Na de overvloedige regen de laatste dagen , zou het er morgen een droge dag opkomst zijn !!!!!!!!! , daarom zouden wij morgen maandag ( 24/12/2012) een nieuwe rit plannen met het Merelbekepeloton , op het normale uur ( 9h15) bij D'HAENE sport .
Jammer zou het voor de volgende dagen , terug regendagen in aantocht zijn ........
Omdat vandaag de wereld zou vergaan , heb ik dan maar mijn langste training afgewerkt . Alle records gebroken met ( 160 km in 5h.10 min )
Gelukkig was de temperatuur zeer zacht voor de tijd van het jaar , in de finale was er nog geen enkele teken van verzwakking . en kon ik nog in de aanval gaan . Volgens mij is het reeds jaren geleden dat ik over zo een conditie beschik , ik word er zelfs van verdacht verboden middelen te gebruiken !!!!!!!
Maar iemand die weet wat ik er voor gedaan heb , weet beter .........
Morgen zou het terug een regendag worden ......... indien de wereld nog bestaat !!!!!!!!!!!
Mijne informant Karel Vander Schelden heeft eens mijn werk overgenomen , en eerlijk hij doet dat goed he'.
Niet alleen Franky Van der Elst ( heel goed vermomd met grote bril en rare helm , grijs kostum , precies ne gangster ,toch plots door iemand erkend ...) maar ook verrassend onze Guido met chauffage in zijn handschoenen (wist niet dat dit bestond, werkt gelijk ne Gsm : wordt opgeladen en is goed voor een training van +/- 6uur.) Ons Sofie blijkbaar ook regelmatig last van koude handen is bij hem ook gaan informeren..(zal daar vanavond ook feest zijn want haar Bartje komt vandaag ook terug van Spanje) . Niet alleen chauffage in zijn handschoenen ..maar ook zelfde systeem in zijn zolen van zijn schoenen . Bij Eric waren er lampkens geplaceerd ( gelijk in ne kerstboom ) op het einde van zijnen guidon + ne pinker voor als hij moet inslaan ( snufje van bij fietsen Godefroot )
Bedankt Karel voor de nodige info ...
Uiteindelijk heb ik er nog een mooie training van gemaakt , één week voor mijn vertrek op trainingstage in Spanje ......
146 kilometers in 5 uur , en op het einde nog een zeer goed gevoel . Dat belooft voor volgende week .
Terug vroeg weg deze morgen voor een deftige training......... maar net zoals gisteren na 15 kilometers terug baken regen over mij heen .
Nu had ik geen zin om terug meer dan vier uur in de regen te fietsen , dan maar richting De Pinte genomen .........
Vandaag is het juist drie jaar geleden dat ik mijn professioneel activiteiten als modefotograaf heb stop gezet ....... en op rust ben gegaan , Als afsluiter heeft mijn assistent voor deze gelegenheid na de fotoreportage een herinnering's foto gemaakt met Hanne Troonbeeckx , Deze fotoshoot was voor het internationale mode magazine Glossy , Het model was Hanne Troonbeeckx en de locatie was O DOUCE in Eke ,
Na een mooie carrière kon ik met een gerust gevoel mijn zaak aan jongere overlaten !!!!!
Geloof of geloof het niet , maar deze morgen vertrokken om 6h40 op training met licht . In mijn beste periode bij de liefhebbers heb ik DIT
nooit kunnen opbrengen , de temperatuur was echt een meevaller . Op de i PHONE was het 11 graden , en dat is toch wat anders dan min 6 graden .
Ik heb er een duur training van gemaakt van 4h45min , voor 137 km , deze week zit ik aan bijna 600 trainings kilometers . Dit zal mij van pas komen in Spanje ...
Morgen is er weer een afspraak met het Merelbekepeloton .........
In Kaster werd er elk jaar een grote wielerwedstrijd in gericht voor liefhebbers , met 9 maal de Tiegemberg in het parcours , was
dit echt geen gemakkelijke wedstrijd , en in die tijd waren de beste renners tevinden in West Vlaanderen .
Reeds van in de eerste ronde was er een ontsnapping van zes renners .Omdat ik in het begin wilde op reserve fietsen , was ik niet mee met
de koplopers , die steeds 20 sec voorsprong hadden, in de vierde ronden voelde ik dat deze ontsnapping stand zou houden.
Half koers heb ik dan alles of niets gespeeld , Op de Tiegemberg heb ik alleen de kloof kunnen dichten , in de sprint heb ik met één lengte de wedstrijd kunnen winnen , in een zwaar onweder .
Dit was toch een onverwachte overwinning ...........