Ondanks het feit dat de vriendenmatch fair verliep zijn er weer 2 trainee's gekwetst geraakt. Dit brengt het totaal op 4. De dokters weten niet wie eerst te behandelen. Hopelijk komt er nu een einde aan deze zwarte periode.
Tweede wedstrijd tellende voor de Fed. league reeks 2B in Pomi's Haunted Mansion Federatie
CHiQuiTa BaNaNaS- FC Kwenenbos 4-2
De 1411 fans op CHiQuiTa stadion worden vandaag getrakteerd op een lekker zonnetje. Bananas begint de wedstrijd met een 3-5-2-opstelling. Aan de aftrap: Krawczak - Marinescu, Lopes, van Brussel - Flierler, Kaczkowski, Kropf, Vallod, Budts - Lahtinen, Biffino Galimber.
Kwenenbos verkiest om in een 5-4-1-opstelling te spelen. De volgende spelers betreden het veld: Veling - McGranaghan, Dadema, Barentz, Woesthoff, Sá - Zanders, Christiansson, Schooneveldt, Björkwald - van Doesburg.
Het is duidelijk dat Bananas verkiest om langs de flanken aan te vallen. Kwenenbos verkiest aan te vallen door het centrum. Een paar spelers lijken wat vermoeid door het warme weer en worden keer op keer voor schut gezet door de slimme en behendige Thys Budts. In de 11e minuut krijgt Bananas-speler Franciszek Kaczkowski een gele kaart na een harde tackle op zijn tegenstander. 20e minuut. Kwenenbos-speler Augustus Woesthoff ligt met krampen aan de kuit op het veld. Dankzij de behandeling door een van zijn medespelers kan hij na enige tijd weer verderspelen. Hij zal hier echter nog enkele dagen last van ondervinden. 21e minuut. Het publiek is helemaal door het dolle heen, Davide Biffino Galimberti baant zich een weg door de centrale defensie en schiet zo de 1 - 0 binnen voor Bananas. 29e minuut. Een geweldige combinatie door het midden en een niet te missen kans voor Bananas. 2 - 0. De doelpuntenmaker is Victor Marinescu. Hij trekt zijn truitje over zijn hoofd en maakt wat exotische dansbewegingen aan de zijlijn, voor het vak van de thuissupporters. 30e minuut. De verdedigers van de bezoekers verliezen de bal aan Victor Marinescu, die helemaal vanop de linkerflank komt en koeltjes afwerkt. Bananas komt zo op een 3 - 0 voorsprong. De scheidsrechter kijkt nog een laatste keer op z'n horloge en besluit dan om de eerste helft af te fluiten. De tussenstand is 3 - 0. De vijfenveertig minuten werden gedomineerd door Bananas, met 55 procent balbezit.
Thys Budts is erg in vorm op zijn kant. Hij mikt telkens weer briljante passes naar het strafschopgebied. Wat er nu gebeurt, is nog nooit gezien op een voetbalveld. De fans zijn razend op speler Gottfried Kropf: hij past de bal door zijn eigen defensie. Kwenenbos-speler Miel van Doesburg kan de bal makkelijk aannemen en simpel de 3 - 1 scoren. 52 minuten zijn er gespeeld wanneer Augustus Woesthoff het veld verlaat met een knieblessure. Invaller is Reitze van de Tonnekreek. Kwenenbos-speler Rogério Sá kan gemakkelijk de achterstand verkleinen tot 3 - 2 doordat de verdediging van de tegenstanders wat ingedommeld was. "You'll never walk alone" weerklinkt in het stadion, de supporters zien het terug zitten. In de 81e minuut krijgt Bananas-speler Thys Budts een gele kaart na een harde tackle op zijn tegenstander. Clint McGranaghan, het ongelukkige slachtoffer, kan de wedstrijd niet uitspelen. Hij wordt vervangen door Ko Hillen. De thuisploeg krijgt een penalty. Koele kikker Mikko Lahtinen legt aan... een streep in het dak van het doel. Hij vergroot zo de voorsprong van Bananas tot 4 - 2. De manier van spelen verandert, Bananas trekt zich terug en zo moet de tegenstander meer vooruit spelen. Bananas, dat een balbezit had van 57 procent, domineerde deze wedstrijdhelft.
De belangrijkste Bananas-speler vandaag was Luc van Brussel. Daar staat tegenover dat Lesław Krawczak erg slecht speelde. Kwenenbos-speler Nick Schooneveldt heeft de negatieve kritieken de kop ingedrukt met een verpletterende prestatie. Reitze van de Tonnekreek zal daarentegen slecht slapen na zo'n beroerde wedstrijd. 4 - 2 is de eindstand van deze wedstrijd.