Foto
Coucke/Van Walle Belgisch kampioen, Frankart/Verschueren tweede, Catry/De Leeuw derde! Proficiat!
Foto
Foto
Inhoud blog
  • AFSCHEID: het einde van EVO Beach
  • Marokko: Ron Andelhof en Thibault Vermeeren meteen uitgeschakeld
  • DEN HAAG: geen hoofdtabel voor Coucke/Van Walle
  • NOORWEGEN: Coucke/Van Walle uitgeschakeld op het EK
  • NOORWEGEN: Tweede nederlaag voor Coucke/Van Walle op het EK
  • NOORWEGEN: Coucke/Van Walle starten met verlies op het EK
  • FOTO: de EVO Beach-finale op het Belgisch kampioenschap
  • KNOKKE: champagne voor de Belgische kampioenen
  • KNOKKE: de race naar de Belgische titel van EVO Beach
  • KNOKKE: Mouha-Gielen geven verstek voor het BK
    Foto
    Archief per jaar
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2005
    Foto
    Zoeken in blog

    Foto
    Email

    Druk hier om ons te mailen.

    Foto
    Foto
    Onze beachfavorieten
  • EVO Beach Team
  • Tom Boudeweel
  • Tombo in Peking
  • GLSsport
  • Fien Callens-Marta Sobolska
  • Blog KOVV Beach
  • Volleybalbond Oost-Vlaanderen
  • Sponsors van EVO Beach
  • AA Drink
  • Speedo
  • EOC
  • Extra Film
  • Dermaut
  • Topmen
  • Pattymo
  • Adidas Eyewear
  • EVO BEACH TEAM
    De enige echte beachvolleybalclub in België
    26-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Els Vandesteene toont beachambitie in Volley Magazine
    In een verhaal in het meest recente nummer van Volley Magazine vertelt Els Vandesteene over haar seizoen bij VDK Gent, over het prima jaar van de club met de eerste bekerwinst als absolute uitschieter en ook over haar ambitie als beachgirl. "Ik ga het project van VDK Gent zeker niet in de steek laten, maar het voorbeeld van Van Breedam-Mouha werkt inspirerend. Ik wil me deze zomer intensiever op het beachvolleybal storten met ploeggenote Karolien Verstrepen als vaste beachpartner. Ons doel staat ook al vast. Niks meer of niks minder: ooit deelnemen aan de Olympische Spelen. Wij zijn nog vrij nieuw in het circuit, we moeten nog veel leren, maar we geven onszelf ook de tijd om te groeien." Els was vorig seizoen lid van het EVO Beach Team. Ze speelde toen aan de zijde van Joke Bruyneel. Het duo werd vierde op het BK in Knokke.


    25-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tweede winst voor Christophe Van de Plas in onderling EVO-duel
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Christophe Van de Plas heeft met zijn club PNV Waasland ook de tweede confrontatie met Audry Frankart gewonnen. PNV zegevierde in Puurs na een tiebreak. In de stand is Waasland vierde met 9 punten, Puurs zesde met één puntje.

    23-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nymphe Verrelst is aan de beterhand
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Nymphe Verrelst is aan de beterhand. De speelster van Hermes Oostende was begin deze maand betrokken bij een zwaar verkeersongeval, maar ze wordt stilaan weer de oude. "Na een goeie week in het ziekenhuis en een weekje thuis, ben ik maandag voor het eerst weer gaan werken. Ik ben zo goed als hersteld van de meeste fysieke ongemakken. Het vervelende aan een miltscheur is dat hier blijkbaar heel wat tijd moet over gaan. Volgens de dokters blijft er, tot een paar weken na het ongeval, een risico bestaan dat de milt opnieuw zou scheuren. Nu vrijdag moet ik opnieuw naar het ziekenhuis om te controleren hoe het met mijn milt gesteld is. Afhankelijk van hoe goed die scheur aan het genezen is, zal de dokter mij kunnen zeggen wanneer ik opnieuw mag sporten. Ik hoop dat ik zo snel mogelijk de draad weer kan opnemen, zodat ik misschien toch nog kan meespelen in de play-offs met Hermes Oostende. De rest van het seizoen in de zaal blijft dus nog even een vraagteken, maar mijn beachseizoen zal sowieso niet in het gedrang komen. En da's toch positief nieuws."

    21-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lennik komt de orde verstoren in de ereklasse
    Opschudding op de vijfde speeldag van de playoffs. Lennik heeft met 3-1 gewonnen van Roeselare en wipt in de stand over Roeselare naar de tweede plaats. Maaseik klopte PNV Waasland (Christophe Van de Plas) met 3-0 en heeft nu 5 punten meer dan Lennik en 6 meer dan Roeselare. Averbode behaalde zijn eerste overwinning: 0-3 bij Puurs (Audry Frankart).

    Bij de vrouwen leed De Haan een zware en pijnlijke 3-0 nederlaag bij Tielt, de laatste in de stand. Bij De Haan, met coach Geert Vandenberghe) spelen Marta Sobolska en Joke Bruyneel. VDK Gent (Elies Goos, Fien Callens en Maud Catry) deed wat het moest doen en won bij Zoersel met 1-3.

    20-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jan Devoldre naar Torhout, Fien Callens naar Richa Michelbeke


    Het is een drukke periode voor de teams met het oog op volgend seizoen. Spelers komen, spelers gaan. Jan Devoldre, vorig seizoen actief in het zand met Ron Andelhof, verlaat ereklasser Menen. De Zevergemnaar, ex-Noliko Maaseik onder andere, zakt een reeks en komt volgend seizoen uit voor Torhout. Een hereniging dus met Ron, die zijn contract bij de West-Vlaamse club heeft verlengd. Devoldre is ook volop op zoek naar werk. Hij zal deze zomer geen deel uitmaken van het EVO Beach Team. "Ik speel en train de laatste jaren met teveel pijn. Jaren aan een stuk trainen zonder veel rust (door de nationale ploeg in het tussenseizoen) heeft toch wat sporen nagelaten. Daar komt ook bij dat ik toch aan mijn toekomst wil beginnen te werken na het volleybal."

    Ook Thibault Vermeeren verhuist. De libero van Kuros Zulte slaat in de volgende competitie ook zijn tenten op bij Torhout. Even was er sprake van dat Thibault deze zomer een EVO-duo zou vormen met zijn ploegmaat Seppe Baetens, maar dat plan is blijkbaar opnieuw afgevoerd.

    Bij de vrouwen verhuist Fien Callens van de ene Oost-Vlaamse ereklasser naar de andere. Na één seizoen VDK Gent wordt het nu Richa Michelbeke. Fien wil vooral meer spelen dan de voorbije maanden. De West-Vlaamse komt tijdens de zomerperiode uit voor EVO. Ze vormt voor het derde opeenvolgende seizoen een duo met Marta Sobolska. "Ik vertrek zeker niet met rancune bij VDK. De sfeer in de groep is
    schitterend en ik zal het zeker en vast missen. Ik train zeer graag en het was voor mij ook de ideale revalidatie na het ongeluk nu één jaar geleden. Maar ik mis het genieten van volleybal op het veld, ik mis het spelplezier. De speelminuten bij VDK zijn voor mij quasi nihil, al ben ik ervan overtuigd dat ik in de ereklasse een meerwaarde kan betekenen op volleybalgebied. Maar jammer genoeg niet bij een topploeg als VDK, de bekerwinnaar, een fantastische ervaring! De structuur in VDK zit goed. Er wordt op een professionele manier gewerkt op alle niveaus. Op dit moment staat mijn team VDK C op de eerste plaats in de tweede provinciale. Er leeft een vurig verlangen in de groep om door te stoten naar eerste. We moeten blijven werken en alles van onszelf geven om dit waar te maken. Ik wil mij dus zeker en vast bijven engageren voor VDK, niet meer als speelster, maar wel als trainer-coach. Uiteraard hangt dit samen met mijn verdere carrière als speelster."


    19-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Afhaken van Ward Coucke bevestigd door Claudio Gewehr
    Woensdag heeft de Vlaamse Volleybalbond de pers bijeengeroepen in Vilvoorde om even bij te praten over de toekomst van de nationale ploegen, senioren en jeugd, en over het beachvolleybal. Bondscoach Claudio Gewehr bevestigde het afhaken van Ward Coucke bij de nationale mannenploeg. "Ward heeft veel concurrentie op zijn positie. Hij heeft het vorig jaar heel goed gedaan, maar momenteel speelt hij niet zijn beste seizoen bij Narbonne. Hij heeft me op een bepaald moment gevraagd hoe de situatie zat omdat hij er ook aan dacht om opnieuw te beachvolleyballen, maar het was nog te vroeg voor mij om te beslissen. We kiezen op dit moment alleen voor jongens die op en top gemotiveerd zijn om voor Belgium te mogen spelen."

    Heel wat jongeren van de beloftenploeg gaan ongetwijfeld hun kans krijgen de komende maanden. Mannen als Klinkenberg, Vandevoorde en Kruynen. De vraag is of Christophe Van de Plas zal worden opgeroepen. De gesprekken met Frank Depestele zijn nog volop aan de gang. Mocht hij zijn ja-woord geven dan zal de topspelverdeler de WK-kwalificatiewedstrijden spelen en enkele matchen van de European League. Wie zijn vervanger dan wordt in de andere duels, is nog niet duidelijk. Ook met Kristof Hoho moet de bondscoach nog om de tafel zitten. Gertjan Claes is een pion voor de nationale ploeg, Dennis De Roey is alvast opzij geschoven omdat hij wil beachen.



    De Volleybalbond staat als één man/vrouw achter het beachvolleybalduo Mouha/Van Breedam. De Liesjes krijgen een jaarbudget van 220.000 euro, hoofdzakelijk bijeengebracht door de overheid, om alles te bekostigen. De voorbije weken hebben nog twee duo's een voorstel ingediend om ook van die steun te genieten. Dit werkjaar is er geen budget vrij. De duo's die zich volop en uitsluitend op het beachvolleybal willen toeleggen, zullen de komende maanden moeten bewijzen dat ze de steun waard zijn. Claudio Gewehr, die Mouha/Van Breedam van nabij volgt, ziet wel iets in het nieuwe koppel Stephanie Van Bree/Goedele Van Cauteren. "Het is misschien wel makkelijker om te investeren in een vrouwenduo", voegde topsportverantwoordelijke Marc Spaenjers er nog aan toe. "De kloof naar de top is eenvoudiger te overbruggen bij de vrouwen. Het gaat alleszins sneller. Bij de mannen wordt dat heel moeilijk met het oog op London 2012."


    18-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verlies voor Van de Plas en Frankart in de playoffs
    Op de vierde speeldag van de playoffs hebben zowel Christophe Van de Plas als Audry Frankart hun wedstrijd verloren. Christophe bood met PNV Waasland in eigen zaal flink weerwerk aan Asse-Lennik, maar uiteindelijk wonnen de Brabanders met 2-3. Puurs was kansloos in Roeselare en verloor na drie korte sets. Waasland staat op de vierde plaats met zeven punten, Puurs is laatste met 0 punten. Op de volgende speeldag -zaterdagavond- trekt PNV naar leider Maaseik, Puurs ontvangt Averbode in een duel om de laatste plaats te vermijden.

    17-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Officieuze kalender voor het Belgisch kampioenschap bekend


    De vergadering met de organisatoren van het Belgian Beachvolley Championship maandagavond in Vilvoorde heeft dan toch wat klaarheid geschept in het programma voor de komende maanden. Momenteel liggen acht tornooien vast, er zijn nog twee weekends vrij. Hieronder -in primeur- het overzicht:
    1. Gent - 31 mei en 1 juni
    2. Brussel-Ixelles - 6 en 7 juni
    3. Kortrijk - 13 en 14 juni
    4. Waremme - 20 en 21 juni
    5. St-Niklaas - 27 en 28 juni
    6. De Haan - 4 en 5 juli
    7. Blankenberge - 11 en 12 juli (is nog niet rond)
    8. De Panne - 18 en 19 juli
    9. Oostende - 25 en 26 juli
    voorlopig een vrij weekend op 1 en 2 augustus
    10. Knokke - finaleweekend op 7, 8 en 9 augustus

    Sasha Koulberg zal voor de komende campagne nog meer bevoegdheden krijgen. En Smart treedt ook komende zomer op als hoofdsponsor.

    16-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Terugblik op het sportief volleybalweekend
    In de hoogste klasse van het vrouwenvolleybal heeft VDK Gent de laatste regioderby van het seizoen gewonnen. Aan de voet van de Berendries haalden de EVO-beachsters Elies Goos, Maud Catry en Fien Callens het met 1-3. VDK won in 2008-2009 de vier confrontaties met Richa. De Gentenaars zijn dus zeker van hun tweede plaats op twee speeldagen van het einde van de normale competitie. Reeksgenoot Oostende, het team van de geblesseerde Nymphe Verrelst, trok met een beperkte delegatie naar het verre Tongeren en kwam met een 3-0 aan de broek terug naar de zee. In de playoffs in de eerste nationale staat De Haan aan de leiding met 9 punten, dat zijn er er twee meer dan Torhout. Coach Geert Vandenberghe en speelster Joke Bruyneel versloegen Chapelle met 3-0.

    Bij de mannen hebben we de vijf duo's voor volgend seizoen nog niet bekend gemaakt. Het is dus nog wat afwachten om de resultaten mee te geven. Maar we kunnen wel zeggen dat Christophe Van de Plas het prima blijft doen in de playoffs. Met PNV Waasland versloeg de blonde stoot het sukkelende Averbode met 3-1. Puurs en Audry Frankart staan op de laatste plaats met 0 punten na 3-0 verlies bij Asse-Lennik. In de playdowns pakten Jan Devoldre, David Termote en Menen een eerste driepunter: 3-0 tegen Vosselaar. Ron Andelhof was ziekjes en bevolkte het huppelhoekje tijdens de 3-2 nederlaag van Torhout bij Kuros Zulte in eerste nationale. Kuros is het team van onder andere Maarten De Leersnijder. Jeroen De Beleyr verloor met VDK Gent woensdag al thuis van Mortsel.


    14-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maandag meer nieuws over het Belgisch kampioenschap
    Maandagavond zullen we misschien meer te weten komen over het komende Belgisch kampioenschap: wanneer wordt er gespeeld? Komt er sowieso een Belgian beachvolley Championship? Welke steden spelen gastheer? Komt er eindelijk een volwaardige federatie? We hopen alvast op meer uitleg. Maandagavond staat er een vergadering geprogrammeerd in Vilvoorde over het BK, samen met de mogelijke organisatoren. Gent zal alvast aanwezig zijn, de voorzitter van De Haan ook. Het wordt stilaan tijd voor de Bond om de geruchten de kop in te drukken.


    12-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender voor het provinciaal kampioenschap is uit

    Op de nationale kalender is het vreemd genoeg nog altijd wachten, de data en de steden/gemeenten voor het Oost-Vlaams kampioenschap liggen vast. Vorige week was er in de cafetaria van het GUSB aan deWatersportbaan in Gent de kick-off vergadering van het PK. De verantwoordelijken van het KOVV Beach, Gilbert Moorthamer - Patrick Pauwels - Herman De Rycke waren fier om opnieuw een schitterend programma in elkaar te steken.

    Ook het EVO Beach Team zal opnieuw instaan voor een manche van het Oost-Vlaams kampioenschap voor mannen en vrouwen. Afspraak op 4 juli op het EVO Beachvolleycenter.

    Programma PK mannen:
    * 1 mei:  Stekene (omgeving gemeentelijke sporthal)
    * 10 mei: Gent (Blaarmeersen) interprovinciale manche tussen Oost- en West-Vlaanderen
    * 17 mei: Temse (sportcentrum Schuerman)
    * 22 mei: Oudenaarde (Markt)
    * 24 mei: Zele (Kouterkerk)
    * 30 mei: Gent (Emiel Braunplein)
    * 26 juni: Sint-Niklaas (Markt)
    * 4 juli: Oudenaarde (Recrean)
    * 12 juli: Gavere (aan de Scheldebrug)
    * 25 juli: Aalst (stadspark Osbroek)

    Programma PK vrouwen:
    * 3 mei:  Stekene (omgeving gemeentelijke sporthal)
    * 10 mei: Gent (Blaarmeersen) interprovinciale manche tussen Oost- en West-Vlaanderen
    * 23 mei: Oudenaarde (Markt)
    * 30 mei: Gent (Emiel Braunplein)
    * 27 juni: Sint-Niklaas (Markt)
    * 4 juli: Oudenaarde (Recrean)
    * 11 juli: Gavere (aan de Scheldebrug)
    * 2 augustus: Kluisbergen (recreatieoord Kluisbos)


    11-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Werken aan het EVO-beachcenter naast de Recrean aan de gang


    Iedereen die op een deftig uur aan de Recrean in Oudenaarde passeert, zal de bedrijvigheid op de beachterreinen van het EVO Beach Team al opgemerkt hebben. De werken voor de aanleg van twee bijkomende terreinen naast de al bestaande velden zijn volop aan de gang. Enkele weken geleden werd een oppervlakte van 600 m² grond een 20-tal centimeter afgegraven (zie foto). Volgende week komt een aannemer langs om het afgegraven terrein te voorzien van de nodige drainering. Daarna zal aannemer en sponsor Dermaut NV de 450 ton gewassen zeezand vakkundig verdelen over de oppervlakte. Het zeezand isovergenomen van Martin Van der Sichel, de organisator van de BK-manche op het Emiel Braunplein in Gent. Het zand ligt alvast klaar naast de uitgegraven put. Tegen het einde van deze maand wordt de afsluiting geplaatst. Opnieuw een mooie stap in de uitbouw van het EVO Beach Team.


    10-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ward Coucke niet geselecteerd voor de nationale ploeg
    Ward Coucke zal zich volledig kunnen concentreren op zijn idyllische vakantie op Hawaï of op de komende beachzomer in België. De aanvaller van het Franse Narbonne werd immers door bondscoach Claudio Gewehr niet geselecteerd voor de nationale ploeg. Belgium zal na de vaderlandse competitie deelnemen aan de European League. Gewehr heeft nog 20 namen op zijn lijstje staan en daar is de rots van Zulte niet bij. "Ik was toch wel een beetje verrast toen ik hoorde dat ik niet op dat lijstje stond. In de campagne tijdens de zomer van vorig jaar heb ik goeie wedstrijden gespeeld, ik stond regelmatig in de basis ook. De bondscoach heeft zijn tevredenheid over mijn rol ook nooit onder stoelen of banken gestoken. Ik heb er dan ook het raden naar waarom ik er niet bij ben. Het staat nog niet vast dat ik de komende zomer ga beachen, maar de kans is wel groot natuurlijk."


    09-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nymphe Verrelst betrokken in een verkeersongeval
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Slecht nieuws voor één van de EVO-beachgirls. Nymphe Verrelst was eind vorige week betrokken bij een zwaar verkeersongeval met haar wagen. Aanvankelijk leek het heel serieus te zijn, maar na urenlang onderzoek bleek de diagnose: een gescheurde milt, kneuzingen en schrammen over het ganse lichaam en heel wat pijn in de borststreek. De speelster van Hermes Oostende heeft een tijdje op de dienst intensieve zorg doorgebracht, maar nu verblijft ze in een gewone kamer in het AZ Sint Jan in Brugge. Het was even in paniek terugdenken aan wat onze andere speelster Fien Callens vorig jaar meemaakte. Samen met het bestuur, met een aangeslagen voorzitter op kop, en alle andere spelers en speelsters van de club wensen wij uiteraard Nymphe alle sterkte en veel beterschap.


    08-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Van de Plas wint het onderling duel van Frankart
    Op de eerste speeldag van de playoffs in de ereklasse stonden Christophe Van de Plas en Audry Frankart zondagmiddag tegenover elkaar in Bazel. Van de Plas trok aan het langste eind met Waasland. 3-0 werd het tegen Puurs. Christophe maakt drie punten, Audry -die even werd vervangen door Nolf- zeven.

    In de playdowns ging Menen met 3-1 onderuit bij Halen. Jan Devoldre maakte 13 punten bij de West-Vlamingen, van David Termote geen spoor in het verslag.


    07-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het vijfde EVO Beach Team blijft nog even een vraagteken


    De komende dagen willen we de duo's voorstellen die de komende zomer de eer van het EVO Beach Team zullen verdedigen in het Belgian Beachvolley Championship. Allez, we hopen toch dat er een Belgisch kampioenschap komt, want we zijn ondertussen toch al goed onderweg in maart en veel nieuws valt er niet te rapen bij de Volleybalbond en het communicatiebedrijf Dialogic. Het blijft er akelig stil. Hoofdtrainer Dirk Deboiserie krijgt vijf nationale mannenteams onder zijn vleugels.

    Team nummer 5 is nog een vraagteken eigenlijk. Er is een budget voor een duo, maar de namen kunnen nog niet ingevuld worden. Dat hangt af van de oproepingsbrieven voor de nationale zaalploeg. Belgium gaat deze zomer -vanaf 5 juni- deelnemen aan de European League en tal van toppers zullen dus niet kunnen starten in het BK. Kanshebbers op een selectie zijn Ward Coucke, Belgisch kampioen Kristof Hoho, Gert-Jan Claes en Christophe Van de Plas. Deze vier worden ook genoemd voor het vijfde EVO Beach Team. Het wordt dus afwachten wie bondscoach Claudio Gewehr oproept.



    06-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VDK Gent verliest de laatste topper van het seizoen

    VDK Gent speelde vrijdagavond in de Bourgoyen zijn laatste topper van het huidige seizoen. Tegen titelkandidaat Dauphine Charleroi werd het een klinkende 0-3 thuisnederlaag. Van het EVO Beach Trio mocht alleen spelverdeelster Elies Goos in de basis starten van coach Stijn Morand. Ze bleef ook de hele wedstrijd op het terrein. Fien Callens bleef de hele match in het huppelhoekje, Maud Catry mocht aan de derde set beginnen.

    VDK Gent speelt nog drie wedstrijden in de reguliere competitie. Daarna strijdt blauw-wit met de nummers 4, 5 en 6 voor een Europees ticket, wat Gent eigenlijk al op zak heeft. Door de eindronde om de landstitel te beperken tot twee ploegen valt Gent dus net uit de boot en wordt het wachten op de nieuwe topconfrontaties tot in het nieuwe seizoen, ruim een half jaar later dus.


    04-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mouha - Van Breedam te volgen op het net
    Liesbeth Mouha en Liesbet Van Breedam vertoeven momenteel in Australië op stage. In de zalige zon van Sydney bereidt het uithangsbord van het Belgisch beachvolleybal zich voor op het nieuwe seizoen. Onder leiding van de nieuwe coach Kerri Pottharst (olympisch kampioen 2000) en assistent Paul Smith proberen de Liesjes vooral hun techniek nog te verbeteren. Het verloopt allemaal nog wat stroef, maar uiteindelijk zullen de inspanningen wel lonen. Mouha/Van Breedam heeft er ook al een stage in Brazilië en Tenerife opzitten. Half april staat het eerste tornooi gepland in Brazilië. De olympische revelateis van Peking zijn te volgen op een nieuwe website: www.mouhavanbreedam.be.


    02-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nymphe Verrelst en Elies Goos bespelen de sponsors
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Nymphe Verrelst en Elies Goos (foto) zijn geen meiden die bij de pakken blijven zitten. Nog voor de officiële bekendmaking van de drie vrouwelijke EVO-teams voor komende zomer waren beide ladies al op zoek naar geïnteresseerde sponsors. Duidelijk een teken van ambitie. Mochten bedrijven wel iets zien in een samenwerking met Verrelst/Goos of met het hele EVO Beach Team, dan mogen ze ons altijd iets laten weten via de knop in de linkerkolom. Hieronder de eigen voorstelling van Nymphe en Elies, gevonden in de mailbox van een kandidaat-sponsor.

    Wie zijn we?
    Twee volleybalspeelsters die dit seizoen graag zouden deelnemen aan het prestigieuze Belgian Beachvolley Championship.

    Nymphe Verrelst: gedurende de zaalcompetitie speelt Nymphe in de ereklasse bij Hermes Oostende. Zij staat daar wekelijks in de basisploeg als receptie-hoekspeelster. Haar ploeg doet het als nieuwkomer zeer goed op de vijfde plaats in de rangschikking.

    Elies Goos: gedurende de zaalcompetitie speelt Elies in de ereklasse bij VDK Gent. Ook zij staat wekelijks in de basisploeg als spelverdeelster. Haar ploeg doet het net iets beter als die Nymphe. VDK staat momenteel op de derde plaats in de stand. Bovendien heeft Elies samen met VDK net de beker van België gewonnen.

    Het doel in ons debuutjaar is om zo vaak mogelijk het hoofdtornooi te halen op zondag en als extraatje zo hoog mogelijk te eindigen in het eindklassement.

    EVO Beach Team:

    Wij zijn deze zomer 1 van de 3 vrouwenploegen van het EVO Beach Team. De enige echte beachvolleybalclub in België, met een eigen trainingscentrum in Oudenaarde. We trainen met de drie ploegen twee keer per week en werken het hele circuit van het Belgisch kampioenschap af. Voor meer informatie over het EVO Beach Team kan je terecht op www.bloggen.be/evobeachteam en op www.spectorbeachvolley.be. Alle details over het BK vind je op www.belgianbeachvolley.be.

    Graag komen we even langs mocht jouw bedrijf interesse hebben om ons te sponsoren, met de nodige publicaties als tegenprestatie. Dank bij voorbaat.

    Sportieve groeten,

    Nymphe Verrelst en Elies Goos


    01-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ook Christophe Van de Plas naar de playoffs

    Na Audry Frankart heeft ook Christophe Van de Plas zich kunnen plaatsen voor de playoffs in de ereklasse. Christophe won met zijn club PNV Waasland ook het tweede duel van de barragewedstrijden tegen Antwerpen. In Bazel werd het opnieuw 3-1. Antwerpen wordt naar de playdowns verwezen.




    Foto

    EVO Beach herbergt met Coucke/Frankart opnieuw de Belgische kampioenen bij de mannen *****
    Foto

    DUO'S IN 2011

    MANNEN
    1. Coucke/Van Walle
    2. Frankart/Verschueren
    3. Van De Plas/Tuerlinckx
    4. Andelhof/Coolman

    PROSPECT
    1. Vande Casteele/Van Herreweghe
    2. Haentjens/Vindevoghel

    VROUWEN
    1. Callens/Sobolska
    1. Verrelst//David
    3. Catry/De Leeuw
    COACHES 2011

    * Dirk Deboiserie - mannen internationaal
    * Abdelilah Ettoumi - mannen nationaal

    * Ron Andelhof - vrouwen
    * Tomas Sobolski - vrouwen
    Foto

    KALENDER 2011

    NATIONAAL
    - 21-22 mei: Elsene
    - 04-05 juni: Kortrijk
    - 12-13 juni: Gent
    - 18-19 juni: Waremme
    - 25-26 juni: Sint-Niklaas
    - 02-03 juli: Antwerpen
    - 09-10 juli: De Haan
    - 16-17 juli: Blankenberge
    - 23-24 juli: Leuven
    - 30-31 juli: Oostende
    - 05-07 augustus: finales in Knokke - Albertstrand

    03-08/07
    zomerstage masters aan de Recrean voor jongens en meisjes tussen '88 en '93

    11-15/07
    zomerstage talents aan de Recrean voor jongens en meisjes tussen '88 en '93

    13-17/07
    European Masters in Novi Sad (Servië)

    20-24/07
    European Masters in Niechorze (Polen)

    27-31/07
    European Challenger in Varna (Bulgarije)

    9-14/08
    EK in Kristiansand (Noorwegen)
    PK MANNEN 2011:
    - 8 mei: Zele
    - 15 mei: Gent Blaarmeersen
    - 28 mei: Temse
    - 3 juni: Oudenaarde Markt
    - 11 juni: Gent
    - 24 juni: Sint-Niklaas
    - 2 juli: Oudenaarde @ EVO
    - 10 juli: Gavere
    - 17 juli: Zeebrugge 
    - 23 juli: Aalst
    - 14 augustus: Denderhoutem

    PK VROUWEN 2011:
    - 8 mei: Zele
    - 15 mei: Gent Blaarmeersen
    - 4 juni: Oudenaarde Markt
    - 11 juni: Gent
    - 25 juni: Sint-Niklaas
    - 2 juli: Oudenaarde @ EVO
    - 10 juli: Gavere
    - 17 juli: Zeebrugge 
    - 24 juli: Aalst
    - 30 juli: Kluisbergen
    - 13 augustus: Denderhoutem


    Foto

    Andere teams
  • Van Bree/Verstrepen
  • Horn/Lieckens
  • Mouha/Gielen

  • UITSLAGEN

    11 BK KNOKKE 2011
         1. Coucke/Van Walle
         2. Frankart/Verschueren
       17. Andelhof/Hollez
       17. Van De Plas/Spapens
       25. VDCasteele/VHerreweghe

         3. Catry/De Leeuw
         5. Callens/Sobolska
         7. Verrelst/David

    10 OOSTENDE 2011
         3. Coucke/Van Walle
         3. Andelhof/Van De Plas

         2. Callens/Sobolska
         7. Verrelst/David
         9. 
    Catry/De Leeuw

    CEV VARNA 2011
         9. Coucke/Van Walle
         -. Frankart/Verschueren


    9 LEUVEN 2011
         3. Frankart/Verschueren
         3. Coucke/Van Walle
         7. Andelhof/Coolman
         9. Van De Plas/Van Kerckhove

         3. Callens/Sobolska
         3. Verrelst/David
         7. 
    Catry/De Leeuw

    CEV POLEN 2011
       17. Frankart/Verschueren
         -. Coucke/Van Walle

    CEV SERVIE 2011
         3. Coucke/Van Walle
       17. Frankart/Verschueren


    8 BLANKENBERGE 2011
         afgelast

    7 MIDDELKERKE 2011
         3. Frankart/Verschueren
         3. Van De Plas/Coolman
         5. Coucke/Van Walle

         2. Catry/De Leeuw
         5. Callens/Sobolska
         -. Verrelst/David (kwal)

    6 ANTWERPEN 2011
         1 Coucke/Van Walle
         5. Frankart/Verschueren
         9. Van De Plas/Spapens

         3. Callens/Sobolska
         5. 
    Catry/De Leeuw
         5. Verrelst/David

    5 SINT-NIKLAAS 2011
         1. Frankart/Verschueren
         2. Coucke/Van Walle
        13. Andelhof/Coolman
        13. Van De Plas/Spapens

         3. Callens/Sobolska
         9. 
    Catry/De Leeuw

    4 WAREMME 2011
         1. Coucke/Van Walle
         5. Frankart/Verschueren
         9. Van de Plas/Spapens
       17. Verhelst/Coolman

        3. Catry/De Leeuw
        7. Callens/Sobolska
        9. Verrelst/David


    3 GENT 2011
         1. Frankart/Verschueren
         3. Coucke/Van Walle
         5. Van de Plas/Tuerlinckx
         9. Andelhof/Coolman
        17. Spapens/De Beleyr

        5. Callens/Sobolska
        5. Catry/De Leeuw
        9. Verrelst/David


    2 KORTRIJK 2011
       2. Coucke/Van Walle
       7. Andelhof/Coolman
       9. Van De Plas/Spapens
       
       2. Verrelst/David
       3. Catry/De Leeuw
       9. Callens/Sobolska

    1 ELSENE 2011
       2. Coucke/Van Walle
       3. Frankart/Verschueren
       3. Andelhof/Coolman
       9. Van De Plas/Spapens
       
       3. Catry/De Leeuw
       5. Callens/Sobolska
       -   Verrelst/David (kwal)


    BK in KNOKKE 2010
          1. Coucke/Frankart
          2. Koekelkoren/Van Walle
          3. Verschueren/De Beleyr
          7. Vermeeren/Baetens
          9. Van De Plas/Coolman

         5. Verrelst/Coolman
         7. Callens/Sobolska
         7. Catry/De Leeuw


    10 OOSTENDE 2010
          2. Koekelkoren/Van Walle
          3. Van De Plas/Coolman
          5. Coucke/Frankart
          7. Verschueren/Steppe
        17. Vermeeren/Baetens

         3. Verrelst/Coolman
         7. Callens/Sobolska
         9. Catry/De Leeuw


    9 LEUVEN 2010
         1. Coucke/Frankart
         2. Van De Plas/Coolman
         3. Koekelkoren/Van Walle
         5. Verschueren/Steppe
         9. Vermeeren/Baetens

         2. Callens/Sobolska
         5. Catry/De Leeuw
         7. Verrelst/Coolman

    8 DE HAAN 2010
         2. Coucke/Frankart
         3. Verschueren/De Beleyr
         5. Koekelkoren/Van Walle
         9. Van De Plas/Coolman
        17. Vermeeren/Baetens

         2. Callens/Sobolska
         7. Verrelst/Coolman

         K. Catry/De Leeuw

    7 DE PANNE 2010
         1. Koekelkoren/Van Walle
         3. Verschueren/De Beleyr
         5. Van De Plas/Coolman
         9. Vermeeren/Baetens

         1. Callens/Sobolska
         3. Catry/De Leeuw
         7. Verrelst/Coolman


    -----------------------
    KNOKKE 2009
         1. Koekelkoren/Van Walle
         5. Van De Plas/Janssens
         7. Frankart/Andelhof
         7. Coucke/De Beleyr
         9. Termote/Ettoumi
       25. Vandenberghe/Van Damme

        4. Bruyneel/David
        5. Callens/Sobolska
        9. Verrelst/Goos (kwal)
         - Catry/Emmery (niet geselecteerd)


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs