Inhoud blog
  • Hypnotiseren kan je leren in 1 dag.
  • Opleiding tot hypnotherapeut 2013
  • Hypnotiseren kan je leren in één dag.
  • Nieuwe Opleiding
  • Opleiding tot hypnotherapeut
    Zoeken in blog

    Foto
    Cursussen - Voordrachten - Workshops
    Wij geven regelmatig cursussen, lezingen, worshops in onze locatie te Brugge, doch komen ook graag tot bij u, in uw vereniging, uw bedrijf etc. Volgende onderwerpen kunnen oa. aan bod komen :
    -  hypnose, waarheid of verzinsel ?
    - vrees, angst, fobie
    - beter studeren
    - examens zonder vrees
    - slank en gezond door goede eetgewoonten

    Wenst u een lezing of voordracht te organiseren, neem gerust met ons contact op.
    Aran - HYPNOSE
    Ontdek de onbegrensde mogelijkheden van Hypnose en Hypnotherapie
    Iedereen kan het, het is een kwestie van aanpakken.
    19-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Opleiding tot hypnotherapeut
    Op 9  oktober 2010 starten we terug met een grondige opleiding in hypnose. Deze opleiding wordt gegeven in samenwerking met Naturopathica, wettig erkende beroepsvereniging.
    Alle lesgevers zijn professionele hypnotherapeuten.
    Interesse ? Raadpleeg onze website :
    www.aranar.be
    Indien je intersse hebt, schrijf dan tijdig in, want het aantal deelnemers is beperkt.

    19-04-2010 om 16:04 geschreven door aran


    31-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Terug cursus zelfhypnsoe te Brugge

    Op dinsdag 8 september 2009 om 19 uur   start ARAN-Consulting andermaal met een cursus ZELFHYPNOSE.

    Wij besteden in de cursus heel veel aandacht aan het fenomeen van zelfhulp op diverse vlakken. Zelfhypnose is een methode van zelfontspanning en suggesties geven aan jezelf, die niets te maken heeft met wat je in de showhypnose voorschotelt krijgt. Hypnose is een normaal en natuurlijk verschijnsel dat je iedere dag meemaakt en geen magie, helderziendheid of iets paranormaals, zoals in films, boeken of media soms nogal eens afgedaan wordt. Voor velen kan het een prettig gevoel geven, meer nog, je kan het zelf aanleren en bewust zelf opwekken om een bepaald doel te bereiken.

    Praktisch :

    6 avonden : van 19 uur tot 22u30 : Dinsdagen : 08/09-15/09-22/09-29/09-06/10 en 13/10/2009
    Inschrijven via
    www.aranar.be

    31-08-2009 om 15:35 geschreven door aran


    30-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Workshop ZELFHYPNOSE
    ARAN organiseert andermaal een workshop rondom zelfhypnose en het gebruik ervan als probaat middel voor zelfontwikkeling.
    In zes avonden leren we de basisprincipes van hypnose en zelfhypnose. We leren luisteren naar en werken met ons onbewuste om zo voor onszelf doelen te kunnen realiseren.
    Een boeiende interactieve workshop waarin de praktijk meer dan voldoende aan bod komt.
    Alle info op www.aranar.be 
    Tijdig inschrijven, beperkt aantal deelnemers !
    Tot 8 september en de vijf dinsdagen die erop volgen !

    30-04-2009 om 08:45 geschreven door aran


    Tags:hypnose,zelfhypnose,zelfontwikkeling
    11-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zelfhypnose, Zelfontwikkeling !
    ARAN-Consulting organiseert andermaal een workshop in zelfontwikkeling.
    "Werken aan jezelf met Zelfhypnose" wordt voor de zesde maal ingericht. We leren samen de basistechnieken van hypnose en zelfhypnose en besteden heel veel aandacht aan de praktische toepassing ervan.
    We starten op dinsdag 24 februari om 19 uur, en vervolgens de vijf volgende dinsdagen, telkens van 19 tot 22u30.
    Alle info op onze website : www.aranar.be

    11-01-2009 om 09:49 geschreven door aran


    31-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZELFHYPNOSE, werken aan jezelf
    Helaas heeft de drukte ons niet toegelaten om tijdig alle data mee te delen.
    Ondertussen is de vijfde worshop zelfhypnose reeds voor de helft achter de rug.
    Indien er voldoende geïnteresseerden zijn organiseren we er terug een begin 2009.
    Laat het ons weten aub !
    Hou ook onze website in de gaten : www.aranar.be
    Met onze beste groeten
    Aran

    31-10-2008 om 12:51 geschreven door aran


    23-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Opleiding tot HYPNOTHERAPEUT
    Voor het vierde jaar op rij starten we een professionele opleiding tot hypnotherapeut.
    Voel je je aangetrokken om mensen te helpen, neem dan een kijkje op onze website of ga naar www.naturopathica.be  en wettig erkende beroepsopleiding die garant staat voor professionaliteit en kwaliteit.
    We starten op 18 oktober.
    Neem ook een kijkje op de "cursuspagina !
    Van harte
    ARAN

    23-07-2008 om 18:45 geschreven door aran


    05-12-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZELFHYPNOSE, werken aan jezelf
    WERKEN AAN JEZELF  met zelfhypnose !

    Het kan ! ARAN-Consulting richt andermaal een cursus zelfhypnose in. We ontdekken de onbegrensde mogelijkheden van de hypnose en leren de technieken van de zelfhypnose. Zo kunnen we voor ons zelf heel wat zaken aanpakken en doelen realiseren.
    De cursus loop over vijf avonden en één volledige zaterdag :
    - maandagen 11/2, 25/2, 3 - 10 - 17/03/2008
    - zaterdag 16/02/2008
    Inschrijven kan via onze website www.aranar.be 
    Schrijf evenwel tiijdig in want we beperken doelbewust het aantal deelnemers.
    Tot ziens !

    05-12-2007 om 11:46 geschreven door aran


    21-11-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Op 15 januari start ARAN-Consulting opnieuw met een cursus ZELFHYPNOSE.

    Wij besteden in de cursus heel veel aandacht aan het fenomeen van zelfhulp op diverse vlakken.

    Zelfhypnose is een methode van zelfontspanning en suggesties geven aan jezelf, die niets te maken heeft met wat je in de showhypnose voorschotelt krijgt.

    Hypnose is een normaal en natuurlijk verschijnsel dat je iedere dag meemaakt en geen magie, helderziendheid of iets paranormaals, zoals in films, boeken of media soms nogal eens afgedaan wordt.

    Voor velen kan het een prettig gevoel geven, meer nog, je kan het zelf aanleren en bewust zelf opwekken om een bepaald doel te bereiken.

    Waarvoor is hypnose en dus zelfhypnose te gebruiken?

    Eerst en vooral is het een aangename, zeer efficiënte relaxatiemethode om de dagelijkse dosis stress af te voeren en de batterijen terug op te laden. Daarnaast is het een methode om je prestaties te verhogen (sportprestaties, optredens, examens...).

    Bovendien kan je zelfhypnose ook gebruiken om meer controle te krijgen over zaken waar je voordien  weinig of geen controle over had, zoals: nervositeit, spanning, stressklachten; psychosomatische klachten en slaapproblemen; slechte gewoonten zoals nagelbijten, roken, tics, foute eetgewoonten... Tenslotte kan je zelfhypnose ook gebruiken om beter om te gaan met allerhande pijnsituaties (migraine, tandarts, bevalling…).

     

    Doelgroep :

     

     Iedereen die inzicht wil verwerven in het fenomeen hypnose en zelfhypnose en  door middel van zelfhypnose aan zichzelf wenst te werken. De cursus is toegankelijk voor iedereen vanaf 18 jaar.

    Doel van de cursus:

    Grondig kennis maken, zowel theoretisch als praktisch, met de mogelijkheden van hypnose en zelfhypnose. Dit gebeurt op een gestructureerde en  stapsgewijze manier.

    De basisvaardigheden van hypnose en vooral van zelfhypnose worden zodanig aangeleerd dat elke deelnemer deze zelfstandig en autonoom voor zichzelf kan toepassen.

    Het is geenszins de bedoeling van deze cursus om een opleiding of vorming tot therapeut te zijn. Deze cursus is ook onder geen enkele voorwaarde een vorm van groepstherapie en zeker geen individuele therapie. Wél worden een aantal zelfhypnose-technieken aangeleerd en ingeoefend, die je kan gebruiken voor diverse toepassingen.  Bovendien krijg je ook nog een handige cursus mee.

     Praktisch :

    3 avonden : van 19 uur tot 22u30 : maandagen 15/01, 12/02 en 26/02/2007

    2 volledige dagen van 9u30 tot 17u30 : zaterdagen 03/02 en 17/03/2007

    Prijs : 250,00  euro,  inbegrepen :    -   lessen

    -          cursus

    -          breaks

    -          broodmaaltijd op volledige dagen

     

     

     Inschrijven via  de website www.aranar.be of schriftelijk via formulier (folder) of per email naar aran@aranar.be  of telefonisch op nummer 050/623 323 van ARAN-Consulting.

    De inschrijving is slechts definitief bij na storten van een voorschot van 150 euro op rekening

    103-2255682-15  van ARAN-Consulting te Brugge.

     

    LET OP :  de workshop gaat slechts door vanaf 6 deelnemers en voor maximum 9 deelnemers.

     

    21-11-2006 om 13:50 geschreven door aran


    06-11-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Hypnose en zelfhypnose liggen in feite heel dicht bij mekaar. In principe kunnen we stellen dat elke hypnose een zelfhypnose is. In bepaalde gevallen gebeurt deze zelfhypnose door middel van een hypnotiseur, die suggesties geeft en in andere gevallen geeft men zichzelf de nodige suggesties. Dit laatste is al wat moeilijker en vereist wel wat ervaring.

    In people-management wordt onder andere gesproken over “autogene training”. Wel dit is niets minder of niets meer dan een vorm van zelfhypnose.

    In feite is zelfhypnose een uitstekend middel voor zelfhulp. Je hebt jezelf immers altijd bij  de hand en…ook je eventuele problemen. Het komt er op aan de problemen te onderkennen en uit te vissen op welke manier je er iets kan aan doen.

    Zelfhypnose kan met goed gevolg voor heel wat zaken gebruikt worden :

     

    -         gewoon ontspannen

    -         beter slapen

    -         bestrijden van pijn

    -         stress beheersen

    -         depressies vermijden

    -         plankenkoorts overwinnen

    -         angst voor bv een sollicitatiegesprek

    -         …

    In februari starten we terug met een cursus "Werk aan jezelf en ervaar de kracht van zelfhypnose"

    Info : aran@aranar.be

    06-11-2006 om 10:18 geschreven door aran


    19-10-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cursus Hypnose van start
    Zaterdag 21 oktober gaat onze cursus hypnose van start !
    Deze cursus is een opleiding tot hypnotherapeut.
    In het voorjaar van 2007 geven ook een cursus "Hypnose-intitiatiecursus" en "Zelfhypnose - snelcursus"
    Voor deze laatste kunnen geïnteresseerden zich nu reeds aanmelden : minimum aantal deelnemers is 6 en maximum is 9 !
    Niet twijfelen dus, doen !
    Info aanvragen via aran@aranar.be

    19-10-2006 om 17:37 geschreven door aran


    12-08-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HYPNOTHERAPIE
    Zoals in vorige bijdrage is gezegd is hypnose een soort van geconcentreerde aandacht.
    Hypnotherapie maakt gebruik van deze toestand van geconcentreerde aandacht om meer inzicht te krijgen in het onbewuste en in de dingen die in dat onbewuste vastzitten en ons bewuste leven op een of andere manier belemmeren. De hypnotherapeut behandelt niet de klacht, maar wel de oorzaak ervan !
    HYPNOTHERAPIE is een goede methode om problemen aan te pakken waar we bewust willen aan werken, doch waar de bewuste wil  tekort schiet om het gestelde doel te bereiken.
    Zo willen wij door die toestand van geconcentreerde aandacht de bewuste wil om een doel te bereiken laten ondersteunen door het onbewuste.
    Hypnose is een prachtig hulpmiddel bij de behandeling van heel wat psychische en psychosomatische aandoeningen en ook een methode om dingen aan te leren of af te bouwen.
    Door het bewuste en het onbewuste op elkaar af te stemmen kunnen we het gestelde doel bereiken.
    Enkele voorbeelde waarbij de HYPNOTHERAPIE hulp kan bieden :
    • afslanken ( en bijkomen )
    • stoppen met roken
    • stoppen met alcohol drinken
    • stress en spanning opruimen
    • beter slapen
    • angsten en fobieën overwinnen
    • verwerken van trauma's
    • afleren van ongewenst gedrag
    • wegnemen van pijn
    • oplossen van psychosomatische klachten (hyperventilatie, spierpijnen...)
    • beter studeren
    • examens afleggen zonder vrees
    • zichzelf ontspannen
    • .........

    Net zoals bij elke andere therapie  wordt de HYPNOTHERAPIE slechts aangevangen na een grondig intakegesprek.  Hierbij zullen therapeut en patiënt nagaan waar de problemen zitten en hoe die kunnen worden opgelost.

    Afhankelijk van de aard en de ernst van het probleem kan een therapie één of meerdere sessies duren. Dit wordt tijdens het intakegesprek afgesproken.
    Indien je hierin iets voor jezelf herkent, neem dan gerust contact met ons op.
    Een intakegesprek is vrijblijvend en verplicht je tot niets.

    12-08-2006 om 18:22 geschreven door aran


    10-08-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HYPNOSE : waarheid of verzinsel ?
    Wat is hypnose eigenlijk ? Bestaat het echt ? Wat kan men ermee aanvangen ?

    Dit en zoveel andere vragen stellen mensen zich wanneer ze nog alleen maar het woord HYPNOSE horen. Vaak wordt er gedacht in termen van slapen, niet meer weten wat men doet, niet meer wakker worden enz. Niets is minder waar !
    Het woord  hypnose is afgeleid van het griekse "hypnos" wat slaap betekent. Mensen die onder hypnose zijn slapen in werkelijkheid niet echt. Men zou kunnen zeggen : het lichaam slaapt, de geest is wakkerder dan ooit !
    Hypnose is een natuurlijke toestand die elk van ons in feite elke dag meemaakt. Het is een toestand van geconcentreerde aandacht waardoor men zich losmaakt van de uitwendige omgeving en opgaat in een innerlijke wereld. Deze toestand noemt men ook wel eens "trance".
    Iedereen kent hypnose :
    • al eens meegemaakt dat je zo geconcentreerd bezig bent met iets dat je niet eens iemand hoort binnenkomen ?
    • gewoon dagdromen dat de werkelijkheid je ontsnapt en je in een innerlijke wereld vertoeft
    • treinreizigers doen hun dutje en worden precies wakker enkele minuten voor de halte waar ze dienen af te stappen !

    Dit zijn allemaal vormen van spontane hypnose.

    Kortom men zou hypnose dus kunnen omschrijven als een natuurlijke toestand van geconcentreerde aandacht. Deze toestand is de toegangspoort naar het onbewuste, zodat je "bewust" met je gedachten kan bezig zijn.
    In een volgende bijdrage hebben we het over hypnotherapie

    10-08-2006 om 10:10 geschreven door aran


    07-08-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Opleiding Hypnose
    In oktober starten we terug met een grondige opleiding in hypnose. Deze opleiding wordt gegeven in samenwerking met Naturopathica, wettig erkende beroepsvereniging.
    Alle lesgevers zijn professionele hypnotherapeuten.
    Interesse ? Raadpleeg onze website :
    www.aranar.be
    Indien je intersse hebt, schrijf dan tijdig in, want het aantal deelnemers is beperkt.

    07-08-2006 om 20:44 geschreven door aran


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Van harte Welkom
    Van harte welkom op ons Blog over hypnose en hypnotherapie.
    We geven informatie over de mogelijkheden en zullen ook onwaarheden uit de wereld helpen.
    Heeft u vragen, stel ze gerust !

    07-08-2006 om 20:38 geschreven door aran


    27-09-2005
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cursus ZELFHYPNOSE

    Neen, uw blog moet niet dagelijks worden bijgewerkt.  Het is gewoon zoals je het zélf wenst.  Indien je geen tijd hebt om dit dagelijks te doen, maar bvb. enkele keren per week, is dit ook goed.  Het is op jouw eigen tempo, met andere woorden: vele keren per dag mag dus ook zeker en vast, 1 keer per week ook.

    Er hangt geen echte verplichting aan de regelmaat.  Enkel is het zo hoe regelmatiger je het blog bijwerkt, hoe meer je bezoekers zullen terugkomen en hoe meer bezoekers je krijgt uiteraard. 

    27-09-2005 om 16:32 geschreven door aran


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nog enkele plaatsen

    Het maken van een blog en het onderhouden is eenvoudig.  Hier wordt uitgelegd hoe u dit dient te doen.

    Als eerste dient u een blog aan te maken- dit kan sinds 2023 niet meer.

    Op die pagina dient u enkele gegevens in te geven. Dit duurt nog geen minuut om dit in te geven. Druk vervolgens op "Volgende pagina".

    Nu is uw blog bijna aangemaakt. Ga nu naar uw e-mail en wacht totdat u van Bloggen.be een e-mailtje heeft ontvangen.  In dat e-mailtje dient u op het unieke internetadres te klikken.

    Nu is uw blog aangemaakt.  Maar wat nu???!

    Lees dit in het volgende bericht hieronder!

    27-09-2005 om 16:32 geschreven door aran




    Archief per week
  • 01/10-07/10 2012
  • 22/11-28/11 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 31/08-06/09 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 27/10-02/11 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 03/12-09/12 2007
  • 20/11-26/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 26/09-02/10 2005

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Hypnotherapie helpt bij :
       - stoppen met roken
       - allerlei verslavingen (drugs, alcohol, gokken...)
       - afslanken
       - angsten en fobieën
       - verhogen van zelfvertrouwen
       - beter studeren
       - .........

    Onze favoriete Links
  • ARAN-hulpverlening
  • ARAN-Lachclub
  • Bienne-Consult
  • Struisvogelsite

  • Willekeurig Bloggen.be Blogs
    yippens
    www.bloggen.be/yippens

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs