Inhoud blog
  • Slecht weer,regen. Dag 12
  • Recupritje CP - Randa Dag 11
  • CP - Cala Rajada Dag 10
  • CP - Coll de la Creu. Dag 9
  • Can Pastilla - Coll d'Honor - Orient Dag 8
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Foto
    Fietsavonturen
    Fietsparadijs Mallorca en andere oorden.
    25-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Inrijritje dag 1
    Ritje via Llucmajor naar Sa Sorda - Vernisa en terug via Llucmajor naar Palma.

    72,8 km      362 hoogtemeter

    Beoordeling rit  2  sterren
    Moeilijkheid  1 ster

    25-04-2016 om 00:00 geschreven door Spartacus  


    >> Reageer (0)
    24-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vertrek vanuit Zaventem.

    Om 12.55 u zou de vlieger opstijgen en aangezien men vroeg om minstens 3 uur op voorhand te komen kwam Paul ons om 9 uur halen.
    Om 9.30 u waren we op Zaventem waar we eerst een dik uur buiten mochten aanschuiven om uiteindelijk in een eerste tent te komen.Daar moesten wij alle valiezen en onze jassen en al de gebruikelijke rompslomp op een band leggen en zelf door een eerste securityscan gaan.
    Terug verder naar buiten en dan via een ingang een volgende tent in waar een enorme chaos heerste om in te checken.Alle touroperators hadden een eigen rij waar men moest aanschuiven tot men kwam roepen welke vlucht mocht inchecken.
    Terug een hal binnen en daar mochten we eindelijk onze bagage afgeven,deze werd gewogen op oude mobiele weegschalen.Dan terug een andere tent in om een tweede securitycheck te ondergaan.Daarna een 70 trappen omhoog om uiteindelijk in de nieuwe securitycheck te belanden,terug dezelfde zever van riem uit,handbagage op een band en zo verder.
    Dan eventjes snel door de tax free shop en dan naar de gate waar het vliegtuig stond te wachten.Als men aan de gate aankwam mocht men al beginnen inschepen wat anders ook niet waar is.
    Het vliegtuig is dan vertrokken om 13.20 u met een kleine 25 min vertraging om toch nog op het voorspelde tijdstip aan te komen in Mallorca.
    Na ingeschreven te zijn in het hotel om de fiets geweest en om 5 uur zaten we al een aperitiefje te drinken.
    Dank zij onze bruine bedoekte medemens moet men nu alle ongemakken dat op reis gaan met zich meebrengt met de glimlach ondergaan,anders ben je weer de onverdraagzame.

    24-04-2016 om 00:00 geschreven door Spartacus  


    >> Reageer (0)
    15-02-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Extra training???

    Sven Nys op de Grote Markt in Antwerpen die al aan het trainen is om mij te kunnen volgen in Mallorca.






    15-02-2016 om 18:24 geschreven door Spartacus  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verlof in 2016
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Voorbereiding voor fietsritten zijn begonnen.

    15-02-2016 om 09:49 geschreven door Spartacus  


    >> Reageer (0)
    26-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Donderdag 22 oktober 2015. Dag 17 Mallorca
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vandaag terug naar België.De vlucht van Ryanair was keurig op tijd en zonder problemen thuis gekomen.

    26-10-2015 om 19:05 geschreven door Spartacus  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Woensdag 21 oktober 2015. Dag 16 Mallorca
    Véél beter weer vandaag al blaast er toch nog een stevig windje 30 km/u.
    Vertrokken langs de autostrade richting Llucmajor, dan richting Sa Sorda.We vervolgen onze weg via de Ma-6014 naar het kruispunt met de Ma-6015,rechtsaf terug richting Llucmajor.
    Via de Camino de Cala Pi rijden we naar Vallgornera en Cala Pi,vervolgens komen we terug uit op de Ma-6014 om verder langs de kust naar S'Arenal te fietsen en naar Can Pastilla.
    Lengte van de rit : 91 km en 510 hoogtemers.

    26-10-2015 om 19:02 geschreven door Spartacus  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dinsdag 20 oktober 2015. Dag 15 Mallorca
    Tweede dag op rij niet zo'n schitterend weer.De wind haalde snelheden tussen 40 en 60 km/u.Wandeling gaan doen door enkele onbekende straatjes en daarna op het terras van het hotel nog wat zitten genieten,uit de wind natuurlijk.
    Van fietsen was géén sprake,te gevaarlijk.

    26-10-2015 om 18:52 geschreven door Spartacus  


    >> Reageer (0)
    20-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maandag 19 oktober 2015. Dag 14 Mallorca
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Deze morgen niet zulk schitterend weer en dus de bus naar Palma genomen.Lekkere drukte in Palma en rond 1 uur terug naar hotel,ondertussen was de zon terug van de partij.Snel omgekleed en strand op waar we tot half vier hebben kunnen genieten van de zon.Toen brak er een onweer los,prachtig schouwspel op zee dat we konden gadeslagen vanop ons terras bij een fleske cava,zalig.

    20-10-2015 om 10:10 geschreven door Spartacus  


    >> Reageer (1)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zondag 18 oktober 2015. Dag 13 Mallorca
    Vandaag vertrokken voor een nieuw avontuurtje met een gans nieuwe rit.
    Can Pastilla - Llucmajor - Algaida - Sant Joan - Petra - Vilafranca de Bonany - Porreres - Llucmajor - Can Pastilla.
    Heel mooie rit met licht glooiend parcours.
    Totale lengte : 100,3 km en 654 hoogtemeters.

    20-10-2015 om 10:05 geschreven door Spartacus  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zaterdag 17 oktober 2015. Dag 12 Mallorca
    Vandaag rustdag en lekker luieren op het strand.Namiddag nog een goede massage en de dag zit erop.

    20-10-2015 om 09:58 geschreven door Spartacus  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vrijdag 16 oktober 2015. Dag 11 Mallorca
    Vandaag vertrokken voor een gans nieuw ritje.Met een lekker temperatuurtje van 25 graden vertrokken aan het hotel in Can Pastilla.De rit bracht ons verder langs Sa Cabaneta - Santa Eugenia - Biniagual - Burger naar de beklimming van de Puig de Santa Magdalena.Kort en krachtig klimmetje ( 2,7 km lang, 6,9% gem, 187 hoogtemeter verschil ).Bovenop de top kun je alle dorpjes in de omgeving zien liggen,prachtig mooi.
    Dan terug afdaling tot in Inca zo verder naar Sencelles en richting Portol om daar nog een klimmetje mee te pakken.De afdaling is zéér breed, 3 rijvakken, en goede weg.Het grootste voordeel is dat er geen auto's komen aangezien onderaan de weg afgesloten is en enkel een doorgang voor fietsers is.Beneden aangekomen is het terug richting Can Pastilla.
    Totale lengte van de rit : 114,5km en 794 hoogtemeters.

    20-10-2015 om 09:55 geschreven door Spartacus  


    >> Reageer (0)
    15-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Donderdag 15 oktober 2015. Dag 10 Mallorca
    In de voormiddag naar de markt geweest in Arenal en rond 12 uur vertrokken voor een ritje van een 80-tal km.Het weer was zéér aangenaam om te fietsen en dus ideaal ook om de gezondheid te testen.Dit is goed meegevallen buiten een beetje kortademigheid bij zware inspanning.
    De exacte lengte was 77 km en 298 hoogtemeters.

    15-10-2015 om 17:45 geschreven door Spartacus  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verblijf Soller 2
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    15-10-2015 om 17:38 geschreven door Spartacus  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verblijf Soller
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    15-10-2015 om 17:38 geschreven door Spartacus  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto hotel Uyal in Port de Pollenca
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    15-10-2015 om 17:32 geschreven door Spartacus  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto beklimming vuurtoren Formentor.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    15-10-2015 om 17:31 geschreven door Spartacus  


    >> Reageer (0)
    14-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Woensdag 14 oktober 2015. Dag 9 Mallorca.
    Vandaag samen met de vrouw de verplaatsing van Port de Soller naar Can Pastilla gedaan met de wagen.Gezondheid is nu stilaan in orde aan het komen en normaal gezien kan ik morgen terug met de fiets rondrijden. Fingers crossed🙏

    14-10-2015 om 20:11 geschreven door Spartacus  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dinsdag 13 oktober. Dag 8 Mallorca
    Gezondheid nog steeds hetzelfde dus géén fietspret vandaag😤

    14-10-2015 om 20:05 geschreven door Spartacus  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maandag 12 oktober 2015. Dag 7 Mallorca.
    Zoals te verwachten was ziek opgestaan!De dokter opgezocht en dan om medicijnen om van de vervelende verkoudheid af te geraken.Dus géén verslag vandaag😷

    14-10-2015 om 20:03 geschreven door Spartacus  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zondag 11 oktober 2015. Dag 6 Mallorca.
    Vandaag stond de verplaatsing van Port de Pollenca naar Port de Soller.Mijn vrouwtje kwamen ze om 10 uur halen met de wagen en ik mocht met de fiets de afstand overbruggen😃Vanaf de éérste meter ging het al licht bergop en dit voor een kilometer of 6.Daarna begon het zwaardere werk met de beklimming van de Coll de Femenia met een lengte van 7,7 km en 5,5% gemiddeld.
    Dan eventjes een korte afdaling en dan overgaand in de Coll de sa Batalla ,lengte 7,9 km en 5% gem.
    Vervolgens de Tunel de Monnaber ,lengte 5 km en 5,3% gem. om vervolgens naar het hoogste berijdbare punt in Mallorca te rijden, de beruchte Puig Major.
    De kilometerteller stond dan op 45 km en ik denk dat er géén 5 km naar beneden gereden is.
    Dus nu kon ik aan de echte beloning beginnen namelijk de afdaling tot in Port de Soller die ik dan ook afwerkte op 19 min 10 sec voor 14,5 km.Prachtige afdaling met mooie rechte stukken en fantastisch goede weg.
    Exacte lengte van de rit : 60,7 km en 1104 hoogtemeters. 

    14-10-2015 om 20:00 geschreven door Spartacus  


    >> Reageer (0)

    Archief per week
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!