Inhoud blog
  • Mei maand, bezoek maand
  • 5k Race to Wrigley
  • My first beachvisit
  • Spring Break
  • Bijna Lente
    Foto
    Ons Adres

    Heike & Chris Vansnick
    2050 Ridge Avenue Apt 3N
    Evanston, Illinois 60201
    USA

    Meer foto's van onze reis? 
    op Heike haar MySpace
    high-ke.spaces.live.com

    Zoeken in blog

    Life as it should be: Chicago

    06-11-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.YES WE CAN!

    Dinsdagavond om 21u locale tijd was het eindelijk zover: waar we al weken op hoopten werd realiteit! Barack Obama werd verkozen tot nieuwe president van de verenigde staten. De polls hadden het bij het juiste eind: hij won met een overtuigende meerderheid! 8 jaar Bush is toch niet voor niks geweest... Dankzij het falen van Bush heeft deze fantastische leider de kans gekregen om Amerika terug op het juiste pas te brengen. Ik ben er zeker van dat hij dat ook zal doen. Het was een supergroot feest in Chicago, the hometown of Obama. Mensen waren overweldigd door emoties. Het was onbeschrijflijk.

    Toch moet hij nog een groot aantal mensen overtuigen van zijn kunnen: degene die voor McCain gestemd hebben. Velen daarvan hebben echt schrik van Obama. Ze zien hem als een crimineel, een terrorist, een socialist, een zwarte,... Ik stond woensdag voormiddag aan te schuiven aan de kassa in een supermarkt. Voor me stond een oud koppel (+- 70 jaar). Zo vriendelijk als Amerikanen zijn, begon de man sprontaan tegen me te praten. Hij zei “Mag ik je een Franse Parabel vertellen? Er waren eens een groep kikkers, die heel ontevreden waren met hun koning. Hij was lui en regeerde niet goed. Opeens kwam er een mooie ooievaar bij de groep en die verkondigde aan de kikkers dat hij het beter kon. Dat hij verandering zou brengen in hun groep, als ze hem tot koning kroonden. De kikkers waren enthousiast en kroonden hem koning. En dan at de ooievaar al de kikkers op... End of story.”
    Nee, de man was geen gek. Een doodnormale oude man, die heel veel schrik heeft van zijn nieuwe zwarte president. Ik moest heel erg lachen uiteraard, maar toch had ik ook medelijden met hem.

    Obama wacht een moeilijke taak... elke misstap, elk falen zal hem kwalijk worden genomen. Want iedereen verwacht onnoemelijk  veel van hem. Maar ik heb er vertrouwen in!! He can do miracles because he moves the people... hij zet mensen aan om ZELF hun verandering waar te maken! Zo’n charismatisch leider heeft Amerika broodnodig. America, you made us very proud.

    06-11-2008 om 21:13 geschreven door Heike & Chris  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jerry! Jerry! Jerry!

    Maandag namiddag kwam weer een ‘Amerika wens’ van Chris in vervulling: een opname van de Jerry Springer show meemaken. Als ik heel eerlijk ben, had ik niet veel zin om mee te gaan.

    Niet echt mijn favorite show... Geef mij maar Oprah ! Maar aangezien we met een ganse bende waren, wou ik de ‘fun’ niet missen! De tickets zijn gratis en het is vrij gemakkelijk om er binnen te geraken. Wie wil er dan ook betalen om naar een show te kijken waar iedereen op elkaar begint te kloppen?

    Het was alles wat ik ervan verwacht had: VRESELIJK en vermoeiend! Alles draait rond geweld en het publiek dat begint te roepen en uit te dagen . Waar sommige mensen misschien nog aan twijfelen maar wat voor ons direct duidelijk werd: ‘It’s all acting’! Dat maakt het volgens mij nog erger... Het is niet eens de realiteit die ze weergeven. Het is een pure promotie van familiaal geweld. Voor mij was het heel erg moeilijk om mijn moraal aan de kant te zetten, maar ik had de indruk dat de meesten het wel eens amusant vonden.(waaronder ChrisJ).

    Jerry neemt het niet echt au serieux, hij lacht met zijn show, met zijn rol in de show en vooral met de mensen die kijken naar zijn show. Ik heb de indruk dat hij nog steeds niet gelooft dat ze deze show nu al 18 jaar draien en dat mensen daar blijven naar kijken. Best grappig om hem ongeloofwaardig zijn hoofd te zien schuddenJ

    Weer een ervaring rijker! Wanneer deze show uitgezonden wordt is me niet duidelijk, gelukkig maar...
    Take care of yourself, and each other.

    http://www.jerryspringertv.com/

    Heike&Chris

    06-11-2008 om 20:41 geschreven door Heike & Chris  



    Archief per week
  • 25/05-31/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 03/11-09/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/09-02/10 2005

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs