De verkiezingen zijn voorbij, en de uitslag is gekend. Het resultaat is dat het weer lang zal duren eer we een deftige regering hebben. Dat er door iedereen veel toegevingen zullen gedaan worden, om zogezegt samen overeen te komen. Dus veranderingen zullen er niet direct inzitten, alleen verschuivingen.
Ik ben voor de kiesplicht omdat dan iedereen zijn mening kan geven. Waar ik wel een probleem mee heb is het fijt dat er te veel mensen stemrecht hebben.
Ik zal even verduidelijken met een voorbeeld, van wie geen stemrecht zou mogen krijgen.
Als ik op de autostrade de maximum snelheid aanhou van 120 km per uur op een geeikte toerenteller, zijn er van die bestuurders die rustig aan 140 in het uur, laten zien dat zij meer zijn dan ander mensen, die zich aan de wet houden. Eigelijk zou iedereen die betapt wordt op het niet naleven van de algemene maatschapelijke regels , wetten en plichten, hun stemrecht verliezen.
Ik denk dan dat er wel een ander uitslag uit de bus zou komen..