Foto
Over mijzelf
Ik ben Caers Els, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Sotelsje.
Ik ben een vrouw en woon in Geel (België) en mijn beroep is winkelbediende bij een bakker en Student Verpleegkunde.
Ik ben geboren op 09/02/1985 en ben nu dus 40 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: met mijn vrienden genieten en amuseren, genieten van het beetje vrije tijd, lezen en een hele boel leren.
lees en leer me kennen
Inhoud blog
  • Piep, hier ben ik weer
  • de 1ste volle schoolweek zit erop
  • JOEPIE, We zijn weer vertrokken
  • GESLAAGD!!!
  • Praktijk GESLAAGD!!
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    De weg is lang en zwaar MAAR Els wordt een geweldige verpleegster
    Een kijkje in het leven van een hard werkende student
    10-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.de 1ste volle schoolweek zit erop
    Piepeloe allemaal,

    Inderdaad, de 1ste volle week zit erop, en wat voor een.
    Het hormoonstelsel is helemaal gezien dus dat betekent dat ik het helemaal moet leren.
    Begonnen aan wondzorg wat ook een hele boterham zal zijn.
    Nieuwe leerstof betekent bij mij ook altijd nieuwe angsten.
    Ga ik dit wel volledig snappen en begrijpen zodat ik juist of ongeveer juist kan antwoorden op leerkrachten hun vragen en vooral de examen vragen. Ik ben een bang vogeltje. Niet zo zelfzeker als ik soms uitstraal.
    De angst neemt zich al in zijn greep in de klas. ik kan niet antwoorden op de vraag van een leerkracht terwijl gert het uit zijn mouw schud gelijk het niks is. Dan begint die malle molen in mijn hoofd te draaien en dan kan ik niet meer terug dan is het vertrokken met piekeren.
    Zit ik enkel in deze module omdat ik de 1ste heb overgedaan? Waarom begrijp ik alles niet direct in de klas?
    Zal ik alles wel geleerd en begrepen krijgen deze module? Het wordt nog zwaarder deze module, ben ik daar wel tegen opgewassen? Sta ik sterk genoeg in mijn schoenen om dit alleen tot een goed einde te brengen? enz.......
    Ik wil leren om het nog beter te begrijpen en schema's maken, maar ik kan geen schema's maken, met alle goede wil van de wereld niet. Als het me dan al lukt staat er veel te veel op en is het geen schema meer is, maar meestal weet ik echt niet hoe ik eraan moet beginnen.
    Ik heb nooit van zijn leven geleerd om te leren leren. En dat is Mijn zwakste punt van allemaal.
    Ik kan de essentie niet uit de tekst halen, ik ben altijd bang om iets te vergeten. Ik vind alles te belangrijk om het te vergeten.
    Dus ik ben een geweldige goede student.
    IK WIL kunnen schema's maken maar het lukt me niet en dat is zo'n grote frustratie, want iedereen maakt samenvattingen en schema's en ik schrijf heldere boeken en dat kan ik niet volhouden.
    Het wordt uiteindelijk mijn grootste frustratie
    Gelukkig kan ik mijn frustratie hier neer schrijven. Wie het leest weet ik niet, maar dat maakt ook niks uit.
    Ik hoef er niemand onnodig voor lastig te vallen en ik kan mijn hart even luchten.
    Degene die dit lezen willen dit lezen omdat ze willen weten hoe ik het maak en hoe het met de opleiding gaat.
    Ik ga nog eens een poging doen om mijn hormonen in een schema te doen passen!

    Knuffels

    Els

    10-09-2010 om 21:03 geschreven door Sotelsje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    08-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.JOEPIE, We zijn weer vertrokken
    Hallo allemaal,

    Jajaja, we zijn er weer ingevlogen en ooohhh wat heb ik er zin in!!
    Een geweldige leuke en spontane trajectbegeleidster (of gewoon klastitularis)
    en mijn 4 andere klasgenootjes zijn er ook weeral bij.
    De hormonen hebben we gezien en het is nu aan mij om het te leren en het Te begrijpen,
    want van buitenblokken gaat niet helpen vrees ik.
    Je moet er het inzicht in krijgen en het begon gisteren te komen maar toch nog niet
    zoals het zou moeten. Ik wou dat ik net zoals Gert al heel veel kon oppikken en onthouden
    uit de klas. Hij kan perfect in eigen woorden weergeven wat er al allemaal gezegt is en hoe
    het in mekaar zit, terwijl ik nog linken aan het leggen ben om te begrijpen hoe het
    allemaal nu eigenlijk wel in mekaar zit.
    Om nog maar te zwijgen over het samenvatten en schema's maken waar ik ook al een ramp in
    ben. Wat kijk ik uit naar de stage, want daar ben ik wel goed in of het oefenen van de inspuitingen.
    Dat zie ik helemaal zitten.
    Ook het medisch rekenen begon stroef maar eens je het inzicht hebt gevonden om te zien wat je moet berekenen dan gaat het allemaal wel vlotter en dan is het nu wel een kolfje naar mijn hand.
    Natuurlijk zijn er vakken en leerkrachten waarvoor ik niet sta te springen om les van te krijgen maar het is allemaal goed begonnen.
    We waren met ons 5 allemaal bang dat we een bepaalde leerkracht als klastitularis kregen en zoals iemand het beschreef "God bestaat echt" want hij heeft onze gebeden verhoord en ons juist het tegenovergestelde van de gevreesde leerkracht gegeven.
    Ik ga hier niemand op hemelen maar ik wil wel echt gezegd hebben dat deze leerkracht een gedroomde leerkracht van vele is.
    Ik heb er ooit enkele lessen van gekregen in mijn allereerste module en toen kon ik haar lessen voor geen meter volgen. Was ook zo'n belachelijk saai vaak dat ze eigenlijk nog goed gaf, want degene die het de 2de maal gaf aan mij. Daar viel ik gewoon terplekken in slaap. Ze is een heel Hevige. 1 Brok Energie.
    Maar we hadden ons niemand beter kunnen dromen. Ze is Hevig maar heeft enorm veel geduld met ons, heeft een energie en een enthousiasme voor 10 en is enorm begaan met haar studenten. Als ze kan helpen zal ze dat altijd aanbieden.
    We zijn met niet veel in onze gezellige klas dus dat is altijd super gezellige als we les krijgen en we komen gelukkig geweldig goed overeen. Als ze nu eindelijk eens zouden toelaten om Exaams klassikaal te mogen maken dan zouden we steeds een monster score hebben op onze examens!
    Maar dat is ons tot hiertoe nog niet gelukt omdat te mogen doen.
    Dus zoals je al wel begrepen zult hebben ga ik enorm graag naar school. (we zullen in december nog eens praten of het nog zo is hé!  )
    Ik heb zelfs nog nooit niet zo blij geweest om terug naar school te gaan als dit jaar. Daar ben ik dan zo oud voor geworden.
    Maar vooral de 4 andere meiden van mijn 1ste klas terug zien en onozel doen had ik gemist. Net zoals ik inge en nancy hun sappig vertelde verhalen miste, als het overhoren van mekaar en vragen aan mekaar of ze het antwoord wisten op jou vraag. Ik heb ze gewoon alle 8 gemist, zowel de 4 oude klasgenoten als de 4 huidige klasgenoten.

    Maar nu genoeg over school. Ik ga moeten stoppen want het word tijd om te gaan werken.
    Al had ik graag hier thuis het 1 en 't andere willen doen en een berg al willen leren. Maar er moet ook wel geld in het laatje komen.

    Tot later
    Knuffels en Groetjes

    Els

    08-09-2010 om 08:43 geschreven door Sotelsje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)



    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Archief per week
  • 22/10-28/10 2012
  • 06/09-12/09 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010

    forum

    Druk op onderstaande knop om te reageren in mijn forum



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs