Zondag 20 december 2020 ... Een speciale dag, want er zijn er 2 jarig in de familie ... ons vader die 78 jaar wordt en neef Hendrik. Maar omwille van Corona is feesten niet mogelijk. Hopelijk volgend jaar andere tijden waardoor feesten terug mogelijk wordt. We missen dit wel want we zijn nu eenmaal 'sociale beesten'.
Dus nu tijd om alweer een stukje te stappen. Vandaag krijgen we het gezelschap van onze schoonbroer en -zus, Jan en Carine. Dus we passen de afstand een beetje aan zodat het voor iedereen leuk blijft.
De tocht start aan de abdij van Averbode om daarna richting Testelt te stappen. De tocht gaat door natuurgebied het Demerbroek. Hier hadden we beter de omleiding gevolgd (is voorzien wanneer het broek te vochtig is om door te wandelen) want het was toch al vrij drassig. Nog net te doen. Louis vond de temperatuur van het water in de talrijke waterplassen nog goed om een plons te maken.
We zetten onze weg verder en komen aan bij het station van Zichem. We kruisen de grote baan en gaan richting de Maagdentoren. Daarna is het nog even doorstappen tot aan het voetbalveld van Zichem waar we onze auto's hadden geparkeerd.
Een leuke tocht ... en dankjewel Jan en Carine voor het toffe gezelschap.
De leuke afsluiter mocht er gerust zijn. Op de parking van de voetbal stond onze andere schoonbroer en -zus ons op te wachten met wat lekkers om te drinken ... schol !