Welkom op mijn hattrick- blog!
Inhoud blog
  • persbericht 13
  • wedstrijdverslag 13
  • stand na 13 wedstrijden
  • uitslagen wedstrijd 13
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken in blog

    FC Kwenenbos
    Hattrick
    21-01-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.persbericht 7
    21-01-2007  match 7
    4-0 winst tegen nieuwkomer fc linkerpoten, op zich misschien niet iets om hoog van de toren te blazen maar we zijn toch tevreden, ook omdat dichtste achtervolger jean-ibi verloor. Dus weer niets dan blije gezichten in en rond de kleedkamer.
    Volgende week is de terugmatch op eigen veld. Net als vandaag zijn we van plan het rustig aan te doen want het is reeds een zwaar seizoen geweest. We mogen de tegenspelers natuurlijk niet onderschatten en moeten geconcentreerd blijven.

    21-01-2007 om 20:08 geschreven door fredeca  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wedstrijdverslag 7
    Het is een redelijk voetbalweertje en dus komen er 2542 fans naar fc linkerpoten Arena. Veel supporters uit Oost-Vlaanderen komen vandaag naar de spannende derby kijken. Op de tribunes is de sfeer alvast dik in orde. Hier en daar wordt zelfs bengaals vuur afgestoken.
     linkerpoten speelt in een 4-4-2-opstelling.
     Aan de aftrap: Martin - Meert, Warnotte, Hoornaert, Adriaens - Pianka, Haj-Najjar, Duysters, Pierre - Verwerft, De Backer.

    Kwenenbos verkiest om in een 3-5-2-opstelling te spelen.
      Vandaag stelt de coach volgende spelers op: Jiménez - Magnan, Ravouna, Krosslíð - Heikkilä, Snoek, Mattera, Segovia Soto, Peyton - Kallas, Farinha.

    Na 10 minuten beslist Tõnis Kallas om zelf de actie te maken. Van op zijn linkerflank snijdt hij goed naar binnen en met een paar mooie schijnbewegingen schakelt hij de verdediging uit. Hij ziet de doelman uitkomen en probeert een stiftertje. Oooh, wat jammer, de bal gaat net over. Deze prachtige actie verdiende veel beter!
     In de 13e minuut breekt de bezoekende ploeg door aan de rechterkant na slecht verdedigend werk. Derrick Peyton kan zo makkelijk scoren: 0 - 1.
     In de 30e minuut breekt Tõnis Kallas door. Hij gaat met een bruggetje voorbij zijn rechtstreekse tegenstander en kan zo vrij aanleggen aan de rand van het strafschopgebied, maar de bal suist net over de kooi. Jammer, maar de kans om verder uit te lopen is nu wel weg.
      39e minuut. Aanval over rechts van Kwenenbos. Pass naar Bernardo Farinha, hij staat alleen voor de doelman en scoort de 0 - 2. Wat een defensieve blunder van de thuisploeg.
     Derrick Peyton lijkt wel heel optimistisch wanneer hij van op zeker 35 meter een schot lanceert... Oh die bal gaat erin! Wat een precisiewerk! Hierdoor wordt het 0 - 3.
     Kwenenbos verlaagt duidelijk het tempo om zich beter te concentreren op hun verdediging.
     Bij de rust staat het 0 - 3. Kwenenbos had het meeste balbezit, namelijk 78 procent.

    De bezoekers komen opzetten op de linkerflank in de 51e minuut. Tauno Heikkilä controleert een harde pass knap met de borst en weet daarna zowaar nog te scoren ook. Zo wordt het 0 - 4.
     De scheidsrechter toont linkerpoten-speler Jonas De Backer een gele kaart na een vuile overtreding op de enkels van zijn tegenstander.
      Kwenenbos dicteerde het spel met 87 procent balbezit.

    Als een giraf naast een bende pinguïns, zo stak Hilco Hoornaert boven de rest van linkerpoten uit. Daar staat tegenover dat Jonas De Backer erg slecht speelde.
     De belangrijkste Kwenenbos-speler vandaag was Freerk SnoekBernardo Farinha druipt daarentegen af na een bedroevend slechte wedstrijd.
     0 - 4 is de eindstand. 

    21-01-2007 om 20:00 geschreven door fredeca  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.klassement na 7 matchen
     
    Club Gesp W G V DV  DT ± Ptn
    1.
    7
    7
    0
    0
    24 - 2
    +22
    21
    2.
    7
    6
    0
    1
    21 - 3
    +18
    18
    3.
    7
    4
    0
    3
    11 - 8
    +3
    12
    4.
    7
    3
    2
    2
    12 - 9
    +3
    11
    5.
    7
    3
    0
    4
    6 - 18
    -12
    9
    6.
    7
    1
    2
    4
    3 - 9
    -6
    5
    7.
    7
    1
    1
    5
    3 - 15
    -12
    4
    8.
    7
    0
    1
    6
    1 - 17
    -16
    1

    21-01-2007 om 19:55 geschreven door fredeca  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wedstrijden 7(competitie)
    2007-01-21 13:20:00  fc linkerpoten - FC Kwenenbos  0 - 4
      Fc Internationale - jean-ibi  3 - 0
      de bierbuike - De Blauwzwarte Duveltjes  0 - 1
      united telecom - fc de papillon  0 - 2

    21-01-2007 om 19:52 geschreven door fredeca  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    20-01-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.nieuwe speler

    Ignacio Jiménez, 24 jaar
    Venezuela


    Dit is onze nieuwe doelman waarvan we hopen dat hij zijn netten ongeschonden kan houden.  We hebben het volste vertrouwen in deze speler.


     

    20-01-2007 om 22:44 geschreven door fredeca  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    17-01-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
      Een hele ongelukkige botsing in het strafschopgebied leidt ertoe dat in de 60e minuut Kwenenbos-speler Neal Ivanovic van het veld af wordt gedragen door de mensen van het Rode Kruis.  5 Weken gekwetst, spijtige zaak.



       

    17-01-2007

    Verkocht Riekus Valkema aan pavel-team  62 000 €950

    17-01-2007 om 22:35 geschreven door fredeca  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FC Kwenenbos-- La Squadra Azzurra
    Eerste wedstrijd tellende voor de Fed. league reeks 2.B in
    Pomi's Haunted Mansion Federatie

    FC Kwenenbos-La Squadra Azzurra  1-3

    1174 toeschouwers zijn aanwezig op SPOOKHOF Arena, waar de weersomstandigheden best wel goed te noemen zijn. Kwenenbos kiest voor een 5-4-1-opstelling. 
     Vandaag stelt de coach volgende spelers op: Douglas - McGranaghan, Barentz, Ivanovic, Woesthoff, Valkema - Björkwald, Schooneveldt, Hillen, Sá - van Doesburg.

    Squadra verkiest om in een 3-5-2-opstelling te spelen.
      Vandaag stelt de coach volgende spelers op: Van den Broeck - Graanstra, Åhnsjö, Dajczak - Cassola, Nyborg , Richard, Lefebvre, Halbart - Verellen, Ibn-Anwar.

    Squadra-speler Michael Cassola zorgt voor een 0 - 1 voorsprong in de 25e minuut, hij rondt een perfect uitgevoerde aanval vanop rechts subliem af. 
    Prachtig eentijdsvoetbal van Squadra daar op het middenveld. Dylan Verellen neemt de pass die erop volgt aan met de borst en schiet zonder te kijken binnen. Wat een torinstinct! Na 31 minuten wordt de score zo uitgediept tot 0 - 2. 
    Squadra verlaagt duidelijk het tempo om zich beter te concentreren op hun verdediging. Er zijn 38 minuten gespeeld wanneer Squadra de linkerflank van de tegenstander volledig op een hoopje speelt en zo verscheidene kansen creëert om de voorsprong te vergroten, maar de bal kan het doel maar niet vinden. 
     Bij de rust staat het 0 - 2. Squadra had het meeste balbezit, namelijk 66 procent.

    53 minuten zijn we ver wanneer Kwenenbos-speler Rogério Sá doorzet op de linkerflank. Hij legt de bal klaar voor zijn rechtervoet en schiet overhoeks binnen. De stand is nu 1 - 2
    . In de 58e minuut krijgt Kwenenbos-speler Rogério Sá een gele kaart na een harde tackle op zijn tegenstander.
     Een hele ongelukkige botsing in het strafschopgebied leidt ertoe dat in de 60e minuut Kwenenbos-speler Neal Ivanovic van het veld af wordt gedragen door de mensen van het Rode Kruis. Zijn vervanger is Leon Dadema
    65e minuut. Johan Åhnsjö rondt een mooie aanval vanop links af zoals het hoort. De bezoekers vergroten hun voorsprong. 1 - 3. 
    Squadra-speler Tobias Lefebvre krijgt een gele kaart na een smerige overtreding.
      Squadra, dat een balbezit had van 53 procent, domineerde deze wedstrijdhelft.

    Bij Kwenenbos maakte Nick Schooneveldt vandaag het mooie weer. Clint McGranaghan druipt daarentegen af na een bedroevend slechte wedstrijd. 
    De belangrijkste Squadra-speler vandaag was Michael CassolaTobias Lefebvre speelde daarentegen als een pannenkoek.
     De wedstrijd eindigt op 1 - 3.  

    17-01-2007 om 22:16 geschreven door fredeca  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Foto

    Foto



    Archief per week
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs