4-0 tegen Fc Internationale, weer een puike prestatie van mijn spelers. Ze gaven zich de ganse wedstrijd voor de volle 100%, de bezoekers kregen slechts één enkele kans maar konden die niet benutten. Een tevreden manager ging, na het eindsignaal samen met de trainer en de spelers, de supporters van de spionkop bedanken voor hun vocale steun. Daarna werd in de kantine menig keelgat gesmeerd.
Er hangt een dreigend grijs wolkendek boven de 12000 supporters in SPOOKHOF Arena, maar de regen blijft gelukkig achterwege. Kwenenbos begint de wedstrijd met een 3-5-2-opstelling. Vandaag stelt de coach volgende spelers op: Veling - Magnan, Ravouna, Krosslíð - Peyton, Snoek, Mattera, Segovia Soto, Heikkilä - Kallas, Farinha.
Internationale kiest voor een 4-4-2-opstelling. Aan de aftrap: López - van der Drift, Adriaanse, Dodig, Weides - Eriksson, Moll, van der Looi, Noyelle - Honselaar, Nilsen.
2e minuut, Derrick Peyton raakt de bal perfect, hij scoort voor Kwenenbos met een afstandsschot de 1 - 0. Bernardo Farinha ziet plots de ruimte liggen op links en probeert met een voorzet de vrijstaande Kwenenbos-speler te bereiken. De bal gaat echter onderweg buiten, zoals op de beelden duidelijk te zien is. De verdediging van Internationale levert goed werk en verstuurt rake passen om te counteren. In de 11 minuut gaat een bal van Frédéric Noyelle zo rakelings naast. De onfortuinlijke speler schopt in het gras van ontgoocheling. Kwenenbos vergroot de voorsprong in de 25e minuut, wanneer Janus Krosslíð twee man voorbijgaat op rechts en mooi afwerkt. De scheidsrechter keurt het doelpunt echter om onduidelijke redenen af. 32e minuut. Kwenenbos vergroot de voorsprong, Tõnis Kallas maakt de 2 - 0, na een aanval over de linkerflank die hem helemaal alleen voor de keeper brengt. Bij de rust staat het 2 - 0. De vijfenveertig minuten werden gedomineerd door Kwenenbos, met 71 procent balbezit.
54e minuut. Een snelle aanval over de linkerflank zorgt ervoor dat Kwenenbos op een 3 - 0 voorsprong komt. Derrick Peyton maakt geen fouten en schiet beheerst binnen. De manier van spelen verandert, Kwenenbos trekt zich terug en zo moet de tegenstander meer vooruit spelen. Kwenenbos stuurt Bernardo Farinha weg op links. Hij moet deze keer echter zijn meerdere erkennen in de verdediger van de bezoekers, die hem aan de cornervlag de bal ontfutselt. Tõnis Kallas scoort bijna nog een doelpunt voor Kwenenbos, maar zijn schot wijkt af op de voet van een tegenstander en levert slechts een corner op.Toch mooi werk, daar op de rechterflank. Een hoekschop van Derrick Peyton bereikt het hoofd van een hoog klimmende Christophe Magnan, die zo de 4 - 0 scoort. Deze helft was voor Kwenenbos, dat de bal 81 procent van de tijd in bezit had.
Freerk Snoek speelde de pannen van het dak voor Kwenenbos. Bernardo Farinha zal daarentegen slecht slapen na zo'n beroerde wedstrijd. Internationale-speler Sammy Weides heeft de negatieve kritieken de kop ingedrukt met een verpletterende prestatie. Wietse Moll speelde daarentegen als een pannenkoek.
10-01-2007 (Vriendschappelijk): FC Kwenenbos - The Ronaldhinos 2 - 1
Mooie opklaringen verwelkomen de 771 toeschouwers in SPOOKHOF Arena. Kwenenbos kiest voor een 5-4-1-opstelling. Vandaag stelt de coach volgende spelers op: Douglas - Dadema, Barentz, Ivanovic, Woesthoff, Valkema - Björkwald, Christiansson, Schooneveldt, Sá - van Doesburg.
Ronaldhinos speelt in een 3-5-2-opstelling. De coach selecteert voor vandaag: van Geel - Lerminiaux, Bouché, Wagner - Pilegaard, Hateboer, Kirkpatrick, Romão, Marchuk - van de Castel, Poncelet.
Ernest Douglas houdt zijn ploeg recht in de 21e minuut door het schot van de centraal doorgebroken Günther Lerminiaux uit de hoek te ranselen. Het lijkt wel of Mário Jorge Romão met de ogen dicht speelt, wanneer hij Hans Björkwald van Kwenenbos plots doodleuk de bal cadeau doet. Nog een geluk dat diens afwerking ook op niet veel trok. Ronaldhinos kan z'n favoriete spelletje spelen en naar hartelust counteren omdat de tegenstander hiertoe alle ruimte biedt. Na 40 minuten is het dan ook bijna raak. Rudy van de Castel schiet goed in, maar de keeper staat op de juiste plek en neemt de bal klemvast in zijn handen. Ko Hillen vervangt Kwenenbos-speler Torbjörn Christiansson in de 41e minuut na een botsing in het strafschopgebied. Ronaldhinos-speler Tommy Kirkpatrick zorgt voor een 0 - 1 voorsprong in de 42e minuut, hij rondt een perfect uitgevoerde aanval vanop rechts subliem af. Rudy van de Castel van Ronaldhinos haalt zijn tegenstander neer door aan diens truitje te trekken. Dit levert hem natuurlijk een gele kaart op. Bij de rust staat het 0 - 1. De vijfenveertig minuten werden gedomineerd door Kwenenbos, met 52 procent balbezit.
Het publiek begint weer te zingen, want Kwenenbos-speler Neal Ivanovic heeft zopas een voorzet van op de rechterflank binnengekeild. Zo staat het in de 47e minuut terug gelijk: 1 - 1. In de 63e minuut van de wedstrijd loopt Kwenenbos-speler Stoffel Barentz een beetje te manken na een beenharde tackle. Een behandeling met de natte spons zorgt er echter voor dat hij verder kan spelen. Na 69 minuten is het beste er duidelijk af bij Tommy Kirkpatrick. Nick Schooneveldt van Kwenenbos maakt handig gebruik van zijn vermoeidheid en scoort volledig vrij de 2 - 1. 71e minuut. Günther Lerminiaux van Ronaldhinos is duidelijk onsportief en krijgt terecht de gele kaart voor een duik waar schoonspringers jaloers op zouden zijn. De scheidsrechter toont Kwenenbos-speler Neal Ivanovic een gele kaart na een vuile overtreding op de enkels van zijn tegenstander. De Ronaldhinos-speler die van het veld strompelt, is Kasper Poncelet. Hij gaat onder luid applaus van het publiek de dug-out in. Zijn vervanger is Richard Stienstra. Deze helft was voor Kwenenbos, dat de bal 58 procent van de tijd in bezit had. Nick Schooneveldt speelde de pannen van het dak voor Kwenenbos. Leon Dadema speelde daarentegen een hele slechte wedstrijd. Ronaldhinos-speler Rients Hateboer heeft de negatieve kritieken de kop ingedrukt met een verpletterende prestatie. Daar staat tegenover dat Richard Stienstra erg slecht speelde. 2 - 1 is de eindstand.
Janus Krosslíô Alexandre Ravouna Cristophe Magnan Stoffel Barentz Leon Dadema Clint McGranaghan Neal Ivanovic Augustus Woesthoff Reitze van de Tonnekreek Riekus Valkema
19j 21j 18j 18j 18j 18j 18j 18j 18j 20j
middenvelders
Derrick Peyton Freerk Snoek Torbjörn Christiansson Javier Mattera Tauno Heikkilä Hans Björkwald Nick Schooneveldt Ko Hillen Estanislao Segovia Soto Rogério Sá
24j 27j 24j 24j 20j 21j 24j 25j 21j 23j
aanvallers
Tõnis Kallas Bernardo Farinha Ib Padkjaer Hélo van Keeken Miel van Doesburg