wielerploeg uit waasmunster samen staan we sterk !
08-05-2015
2e wedstrijd TTC te Beveren
op donderdag avond 07/05/2015 werd de 2e wedstrijd te Beveren gereden voor de TTC ronde.
Aan de start 121 deelnemers. ( dit zou dus een zeer snelle koers worden )
Deelnemers J4FCT:
Dimitri Maes
Tommy van Osselaer
Pieter Rottiers
Wim Bas
Tom Van Raemdonk
Onze ploegmakkers wisten zich bij de start goed vooraan te positioneren en meteen het tempo in de hoogte te jagen. Dimi en tommy voerden de eerste straten het commando. De volgende drie ronden werd er af en toe gedemareerd maar meer dan 100 meter kregen de vluchters niet. iedereen probeerde om weg te geraken van ons team. het peleton was te groot om echt uit de greep te blijven. Wim kon nog in de tussenspurt 1 punt sprokkelen voor de puntentrui en staat nu op 9 punten. ( de 2e heeft 6 punten ) Pieter Rottiers wist 3 punten te verzilveren. Dus we hebben 2 teamleden in de top 7 voor de puntentrui.
Na de 2 tussenspurten werd al eens het gemiddelde gemeten en lag goed boven de 43km/h. Dimitri probeerde nog te springen naar een vluchter en geraakte erbij. nam over en konden samen dit amper 1 ronde volhouden. Het team Milc reed het gat van 400 meter dicht. Dus het draaide uit op een massaspurt. ( met een 100 koppig peleton was dit levensgevaarlijk ) Toch wist Wim bas een 5e plaats te verzilveren en Pieter rottiers een 8e plaats ( 2 plaatsen in top 10 !!! ) de rest zat iets dieper en speelde op veilig. Was wel een gevaarlijke spurt.
wedstrijd dicht bij de bestuursleden van het Just4Fun Team.
deelnemers:
Dimitri Maes
Tom Gerlo
Tommy van osselaer
Tom van raemdonk
Jurgen de bock
wedstrijd met weer vele ontsnappingspogingen die steeds werden gecounterd door onze teamleden. Iedereen probeerde het een aantal keren om weg te geraken uit de greep van het peleton. Dimitri wist 1 premie te pakken in de 2e ronde. Weg geraken lukte niemand. dus de finale werd ingezet met het voltallige peleton van 40 man sterk. Tom gerlo trachte te ontsnappen met 3 man op de kasseien en kregen ong 100 meter. De laatste 2km kwam er nog 5 man bij. Tom had zich dan al kapot gereden en sprinte niet meer mee. De kaart werd getrokken voor Tom van raemdonk die Dimitri tot bij de kopgroep bracht en zorgde voor een massaspurt. Toch wist nog 1 renners zich via het fietspad los te maken uit de greep van het peleton op 400m van de streep en kon Tom van raemdonk enkel nog de 2e plaats voor zich nemen in de massaspurt. Tom Van raemdonk werd knap 2e in de spurt, Jurgen De Bock werd mooi 10e.
Dimitri zat mooi vooraan in de massasurt maar werd afgestopt door een renner die opeens de benen stil hield en niet meer kon passeren.
Tommy Van Osselaer werd nog 20e. Tom gerlo 24e en dimi 31e.
Hier zat meer in voor ons team.
Proficiat aan het hele team om heel de wedstrijd te controleren en Tom van Raemdonk aan een podiumplaats te helpen.
knappe prestatie van Tom met zijn 2e plaats !!!
dit zijn al 3 podium plaatsen in 1 weekend voor het Just4Fun Cycling Team
Peleton van 88 deelnemers. gemiddelde snelheid van 41.5km/h
Na de 2e ronde een kopgroep van 4 waaronder onze Wim bas. Dus afstoppen door de ganse ploeg was een feit.
ook al probeerden het enkele om met 2 of drie weg te geraken maar dit was onmogelijk omdat er nog een ploeg afstopte. Niemand kreeg meer dan 50 meter. In ronde 7 en 8 waren het de eerste tussensprinten en Wim bas had daar een patent op. deze werd 1e en 2e in de 2 tussensprinten voor de puntentrui en heeft deze ook gewonnen. het is onze bedoeling om deze over te houden tot eind seizoen. Proficiat aan Wim bas voor de puntentrui !!! Wim werd nog derde in de eindsprint wegens krampen na zo een lange vlucht. Proficiat aan de ganse ploeg om Wim voorop te laten !!! Volgende wedstrijd voor de ronde is in Beveren aanstaande donderdag.
Enkele foto's ( niet door onze fotograaf want het toestel liet het deze dag afweten )
42 starters. Veel ontsnappingen omwille van de strakke wind op sommige stukken. Dimi of jurgen waren telkens mee. ( denk zo een 20 tal demarrages ) de voorlaatste ronde zitten dimi en jurgen wat dieper in het peleton om even uit te rusten en op dat moment ontsnappen er drie renners. Dimi ziet dit gebeuren en schiet zich naar voor. maar door afstoppingswerk van de andere ploegen kon er niemand naartoe. Sprinten dus voor de 4e plaats. Jurgen trok de sprint op gang in tegenwind maar dimi zat redelijk ver in het peleton en de verkeerde kant. Dimi werd nog 11e en Jurgen werd 20e. Zeer zware wedstrijd, goed gereden van de 2 J4Fers maar de prijzen waren voor 1-2 n 3. Hier zat meer in moesten wij met meer volk zijn.
Just4Fun: Nick Mertens, Tom Gerlo, Wim Bas en Maarten de croock.
Zeer snelle koers daar voorbij Antwerpen. 1e 2 ronden werden afgelegd tegen een gemiddelde van bijna 45 km/h.
daarna zakte het tempo een beetje omwille van 8 renners die gaan lopen waren. Nick en Tom trachtten het peleton te doen samenwerken maar kregen het niet draaiend. Zelf hebben ze geprobeerd het gat te dichten maar kwamen niet dichter dan 20 sec. Dus spurten voor een 9e plaats was het hoogst haalbare. Tom offerde zich de voorlaatste ronde op om het gat te dichten en nick offerde zich op om de spurt aan te trekken voor Wim bas. Wim kon nog net het wiel houden van nick en spurte zich naar de 10e plaats.
Nick werd 24e en Tom werd 59e.
Maarten de croock moest de wedstrijd vroegtijdig staken omwille van een valpartij waarbij Maarten de doorgang geblokkeerd werd.
Renner Tom van Raemdonck van het team Just4Fun starte bij de G-reeks en had het al enkele weken moeilijk om zijn juiste ritme te vinden. Dit weekend werd alle twijfel van tafel geveegd. Tom zat in de kopgroep van 9 renners en ging er in de laatste ronde alleen vandoor.
Tom kwam alleen aan en won de race.
Een pracht prestatie voor onze Tom, een dik en welverdiende zege !!!.
wedstrijd TMZ kampioenschap te Kapelle in Nederland
reden mee : Dimitri Maes, Tom Gerlo en Jurgen De Bock
massaspurt met veel meewind. Tom had een topsnelheid van 65km/h.
12e plaats was het hoogst haalbare.
Wedstrijd waod oost vlaams kampioenschap te Assenede
reden mee: Dimitri maes, tommy Van Osselaer en jurgen de Bock
zware wedstrijd met heel wat conflicten op het einde door de organisatie.
Groepje met 5 reden van in het begin weg en sloten aan bij de A renners. Hier zat dan ook de winnaar bij.
Jurgen had een ketting breuk in de 2e ronde en kon niet meer aansluiten. Dimitri en tommy probeerden er alles aan te doen om de koplopers in te halen of te ontsnappen uit het peleton. het peleton scheurde half koers en Tommy en Dimi zaten toen goed vooraan gepositioneerd. Met nog 7 ronden te rijden werd er foutief afgevlagd en gefilmd voor de plaatsen. De renners zouden nog enkele ronden verder rijden. De volgende ronde volgde er een sprint waarin Dimi de 2e over de meet bolde. weer was er verwarring hoeveel ronden er nog gereden moesten worden. Dimi en tom panis reden verder en mochten de koers nog 1 ronde verder uit rijden van de wagen met groene vlag. deze 2 zouden sprinten voor de eer. Waarin Dimi het haalde van zijn collega tom panis.
Uitslag : op papier Dimi 11e plaats van 66 deelnemers en tommy nog knap 16e. resultaten komen natuurlijk niet overeen door de verwarring bij de organisatie.
06/04/2015 werd er een wedstrijd gereden voor gentlemen met de wielerbond vlaanderen.
Deelnemers Just4Fun: Dimi, Tom Gerlo, Pieter Rottiers en Wim Bas.
Na de start moesten we onmiddelijk de gas opendraaien. Christophe De Grom maakte er 2 snelle ronden van. Volgen was de boodschap. Nadien volgden er tallijke ontsnappingen die door de 4 renners van just4Fun om beurt werden gecounterd. Dimi probeerde het eens alleen en reed 6 rodnen alleen vooruit terwijl de andere goed afstopten. maar met nog 15 ronden af te leggen liet dimi zich terug uitzakken om wat later in de wedstrijd terug kansen te creƫren. Net voorbij half koers ontsnapten er 11 renners waaronder dimi, tom en Wim. er werd goed rondgedraaid en deze zullen de finale induiken. in de derde laatste ronde ontsnapt lorenzo Arena met nog een renners en iedereen twijfelt om zijn wiel te nemen. Weg waren ze. Dus een sprint voor de derde stek was nog mogelijk. 1 renner zou zich opofferen om de sprint op gang te trekken. Dimi trok goed door de laatste ronde zodat tom en Wim zich konden positioneren en konden sprinten voor de ereplaats.
Wim werd nog knap 4e , tom 6e en Dimi sloot de kopgroep af met de laatste plaats. Pieter was 12e ( eerste van het peleton ).
Knap teamwerk van het team !! Zo mogen er nog wedstrijden volgen. We zijn er dicht bij om de overwinning binnen te halen met een voltallige ploeg.
Met 21 deelnemers aan de start beloofde dit een zware wedstrijd te worden voor onze 2 die-hards.
Enkele bekende namen moesten ze in het oog houden. Iedere ronde vele ontsnappingen die Tommy en dimi om beurt moesten counteren. Hun vat was dan bijna leeg toen de juiste mannen wegsprongen. Maar no pain no gain zouden ze er alles aan doen om mee te gaan in die ultime ontsnapping. en ze waren mee met de kopgroep van 10 sterk. onmiddelijk werd er rondgedraaid er was het soms bijten om mee te kunnen. 3e laatste ronde ontsnapt er 1 renner uit de kopgroep en lieten deze tot de laatste ronde alleen rijden. bij de laatste km was het vet van tommy en dimi goed van de soep. op die moment springt er 1 van milc weg. iemand van Bryon zet zijn machien in gang en dimi probeerd aan te klampen aan het wiel van de achtervolger. na de laatste bocht zit dimi op het wiel van de 4e in rang. ( zit hier misschien toch nog een podiumplaats in ? ) Tommy was volledig leeggereden en zou 9e eindigen ( Knappe prestatie voor onze tommy die meezat voor de eerste keer in de ultime ontsnapping !!) Dimi zag in de verte de meet liggen en sprong nog over de 4e maar kwam er nog 1 over van Milc. Op de foto's werd duidelijk dat dimi een ander meet voor ogen had. De feitelijke meet lag 40 m verder. 6e plaats was een feit.
Hier zat toch wel meer in, maar toch alle 2 met een goed gevoel naar huis toe. 2 top 10 plaatsen voor de renners van Just4Fun.
Zaterdag een koerske meepikken dachten Tom van raemdonck van Just For Fun, Jurgen de Bock ( zijn eerste van het seizoen ) en De topper nick Mertens.
LWU: (B-cat ) Tom van Raemdonck was niet in zijn goede doen en voelde al van in het begin dat het deze dag niks zou worden. Misschien een sluipende ziekte ? Tom Moest er dan ook de brui aan geven voor eind koers. Als het niet lukt is het beter dat je het veilig houd.
VWF ( A-cat ) Jurgen en Nick aan de start in Hamme st-Anna. Zoals gewoonlijk weer vele demarrages. Jurgen hiekd zich in het pack en Nick sprong soms eens mee. De juiste ontsnapping had Nick deze dag gemist. En kon nog spurten voor de 5e stek. Dit deed hij met glans. Nick heeft dit jaar nog geen enkele uitslag boven de 9e plaats !!! Weer een prima prestatie voor Nick Mertens !!! De spurtbom van Berlare.
Jurgen heeft wat tempo opgedaan en snakt naar de volgende wedstrijd om te groeien en zijn steentje bij te dragen aan het team.
Gemiddelde snelheid : 43.8 km/h
enkel foto van Tom van reamdonck kunnen bemachtigen.
Westrijd te Beveren ( Nat wegdek en verschrikkelijk veel wind ) CAT N
Deelnemers Just4Fun CyclingTeam:
Dimitri Maes
Tommy Van Osselaer
Tom Van Raemdonck
verslag:
Koers werd van in het begin hard gemaakt door de vele ontsnappingen en jumps naar de afwisselende kopgroepen. na de 2e ronde ontstaat er een kopgroep van 6 renners ( waaronder Bram kesteleyn, Kristof De grom, brecht de Clercq, tim Mclaughlin en kurt van Raaemdonck ) Deze kopgroep draaide zeer vlot rond en kon op geen enkele wijze bijgehaald worden. Dus was het nog vechten voor plaats 7. Iedere renners van J4FCT probeerde een groepje te vormen om uit de greep van het kleine peleton te blijven. Of trachte het peleton tot samenwerken te brengen. tevergeefs dacht iedereen. Tot Danny Peeters aanzet om eens door te trekken. Dimitri zit slecht gepositioneerd en roept naar Tommy dat hij zijn wiel moet nemen. Tommy twijfelt en Dimi springt zelf naar het wiel. Samen met nog 2 andere renners zullen deze de plaatsen uitvechten de komende 6 ronden. De kopgroep zagen ze iedere ronde kleiner worden.
In de achtergrond proberen tommy en tom er alles aan te doen om te ontsnappen uit het kleine peleton. Dan maar sprinten voor plaats 9 tot 16, want er waren er al 9 afgestapt van de 26 renners aan de start.
Tom van Raemdonck werd nog 13e
Tommy van Osselaer werd nog 15e
Dimitri Maes was in de spurt van 4 nog 2e dus een 8e plaats in het algemeen klassement.
Dit was echt een zware koers, de wedstrijd werd 2 ronden ingekort omdat de A cat te dicht kwam bij de N categorie.
gemiddelde snelheid lag behoorlijk laag omwille van de stevige wind en gladheid op het wegdek. amper 38.50 km/h
Vanaf in het begin veel ontsnappingspogingen waarbij nick steeds van de partij was. Later scheurde de kopgroep in een kopgroep van drie renners: Nick , Tim Vercauteren en Gunter Sterck. Deze laatste ontsnapte nog in de laatste ronde en Nick mocht sprinten voor de 2e stek. Weer een podiumplaats voor Nick Mertens ( PROFICIAT )
Maarten wint de peletonspurt door nog op 1.5 km voor de streep aan te zetten en los aan te komen ( knappe prestatie op dit einde van de wedstrijd )
Tom Gerlo had al veel pijlen verschoten door af te stoppen maar heeft nog een knappe 22e plaats.
Dimi had de laatste 2 km's last van krampen. 2 in de bovenbenen en 2 in de kuiten. uitbollen was de enigste oplossing. een sprintje zat er niet meer in . Deze week gaat ie naar de dokter in de hoop dat hij verlost gaat zijn van deze kwelling.
PROFICIAT AAN DE VOLTALLIGE PLOEG VOOR DE KNAPPE SAMENWERKING.