wielerploeg uit waasmunster samen staan we sterk !
19-04-2015
wedstrijd Herenthout WBV Gentlemen
Deelnemers : 120 renners
Just4Fun: Nick Mertens, Tom Gerlo, Wim Bas en Maarten de croock.
Zeer snelle koers daar voorbij Antwerpen. 1e 2 ronden werden afgelegd tegen een gemiddelde van bijna 45 km/h.
daarna zakte het tempo een beetje omwille van 8 renners die gaan lopen waren. Nick en Tom trachtten het peleton te doen samenwerken maar kregen het niet draaiend. Zelf hebben ze geprobeerd het gat te dichten maar kwamen niet dichter dan 20 sec. Dus spurten voor een 9e plaats was het hoogst haalbare. Tom offerde zich de voorlaatste ronde op om het gat te dichten en nick offerde zich op om de spurt aan te trekken voor Wim bas. Wim kon nog net het wiel houden van nick en spurte zich naar de 10e plaats.
Nick werd 24e en Tom werd 59e.
Maarten de croock moest de wedstrijd vroegtijdig staken omwille van een valpartij waarbij Maarten de doorgang geblokkeerd werd.
Renner Tom van Raemdonck van het team Just4Fun starte bij de G-reeks en had het al enkele weken moeilijk om zijn juiste ritme te vinden. Dit weekend werd alle twijfel van tafel geveegd. Tom zat in de kopgroep van 9 renners en ging er in de laatste ronde alleen vandoor.
Tom kwam alleen aan en won de race.
Een pracht prestatie voor onze Tom, een dik en welverdiende zege !!!.
wedstrijd TMZ kampioenschap te Kapelle in Nederland
reden mee : Dimitri Maes, Tom Gerlo en Jurgen De Bock
massaspurt met veel meewind. Tom had een topsnelheid van 65km/h.
12e plaats was het hoogst haalbare.
Wedstrijd waod oost vlaams kampioenschap te Assenede
reden mee: Dimitri maes, tommy Van Osselaer en jurgen de Bock
zware wedstrijd met heel wat conflicten op het einde door de organisatie.
Groepje met 5 reden van in het begin weg en sloten aan bij de A renners. Hier zat dan ook de winnaar bij.
Jurgen had een ketting breuk in de 2e ronde en kon niet meer aansluiten. Dimitri en tommy probeerden er alles aan te doen om de koplopers in te halen of te ontsnappen uit het peleton. het peleton scheurde half koers en Tommy en Dimi zaten toen goed vooraan gepositioneerd. Met nog 7 ronden te rijden werd er foutief afgevlagd en gefilmd voor de plaatsen. De renners zouden nog enkele ronden verder rijden. De volgende ronde volgde er een sprint waarin Dimi de 2e over de meet bolde. weer was er verwarring hoeveel ronden er nog gereden moesten worden. Dimi en tom panis reden verder en mochten de koers nog 1 ronde verder uit rijden van de wagen met groene vlag. deze 2 zouden sprinten voor de eer. Waarin Dimi het haalde van zijn collega tom panis.
Uitslag : op papier Dimi 11e plaats van 66 deelnemers en tommy nog knap 16e. resultaten komen natuurlijk niet overeen door de verwarring bij de organisatie.