Eindelijk nog eens een berichtje van mij hier uit Paramaribo. Ja, nog steeds in de hoofdstad. Nu het zeker is dat ik langer ga blijven in Suriname kan ik echt wel op mijn gemak alles gaan zien. Ten eerste ben ik echt al aan het werk hier in een zeer mooi hotel. Greenheart hotel. Het is pas geopend, samen met Tineke,Fer en Joris runnen we nu het hostel en hotel hier in de Costerstraat. Het hotel wordt nog helemaal op punt gezet door Fer en Tineke. De eigenaars zijn er een jaartje tussenuit en reizen nu door Aziƫ. Leuk voor hen na al het harde werk. Jayo en Fabienne en de kindjes hebben tien jaar gewerkt aan het mooie hotel. Dus kom een keertje af aub. Echt prachtig.
Nu zijn we dus drie weken verder en heb al enorm veel leuke mensen ontmoet. In het hostel komen mensen die op doortocht zijn, dus echt wel leuk om hun reisverhalen te horen en bevindingen.
Ook heb ik natuurlijk al leuke plaatselijke mensen ontmoet, die dan weer veel te vertellen hebben over Suriname. Ik heb zoveel te vertellen dat ik niet waar te beginnen. Allemaal positieve dingen.
Ik kan mss beter wat wist je datjes maken:
Wist je dat:
In het surinaams is kong ...komen, mi e gwe....ik ga weg, waka.... lopen, atribung....boos, brasa...knuffel etc...
Dat ik elke dag 5 woordjes Surinaams leer
Dat we nu een muggen plaag hebben met het chikungunya virus.
Dat ik nu als receptioniste werk.
Dat ik supercontent ben dat ik hier ben.
Dat ik binnenkort naar het binnenland ga.
Dat Bouterse de president hier is en veel geheimen heeft.
Dat ik al Surinaams gekookt heb en het zelfs lekker was.
Dat we hier id stad een leuke plaats hebben en die heet de Waterkant.
Dat de mensen hier altijd een goed humeur hebben.
Dat Tineke en Fer echt leuke Hollanders en collega's zijn,
Dat ik dit er moet inzetten omdat ze mijn blog ook lezen.
Dat Joris van Vosselaar is en toevallig nu mijn collega is geworden.
Dat ik me hier super amuseer en zeker niet het gevoel heb ik dat ik werk....vakantiegevoel blijft nog.
Dat ik veel kan vertellen en dit voor een ander keertje is!!!!!