Ons verhaal Na het lange wachten, hopelijk toch een broertje en/of zusje voor grote broer Jonas
11-01-2010
We hebben het overleefd
Wat zag ik op tegen vandaag, al viel de stress nog mee.
Deze morgen na de inschrijving kreeg ik een eenpersoonskamer toegewezen op heelkunde 5. Al snel werden de eerste voorbereidingen getroffen, nl een katheter aangelegd om bloed te kunnen afnemen en verdoving te kunnen geven. Nadien nog een prik in de bil, waardoor ik precies wat zat werd (geef me dan liever maar iets straf, ipv zo'n spuit, dan heb ik nog iets aan).
Exact om 9u15 werd ik naar het kleine OK gebracht en toen kon de kleine marteling beginnen. Ik denk niet dat ik ooit al zo'n pijn gevoeld heb, met momenten was het bijna niet te doen, maar ja, we moesten erdoor hé. Toen ze na een half uurke zei dat de 2de kant nog gedaan moest worden, kreeg ik het benauwd, amai, maar we zijn flink geweest en hebben op onze tanden gebeten. Of er 2 of 3 of 5 bevrucht zijn, daar kunnen we enkel voorlopig naar raden, maar morgen komt het verlossende telefoontje. 10 eicellen zijn er, dus de rest moeten de zwemmertjes maar doen
In ieder geval, ik denk vannacht goed te slapen en morgen eens goed te rusten, alhoewel, ik stil liggen, dat gaat niet goed zenne.
Gisterenavond de laatste spuitjes gezet, hopelijk voor altijd.
Deze nacht slecht geslapen, was het van de pregnyl of van de stress, ik weet het niet, maar ik ben bang voor morgen, echt bang. Nu ik moet erdoor sowieso, maar toch, zie het niet zitten.
Hopelijk kan ik vannacht slapen en gaat morgen snel voorbij.
Mensen, denk aub aan mij en hopelijk geraken er morgen veel bevrucht!
08/01: 's avonds puregon en decapeptyl 09/01: 's avonds decapeptyl en om 22u15 Pregnyl 10/01: avondje vrij, geen spuiten te zetten (da's heel lang geleden) 11/01: 8u staaltje binnenbrengen Robin / 9u15 pick-up
Deze morgen op controle geweest. Wat was ik blij de eerste afmetingen van de follikels te horen, 21mm, 17mm, enz ... ze hadden hun best gedaan
Maandag is het dus pic-up, in totaal heb ik er zo'n 14-tal.
Donderdag is dan normaal de terugplaatsing en 's namiddags dan op gesprek bij de psycholoog. Allemaal spannend weer. Ik moet volgende week wel een weekje rust nemen van de gyné, dus zullen we maar luisteren en niet gaan werken.
En ja, nu maar hopen op een heel goed resultaat
Om 15u mag ik bellen en dan weet ik wanneer ik maandag moet binnengaan.
Vandaag vol goede moed (maar met schrik in de auto) vertrokken naar Bonheiden. Ik was door het slechte verkeer een half uur te laat, maar mocht toch nog als eerste binnen (oef). Wat bleek? Die follikels waren bijna niet verder gegroeid, dus dat was een ferme afknapper. Deze namiddag mocht ik bellen voor het resultaat van het bloedonderzoek, verder doen zoals nu en vrijdagmorgen op controle. Hopelijk is dan de pick-up op maandag, want voel de follikels nu al zitten, en ik kan je verzekeren, is geen leuk gevoel!
Dus, we tellen weer af, deze keer naar 08/01/10. Ik leef tegenwoordig precies van datum naar datum
De afspraak met de therapeut/psycholoog is verzet naar 14/01, dat heeft de gyné kunnen regelen, vind ik wel lief van haar.