meer dan moe deed een paar merkwaardige uitspraken.Dikke mensen a ja want nu zie je niet meer dat ze zwanger zijn…heel de gemeenteploeg op zijn best van Elke Zelderloo tot Danny Smagghe.Jef lawaai in engels lawaai … En t lachen bleef maar duren echte fun

Merci schepen en gemeente en mensen ben moe maar voldaan….

25-02-2006 om 21:00 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

“Brussel wil alle buitenlanders van buiten de Europese Unie warm maken om deel te nemen aan de komende gemeenteraadsverkiezingen.”.

Het gaat om ruim 25.000 Brusselse allochtonen die voor het eerst mogen gaan stemmen.

Ze moeten dan wel al vijf jaar in ons land wonen en zich registreren voor 1 augustus. Die groep krijgt een brief waarin ze aangemoedigd worden om dat te doen.Leuven had dat ook al eerder gedaan.
IK stel mij de vraag als allochtonen ooit een partij vormen waar gaan we dan naartoe.

Na vijf jaar aanwezigheid in België mag me gaan stemmen en hier in het Dilbeekse heeft is er een kloof tussen Nederlandstalige en Franstalige Dilbekenaren.
Houden wij er rekening mee dat de toekomst nog andere situaties kan gaan scheppen.Ik ben geen racist maar na de laatste aantijgingen betreft het schenden van hun godsdienst is mijn sympathie wel méér dan de helft gezakt.Dan zeg ik toch ook eigen volk eerst.

25-02-2006 om 08:52 geschreven door dilbeek-malcontenten  


24-02-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.je genen of DNA
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Vrijheidsideaal :spreek aan een stuk door spuug al het goede en het mindere in een keer uit je longen,laat je door niets of niemand imponeren.Vorm je eigen gedachten en leg die in je persoonlijkheid.dit zat van meet af bij de geboorte in je DNA.

Gevormde voorbestemde genen.

24-02-2006 om 16:19 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

Dilbeek erkent als rampgebied

Na de hevige regenval van juli vorig jaar zijn we erkend.

Tuurlijk zal dit nog niets klein zijn….de dossiers en de rest

24-02-2006 om 15:47 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

Observatie is meer dan nodig, slapen is voor later want wie niet goed oplet, wordt spontaan van de kaart geveegd .

Ik bewonder mensen met een grote bek recht voor de raap…natuurlijk krijg je dan vaak met een vuurpeloton te maken,ik heb al een blauwe piericing aan het oog laten bijschieten,om geen blauwtje te lopen..maar als ik jullie nodig heb dan roep ik jullie even onder de CODE Raak.

Is makkelijk te onthouden…raak me aan

Ge ..raak niet van De baan

Klets maar raak

Sla raak

Altijd raak

Schiet raak

Alweer raak

Lucht je hart snel en raak je stress kwijt

Raak gefrustreerd

Uitgespeeld raak ik nooit

Oktober raad-maar-raak-dag...................

24-02-2006 om 13:01 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

Inderdaad vreemd geert dat DNA!niet meer prijs geeft, op hun site treft een bericht van iemand dat …niet iedereen zou welkom zijn in de partij Daarboven een bericht van groen!Spirit en Spa die vraagt dringend te onderhandelen, zij kennen de partij nog helemaal niet.Ze waren wel aanwezig op de receptie.
Als men inderdaad aansluit bij CD&v dan kan men de vraag stellen of men de jongste lijstrekker met alle kritiek gaat belasten.Stel je voor de jongste van allen moet daar zo maar even Drie partijen meesleuren .

Er zitten nochtans heel fijne mensen in DNA!

24-02-2006 om 11:49 geschreven door dilbeek-malcontenten  


23-02-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.georges de Vliegher
Klik op de afbeelding om de link te volgen Ik heb je verslag in verband met de gemeenteraad gelezen.
Mijn antwoord op de vraag van mr. Valckeniers in verband met de
verhaalbelastingen, was heel wat ruimer dan u weergeeft.
Sta mij toe dat ik uw versie vervolledig.

De opmaak van de begrotingen 2003 en 2004 zijn zeer moeilijk verlopen. Ter
gelegenheid van die gesprekken heb ik als schepen van financiën
verschillende voorstellen gedaan om de financiën van onze gemeente in
gunstige zin te bevorderen en realistischer te maken. Eén van die elementen
was de afschaffing van de verhaalbelasting.Zegge en schrijve 2003 - 2004!
Op dat ogenblik had de coalitiepartner er geen oren naar, waarvoor alle
respect.
Half 2005 zijn de bewoners van enkele straten, naar aanleiding van de
heraanleg van hun straat, aangeschreven om de gegevens na te gaan die
aanleiding zullen geven tot het heffen van de verhaalbelasting.
Hierop zijn heel wat reacties gekomen van bewoners wat aangeeft dat mijn
voorstel uit 2003 en 2004 verantwoord was. Momenteel zijn er heel wat
beroepsdossiers waarop een antwoord moet worden geformuleerd.
In het najaar van 2005 heb ik aan het college voorgesteld om een werkgroep
samen te stellen die de gevolgen gaat onderzoeken van een eventuele afschaf
van de verhaalbelasting voor de dossiers uit het verleden en de nieuwe
dossiers.
Deze werkgroep start de komende maanden en zal beroep doen op een expert om
de juridische en financiële gevolgen goed te kunnen inschatten.
De vraag op de gemeenteraad was dus al achterhaald nog voor ze gesteld was!

Vriendelijke groeten.
schepen van geld/Zit missschien niet in de juiste partij maar een heel fijn man

23-02-2006 om 21:16 geschreven door dilbeek-malcontenten  


22-02-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

Politieke evaluatie

Politiek zou een verrijking moeten zijn.Een vertegenwoordiging van verschillende meningen en kansen die gecreëerd worden.
Gemeentepolitiek: het leiden van een gemeente, vertrouwen geven en alles doen om te slagen in een succesvol beleid.

Men lokt mensen om lijsten te vullen. Men bouwt nieuwe nesten……en allen met de beste bedoelingen.Toch zou samenwerken dossiers moeten oplossen, de gemeente waardig maken.

Dilbeek doet het niet slecht:het kiesgedrag zal van de actua afhangen. De vergrijzing zal zorgen voor minder verschuivingen dan men denkt.De vooruitgang zie ik eerder bij Vlaams belang.Verder zie ik eerder persoonlijkheden naar voor komen dan een partij….

22-02-2006 om 22:45 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

FC Kapelle Sport organiseert grootste activiteiten in het kader van haar 45 jarig bestaan, als voorbereiding op het 50 jarig bestaan:

Vrijdag 03 maart 2006 – 1ste Vlaamse fuif met gastoptreden van Laura Lynn

Mosselkermis – Steakfestijn – alom gekend in streek

Zaterdag 04 maart 2006 – vanaf 18u00

Zondag 05 maart 2006 – 11u30 tot 19u00

Maandag 06 maart 2006 – 12u00 tot 21u00

Dit alles gaat door in de reuzentent geplaatst op het voetbalterrein – Lumbeekstraat 75 – te 1700 Sint Ulriks Kapelle

22-02-2006 om 21:33 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

 

Voor een keer da be da be doe en de mondjes toe en toch dacht ze bij zichzelf…ja eigenlijk…juist….

Zwijgen was haar sterkste punt niet……

Notarissen gebruikten vroeger stro mannekens….maar kijk naar de namen je treft er geen herkenbare terug……..en in een gastenboek las ik iets van mensen die niet mogen meeddoen.....raar maar waar

22-02-2006 om 21:27 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Persmededeling Vlaams Belang:Dilbeek ‘Niets’ Anders (DNA)

“DNA spin-off van de CD&V

Vlaams Belang Dilbeek heeft met enige verbazing het ontstaan gevolgd van Dilbeek Nu Anders (DNA).Dat enkele Dilbekenaren vinden dat het in Dilbeek zo niet verder kan, en dat er verandering moet komen in het Dilbeekse gemeentebeleid, verwondert ons absoluut niet. Deze mening wordt gedragen door vele Dilbekenaren en dat zal trouwens bij de gemeenteraadsverkiezingen in oktober ook zo blijken.Wat verwonderlijker is, is dat DNA binnenkort bekend gaat maken dat ze een kartel gaan vormen met de CD&V, die hen daartoe reeds heeft uitgenodigd.

Vlaams Belang Dilbeek verstaat niet hoe je voor een ‘ander’ beleid in Dilbeek kan pleiten, om vervolgens een kartel aan te gaan met een partij die al een eeuwigheid het beleid in Dilbeek uitmaakt.Vlaams Belang Dilbeek vermoedt dan ook dat deze mensen van in het begin de bedoeling hadden om met de CD&V samen te gaan. Misschien kwam het initiatief wel zelf van de CD&V? Dilbeek Nu Anders zou wel eens een spin-off kunnen zijn van deze partij.

Voor DNA zou het veel eerlijker geweest zijn om een kartel te vormen met een oppositiepartij. Nu echter geven ze een duidelijk signaal naar de bevolking: met Dilbeek Nu Anders weten de Dilbekenaren dat er absoluut niets zal veranderen aan het Dilbeekse gemeentebeleid. In plaats van, zoals hun doelstellingen, het beleid te trachten veranderen, gaat DNA het beleid versterken. De Dilbekenaren weten dan ook meteen dat Dilbeek van hen verder mag verfransen, aangezien de huidige meerderheid, waar DNA zich bij aansluit, geen visie en beleid tegen de verfransing heeft gevoerd.Vlaams Belang Dilbeek is van mening dat de Dilbekenaren die een ANDER Dilbeek willen, in oktober enkel kunnen overwegen om voor het Vlaams belang te stemmen.

Tenminste als ze een beleid voor een Vlaams, landelijk en veilig Dilbeek willen.”aldus

Vlaams Belang Dilbeek

22-02-2006 om 19:12 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

Dilbeek Nu Anders! – kortweg DNA! – heeft met verbazing kennis genomen van de persmededeling van Vlaams Belang, waarin gesteld wordt dat DNA! een spin-off zou zijn van CD&V. De nieuwe politieke beweging doet die bewering van de hand als pure nonsens, en als een symptoom van vroege verkiezingskoorts.

DNA! is ontstaan “aan de toog”, vanuit het maatschappelijke engagement en het ongenoegen van het Dilbeekse verenigingsleven. De kernploeg van DNA! is een mix van alle leeftijden en interesses, en van alle mogelijke politieke voorkeuren. Ter illustratie: twee leden van de kernploeg hebben zich al ooit politiek geëngageerd, en dat was respectievelijk voor de (vroegere) partijen Agalev en Volksunie. Met andere woorden: het verhaal dat DNA! een spin-off van CD&V zou zijn, is volledig uit de lucht gegrepen. Geen enkele partij was betrokken bij het ontstaan van onze beweging.

22-02-2006 om 17:50 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.gemeenteraad
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Een vlotte gemeenteraad:

Het was een vlotte, wel erg rumoerige gemeenteraad. De 34 punten waren zo afgehandeld.
Guy Pardon(UF) heeft in elk geval van zich laten horen en is van mening dat hij de Nederlandse taal machtig genoeg is om deel uit te maken van tal van V.Z.W, waar andere gemeenteraadsleden een mandaat kunnen in uitvoeren.

Hij eist inspraak en is van mening na het contacteren van Minister Marino Keulen dat het begrip Nederlands kennen heel wat verder reikt dan wat wij als Vlamingen eronder verstaan.

Voor de sector openbare werken had schepen Walter Zelderloo(VLD) heel wat punten op de agenda geplaatst die hun goedkeuring kregen o.a. Ondergronds brengen van bovengronds laagspanningsnet verlichtingsnet voor Groot-Bijgaarden(Brusselstraat), Sint-Martens-Bodegem (Poverstraat, Tenbroekstraaten Sint-Niklaasstraat.)

Voetpaden programma voor Dilbeek centrum werd ook goedgekeurd (onderhoudsbeurten).
Voetpaden programma voor andere deelgemeenten eveneens (onderhoudsbeurten)

Onderhoudsbeurt van de wegen werd ook onder algemeen akkoord aanvaard. En zo loopt de lijst van Walter Zelderloo (dienst openbare werken, VLD) verder.

Gemeenschapslokalen Sint-Gertrudis-Pede: de goedkeuring tot sloping en nieuwbouw verliep zonder een enkel verzet.

Aanvullend verkeersreglement: afschaffen halfmaandelijks parkeren langs de Brusselstraat in Sint-Ulriks-Kapelle, tussen de Draaiberg en Assestraat.
Elke Zelderloo (cd&v)stelt de vraag wie er controle gaat uitvoeren bij de nieuwe goedkeuring van het invoeren van een blauwe zone voor de Ninoofsesteenweg van de nummers (70tot 80 en 77-83)

Als men een zone creëert heeft het immers geen nut wanneer er geen controle wordt uitgevoerd. Men zal er hulpagenten aanstellen.

Bij punt 22 “aanstelling van een ontwerper ruimtelijke planning voor het opmaken van plannen van aanleg(BPA/RUP)en advisering in de uitwerking van het ruimtelijke beleid”, schiet de gemeenteraad wakker en reageert alert:

Jurgen Ceder(vlaams-belang), vraagt zich af of het studiebureau ook in staat is om rekening te houden met het ruimtelijke structuurplan en dringt bij een ja, op herziening aan, zoniet gaat de verstedelijking toenemen in Groot-Bijgaarden en Dilbeek.
Jef Valkeniers treedt hem daarin bij en vindt dat de gemeente contact moet nemen met andere gemeenten, er zit maar weinig beweging in dat spel, aldus Jef(VLD). Weer eens een bewijs dat het ruimtelijke structuurplan weinig voorstanders heeft en het vooropgestelde geen geniale planning is.

Piet De Maesschalck (onafhankelijke) haalt gauw nog even het probleem van Itterbeek naar boven:”nu wordt er wel een studiebureau aangeduid en toen ik dat vorige gemeenteraad vroeg voor een studiebureau werd het afgewezen). Jef valkerniers reageert: jij spreek over een globaal plan en dat bestaat niet ik heb daar nog nooit van gehoord.”Destijds klaagde Itterbeek dat ze een uitstervende soort waren en dat er te weinig inwoners waren en nu komt men al klagen over verstedelijking is dit geen tegenspraak? Aldus Jef. Bovendien besluit Marc Willen(VLD) heeft het niets met dit agendapunt te maken.

Goedkeuring Drie hulpagenten/budgettair is dat voordeliger, op de vraag of dit voldoende is van Dirk van Hoegaarden (Vlaams belang), meldt de commissaris dat dit een goed begin is en dat men aan wijkwerking kan gaan doen, een gedeeltelijke ontlasting.

Jef Valkeniers vraagt(VLD)om de verhaalbelasting af te schaffen voor gans Dilbeek. Georges De Vliegher(CVP )meldt dat hier een werkgroep rond bestaat die eerstdaags zal bestuderen of dit kan.

Tevens vraagt Jef Valkeniers om een verandering in wetten van Providentia betreffende de sociale woningen: Dilbekenaren die na 2 jaar willen terugkomen, zouden voorrang moeten krijgen vindt hij. Hij eist inspraak via het O.C.M.W. en het Gemeentebestuur.

Dirk Van Hoegaarden(Vlaams belang) vraagt of men iets gaat organiseren rond het 30 jarig bestaan van de borden Dilbeek waar Vlamingen Thuis zijn? Geen duidelijk antwoord. Op zijn vraag waar het bord aan de garage Vandenbroek naar toe gaat, antwoordt Walter Zelderloo(VLD)dat wordt 50 M verder geplaatst netjes heschilderd.

Vraag rond informatie betreffende de ophokplicht en informatie naar de bevolking toe, (Dirk Van Hoegaarden)wordt op de schepenagenda geplaatst.

Er waren reeds nieuwe gezichten aanwezig op de gemeenteraad ,de afwezigheid van Groen!was voelbaar,weinig actie.

22-02-2006 om 11:34 geschreven door dilbeek-malcontenten  


20-02-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
het volgende optreden van Absolute Devotion( http://www.absolutedevotion.tk)(groep van onze kids Elke en Edward) is op vrijdag 10 maart om 20u stipt
de kinderen van mijn oudste zus .

 

Zij vormen een heel goede groep zou zo zeggen allen daarheen.


Organisator: Emergenza http://www.emergenza.net
Plaats: Schoolstraat 76 te 1080 Brussel (Sint-Jans-Molenbeek)
10 mrt 2006
Participating in Emergenza? See this show for free!
19:30 THE END OF ALL REASON Metal core
21:00 FRICTION ATHLETIC Alternative
21:30 MUNNÄ rock alternative
22:30 B-SIDES Power pop Rock
20:00 ABSOLUTE DEVOTION Cover (generic)
20:30 SECRET RECIPE Jazz Rock
23:00 YOUTH OF SPIRIT Reggae
23:30 ONE SHOT Hip Hop

20-02-2006 om 22:27 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

Liberales is een onafhankelijke denktank binnen de liberale beweging. De leden zien het liberalisme als een progressieve beweging die opkomt voor de vrijheid van het individu, rechtvaardigheid en mensenrechten.

Ik had er geen notie van dat ook dit bestond,nieuwsgierig als ik ben heb ik alles doorgenomen en nu weet ik dat ook weer.

20-02-2006 om 22:10 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.gezondheid

Nieuwe website voor HAE patiënt: www.haebelgium.be Nieuwe website voor HAE patiënt: www.haebelgium.be De erfelijke angio-oedeem H.A.E. voor Hereditary Angio-Edeme (+/- 700 mensen in België ) is een zeldzame naar ernstige vorm van het oedeemvan Quinck dat levensgevaarlijk kan zijn. Dit oedeem is niet tebehandelen met de klassieke methoden (cortisone, adrenaline,antihistaminicum) en wordt erfelijk overgedragen. Het doet zichvoor als een onderhuids of submuqueus oedeem met min of meerterugkerende crisissen, met als oorzaak een tekort van inhibitor C 1esterase (inhibitor van een fractie van C1 esterase van hetcomplement). Het oedeem van Quinck kan levensgevaarlijk zijn als het strottenhoofd wordt aangetast (25% sterven voor 50 jaar). Deabdominale crisissen gelijken op een acuut abdomen en kunnen leidentot een overbodige laparotomie exploratie

20-02-2006 om 11:09 geschreven door dilbeek-malcontenten  


19-02-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.mijn mening

Gisteren was ik op bezoek bij mijn ouders en hadden we het even over de politiek.

We raken dit onderwerp niet zo gauw meer aan omdat er van beide kanten een te zware reactie kan ontstaan.
Beiden zijn zij zeer verstandige mensen en maakte er me alert op dat ik soms zaken kan uitlokken, en daar hebben ze gelijk in.Vroeger was ik te vaak actievol tegenover sommigen en ging ik veralgemenen.
Met ouder worden relativeren.Maar de visie moest Jan Decraen er zijn men zou stemmen halen.Lap daar kookte ik alweer als er een man is die in mijn ogen overloopt van schijn dan is het die.

Ik kan het niet vinden met zo een man en heb destijds me genoeg geërgerd aan zijn mooipraterij.
Dat wil niet zeggen dat ik nog langer alle mensen van die partij veroordeel, integendeel.

Voor sommigen heb ik respect.

Geef mij maar een gemixte combinatie en laat me duidelijk zijn mensen zijn belangrijker dan de partij waar ze voor staan.

Geef mij een Hoogstoel een Platteau een walravens een Devliegher een Zelderloo en mixt dan verder en we komen er

19-02-2006 om 18:58 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

Zondag

Een dag om eens niets te doen.Ik was vrij laat terug van een feest en laat mijn brains nagenieten.

Belangrijk of deftig nieuws zal ik vandaag niet brengen.
Ben wat stijf van het dansen, krakende botten.
Een nagenietzondag

19-02-2006 om 12:28 geschreven door dilbeek-malcontenten  


17-02-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Verzet tegen het optrekken van nieuwe gemeenschapslokalen te Pede:

Een tijd geleden kondigde de gemeente de afbraak aan van de oude gemeenschapslokalen in Sint-Gertrudis-Pede, de milieuraad vindt dit echter niet zo een pienter idee.

“Dilbeek dreigt een getuige van zijn geschiedenis te verliezen. In de gemeenschapslokalen van Pede hebben generaties van jongens uit het dorp leren lezen en schrijven. De meisjes zaten wat verder in de meisjesschool. Beide gebouwen zijn opgetrokken in dezelfde stijl, met grote ramen die veel licht binnenlaten.

De meisjesschool werd enkele jaren geleden verbouwd tot eengezinswoning. Waarom zou de jongensschool niet ook gerestaureerd kunnen worden? De gemeente gaf al het goede voorbeeld met het oude gemeentehuis van Bodegem, voordien ook een school. Toen de jeugdbibliotheek om wat meer ruimte en comfort vroeg werd ook eerst afbraak voorgesteld, wegens “slechte staat” van het gebouw. Bij nader onderzoek bleken de gebreken minder dramatisch te zijn en kon het gebouw perfect gerestaureerd en gemoderniseerd worden.

Het verenigingsleven heeft recht op een modern, goed uitgerust gemeenschapslokaal, op maat van de lokale bevolking. Daarvoor is geen kaalslag in het dorpscentrum noodzakelijk. De voormalige jongensschool is een tastbaar stuk dorpsgeschiedenis. Als ze verdwijnt en vervangen wordt door anonieme nieuwbouw, werkt dit de verstedelijking van Sint-Gertrudis-Pede in de hand. Afbraak lijkt misschien een makkelijke oplossing, maar gaat ten laste van de eigenheid van het dorp.

De toekomst van het lokale patrimonium ligt in uw hand. “aldus Renate Devreese van milieuoverleg Dilbeek.

Reactie burgemeester Stefaan Platteau:” Er werden verschillende vergaderingen gehouden met de aanbelangende partijen en de meesten opteerden voor een nieuw gebouw.Men vergeet dat de gebouwen werden afgekeurd door de gezondheidsinspectie. Daarenboven zijn de lokalen te klein. De muren zijn rot, zitten vol salpeter. Wat de gezondheid van de gebruiknemers zeker niet ten goede zou komen. Wij hebben normen te respecteren en dit gebouw werd bij overmacht afgekeurd.
De discussie hieromtrent heeft al meer dan lang genoeg geduurd. Wij bieden geen verstedelijking aan, eerder een verruiming van het verenigingsleven voor Pede. Met tegenwerkingen is het gemakkelijk om te zeggen dat we niets hebben gedaan, op die manier biedt men ons de kans niet de bevolking aan te bieden waar ze recht op hebben, een deftig nieuw gemeenschapslokaal.” Aldus Stefaan Platteau.

17-02-2006 om 23:54 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

17-02-2006 om 20:51 geschreven door dilbeek-malcontenten  


16-02-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Gemeenteraadsverkiezingen en privé leven zouden gescheiden moeten blijven

Als we alles opvolgen dan zouden we de stelling moeten aan nemen dat iemand die een relatie aanknoopt met een collega niet meer politiek objectief in staat zou zijn deel uit maken van een beleidsfunctie.
Wat een zever, ik herinner me dat men binnen de politiek heel veel relaties had.Aanhouwerij was destijds in en ik herinner me niet dat” die politiekers “daarom slechter waren.
Integendeel ze waren malser en konden al eens een toegeving doen.
Laat iedereen toch zichzelf zijn.
Mijn werkgever destijds had ook een relatie en een topfunctie, dit maakte van hem geen slechte man integendeel het schade hem niet want had een kreft van een vrouw.

Waar gaan we naartoe als we ons daarmee nog bemoeien en als redactrice,mens zal ik daar nooit aandeel nemen.

16-02-2006 om 19:02 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Groot-Bijgaarden
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Waar je gaat langs Bijgaardse wegen overal kom je huizen tegen

Opvallend, toen ik voor Groot-Bijgaarden koos was het hier nog een pacht.We hadden een superette de centra.Een slager wat broodwinkels, kappers…

Ondertussen heeft men alles naar hier gesleurd, grootwarenhuizen….Franstalige zou ik niet direct durven invoeren die waren er al lang.Trouwens de straten hadden voor de fusie tweetalige naamkaartjes.'maar er zullen er wel meer zijn)

Maar men past zich snel aan.Wat is storend: de riolen die niet doorlopen en zeker een erfenis zijn van wijlen andere gemeenteleiders, want dit is geen nieuwe problematiek.
Wat ergert: dat ons gemeentehuis en voor spek en bonen bijstaat en er geen gebruik meer van gemaakt kan worden.Wij voor alles en nog wat naar Dilbeek moeten lopen.Ik volg de evolutie.

16-02-2006 om 08:46 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.persvrijheid

Persvrijheid

Wij hebben inderdaad limieten en mogen meer persen dan gedachten noteren.Wij moeten daarenboven objectief zijn..Daar waar men toch al eens denkt Jezus wat een clownesk gedoe.

Langs deze weg dank ik toch mijn eindredacteur Gerrit Achterland die ondanks zijn kreften een fijn bekwaam man is.
En de internetkrant www.editiepajot.com is een prachtidee.
Heb je iets over voor een goed doel stort dan een bedrag op het beschermcomité,want zo een krant brengt kosten met zich mee.

Nog jaren kan je van ons genieten.Met je steun.

16-02-2006 om 00:00 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vrije gedachtengang in het westen??
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Vrije gedachtegang toegelaten in het westen?

In de meeste westerse landen mag godslastering niet maar de wetgeving wordt zelden toegepast

In de meeste Europese landen bestaan er wetten of wettelijke bepalingen die het beledigen van godsdienst strafbaar stellen. Die wetten worden echter zelden of nooit toegepast. Zo ook in Denemarken, het land waar de huidige rel over de cartoons over Mohammed begonnen godslastering is een strikt religieuze term en wordt daarom in slechts weinig Europese landen in de wetteksten gebruikt. Blasfemie is in feite een zonde, en daarom voor niet-gelovigen niet verboden

In België zijn er geen bepalingen die blasfemie bestraffen. De persvrijheid is een belangrijk gegeven en voorafgaande censuur is verboden.

Wel wordt de persvrijheid ingeperkt door de wetgeving op laster en eerroof, de wetgeving op het racisme en het verspreiden van haat in de samenleving en de wet op het ontkennen van de holocaust.

16-02-2006 om 00:00 geschreven door dilbeek-malcontenten  


15-02-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eerst nadenken
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Links en rechts  kon men lezen dat burgemeester Stefaan Platteau borden van DNA liet weghalen.nadat ze de toelating hadden gekregen. IK Heb  de burgemeester aangesproken en gevraagd ,hoe  dat dit incident is ontstaan.Hij gaf toe dat hij fout zat de borden onderweg had zien staan en daarbij de bedenking had gemaakt dit kan niet.Toch concludeerde hij te snel en liet deze weghalen.

Ik zou echt kwaad zijn,maar wie ben ik?

PS Geert je  krijgt weer eens gelijk van me

15-02-2006 om 19:02 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

Burger test

Adem eerst die in

Kijk dan om je heen

Zie jij ook al die huizen in plaats van sterretjes

Dan ben je thuis …in Dlbeek

15-02-2006 om 19:01 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Savio
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Dilbeek Savio: Boek over paardenrenbaan

De Dansaertlaan is bij de meeste Dilbekenaren bekend, maar wat slechts weinigen weten is dat Robert Dansaert in het begin van de 20e eeuw de oprichter was van de hippodroom van Dilbeek, op het grondgebied van de huidige Saviowijk. De laatste wedstrijd werd er gehouden in 1951 en nadien werden de gronden verkocht.

Om deze periode weer levendig te maken organiseerde het Davidsfonds in april 2005 een tentoonstelling waardoor nieuwe gegevens werden aangebracht.

Marcel Van Liedekerke bracht alle informatie samen in een boek "Wat u nog niet zag! De paardenkoers van Dilbeek”. De auteur baseerde zich op foto's, filmmateriaal, archiefteksten en gesprekken met mensen die verbonden waren aan de renbaan. Hij had ook contact met nakomelingen van Robert Dansaert.


Savio leeft is nog altijd meer duidelijk

15-02-2006 om 17:25 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.regen buien
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Regenbuien

O jij dierbare regen

Tref mijn kelder niet, spaar mij van je vuil slijkwater.
Ik zal het riool koesteren, beminnen als jij het vlotjes laat lopen naar waar het moet.Stuur het naar het wachtbeken .
Als deze het niet meer aankan bel dan even naar de gemeente en zing, wij zullen er voor gaan want de huizen nemen ons vocht niet aan.Dilbeek o Dilbeek werk eraan.We zullen doorgaan,maar weten niet waarnaar we zullen doorgaan ver van huizen vandaan ,we zullen doorgaan ....

15-02-2006 om 11:48 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Carine Walravens
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Carine Walravens een toffe madam

Gisteren ben ik de leerlingen van de klimop in schepdaal gaan uitwuiven en fotograferen/
Onmiddellijk kreeg ik hulp van zoon Herri van carine Walravens.
Die stond er zoals altijd met de brede glimlach.
Ik ken haar en familie nu meer dan 3 maand en ik moet zeggen het is een fijne familie.
Men had haar gewaarschuwd dat mijn aanwezigheid haar  windeieren zou leggen, en dat ik een raar en gevaarlijk mens was.
Ik kende haar niet, zij oordeelde niet en ik evenmin.
De samenwerking verloopt uitstekend.Als notaris , een vrouw met heel wat verstand ,de eenvoud en eerlijkheid zijn haar sterkste troeven.Lachende momenten zijn Uniek
Carine dank dat je niet oordeelde .Hernri,Helene dank voor jullie sympathie.
Je bent een politieker uit een stuk.

15-02-2006 om 00:00 geschreven door dilbeek-malcontenten  


14-02-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Houden van
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Houden van

Op zo een dag gelijk vandaag licht gecommercialiseerd zeg ik aan vele mensen ik zie je graag. Eenzaamheid heeft soms vele gevolgen en ik geef toe ik zie vele mensen graag.

Voor al de mensen die niemand speciaal meer in hun leven hebben kan ik maar zeggen je bent nooit alleen, je wordt als enkeling geboren en er zijn massa s mensen om te leren kennen en te appreciëren.De gradatie  houden van mag dan wel verschillend zijn weet dat er altijd iemand rekening met je houd.
Ook al krijg je vandaag alleen maar aandacht van de postbode met een rekening, er is iemand die aan je denkt.Geen betaling, geen bestaan.
Wens een ieder die er behoefte aan heeft een heel speciale dag toe.

14-02-2006 om 08:17 geschreven door dilbeek-malcontenten  


13-02-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vogelgriep
Klik op de afbeelding om de link te volgen
FAVV: Dode zwaan gevonden te Lommel: de eerste uitgevoerde analyses op het vlak van de vogelgriep zijn negatief
Een dode gedomesticeerde zwaan werd dit weekeinde gevonden in de
gemeente Lommel (provincie Limburg). De dode zwaan werd onder de
hoede genomen van de provinciale diensten van het Voedselagentschap
en naar het CODA gebracht voor verder onderzoek. De eerste
resultaten, medegedeeld door het CODA, van het op het dier uitgevoerd
onderzoek bevestigen dat het niet om vogelgriep gaat.

Wel wordt er op gewezen dat de dood van dit dier geen echte
verdenking was in de strikte zin van de procedure. het betrof immers
een (gedomesticeerde) knobbelzwaan van dewelke de dood geen betekenis
heeft op het vlak van de epidemiologie.


13-02-2006 om 21:23 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Waarom krijgt Burgemeester Platteau Zoveel Kritiek?

Hij leide de gemeente van een oranje beleid naar een blauw beleid en komt er blijkbaar niet ongestraft uit.Overal waar er wat te lezen valt leest men steeds het negatieve van deze persoonlijkheid.dit lijkt mij toch een vertekent beeld.Als 73 jarige tref je hem bij elke gelegenheid,hij is informatief en meent het goed.

Zijn alle politiekers dan niet zo en wil men aan de top niet met de plak zwaaien?
Welk merkbaar verschil is er tussen de partij van burgemeester Platteau en de vorige?

Al jaren volg ik de politiek en persoonlijk snap ik de soms zeer negatieve uitlatingen niet.

We staan voor de verkiezingen en plots komt er van alles boven water waar men in zes jaar velen niet hoorden.
Is het dan niet de taak van een ieder die aan politiek doet om op het moment zelf de burger te vertegenwoordigen?

Als ik aan politiek zou doen dan reageer ik ter plaatse en laat ik dat geen jaren rusten….

Ik zou verdraaid niet afgeven.Dat men een ander beleid en andere standpunten heeft is niet meer dan normaal,maar wanneer steeds dezelfde mensen negatief worden omschreven dan heb ik toch vragen en bedenkingen .Waarom koos de burger dan voor een ander beleid,dan was men destijds toch niet zo tevreden.
Laat nieuwe mensen eens aan bod komen en neem er van elke partij een aantal en dan zitten we goed.Zo zou ik het doen.Een aantal van de VLD en aantal van de CD&V een paar van Vlaams belang, union, Nv-a,groen,spirit,SP-A ,DNA en zo verder.
Dan heeft iedereen zijn zin en dit moet in mijn ogen kunnen.Dit zou de perfecte leiding moeten geven.


 

13-02-2006 om 10:05 geschreven door dilbeek-malcontenten  


12-02-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Actua
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Zoenen vergroot kans op hersenvliesontsteking

Jongeren die met veel verschillende partners kussen, lopen een groter risico op hersenvliesontsteking dan leeftijdsgenoten die dat niet doen.

Dat blijkt uit wetenschappelijk onderzoek. Australische wetenschappers onderzochten de levensstijl van 144 jongeren in de leeftijd van 15 tot 19 jaar die met hersenvliesontsteking in het ziekenhuis lagen. Ook namen zij bloedmonsters. Zij concludeerden dat studenten die binnen twee weken intensief kussen met meerdere partners een ruim drie keer zo groot risico lopen op hersenvliesontsteking dan rustigere jongeren. In een toelichting op het onderzoek stelde een van de wetenschappers dat de meningitisbacterie zich in de keel ophoudt en het buiten het lichaam niet lang volhoudt. "Maar de bacterie kan makkelijk via speeksel van de ene persoon naar de ander worden overgebracht", aldus de Australiër. "Ik denk dat jongeren hun gedrag zouden moeten veranderen."

Nederlandse wiet geteeld in België

In België worden steeds vaker grote hennepkwekerijen opgerold, in de buurt van de plaats Tongeren vorig jaar alleen al 74. De kwekerijen zijn gefinancierd door Nederlandse criminelen. Om ook deze criminelen te pakken gaat de Belgische politie intensiever met Nederland samenwerken.De Nederlandse en Belgische politie zijn al begonnen met een groot onderzoek naar de criminelen achter de kwekerijen. Binnenkort worden de eerste aanhoudingen verwacht.In Nederland worden wietkwekers steeds harder aangepakt door justitie en politie. Ze krijgen hulp van de belastingdienst, de woningbouwvereniging en het electriciteitsbedrijf.

De Belgen zien ook wel wat in de brede aanpak van hennepkwekers zoals in Nederland

12-02-2006 om 13:31 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ADHD
Klik op de afbeelding om de link te volgen

ADHD (medicijnen):

Amerikaanse experts waarschuwen voor het gebruik van medicatie voor de diagnose ADHD.Bij velen werden er ernstige complicaties vastgesteld.
Wanneer kinderen, of ouderen overbewegelijk zijn spreekt men van ADHD, dit gaat vaak samen met bewegingsstoornissen en concentratiestoornissen.

Op dat moment wordt er vaak medicatie toegediend.Men komt nu tot de conclusie dat het toch oppassen geblazen wordt om dergelijke medicatie toe te dienen.

Dit kwam  al eerder ter sprake.

12-02-2006 om 12:47 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROMUSIC
Klik op de afbeelding om de link te volgen

PROMuSic: Superlatieven ontbreken om dit sterk muzikaal evenement te verwoorden

“Modern en klassiek, instrumentaal en vocaal, sfeer en virtuoos, kei-TOF en kei-Neig!”zo stond PROMuSic aangekondigd op hun affiche.

Het Groot-Dilbeeks Muzikaal evenement en spektakel, een initiatief van Geert Vansteelandt en Alain Roelant, was meer dan een streling voor het oor. Het 100 man sterk muzikaal podium leidde ons doorheen alle tijden van de muziek.
De verschillende muzikale stukken werden aan elkaar geweven door presentator, maestro Marc Van den Meersschaut in de gedaante van Mozart. “The Night of the Proms” mag dan inspirerend gewerkt hebben, superlatieven om dit prachtig muzikaal opzet te beschrijven ontbreken.

Het uitstekende gitaarwerk door Jean van der Schueren kwam in nummers als Café 1930 en Smoke on the water van Deep Purple tot uiting. Met de apotheose “Music” van John Miles kwam dit honderd man sterke talentvol ensemble volwaardig tot zijn recht.
De combinatie van liefhebbers en professionele solisten lag niet voor de hand, maar deze uitdaging is meer dan geslaagd, en tijdens het muzikaal evenement kan men merken dat alle muzikanten naar elkaar zijn toegegroeid, dit maakte het concert zo bijzonder. De uitdaging “jong en oud” is meer dan geslaagd. Zowel het jongerenkoor als de ervaren muzikant stonden ijzersterk op het podium.
Dit evenement zien we ongetwijfeld nog terug.

12-02-2006 om 10:12 geschreven door dilbeek-malcontenten  


11-02-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Huwelijken Dilbeek
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Vereenvoudiging van de formaliteiten voor het aangaan van een huwelijk

Vanaf 1 februari 2006 worden de documenten die nodig zijn voor het aangaan van een huwelijk vrij van zegel afgeleverd.
Huwelijkskandidaten hoeven deze documenten niet meer zelf op te halen. Onze dienst burgerlijke stand zal deze documenten opvragen, indien ze in België zijn opgesteld.

11-02-2006 om 19:57 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Godsdienstoorlog op komst?
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Godsdienstoorlog op komst?

Nabij het Justitiepaleis in Brussel hebben ruim 200 gelovige moslims betoogd tegen de Mohammed-cartoons. Tot de manifestatie was opgeroepen door enkele moslimvrouwen uit Brussel.Er werd gebeden en gezongen in het Arabisch, en opgeroepen tot meer respect voor godsdienst.Waar gaat dit toe leiden? Het stopt gewoon niet.Zou de media hier niet beter minder aandacht aan schenken.
Waar moet ik dan als flapuit naar toe want mijn spreken is soms schadelijker dan een cartoon.De mensen die de cartoons maakten lijden ongetwijfeld aan broodroof en hadden waarschijnlijk niet het idee om dit te gaan ontketenen.

Meningsvrijheid is toch het minste wat moet kunnen en spot kan toch verschillende vormen aan nemen.Wij westerlingen zijn losser.En hebben staat en kerk deftig kunnen scheiden.We hebben daar jaren moeten voor vechten.Dan kan men niet verwachten dat we nu ons moeten gaan buigen tegen over een andere godsdienst.Want dit is een wil opleggen.Waar eindigt dit, in een godsdienstoorlog?
Ik begrijp die mensen ook maar dat men dan niet vergeet dat men heel wat herrie creëert.

Wanneer wij in hun land gaan moeten wij al heel wat noten lager zingen.

11-02-2006 om 19:35 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het Witte boekje
krant
(fotoVRT)

Het nieuwe Witte Boekje zal bestaan uit overzicht van de spellingsregels en een woordenlijst, die via www.spellingwijzer.nl toegankelijk zijn of moeten worden. Er komt ook een nieuwe papieren versie van de Spellingwijzer Onze Taal.

"De regels worden eenvoudiger uitgelegd en soms iets anders toegepast dan in het Groene Boekje", aldus de initiatiefnemers op www.dewittespelling.nl.

"We richten ons op gebruiksgemak, en gaan daarbij meer uit van de praktijk dan van de theorie".

Nieuwe spelling "te verwarrend"?

De Nederlandse Taalunie, waarin Nederland, Vlaanderen en sinds kort Suriname samenwerken, paste in april vorig jaar de spelling aan in een nieuwe Woordenlijst Nederlandse Taal (WNT).

Sinds oktober ligt het nieuwe Groene Boekje, de populaire benaming van de woordenlijst, in de winkels.

Tegen de aangepaste spelling kwam protest, vooral van de Nederlandse media. "Te verwarrend", was de kritiek. "Bovendien zijn de veranderingen veel ingrijpender van karakter dan van officiële zijde wordt voorgesteld".

11-02-2006 om 11:09 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Erotica beurs

Charmerend, lief, sensueel, en erotisch, maar ook koppig, karaktervol en boordevol temperament.'' Dat is niet de omschrijving van een vrouw of een man, wel van de eroticabeurs die plaats zal hebben in Groot-Bijgaarden op 17,18 en 19 februari.Hier zal men niet fantasieloos de zaal verlaten.Tal van attributen zal men er kunnen bewonderen.Er hebben ook live shows plaats voor diegene onder ons die op dat moment nog wat warmte kunnen gebruiken, of op hun honger bleven zitten.Erotiek maakt de dag van vandaag deel uit van het leven en is niet langer een taboe.Zo een beurs heeft zijn aanhangers en voor leeglopende relaties kan dit een aanmoediging zijn.Dit is zeker ook van kracht voor mensen die van erotiek houden en hun relatie boeiend willen houden.

Dit evenement zal zonder twijfel heel wat bezoekers hebben.

Joyce Van Nimmen is de meter van deze eroticabeurs.Tijdens deze erotische driedaagse zal Joyce te gast zijn in Groot-Bijgaarden.

Sinds kort is Joyce de gelukkige eigenares van een gloednieuwe Beetle Cabrio (met dank aan VW garage Bruynseels in Anderlecht). Met deze wagen gaat zij vanaf nu Vlaanderen onveilig maken als ambassadrice van de erotische gids ErosGuide .Dit is maar slechts een van de schoonheden die aanwezig zal zijn.


11-02-2006 om 00:00 geschreven door dilbeek-malcontenten  


10-02-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Q-Party
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Op zaterdag 25 maart 2006 komt de grootste partytour van Vlaanderen naar de Brussels Kart Expo in Groot-Bijgaarden.

Q-Music is ondertussen de grootste commerciële radio van Vlaanderen en met de Q-Party hebben zij de tofste partytour. Het hoogtepunt van de avond is zeker het Foute Uur Live met Sven Ornelis. Wij maken van de Kart Expo voor één avond de grootste ambiance discotheek van de regio. De Q-Party dat is: 28 plasmaschermen, lasers, indoor vuurwerk, een reuze zeppelin, een langs onder verlichte dansvloer, free hot dogs, tientallen roboscans, veel sfeer en massa's ambiance.

West-flutters mogen met me mee

10-02-2006 om 19:21 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Aaandacht voor de zelfstandigen
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Aandacht voor de zelfstandigen In Groot-Dilbeek

Belastingen op de huis aan huis verspreiding van drukwerken met handelskarakter

Het zal je dag wezen als handelaar en nieuwkomer in deze sector.Als beginnende partij zou men verwachten dat men je wat zou steunen aanmoedigen, want de kleine handelszaken hebben het moeilijk.
Foute gedachte: De nieuwe gemeentewet, meer bepaald de artikelen 117 en 118 vorderen belastingen op drukwerken in.Het belastingstarief bedraagt,0,010 euro per verspreid exemplaar.Wanneer men deze uitgeeft op recyclagepapier wordt het verschuldigde bedrag gehalveerd.

Een voorbeeld voor een handelaar: reclame verspreid van 3/10/05-9/10/05 kost je 172,48 euro.
Het tarief maal het aantal ingeschreven gezinshoofden.

Adverteer dan even bij www.editiepajot.com  dan heb je nog genot van je geld.

10-02-2006 om 18:55 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vrijstelling successierechten
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Vrijstelling van Successierechten voor partner

De vrijstelling geldt zowel voor gehuwden als voor samenwonenden. Men moet wel al 3 jaar samenwonen.Als een van de partners komt te overlijden dan moet de overlevende partner geen successierechte meer betalen op de gezinswoning,ook al blijft men er wonen. Minister van Financiën Dirk Van Mechelen (VLD) schat dat de Vlaamse overheid door de vrijstelling 45 miljoen euro minder inkomsten zal hebben per jaar.Op het einde van de vorige legislatuur hadden de VLD, de SP.A en CD&V voor de afschaffing van deze "belasting op tegenslag" gepleit.Men zal het geld wel elders halen.Dat vind ik nu zo uniek dat men steeds met nieuwe bevindingen afkomt en deze komen de burger op zulke momenten van pas.

Het is al spijtig genoeg dat men moet lopen met paperassen als er iemand overlijdt.Daar zouden ook eens instanties mogen achterspringen.Tal van erfrechtdossiers heb ik destijds bekeken en mensen geholpen.

10-02-2006 om 17:37 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vogelgriep(nieuws)
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Het Voedselagentschap(FAVV) heeft naar aanleiding van de bedreiging van de
Vogelgriep in oktober vorig jaar de gevoelige natuurgebieden Afgebakend.
Deze gevoelige natuurgebieden zijn zones waar hoge
Concentraties watervogels of migrerende vogels worden aangetroffen en
Waar bijgevolg de kans groter is dat het H5N1 vogelgriepvirus in ons
land zou kunnen worden geïntroduceerd. De afschermplicht die in deze
zones van kracht is, is er net op gericht om contact tussen mogelijk
besmette wilde vogels en gedomesticeerde vogels te voorkomen of
beperken. De gevoelige natuurgebieden werden afgebakend op aangeven
van ornithologen en van de bevoegde diensten van de 3 Regio’s.
De criteria waarop de afbakening gebeurt werden geëvalueerd en waar
nodig zijn de gevoelige natuurgebieden bijgestuurd. Als gevolg van de
bijsturing zijn enerzijds een aantal bijkomende gevoelige
natuurgebieden afgebakend en anderzijds de bestaande gebieden in
sommige gemeenten of steden opgeheven of aangepast.
De aangepaste kaarten werden door middel van een webapplicatie reeds
ter beschikking gesteld van de gemeenten en steden . De applicatie
zal vanaf 15 februari publiekelijk toegankelijk zijn. Voor de nieuwe
gebieden is een overgangsregeling voorzien tot 28 februari 2006.
- Verzamelingen van pluimvee of andere vogels zijn toegelaten mits
Bijzondere, toezichtmaatregelen.
- In de gevoelige natuurgebieden dient het voederen en drenken van
pluimvee en vogels bij particulieren binnen te gebeuren of op een
wijze dat contact met wilde vogels onmogelijk is.
- In de gevoelige natuurgebieden moeten de professionele
pluimveebedrijven hun dieren die zich buiten begeven door middel van
gaas of netten afschermen van de in het wild levende vogels. Net als
bij de particulieren geldt de algemene maatregel dat het voederen en
drenken van de vogels nog binnen dient te gebeuren of op een wijze
dat contact met wilde vogels onmogelijk is.
Zodra de migratie van de vogels herneemt zullen de maatregelen
Opnieuw verstrengd worden.

10-02-2006 om 17:23 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Groot-Dilbeek: nog niet uitgeroepen als rampgebied

Na de overstromingen daterende van juli vorig jaar is Dilbeek nog altijd niet uitgeroepen tot een rampgebied.

Groot-Bijgaarden werd zeer zwaar getroffen. De gemeente is het afwachten beu en ondernam al verschillende stappen om in de toekomst dergelijke herrie te voorkomen. De beek in de August Desmedtstraat die vanuit Groot-Bijgaarden grenst aan Sint-Agatha-Berchem is volledig opgekuist. De beek lopende achter de Jozef Mertensstraat krijgt binnenkort een beurt. Het gemeentebestuur blijft aandringen op een bijkomend spaarbekken langs het klaverblad van Groot-Bijgaarden. De provincie Vlaams-Brabant op zijn beurt is klaar met een ontwerp voor de inrichting van een overstromingsgebied aan de Neerpedebeek. De bewoners moeten nog hun akkoord geven en er zal een informatievergadering gehouden worden met het gemeentebestuur.

De wivinaraad is tevreden met de al genomen initiatieven en hoopt dat er zo snel mogelijk nog nieuwe maatregelen worden vooropgesteld. Want de nieuwe constructies die ondertussen gezet worden sluiten aan op de bestaande rioleringsinfrastructuur en dreigen dan nog meer overbelast te worden. Bij nieuwbouwcomplexen zou men een ander wachtbekken kunnen maken.

Dat de wateroverlast nauw werd opgevolgd verdiend een pluim.

De aandacht is zeker geen overdreven punt, integendeel er moet gewerkt worden aan de rioolinfrastructuur.
Alle huizen die onder water stonden, kapotte toestellen, scheeftrekkende tapijten…waren hier een souvenir van.
Het had een tentoonstellingsindruk: Kunst onder water.
Dat men niet alle problemen kan oplossen in een keer is meer dan normaal.
Het is financieel niet haalbaar.Moest men er een 15 jaren plan van maken dan zou er pas sprake kunnen zijn van afwerking.

Laten we met zijn allen duimen en neem van me aan deze problematiek hangt op mijn prikbord met de woorden.Hou dit in het oog.

10-02-2006 om 15:15 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

DNA!: ( Dilbeek Nu Anders) neemt deel aan de gemeenteraadsverkiezingen:

Dilbeek Nu Anders is een paar jaar geleden ontstaan, uit een groep mensen die verbondenheid voelden vanuit het verenigingsleven.
Zij streven naar een ander beleid, weg met de vriendjespolitiek.”Het is vijf voor twaalf”, aldus DNA en tijd dat er iets gaat veranderen. ”Het moet nu anders, er moet een beleid met visie komen . Accenten leggen en ze dan ook uitvoeren. “Het is onze taak om aan de bevolking uit te leggen wat er niet goed gaat, we moeten dan ook een oplossing kunnen bieden. Het huidige beleid van “Burgemeester Keizer” was geen beleid met visie en wanneer men deze punten zou toekennen dan zijn ze gebuisd.
Onder de vorm van een diavoorstelling werden er verschillende punten aangehaald:”Dilbeek beleven, ontspanning, waarde hechten aan de Dilbeekse gemeenschap”.

2.Thuis in het gemeentehuis: communicatie, informatie naar de burger toe en vooral de communicatie binnen de gemeentelijke diensten is zeer belangrijk.

3.Blijf hier voor je vertier, fuiven, fuifzaal, sportinfrastructuur.
4.Putten vullen, slechte wegen, slechte infrastructuur, financiële putten.
5.Meer groen in de straten, afval, structuurplan.

De acties waarmee DNA! al naar buiten kwam, de roze ballonen op de jaarmarkt.Het drukken van hun kaarten met puntenbeleid, afficheactie, hun nieuwjaarsborden het is nog maar een tipje van de sluier dat we te zien kregen van wat deze groep in petto heeft.

DNA zal waarschijnlijk niet alleen komen te staan op de verkiezingslijsten en zal in kartel treden, omdat het finaciel anders niet haalbaar is.De vraag werd dan ook gesteld of zij niet bang waren om opgeslorpt te worden door de grotere partijen, waardoor een stuk van hun eigenheid verloren zou kunnen gaan.

Er werd ook een DNA! test ingevuld door alle aanwezigen.(belasingen/Wonen/N8/afval/plaats/sluipverkeer/verkeersvrije zone/fuifzaal/sport/communicatie) vormden de vragenlijst , om te kijken in hoeverre de aanwezigen zich konden vinden in de nieuwe partij DNA.

Er zullen nog heel wat ludieke acties op touw gezet worden en met wie ze een kartel gaan vormen zal bekend gemaakt worden in maart.De namen van de mensen die deel uitmaken van DNA houden we nog even geheim.

.

10-02-2006 om 11:24 geschreven door dilbeek-malcontenten  


09-02-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen Diefstal,onrust ,waar gaat dit naartoe.Alle dagen wat anders..het wordt een gewoonte

09-02-2006 om 14:14 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Van Rossem terug

Jean –Pierre van Rossem start met een nieuw initiatief met als slagzin”fuif maar verder,ik sleur je er wel door”Hij vind bovendien dat veel proffen niet meegaan met hun tijd en dat cursussen vaak hetzelfde blijven en al wat er bij komt moet je zelf maar gaan opzoeken.

Een standpunt dat ik begrijp, wat ik in het regentaat zag is amper veranderd alleen de leerkrachten zijn vernieuwd.De cursussen op de universiteit zijn ook niet veel veranderd.Onlangs zag ik een cursus psychologie in vergelijking met die van vroeger merk ik dat men alleen de stellingen van Sigmund Freud wat heeft verzacht.

Bovendien vind ik het knap hoe Van Rossem steeds opnieuw doorbreekt .
Men heeft hem langs alle kanten heel diep gezet maar telkens staat hij wéér recht.
Zo een aantal mensen moeten er zijn even zeer als een Luc allo die geen blad voor hun mond nemen en zich niet zomaar op kant laten schuiven.

 

09-02-2006 om 09:25 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.slechte wetten
Klik op de afbeelding om de link te volgen

De wetten zijn soms ondoordacht gemaakt

Wanneer een kind zijn vader of moeder verliest wordt er wezenbijslag uitgekeerd.
Al verschillende malen heb ik gevraagd wat het verschil is tussen een kind dat maar een ouder heeft en een wees…..Als alleenstaande moeder heb ik mijn zoon opgevoed, maar met veel minder mogelijkheden.Ben ik dan zo verkeerd als ik de mening uit:” mijn zoon zijn statuut zou gelijk moeten lopen”…Ik vind dit discriminerend voor kinderen die geen vader of moeder hebben. Dat men dan zeker geen verkeerd standpunt in neemt en vraagt:heb jij daarvoor gekozen?

Neen want een kind heeft beide ouders nodig,een man reageert anders dan een vrouw en je kan beiden niet gaan vertegenwoordigen tenzij je een dubbele persoonlijkheid hebt..

09-02-2006 om 08:59 geschreven door dilbeek-malcontenten  


08-02-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Walter Zelderloo
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Dilbeek: er komt verlichting in het park van Dilbeek

Schepen van ruimtelijke ordening Walter Zelderloo heeft aangedrongen op het plaatsen van verlichting in het park van Dilbeek, gelegen aan de Sint Alenalaan.
Het onveilige parcours creëerde een lopende wandeling en een onveiligheid.

Op advies van schepen Walter zelderloo komt er nu verlichting in het park, zodat je geen stap meer in het duister hoeft te zetten. Voor de bevolking zal dit een opluchting zijn. Op die manier kan men ten volle genieten van een avondwandeling. De verlichting wordt aangebracht over de hele lengte van het park, elke honderd meter komt er een lantaarn.

Walter Zelderloo kondigde aan dat dit slechts een van de vijftien punten is die hij gerealiseerd wil zien.
Er wordt hard gewerkt in de gemeente.

08-02-2006 om 19:18 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TERNAT
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Kunst op komst Kaapt de gemeente Ternat het beeld van de ingeboxte Venus?

De live radio uitzending had plaats in het parochiehuis, aangezien het weer het gebeuren buiten aan de Dreef niet toeliet. De opkomst was massaal en iedereen stond leergierig klaar om de Venusdans aan te leren, onder leiding van de Ternatse dansgroep Helicon. De aanwezigen dansten binnen de kortste keren de venusdans, steevast van plan om de ingeboxte Venus binnen te halen.

De gemeente ambtenaren hadden vrij gekregen. Burgemeester Ronald Parys was heel blij dat Venus van Milo haar oog op Ternat had laten vallen. Hij hoopt dat de verliefdheid van Venus op de Dreef meer dan een mooie troef is om de twee te kunnen verenigen. Ternat heeft in elk geval een mooie plaats voor haar, ze zal mogen kiezen tussen het leven van heiligen in de Sint-Gertrudis kerk of het leven van een kasteelvrouw in Kruikenburg. In de dreef zou ze kort bij de B.V.’s van Thuis zijn (De Dreef is een van de opnamedecors van thuis).De deken Jozef De Ridder hoopt dat men het kunstwerk kan binnenhalen. Frank, Simone en Cois van de soapreeks kwamen ook aan het woord, Frank vond het maar niets, maar Simone en Cois vinden het een aanwinst. Frank moet zijn camionette van sani-techniek ergens anders gaan zetten. Allen zijn ze nieuwsgierig wat madame Bastiaans Marianne ervan zal vinden als dat beeld voor haar huis komt te staan”.


Tijdens heel het gebeuren werden er pannenkoeken, cake, koffie en warme chocomelk aangeboden.

Vanaf morgen kan men sms-en vanaf 13 uur, het nummer wordt bekend gemaakt via Radio 2.
Hoe talrijker de sms-jes hoe groter de kans op overwinning.

08-02-2006 om 15:52 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.dank aan de collega s van de pers
Klik op de afbeelding om de link te volgen

jammer dat men zich gaat ergeren aan wat anderen doen.Ik pleit voor openheid net zoals Karel De Ridder en Jan Margot.

Men heeft toch niets weg te steken?collega s een mens informeren is veel beter dan te gaan concureren.

 

08-02-2006 om 10:32 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EROTICABEURS
Klik op de afbeelding om de link te volgen

EROTICA BEURS

17 ,18 en 19 februari heeft de eroticabeurs plaats.
Ik zou geen kelen heten moest mij daar niet naartoe gaan.Tuurlijk moet ik over alles kunnen meepraten en zal ik meer dan tijd spenderen aan dit evenement.
Of ik een deftige foto zal nemen is een andere vraag.
Ik laat me zelden van de wijs brengen, maar ben maar een vrouw.

Als je zin hebt om mee te gaan mail me dan even.

Zal je dan met plezier rondleiden.
Zoniet beloof ik je een fijn verslag.
(ps.westvlamingen betalen net iets meer voor hun nieuwsgierigheid...)

08-02-2006 om 00:00 geschreven door dilbeek-malcontenten  


07-02-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

NV-A en VLD blijven het oneens

Beide partijen geven niet af en blijven bij hun eigen mening.Waarschijnlijk zal men er nooit een overzicht over krijgen.Hoe voelt de CD&V zich bij dit alles?Zij weten toch ook af van heel die zaak.

Of de burger er echt van wakker ligt is nog een vraag?

Voor dergelijke zaken wordt men immuun.Iedereen zal het anders bekijken en zou anders handelen zoniet zouden we geen mensen zijn.Ondertussen gaat de tijd voorbij ik vrees moesten we alle standpunten kennen en weten dan sliepen we niet méér.
Een schepen van inspraak zou toch handig zijn.

07-02-2006 om 21:29 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Seniorencentrum Breugheldal en Diensten(O.C.M.W.Dilbeek)

Het Seniorencentrum Breugheldal in Itterbeek is onderverdeeld in verschillende diensten.

Men heeft er het rusthuis, met een afdeling voor dementen.Kortverblijf, dagverzorgingscentra, en een dienstencentrum.
Het dienstencentrum Breugheldal is toegankelijk voor alle 55 –plussers en andersvaliden uit Groot-Dilbeek.

Deze staat onder leiding van Lena Moonens.Vandaag had het bloemschikken plaats en werd er onder leiding van Nicole Van Hout-Mertens een valentijnpotje gemaakt. Dit naar aanleiding van het komende Sint-Valentijnsfeest, dat het symbool van graag ziet vertegenwoordigt.

Daarvoor gebruikte men een rood potje, en bloemen, in de kleur van de liefde en wie wou kon er nog hartjes bovenop krijgen.De sfeer en de geleverde prestaties waren optimaal. Men had het met liefde gemaakt, zoveel was duidelijk.

Deze namiddag gingen we ook een kijkje nemen op de eerste voorleesdag, die voortaan elke week zal worden ingelast.De sympathieke Johan De Ridder, die ook tewerkgesteld is in de bibliotheek van Dilbeek deed er zijn eerste lezing.De aanwezige bejaarden genoten van het verhaal.Een succes.

Een paar lokalen verder vond men een groep bejaarden en begeleiders die zongen.
Anderen waren fruit gaan kopen aan de fruitkar.Breugheldal leeft en dit dank zij de inzet van heel veel mensen.Het is ongetwijfeld de moeite om deel te nemen aan de activiteiten.

07-02-2006 om 20:00 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.jeuddienst Dilbeek
Klik op de afbeelding om de link te volgen

www.jeugd.dilbeek.be

Deze prachtige site is werkelijk de moeite.
Dilbeekse jeugd leeft, zonder twijfel is dit een van de meest uitgegroeide goed werkende instanties.
Dretz hun Dilbeeks jongerenmagazine is een voorbeeld voor velen.

De mensen van de jeugd en cultuurdienst verdienen hier een ferme pluim
(link foto www.jeugd.dilbeek.be)


07-02-2006 om 08:13 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Kiesdecreet goedgekeurd

Op initiatief van Vlaams minister van Binnenlands Bestuur Marino Keulen keurde het Vlaamse Parlement woensdag 1 februari het kiesdecreet voor de provincies en gemeenten goed. Voor de eerste maal zijn de gewesten zelf bevoegd voor de organisatie van de verkiezingen. Het decreet bepaalt de spelregels voor de gemeente-, districts-, en provincieraadsverkiezingen van 8 oktober 2006.

Tegenover de vorige wetgeving bevat het decreet enkele belangrijke wijzigingen. Zo moeten er nu evenveel vrouwen als mannen op de verkiezingslijsten staan en telt de lijststem niet meer mee voor de aanduiding van de effectief verkozen gemeenteraadsleden. Voor de opvolgers blijft de situatie ongewijzigd en telt de lijststem nog steeds voor de helft mee.

Vlaanderen is als eerste gewest, voor Brussel en Wallonië, volledig klaar met haar kiesdecreet. De Waalse Regering heeft haar kiesdecreet reeds principieel goedgekeurd en vraagt nu de verschillende vereiste adviezen aan. Het Brusselse gewest heeft de bespreking van haar kieswetgeving in de commissie afgerond.

bron VLD Dilbeek

07-02-2006 om 07:49 geschreven door dilbeek-malcontenten  


06-02-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Muzikantenportret in Dilbeek

Leerlingen en leerkrachten van de gemeentelijke muziekacademie komen naar buiten om uw zaterdagochtend op te fleuren. U kan meegenieten op 18 februari 2006 op diverse locaties in Dilbeek:

Muziekbad in Dilkom:

Van 9u30 tot 11u30 kunt u zich letterlijk onderdompelen in de muziek. Jonge klarinettisten, saxofonisten, fluitisten en gitaristen brengen in het zwembad live-optredens die je onder water kunt beluisteren. Niet te missen !!! Zwemkledij verplicht.

Kinderkoor Papagena en piano in de Wolfsput

Vanaf 10u zetten jonge pianisten de toon in de bibliotheek De Wolfsput. Om 11u en om 12u treedt het kinderkoor Papagena op met een gevarieerd programma.

Promenade

Om 10u en om 11u30 laat de slagwerkklas van zich horen In de inkomhal van CC Westrand. Tussendoor vindt u ze ook op de boerenmarkt (parking CC Westrand)

Piano ten huize van…

Dhr. Jacques Landrieu zet zijn deur en zijn vleugelpiano voor ons open. Van 10u tot 10u30 en van 11u tot 11u30 kunt u voor pareltjes van de pianomuziek terecht in de Kleine Snikbergstraat 54, 1701 Itterbeek (inlichtingen en reservatie: 02/569.47.82)

Portretten

Het Atelier Beeldende Kunst van CC Westrand trekt er met schildersezel en palet op uit om onze musici op de diverse locaties te vereeuwigen. Tentoonstelling volgt!

Info:

Gemeentelijke Muziekacademie, CC Westrand - Tel 02/466.30.96

Email: muziekacademie@dilbeek.be

Website: www.dagvanhetdko.be - www.Dilbeek.be/

06-02-2006 om 23:38 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een steengoede GPS
Klik op de afbeelding om de link te volgen

NAVIRAD GPS

Rij veilig, behoud uw rijbewijs en spaar uw portefeuille!
door gemakkelijker, rustiger en veiliger te rijden!

U nadert een gevaarlijke zone met een automatische flitspaal of een
plaats waar veel ongevallen gebeuren? Dan waarschuwt het Navirad
GPS-systeem u op voorhand met visuele en auditieve berichten in het
Nederlands of het Frans.
U hebt uw snelheid steeds onder controle want Navirad geeft op elk
moment de werkelijke snelheid van uw wagen weer, berekend door
satellieten! Wanneer er een waarschuwing is, geeft het toestel de
toegelaten snelheid aan en krijgt u een bericht als u sneller rijdt.
‘Plug and GO’
Navirad is een performante GPS-ontvanger met geïntegreerde antenne.
Sluit hem gewoon aan op de sigarenaansteker en hij werkt!
Het toestel rust op het dashboard dankzij een magneetplaatje.
Dankzij de GPS-ontvanger weet het toestel steeds exact waar u zich
bevindt en met welke snelheid u zich verplaatst. De geïntegreerde
database is permanent geactiveerd zodat u steeds op tijd gewaarschuwd
wordt.
Gratis software-updates
De GPS Navirad software-updates zijn gratis en onbeperkt. Deze
updates vinden plaats via de website www.gpsnavirad.com, nadat u het
installatieprogramma heeft gedownload en geïnstalleerd.
Voor de software-updates hoeft u alleen maar uw GPS Navirad aan te
sluiten op de USB van uw PC (of via een optionele serial kabel ).

In heel de Benelux werden al meer dan 3.000 alarmpunten
geregistreerd.
Bovendien kunt u met één druk op de knop zelf gevaarlijke plaatsen
toevoegen!
Matig uw snelheid
Alarmsysteem met geluid voor snelheidsoverschrijdingen op 5 niveaus.
Dankzij de snelheidsbegrenzingsfunctie hebt u altijd de snelheid van
uw voertuig in de hand zonder te moeten letten op uw snelheidsmeter.

Met de GPS Navirad hebt u uw snelheid beter in de hand en rijdt u
veiliger.
Legaliteit
De GPS Navirad is geen radardetector en kan in geen geval radar- of
lasersignalen detecteren.
Dit GPS-apparaat voldoet aan de normen voor verkeersregels.

06-02-2006 om 18:50 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.muziek
Klik op de afbeelding om de link te volgen

PROMuSicis een"groot Dilbeeks muzikaal evenement & spektakel". Het is een opzet dat zich laat inspireren op de gekende (Engelse) promenadeconcerten met modern & klassiek repertoire, instrumentaal & vocaal, sfeer maar ook virtuositeit.

De initiatiefnemers Alain Roelant en Geert Vansteelandt hebben het concept gecreëerd, een manier om twee verschillende strekkingen in de muziek samen te brengen en de vooroordelen aan de kant te zetten.

In dit project is een grote betrokkenheid van Dilbeekse verenigingen.Het orkest is gebouwd rond de Schepdaalse muziekvereniging STYLISSIMO, het ensemble KONAKO (Koekelberg) en de samenspelklas van Alain Roelant (Dilbeekse academie). Voor het vocaal gedeelte kunnen we rekenen op de inbreng van de koren van Regina Caeli .
Er zijn eveneenseen aantal solisten voorzien, die allen o.a. verbonden zijn aan de Dilbeekse muziekacademie Martine Van Puyvelde (fluit & zang), Jean van der Schueren (gitaar), Geert Ott (piano).

PROMuSic wordt voor de eerste keer gebracht in Dilbeek, en kan in de toekomst voor herhaling vatbaar zijn. Het is in ieder geval een succesformule.

Op het repertorium staan o.a. Bach, Haendel, Chopin, John Miles.

”Het groot Dilbeeks evenement en spectacel kei-tof en kei–neig:” heeft plaats op:

Datum: zaterdag 11 februari om 20 uur(plaatsen bijna uitverkocht)

Zondag 12 februari om 14u30 reservatie verplicht.

Plaats: CC Westrand Dilbeek

Inkomprijs: 8 euro, jongeren tot 18 jaar betalen 4 euro

Informatie: www.promusic2006.be

In bijlage foto’s van de 2 initiatiefnemers Alain Roelant en Geert vansteelandt, en een van de hoofdsponsors ‘t verwenkaffee

06-02-2006 om 17:07 geschreven door dilbeek-malcontenten  


05-02-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen weekendwerk

knappe foto

05-02-2006 om 21:29 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Kwaadheid

Je kunt lijden en leiden…je mag kiezen

Voor diegene die hulp nodig hebben het is het moment

Voor diegene die aanstoot geven .; het is zeker het moment

……Soms is het genoeg geweest
dan ben je malcontent


En op zo momenten

Wel dan help ik je met plezier….

05-02-2006 om 19:19 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DNA


bericht van DNA!

Hey Dilbekenaar,

Je hebt het misschien al horen waaien… Er beweegt iets in het plaatselijke politieke landschap! Een groep geëngageerdemensen slaat de handen in elkaar om van Dilbeek weer een gemeente met pit te maken. Onder de noemer "DNA! - Dilbeek Nu Anders!" willen we een kritische, onafhankelijke, nieuwe speler zijn op het politieke veld.We bruisen van de ideeën en plannen, en we willen die liever niet alleen voor onszelf houden.

Daarom nodigen we jullie uit op ons tweedepraatcafé, op donderdag 9 februari ’06 in het Verloren Hofke in Dilbeek (onder jeugdclub Oosthoek en naast de parochiezaal van Treeske). Rond 21u beginnen we met een kort interactief gedeelte, maarook daarna is iedereen welkom. Spring gerust eens binnen in de loop van de avond als je wil kennismaken met DNA!, of tonen dat je ons steunt, of je visie geven op de toekomst van onze gemeente! Tussen pot en pint zullen we onze plannen uit de doeken doen, en vertellen welke DNA!-acties de komende weken en maanden in de pijplijn zitten.

Hopelijk tot dan!

Het DNA!-team

Ik ga eens een kijkje nemen

05-02-2006 om 18:02 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.raar
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Opvallend

Vele websites zijn weer tot leven gekomen.Een aantal waren al jaren niet meer actief.
zo zie je dat ieder vecht voor zichzelf en weinig fabels te geloven vallen.
Iedereen gaat het plots anders gaan doen.

Waar men in jaren zijn mond niet opentrok..

Raar vind je niet?

Ik zal een radio programma moeten maken
...na al die tijd een teken van leven

05-02-2006 om 15:22 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Donderdag 16/2 Dikke truiendag
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Donderdag 16 februari: Dikke-truiendag

Milieuzorg Op School (MOS) roept alle scholen op om op donderdag 16 februari
2006 de verwarming één graadje lager te zetten. Die dag organiseert MOS voor
de tweede maal de Dikke-truiendag. Per leerling of leerkracht betekent een
graadje lager een vermindering van de CO2- uitstoot met 224 gram. Een
fietsactie zorgt per gefietste kilometer voor 200 gram CO2 (broeikasgas)
minder in de lucht dan als u de auto neemt.

Met de actie tonen de deelnemende scholen aan dat ze achter de
Kyoto-overeenkomst staan, die in werking trad op 16 februari 2005. Daarnaast
wil MOS met de Dikke- truiendag de scholen warm maken om ook in de toekomst
op een duurzame en rationele manier met energie om te gaan zonder aan
comfort in te boeten. De scholen kunnen hiervoor rekenen op ondersteuning
van de provinciale begeleiders van het MOS-project.

MOS is een milieuzorgproject van kleuter- tot hogeschool.
Het is een samenwerking tussen het ministerie van de Vlaamse Gemeenschap
(afdeling Algemeen Milieu- en Natuurbeleid), de vijf Vlaamse provincies en
de Vlaamse Gemeenschapscommissie. De Vlaamse overheid coördineert het
project, de provincies en de Vlaamse Gemeenschaps- commissie begeleiden de
scholen. De Vlaamse en Brusselse scholen die aan MOS deelnemen, brengen
milieuzorg in de praktijk.

Meer nieuws, leuke affiches, informatiebrieven en achtergrondinformatie over
de Dikke-truiendag en het MOS- project vindt u op
www.milieuzorgopschool.be.
Daar kunnen scholen die willen meedoen aan de actie ook het
deelnameformulier invullen.

Meer informatie over de Dikke-truiendag:
Ines Van Regenmortel
tel. 02-553 14 82
fax 02-553 80 25
ines.vanregenmortel@lin.vlaanderen.be

05-02-2006 om 14:42 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

05-02-2006 om 11:03 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

05-02-2006 om 09:31 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

05-02-2006 om 09:30 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

Rijk of arm, leer er wat van:

De familie Rijk had alles wat je maar bedenken kon.
De kinderen Dexia ,Kasbon en Obligatie voelde zich net iets meer dan een ander.Van nadenken was er weinig sprake .Dexia trouwde heel vroeg met Intrest een meisje dat al heel wat had bewezen, maar hun huwelijk bleef leeg, ze hadden geen oog voor detail en alles rondom hen was zo gewoon dat ze echt niet konden genieten van heel kleine dingen.

Obligatie ging studeren en leerde” Eenvoud” kennen. Eenvoud was een speciale jongeman ,had veel vrienden en kon zich vinden in heel kleine dingen. Obligatie bleef stil aan staan bij hele kleine dingen en genoot ten volle en dacht bij zichzelf:”wie en wat je ook bent heeft geen belang, alleen wie bewust leeft kan zijn rijkdom niet tellen. Een prettig leven komt van de binnenkant”.

05-02-2006 om 09:13 geschreven door dilbeek-malcontenten  


04-02-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.talent
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Dilbeek: Etienne shurmann een veelzijdig talent

In het hof ter smissenmaakte ik kennis met Stefaan shermann(de artiesten naam van Etienne Shurmann), de broer van de eigenares van de manege Hof ter Smissen.Ik trof een man een man die zich op veel vlakken weet te profileren, en die over uiteenlopende talenten beschikt.Hij was cameraman van beroep en realiseerde op die manier heel wat tekenfilms, schreef en componeerde er ook muziek voor. Uit een deel van zijn archieven dat hij bij zich heeft, krijg ik heel wat originele stukjes te zien uit de film Pinochhio, asterix en vele anderen.Hij gaf jarenlang les aan de Berlitz school en daarbuiten trad hij op met een eigen groep, als muziekkant, componist.Hij werkte bij belvision, met de man die kuifje op zijn palmares staan had.

Dank zij hem werd het thuisdecor Het hof ter smissen.Zijn vrouw stierf anderhalf jaar geleden en nu gaat hij weer richting Frankrijk om terug te gaan zingen, iets wat hij een aantal jaren aan de kant had geschoven om zijn vrouw te verzorgen.Wanneer ik naar de leeftijd van Stefaan pols krijg ik geen antwoord, maar omdat ik de levensloop heb kunnen opvolgen en zijn films dateren van 1965 tot 1975 en zo verder, wist ik dat er zich voor mij een talentvolle zeventiger stond. Een man die nog bruist van energie

04-02-2006 om 13:12 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

Smagghe: Sp.a komt jaren te laat met eis sociale woningen

Danny Smagghe (VLD), die in Vlaams-Brabant voorzitter is van de raadscommissie huisvesting, vindt het Sp.a voorstel om alle gemeenten in Halle-Vilvoorde te verplichten vijf procent sociale woningen te voorzien goedkoop en achterhaald.

Op dit moment bereiden wij met de provincie een project voor van honderd wooneenheden op de terreinen van de vroegere kazerne in Relegem, nu eigendom van het provinciebestuur. We hebben hiervoor een samenwerking afgesloten met de huisvestingsmaatschappij om de kosten te delen, aldus de VLD’er. Iedereen die wat met deze materie vertrouwd is weet dat men niet zomaar overal sociale wooneenheden kan inplanten en dat er een lange procedure aan voorafgaat. Stellen dat er binnen de zes jaar 4.233 woningen moeten bijkomen in Halle-Vilvoorde is dan ook utopisch, want dit houdt geen rekening met de verschillende mogelijkheden of onmogelijkheden en de beperkingen in bepaalde gemeenten, aldus Smagghe. Hij stelt zich ook de vraag wie dat allemaal gaat betalen.

Veel beter is het om de selectiecriteria voor toewijzing strikter toe te passen en enkel kandidaten toe te laten die echt geïntegreerd zijn in de gemeente of de wijk, aldus nog Smagghe. Bovendien moet de sociale woningfraude sterker worden aangepakt. Dat zijn natuurlijk zaken die socialisten niet graag horen, maar die we toch in de nieuwe Vlaamse wooncode hebben opgenomen, besluit Smaggghe.








Fijne zondag



Een fijne zondag, even een rustdag en nagenieten van de al vele activiteiten.Waaruit ik moet concluderen dat Dilbeek echt leeft.Het verenigingsleven staat sterk.

Vele mensen zijn begaan met Groot-Dilbeek en halen het onderste uit de kan.

04-02-2006 om 00:00 geschreven door dilbeek-malcontenten  


03-02-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zo gaat het hier
Tot mijn grote verbazing las ik dat de VZW Dilbeeks erfgoed in de randkrant van februari meld dat ze 3 talige folders gaat uitbrengen
straf.
Of hoopt men dat de randkrant in de juiste handen komt?

Cultuur of geen en dan anderen maar op de mat roepen  voor het gebruik van andere talen
knap

03-02-2006 om 17:36 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OPROEP
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Oproep

De malcontenten zoeken nog toffe jonge en oudere dynamisme mensen

Voel jij je geroepen om te lachen, alles te evalueren en krachten te bundelen.
Geef dan een seintje

In ruil bieden wij aangename momenten,babbels,vriendschap en het meest onmogelijke aan.

Wie of wat je bent je bent welkom
wij oordelen of veroordelen niet
wij bieden je energie voor elke dag,een lach ....
Stuur een berichtje

03-02-2006 om 15:06 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ruimtelijk structuurplan en andere info

www.minaraad.be

 Ruimtelijk structuurplan  en andere info

03-02-2006 om 11:39 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Algemeen nieuws

Groot-Dilbeek: algemeen nieuws

Groot-Bijgaarden: vals bomalarm voor de lagere school Don Bosco en MMI- Parnas

De bommelding die gisteren omstreeks 14.30 aangekondigd werd via een telefoon bleek vals te zijn. Alle schoolgebouwen werden doorzocht met speurhonden die gespecialiseerd zijn in het vinden van explosieven, door de lokale politie en enkele inspecteurs van de Dienst Algemene Reserve van de Federale politie. Rond 16.30 werd het alarm afgeblazen. In geen van beide scholen vond men iets verdachts.
Heel de buurt rond de school werd overrompeld door het gebeuren. Het verkeer werd omgeleid. De ouders konden hun kinderen gaan afhalen in de sporthal Ten Gaerde, dit zorgde wel voor enkele paniekerige toestanden.

Groot-Dilbeek: In de nacht van 1 op 2 februari werd uit 3 voertuigen de autoradio gestolen.

De feiten deden zich voor in de Elzenstraat, Moestuin en Wilgengaarde. Bij één van de voertuigen werd het portier langs de bestuurszijde geforceerd. Bij de twee andere voertuigen werd een raam ingeslagen. Bij het vierde voertuig in de Leliestraat werd eveneens een raam ingeslagen maar hier werd geen buit gemaakt.

Schepdaal: De concertband van Pede mag voorlopig nog gebruik maken van de oude lokalen. Woensdag 18 januari werd een persbericht medegedeeld waarin het volledig slopen en het vernieuwen van de lokalen werd aangekondigd.
Deze week had er een vergadering plaats met de bewoners van Pede en alle aanbelangende organisaties .
De procedure werd uit de doeken gedaan en het eerste ontwerp van de nieuwbouw werd voorgesteld.
De nieuwe gebouwen zouden dichter bij de Isabellastraat worden ingeplant. De parking komt achteraan.

Er werd ook toelating gegeven om de oude lokalen te gebruiken voor vergaderingen en repetities van de fanfare, in afwachting tot het optrekken van de nieuwe gebouwen. Het slopen zal dus pas gebeuren na het optrekken van de nieuwe lokalen, een andere planning dan eerst voorzien. Feesten worden niet meer toegelaten.

03-02-2006 om 11:28 geschreven door dilbeek-malcontenten  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.H20 nog niet vergeten
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Toch ben ik de waterellende in Dileek nog niet vergeten

Velen moeten hopen dat de wivinaraad in slaap gevallen is en al mijn energie gaat naar de krant
Fout ..

Inmiddels heb ik begrepen dat men niet erg van plan is om wat aan de rioleringsproblematiek te gaan doen.vele beloftes werden niet nagekomen.

Even afwachten op bereidwilige die de ernst van de zaak inzien.

Bij de eerst komende vergadering ga ik wel kandidaten vragen als voorzitter want mijn petekind moet verder draaiende gehouden worden want als redactrice van een krant is men niet geneigd nog een artikel voor de raad te schrijven.
Het ene heeft niets met het andere te zien.


03-02-2006 om 00:00 geschreven door dilbeek-malcontenten  


02-02-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BOMALARM
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Groot-Bijgaarden: Bomalarm IN Het MMI en Don bosco school

Omstreeks 15 u deze namiddag werd de lagere school en de kleuterschool Don Bosco, en het MMI ontruimd na een bommelding. De scholen zijn gelegen in de Brusselstraat in Groot-Bijgaarden.
De bommelding gebeurde in het Frans.
De leerlingen werden geëvacueerd naar het collegium en naar de sporthal Ten Gaerde in Groot-Bijgaarden.

Heel de buurt werd afgezet en het verkeer omgeleid. Fase een van het rampenplan werd afgeroepen. Momenteel heeft er een vergadering plaats op het gemeentehuis.Burgemeester Platteau riep een spoedvergadering bijeen.

02-02-2006 om 15:38 geschreven door dilbeek-malcontenten  


01-02-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Internetkrant

Internetkrant: www.editiepajot.com

Even toelichten dat de internetkrant bestaat uit een vrijwillige hardwerkende groep, wij zijn niet bezoldigt maar dit doet zeker niet af aan de kwaliteit en bekwaamheid van velen.Onze eindredacteur werkte vroeger bij het laatste nieuws .
De krant heeft natuurlijk haar onkosten, zoals server en dergelijke.
Overheidsinstanties kennen geen financiële steun toe.

Het concept wordt lid van het schermcomité is eigenlijk uit de grond gestampt om als krant te kunnen blijven bestaan.
Met een bedrag van 25 euro steun je de krant, ben je lid van het comité en ontvang je bovendien nog een waardebon voor streekproducten.

Ik lanceer dan ook een oproep steun de internetkrant en schrijf een bedrag over op rekening nummer 429-5087371-24( Gerrit achterland) met de vermelding steun editiepajot.Of surf even naar www.editiepajot.com daar staat alle informatie op.

Wij proberen grotere firma s aan te trekken als hoofdsponsors. Als je mensen weet die een goed initiatief willen steunen aarzel dan niet,de leescijfers liggen hoog.

Dank je wel



01-02-2006 om 08:16 geschreven door dilbeek-malcontenten  




Foto

Archief per maand
  • 05-2009
  • 05-2008
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 06-2007
  • 04-2007
  • 02-2007
  • 12-2006
  • 11-2006
  • 06-2006
  • 05-2006
  • 04-2006
  • 03-2006
  • 02-2006
  • 01-2006
  • 09-2005

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Over mijzelf
    Ik ben kelen
    Ik ben een vrouw en woon in Groot-Bijgaarden (Land der slimmen) en mijn beroep is .
    Ik ben geboren op 05/01/1963 en ben nu dus 62 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: .
    43 jaar leven en laten leven levenstechnicus aan de vrije gedachtenschool dokter in de dweiskunde communicatietherap
    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Zoeken met Google



    Foto

    Mijn favorieten
  • Bloggen.be
  • internetkrant

  • Foto

    Startpagina !

    Foto

    Blog als favoriet !

    Foto

    Foto

    www.dilbeek-malcontenten.be
    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Mijn favorieten
  • Bloggen.be
  • http://www.iezie.be/toplist/stem

  • kijk ook eens naar www.editiepajot.com
    Gastenboek
  • Treffen oude tractors
  • fijn weekend
  • dooien boel
  • prettige feestdagen
  • gr uit beveren-waas

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs