Zondag 25 mei Vervolg op de camping in Pelussin. "Bel Epoque". Wandeling gemaakt vanaf de camping over een v.m. spoorbrug- is nu een wandelpad. Door een bos en dezelfde weg weer terug.
Maandag 26 mei. Nu een wandeling gemaakt door het volgen van wit/ gele route paaltjes. Door het stadje en klimmen en dalen. Fraaie route. De voorgaande dag en ook deze dag kenmerkte zich door : regenachtig weer , soms veel wind. Dus wandelingen waren nog de beste activiteit. Foto's gemaakt o.a. het doorwaden van een beekje.
Dinsdag 27 mei. Afgelopen nacht hebben we veel onweer gehad en regen!! De caravan stond te "schudden". We gaan vertrekken naar een andere plek. Camping; "Le Ranc Dafaine". Mooie zwemacc. maar in deze periode niet in werking. ! Gelegen aan rivier Chassezac. Gereden - Afstand ca. 160 km. Deze camping heeft veel schaduw plekken. Aangezien het weer nogal donker van aard was bleek dit achteraf niet gunstig en de bodem was van klei !!!