Inhoud blog
  • laatste nieuws uit Granada
  • laatste weken in Granada
  • feliz navidad y feliz año
  • kerstsfeer
  • weekendje Malaga!
    Gastenboek
  • Groetjes uit het ondergesneeuwde Assebroek
  • test
  • groetjes
  • een fijne woensdagavond

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in ons gastenboek!

    Jolien & Lynn in Granada
    Let's Erasmus!
    06-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen."Herfstvakantie"
    Hola Bélgica!

    Hier in Granada hebben we een fantastische week achter de rug, dus dat verdient een uitgebreid verslag op de blog!
    Hier gaan we!

    Precies een week geleden ging Jolien op weg naar de luchthaven van Malaga om Stephanie op te pikken, dit was meteen het begin van een schitterende week. 
    Vanuit Malaga zijn we vrijwel meteen terug vertrokken richting Granada. Zaterdagavond zijn we pizza gaan eten en nog iets gaan drinken. 
    Zondag werd een rustige dag om Granada te verkennen. Na een uitgebreid ontbijt vertrokken we richting Albaicin en Sacromonte om daar een toeristische wandeling te maken. Met het Trotterboek en fototoestel in de hand gingen we erop uit. Het weer zat niet zo goed mee, maar de plaatselijke 'teteria's' boden schuilplaats voor de regen. 
    Maandag 1 november was hier ook een feestdag, dus konden we er een hele dag op uit. De dag begon in 'El Parque de las Sciencas'. Dit valt een beetje te vergelijken met Technopolis van bij ons. Je kunt er verschillende dingen testen en filmpjes bekijken. Heel plezant!
    In de namiddag stond Monachil op het programma. Monachil is een heel klein dorpje op een kwartiertje rijden met de bus van Granada. Het is een berglandschap met veel rotsen en de 'toeristische trekpleister' daar is de hangbrug (el puente colgado). Er zijn meerdere van die bruggen, je loopt over de rotsen en dat levert een fantastisch zicht op!
    Het was dus een goed gevulde, vermoeiende dag, maar wel een fantastische ervaring...

    Even denken wat er dinsdag op het programma stond...
    Ohja! Dé rode bus! Dat is een toeristische bus die door Granada rijdt en bij alle toeristische plekken halt houdt. Omdat het weer nog heel goed mee zat, konden we bovenaan op het niet-overdekte deel zitten. Schitterend zicht en leuk fotomateriaal!
    In de namiddag was er dan Spaanse les en ondertussen verkende Stephanie nog een andere kant van Granada. 
    Tegen de avond gingen we inkopen doen en werd er gekookt.

    Woensdag hebben we dan allemaal samen nog wat door Granada geslenterd en de toerist uitgehangen. In de namiddag was er weer les. Ondertussen kon Stephanie Cartuja verkennen. 
    Woensdagavond kregen we bezoek van onze buren van ons appartement en andere "Erasmussers", we hielden een soort tapa-avond. Heel gezellig!

    Donderdag was al de laatste volledige dag voor Stephanie..
    In de namiddag was er Spaanse les en daarna gingen we het monasterium gaan bezoeken. Indrukwekkend! Zeer mooi binnenplaats met heel veel sinaasappelbomen en heel veel mooie ruimtes...
    Donderdagavond zijn we dan nog iets gaan drinken om een prachtige week af te sluiten. 

    Vrijdagochtend was het zover en moest Stephanie terug huiswaarts...
    Ik kijk alvast uit naar haar 2e bezoek hier in Granada rond de kerstdagen :).

    Ondertussen een foutje van de voorbije berichten rechtzetten, er zit namelijk toch een foutje in het adres!
    Jolien Dewaele & Lynn Ottevaere
    Horno de Marina 8 (Bajo E) -> zeker niet vergeten vermelden!!
    18001 Granada 

    Hasta luego, amigos!

    06-11-2010 om 14:16 geschreven door Jolien & Lynn  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 31/01-06/02 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs