En
jaja!!
Ondertussen zijn we weer al een maandje verder. Kan maar niet geloven dat het al 2 maand
geleden is!!
Het
gaat echt super met ons kleine meid. Ze is
echt heel nieuwsgierig en wil echt alles zien.
Het liefste van al zit ze op de arm en zo heel het huis rond!! En maar rondkijken. Ook rechtzitten, wel met steun te verstaan),
vind ze echt super. En altijd willen
rechtstaan!! En dan maar zwieren met de
poep. Hehe.
Sinds
een week of 2 zijn we gestopt met de medicatie en overgestapt naar (weer) een
andere pap en sindsdien heeft ze bijna
geen last meer van haar reflux wat een geluk, weer een kwaaltje minder :o)
De krampjes zijn ook al wat minder, maar soms kan ze er toch nog veel
last van hebben en dit proberen we dan wat te verzachten met wat venkelthee.
Ook
de eerste prikjes zijn een feit maar wat was ze boos op de dokter!! Je zou voor minder he!
Vandaag is ons klein muizeke 1 maandje oud! Wat gaat het toch allemaal zo snel. En alles gaat heel goed met ons meisje. Ik denk dat we eindelijk het juiste melkje gevonden hebben. Ze kan nu toch al 4 uur tussen de maaltijden laten en slaapt ook weer wat beter in de dag. Momenteel licht ze zalig te slapen in haar parkje. Af en toe wordt ze eens wakker voor haar tutje, maar dommelt dan weer verder in.
Gisteren voor de eerste keer naar t stad een wandelingetje gaan maken. Zolang ze in beweging blijft slaapt ze, maar van zodra je stopt komt ze eens piepen. Eerst zie je haar met 1 oogje piepen en als het te lang duurt voor we terug bewegen, dan laat ze haar toch wel even horen.
Je ziet ook dat ze meer en meer interesse heeft in alles rondom haar. Ze is echt gefascineerd door het plafond. Als we eens door het huis rondlopen, staat haar hoofdje echt niet stil
Het is toch echt een ware zoektocht hoor: het juiste melk-papje te vinden!! Vandaag zijn we toe aan ons derde soort melkje. Van de eerste kreeg ze echt heeeeel lopende stoelgang, de tweede had de naam verzadiging, maar is zijn naam echt niet waart, want echt verzadigen deed ze niet. Na twee uur stond ze weer klaar voor een volgend flesje. Deze avond hebben we eens een ander papje geprobeerd, een dikkere pap en deze lijkt haar wel te verzadigen. Ze houdt het nu toch al een 3-tal uurtjes uit en is zalig aan het slapen. Hopelijk hebben we het nu gevonden he. Derde papje, goede papje!! Laten we hopen. En hopelijk heeft ze met deze dikkere pap ook wat minder last van haar reflux
Elke avond is het ons Jente'ke haar favoriete tijd: "Badjes tijd". Een echte waterrad, oogjes wijd open en rondkijken!
Zie ne keer hoe ik geniet van mijn badje, lekker warm en relax. Eventjes vergeet ze zelfs haar vele krampjes waar ze zo'n last van heeft
En na het rondkijken is het tijd voor jaja, de pacha-houding. Je ziet ze zo al denken, nu doe ik mijn hoofdje achteruit en hier komen ze een voor een naar boven ... mijn voetjes!! En dit is Jente haar favoriete positie in haar badje. Binnenkort het grote badje eens bovenhalen, dat zal pas zwemmen worden :o)
Maar het afdrogen na je badje heb je toch echt niet graag he. Dan krijgen we een boze Jente en wordt je helemaal rood van je op te spannen en dan wordt je ons klein rood tomatje! ;o)
Je grootste bezigheid tijdens de dag ... dutje doen!
En af en toe wordt je eens wakker en dan is het knuffeltijd!
En je kan het al heel goed uitleggen hoor. Je handje en vooral je wijsvingertje staan niet veel stil, echt schattig! Mijn kleine lieve schat, wat zie ik je toch graag.
En ja hoor we zijn ondertussen al 2010!!!! En ... ons popje zit nog lekker warm en dicht bij de mama ... in de buik!!! We genieten nog steeds met volle teugen van ons tweetjes. 2010 zal een jaar zijn met een heel mooi begin ... de geboorte van ons eerste spruitje!