Camino Frances 2014
Inhoud blog
  • Epiloog
  • Om Pierre gerust te stellen.....
  • dinsdag 8 oktober - Dankwoordje
  • Fisterra
  • De compostela....
    Zoeken in blog

    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Wel en wee van een pelgrim tijdens zijn eerste camino.
    02-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 1 en dag 2 (derde poging!)
    Zondag 1 september

    Na een gode nachtrust en lekker ontbijt, te voet (natuurlijk) van St Michel naar St Jean Pied de Port. Eerst om onze stempel en dan wat rondkuieren in het stadje, en na de lunch (schaapskoteletjes voor de één en Bayonnehesp voor de ander) vertrokken we naar Orisson. Het was een pittige klim, waaraan sommigen zich toch wel aan mispakten, Wij kwamen behouden aan, ook al had Pat reeds zijn eerste blaar.
    De kamer van 6 viel mee, en na een douche en aperitief op het terras met uniek uitzicht, kregen we een lekkere maaltijd. Onze kamergenoten (4 fransen) wilden persé het raam dicht en begonnen daarna aan het snurken, scheten laten en om beurt naar het toilet lopen. Resultaat: eerste slapeloze nacht en de was niet droog.

    Maandag 2 september

    ´s Morgens vroeg vertrokken naar Roncevalles, de andere kant van de Pyreneeën. Het was zweten en zwoegen, kraken en piepen, gezucht en geklaag, maar we zijn er geraakt. Vooral de afdaling door het bos (die ons afgeraden was wegens te gevaarlijk) deed pijn. Waarom we dat toch gedaan hebben? Iedereen nam deze weg en we wilden ons natuurlijk niet laten kennen! We zijn beiden toch al een beetje fier dat we dit gehaald hebben!
    Nu hebben we weer een mooi bedje gekregen naast twee zweedse dames en als pelgrimsmenu was er verse forel met frietjes en wijn a volonté, mij hoor je niet klagen. De sfeer onder de pelgrims is ook zeer gezellig, na 2 dagen is het of iedereen reeds iedereen kent! We zijn dus vol goede moed voor de volgende dagen. Salut, totdat ik nog eens internetverbinding heb!


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (2)

    03-09-2013
    Start!
    Het lijkt daar een goede start bij jullie! En wat kunnen jullie daar lekker eten, goed om de volgende dag terug de tocht aan te kunnen.
    Pas toch maar op met die stoerdoenerij en wees niet te roekeloos want een ongeval is gauw gebeurd.
    Klinkt leuk om zo samen met pelgrims op tocht te zijn. Ik kan me voorstellen dat er daar al gauw een samenhorigheidsgevoel heerst en dat dit de moed geeft om door te zetten.
    Dat samen slapen op één kamer met eender wie, dat zou toch niet voor mij zijn ;)

    Hier ook een goede start...van het nieuwe schooljaar.
    Pauline en August zijn zeer enthousiast gestart en met het mooie zomerse weer hier maakt dit het naar school gaan heel aangenaam. August gaat donderdag al naar Puyenbroeck, Pauline gaat volgende week voor drie dagen op zeeklassen.
    Pauline werd vandaag door haar klasgenoten verkozen om in het 'Leerlingenparlement' te zetelen. Wat is zij trots en wij ook natuurlijk!

    Leuk om af en toe een reisverslagje te lezen, zo beleven wij jullie tocht toch wat mee vanop afstand.
    Tot later!

    Groetjes,
    Sandra & Co

    03-09-2013, 20:55 Geschreven door Sandra


    Scheten en ander minder fris nieuws
    Beste pelgrimmers, goed te horen dat alles OK is!
    Behalve de blaar en de Franse scheten blijkbaar toch ook goed gedronken en gegeten!
    En ach wat, de eerste nacht niet goed geslapen? Daags nadien wel voorzekers, naast twee Zweedse dames, beiden goed geschapen?
    Vergeet ulder stempelkes niet of de reize was veur niet!
    Hier geen goed nieuws: de papa van Vika blijkt geen longontsteking te hebben maar kanker uitzaaiingen aldaar. Crisis hier. Ik help zoveel ik kan en centen voor chemo zijn onderweg want moeder kan dat daar niet betalen en Vika heeft nog altijd geen recht op enig inkomen, ondanks alle inspanningen van de voorbije jaren, met haar vreselijke afmattende ziekte, ondanks haar Belgische nationaliteit. Alle redelijkheid is hier een beetje zoek nu. Maar we moeten er ons doorheen slaan, we hebben geen andere keuze. Geniet van jullie tocht, geniet van elk moment! We denken daar allen te weinig aan...
    Het ga jullie verder goed, letterlijk ook dan ;o)
    Tot binnenkort!
    Jan

    03-09-2013, 19:40 Geschreven door JAN


    Archief per week
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs