INFO

Oefenzaal : Den Dok
Rode Kruisplein 2 - 2800 Mechelen
Volg een gratis proefles
als kennismaking !!

Wij heten u hartelijk welkom
en zorgen voor uw sportkledij.

UURROOSTER

4 - 7 JAAR
Maandag van 18u00 tot 19u00
8 - 13 JAAR
Maandag van 19u00 tot 20u00
Woensdag van 18u00 tot 19u00
Donderdag van 18u00 tot 19u00
Vrijdag van 18u00 tot 19u00
VANAF 14 JAAR
Woensdag van 19u00 tot 20u10
Vrijdag van 19u00 tot 20u10
Zaterdag van 11u00 tot 12u00






 
 



 

Muziek site
  • Clip's
  • MC-ROBY
  • YOU TUBE
  • ELVIS en andere video
  • Clipjes
  • Gratis Spelletjes
  • Zita
  • Miniclip
  • spelletjes NL
  • spelletjes net
  •  

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     





          









     http://www.judo-karatemechelen.be/ 


     

    Academie...Kon. Bushido-Kwai Mechelen
    Dit Blog is Gestopt !!! Ga naar ..http://www.bloggen.be/ibo/ dank U!
    http://www.bloggen.be/ibo/ / Foto's van TORNOOI 2007 op Nieuw blog ...Klik op link hier onder! Dank U Ibo
    14-09-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De kleur van de band




    De kleur van de band geeft de graad van gevorderdheid in het judo aan; een beginner heeft een witte band, waarna geel, oranje, groen, blauw, bruin en zwart volgen (de kyu-graden, die van hoog naar laag genummerd zijn — een hoge graad heeft een laag nummer). De wachttijd tussen kyu's bedraagt minimaal zes maanden. Tussen 1e kyu en 1e dan is de wachttijd minimaal een jaar. Hoe hoger de dan, hoe langer de wachttijd.

    Voor kinderen en jonge judoka's is er nog een onderverdeling waarbij aan een band een andersgekleurde slip kan zitten om aan te geven dat de beoefenaar tussen de gedragen band en de volgende in zit. Tussen de meestergraden (zwarte banden; dangraden) is het onderscheid te zien aan witte streepjes dwars op het uiteinde van de zwarte band.

    NB 1: het gekleurde banden systeem is een westers systeem. In Japan heeft men de indeling: wit-bruin (=/- 3e kyu)-zwart. NB 2: een judoka moet voor zijn zwarte band een examen afleggen en aan wedstrijden mee doen waarin punten kunnen worden behaald. Bij voldoende punten krijgt men een verlicht examen. Vroeger kregen judoka's die geen wedstrijden hadden gedaan een zwarte band met een witte streep in de lengte, ipv een geheel zwarte band. Daar vrouwen in die tijd geen wedstrijden mochten draaien, werd deze band al snel een 'vrouwenband' genoemd. Later meer over de kleuren en de graad van de banden


    11-09-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Boek bespreking





    Judo is een sport die we wél kennen, maar waar we weinig van weten. Cor van der Geest brengt daar verandering in het boek Judo doe je zo! dat in november verschijnt.
    Judo doe je zo! technisch boek vol grepen en worpen, maar een indringend beeld van een dynamische sport in vele facetten. Cor van der Geest geldt als succescoach en is de drijvende kracht achter veel vaderlandse judosuccessen, van onder meer zijn eigen team Kenamju en zijn zoons Dennis en Elco.
    Cor van der Geest legt uit waarom judo geschikt is voor kinderen en andere sporten dat niet zijn. Hij neemt de lezer mee naar de grote kampioenschappen en vertelt wat er onderweg en achter de schermen gebeurt. Maar we leren de sport ook kennen in zijn diepere culturele verschijningsvorm van het budo. Hij vertelt over zijn successen en teleurstellingen als coach.
    Voor jonge talenten - in welke sport dan ook - staat het boek vol lessen en tips om zich tot topsporter te ontwikkelen. Coaches kijken mee over de schouder van Van der Geest bij het klaarstomen, motiveren en begeleiden van zijn pupillen. De grote namen uit de Nederlandse judowereld passeren de revue. En vanuit zijn ervaringen in het judo en de internationale topsport geeft Van der Geest zijn visie op andere sporten en op de samenleving.Voor iedere sportliefhebber zijn de verhalen uit het leven van Cor van der Geest om te smullen; er valt veel te lachen en zo nu en dan kan er een traantje worden weggepinkt.
    Judo doe je zo! is geschreven door Maarten Westermann
    bol.com prijs: € 24,50

    Als jonge mensen en jonge dieren zich willen uitleven, gaan ze stoeien. Maar stoeien is meer dan alleen een manier om je overtollige energie kwijt te raken. Het is een belangrijk aspect van de (bewegings)- opvoeding. Kinderen ontwikkelen al stoeiend hun motoriek en doen tegelijkertijd ervaringen op in de omgang met anderen. Ze leren hun emoties te beteugelen, vertrouwen te schenken en anderen te vertrouwen. ÔAlleen zonder pijn is het fijn Õis een inzicht dat elk kind zich direct eigen maakt. Stoeispelen zijn een verrijking van het bewegingsonderwijs binnen alle schoolmuren. Stoeien is een intensieve manier van bewegen die veel vraagt van de concentratie en de motorische coördinatie. Door het directe lichamelijke contact doet het bovendien een groot beroep op het verantwoordelijkheidsgevoel van en de samenwerking tussen de spelers. Aan de andere kant vereist het weinig specifieke technische vaardigheden ;iedereen is in staat om op zijn eigen niveau en op zijn eigen manier te stoeien. Stoeien is verbonden aan speljudo en kan worden gezien als voorbereidend judo. Stoeispelen blijken niet alleen enthousiasmerend te werken, maar ook de motorische vaardigheid te verbeteren, verloren (geestelijk)evenwicht weer terug te vinden en het geloof in eigen kunnen te vergroten. Opvoeden door stoeien behandelt uitgebreid de pedagogische mogelijkheden die het stoeispel biedt en de voorwaarden waaronder men het kan spelen. Tevens bevat het boek een groot aantal in de praktijk uitvoerig getoetste spel-en lessuggesties.
    bol.com prijs: € 16,95


    Karate helpt niet alleen beginners op weg, maar reikt alle elementen die aankomende en geoefende karateka's nodig hebben om hun kennis en vaardigheden te vergroten. Dit boek is geschreven door een vooraanstaande karate-instructeur met jarenlange ervaring. Het geeft praktische stap-voor-stap-instructies en nuttige adviezen voor het oefenen van technieken en manoeuvres, van stoten en trappen tot blokkeren, combinaties en verdedigende bewegingen. Duidelijke kleurenfoto's in een overzichtelijke lay-out geven de opeenvolgende bewegingen gedetailleerd weer. Ze vullen de tekst aan, die beschrijft waarvoor karatetraining dient en wat de gedachte erachter is. Beginners leren wat de basiselementen van karate en zelfverdediging zijn, terwijl geoefende en (ver)gevorderde karateka's kennis opdoen die hen in staat stelt de vaardigheden die ze al hebben aan te scherpen. Onmisbare informatie over trainingstechnieken, de diverse stijlen van karate en specifieke richtlijnen voor de motivatie en houding
    bol.com prijs: € 14,50



    Het Karate handboek
    Karate wordt wereldwijd door miljoenen mensen bedreven en is een sport die door iedereen beoefend kan worden, omdat het bij karate meer op techniek dan op fysieke kracht aankomt.
    In dit schitterend geïllustreerde boek komen de geschiedenis en alle technieken stap-voor-stap aan bod, inclusief warming-up, meditatie en voedingsadviezen
    bol.com prijs: € 17,50 

    Ga ééns kijken naar dit one-line boekenshop je vind er nog veel meer, 
    http://www.nl.bol.com
     






    Mijn Club!!
    Voor meer informatie,klik op
    deze button.Dank je





    Volgende
    moppen-trommel
    Leeshoekje
    Andere info





    Hier ben ik aan-gelinkt

    Toplijst TopSiteGuide.bestblogs.www.bloggen.be/jm1951







    Favorieten!!



    http://www.djfactory.be 

    De moeite
    om te gaan kijken
    ------

    Hier kijk ik graag
    naar Mode



    Sjoeke is wispelturig


    Dréke is Cool!
    en zijn baasje is Super!






    Favorieten!!



    http://www.djfactory.be 

    De moeite
    om te gaan kijken
    ------

    Hier kijk ik graag
    naar Mode



    Sjoeke is wispelturig


    Dréke is Cool!
    en zijn baasje is Super!


















     
     

























     


    Mijn favorieten
  • Bushido-kwai
  • International judo federatie
  • Boeken Yos Lotens
  • magezine judovisie















     



    Gastenboek
  • URVNokmOrJfqXBVB
  • Van Alles En Nog wat vertelt!
  • op bezoek in bloggenland
  • Mode voor allen
  • Groetjes

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    rss
    www.bloggen.be/rss















    SPORT en HOBBY
  • bloggen.be
  • Gevechtsporten..Jouwpagina
  • De grootste one-line Boeken
  • Sportkleding
  • The world of judo..

  • Archief per week
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/09-02/10 2005

    {TITEL_VRIJE_ZONE}





















































    Inhoud blog
  • Nieuw Blog!!!
  • Bushido-Kwai.. info.
  • Karate Demo
  • BKM - TORNOOI 2007 ( uitslagen )
  • Gratis 1ste les!
  • Norway 2006 - Kata Finals - Female Team France
  • Norway 2006 - Best Fights - 80kg Italy V Spain
  • De moppen trommel!
  • Mechelen vroeger en nu !
  • Jeugd Moppen !!

    Zoeken in blog


    Zoeken met MSN



    Zoeken met Yahoo



    Blog als favoriet !

    Zoeken met Google




    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs