Het heeft nogal wat voeten in de aarde gehad, maar nu hoop ik toch dat ik op 1 juni as kan vertrekken met mijn stalen ros richting Santiago De Compostella!(verderSDC) Via deze weg hoop ik op regelmatige (dagelijks) basis mijn ervaringen met jullie te kunnen delen. Het doel van mijn tocht is uiteraard SDC te halen, maar het waarom van deze tocht lijkt me moeilijk uit te leggen! Waarom doe je eigenlijk zoiets? Bij het lezen van vele verslagen van mensen die de tocht voordien maakten viel me een tekstje op dat misschien wel toepasselijk is!
IN ELKE VROUW IN ELKE MAN ZIT EEN VERLANGEN GROOT OF KLEIN OM IN DIT LEVEN ALS HET KAN ËËN KEER GEWICHTLOOS VRIJ TE ZIJN VRIJ VAN VERDRIET EN NIET MEER BANG NIET MEER ALLEEN EN VRIJ VAN TOEN OMARMD DOOR OEVERLOOS GELUK IN STAAT IETS KOLOSSAALS TE DOEN!!!
P Van Vliet
Beter kan ik het helaas niet uitleggen.
De voorbereiding liep tamelijk goed, behalve natuurlijk het weer dat langs geen kanten meewil!! Bij het vertrek zal er ongeveer 2500km op de teller staan, dat zou moeten voldoende zijn om met een degelijke conditie te vertrekken. Hoelang doe ik erover? Wanneer kom ik terug? Kzou het begot nie weten! De bedoeling is dagelijks tussen de 75 à 100 km te fietsen. De route is gepland, het weer niet. Ruw geschat reken ik op een 28 fietsdagen. Hoeveel rustdagen zal afhangen van het weer, de conditie, al of niet tegenslagen en dies meer. Allemaal niet te voorzien, dus zien we later wel! Beetje bij beetje geef ik wel wat informatie over de route, de stopplaatsen enz.