Een
fotoreportage een tijdje geleden voor Papillio Magazine met de sympathieke Hanne
Troonbeeckx. Voor één maal mocht de fotograaf mee op de foto......lang geleden
.........
Fotoreportage voor Dag allemaal met bekende Vlamingen in Kreta.
Fotoreportage met bekende Vlamingen voor Dag allemaal in Kreta, ( heel lang geleden). Quizvraag, wie staat er op de foto ???.
Van
Tamara Martain kreeg ik onlangs een foto ( kopie van dia ) van ons Modefotoreportage in
Kreta voor Dag Allemaal. Op de foto waren verschillende bekende Vlamingen op
post. Omdat in die tijd alles opgenomen was in Dia's, die ik later moest afstaan aan de redactie, heb ik jammerlijk geen ander foto's meer
....Jammer.
Kelly Pfaff heeft zelf veel ervaring als model en die kan
ze nu gebruiken voor haar eigen project. De 37 jarige dochter van Jean-Marie richt namelijk haar eigen
modellenschool op. De school krijgt de naam Callas Concept Store mee. Kelly zal
alle cursussen zelf geven, ze krijgt de hulp van Styliste Bé De Meyer,
en voedingsconsulente Martine Prenen . De reportage van Kelly was in opdracht
van het Internationale mode magazine GLOSSY, opgenomen in De
Pinte.
Nieuwe uitdaging voor Tanja Dexters: radiopresentatrice
Tanja Dexters heeft een nieuwe uitdaging gevonden. Vanaf 2 december gaat de 36-jarige ex-Miss België aan de slag als presentatrice van de ochtendshow op StoryFM aan de zijde van Wim Weetjens, schrijft Het Nieuwsblad.
"Het probleem is dat ik zowel een ochtend- als een avondmens ben. Ik ben 's ochtends best wel goedgezind, maar ik geraak 's avonds nooit op tijd in mijn bed. Er is altijd wel een etentje of een leuk feestje."
Het wordt dus een hele uitdaging voor Dexters, want vanaf 2 december is ze telkens tussen 7 en 10 uur te horen op StoryFM. "Duimen dus dat ik er niet onderdoor ga. Gelukkig is mijn werkdag gedaan als die van anderen nog moet beginnen."
De fotoreportage was in opdracht van TOP CAMERA ( MEDIA MARKT ) . Deze opnames werden gemaakt in Turkije ( Istanbul ) . Tanja was toen het exclusief model voor deze firma , de folder was op 1.000.000 exp gedrukt .......
Vandaag werd Kathy De Vlaeminck 40 lentes ,Roger had mij gevraagd voor een fotoreportage te maken van het feest , alhoewel ik geen reportages meer verzorg ( op rust ) kon ik voor goede vriend Roger dit niet weigeren , waar ik 45 jaar geleden in de zelfde wielerploeg gefietst heb . Bekende wielrenners en vrienden waren allen op post , na een zeer smakelijk buffet kon het feest echt beginnen .
Roger gaf het goede voorbeeld de dans in te leiden , later gevolgd samen met zijn jarig vrouwtje .
Kathy mocht terug blikken op een geslaagd verjaardagsfeest .
Nog vele jaren gewenst , samen met uwe kampioen ........
Dat vinden ruim 14.000 fans van de serie, die een Facebook-groep opgericht
hebben en massaal oproepen om het personage,
gespeeld door Guy Van Sande , in de serie te houden. Zone Stad zal niet meer dat extra hebben zonder Guy ..........
Laatste berichten ........
VTM neemt Guy Van Sande niet terug "We bekijken of Zone Stad nog wel vervolg krijgt"
Guy Van Sande moet in Zone Stad blijven, zoveel is duidelijk voor een bende fans. Nadat bekend raakte dat de acteur uit de serie werd geschrapt zonder dat hij dat zelf wist, richtte een fan de Facebookpagina "Tom Segers moet in Zone Stad blijven" op. Op anderhalve dag kreeg die pagina zo'n 49.000 fans. Ongezien. Maar VTM heeft geen oren naar de wensen van de fans.
De fotoreportage was in opdracht van Primo Magazine's , en opgenomen in De
Pinte .
Voor de fans ( en voor mij ) is er goed nieuws temelden , het
populaire programma ( serie ) ASPE krijgt een vervolg op het einde van het
jaar .
Herbert Flack is helemaal hersteld van zijn longontsteking en kan dus weer
volop inspecteur Van In zijn.
Herbert (63) staat over twee weken terug op de set van de serie Aspe. Zijn
zware longontsteking is volledig verteerd.
Mensen vragen me vijftien keer per dag hoe het met mijn gezondheid is, zegt
Herbert Flack lachend. Stel de mensen alsjeblieft gerust, het gaat goed, ik ben
springlevend.
Deze fotoreportage was in opdracht voor dagallemaal , en opgenomen in
Antwerpen ;
Actrice Veerle Baetens is gisterenavond op het Tribeca International Film
Festival in New York uitgeroepen tot beste actrice voor haar rol als Elise in
'The Broken Circle Breakdown'. De film van Felix van Groeningen kende eerder
deze week zijn Noord-Amerikaanse première. Het bleef niet bij die ene prijs,
want Carl Joos en van Groeningen kregen ook nog eens de prijs voor beste
scenario.
Het juryrapport prijst Baetens als een erg toegewijde en veelzijdige actrice.
"Baetens' personage evolueert van een zorgeloze geest naar een rouwende
echtgenote en moeder. En waar we ons ook bevinden gedurende die transformatie,
deze actrice toont ons het vuur dat in haar personage brandt, één dat haar zowel
in leven houdt als haar vernietigt."
De fotoreportage was in opdracht van PRIMO TV GIDS , en was opgenomen in de
fotostudio te De Pinte .
We hebben er lang op moeten wachten, maar de lente lijkt eindelijk in het
land.
Deze week verwacht weerman Frank Deboosere nog buien en onweer, het weekend
ziet er daarentegen veel gunstiger uit.
Met twintig graden is het zondag wellicht opnieuw terrasjesweer. De tijd
van de nachtvorst is daarmee voorbij.
Op Nieuwjaar was het te warm en met Pasen te koud, maar het lijkt erop dat
we dit weekend op aangename temperaturen afstevenen. "Het zou me niet verbazen
dat we na deze lange winter ook een warme zomer krijgen", zegt weerman Marc Van
den Broeck. "Dat kan ik natuurlijk niet met zekerheid zeggen, want
langetermijnsvoorspellingen zijn niet altijd accuraat."
Joke Van De Velde ( Miss België 2000 ) zal terug kunnen genieten aan haar zwembad ( zie foto
)
Nadat ze zich een jaar lang op het muzikale project Dallas smeet, is Veerle Baetens weer klaar voor het kleine scherm. Ze krijgt een hoofdrol in 'Cordon', een nieuwe fictiereeks op VTM,
De reeks vertelt het verhaal van een buurt die van de buitenwereld wordt afgesloten nadat er een besmettelijk virus is uitgebroken. Scenarist van de reeks is Carl Joos, bekend van onder meer Flikken, Windkracht 10 en De Zaak Alzheimer. De opnames beginnen na de zomer, er zal vooral in Antwerpen gedraaid worden.
De afgebeelde foto was in opdracht van het internationale modemagazine " GLOSSY " de fotoreportage was opgenomen in de A V S gebouwen te Gent .
Terug vroeg weg deze morgen voor een deftige training......... maar net zoals gisteren na 15 kilometers terug baken regen over mij heen .
Nu had ik geen zin om terug meer dan vier uur in de regen te fietsen , dan maar richting De Pinte genomen .........
Vandaag is het juist drie jaar geleden dat ik mijn professioneel activiteiten als modefotograaf heb stop gezet ....... en op rust ben gegaan , Als afsluiter heeft mijn assistent voor deze gelegenheid na de fotoreportage een herinnering's foto gemaakt met Hanne Troonbeeckx , Deze fotoshoot was voor het internationale mode magazine Glossy , Het model was Hanne Troonbeeckx en de locatie was O DOUCE in Eke ,
Na een mooie carrière kon ik met een gerust gevoel mijn zaak aan jongere overlaten !!!!!
Daar ik mij gisterenavond en deze morgen , lichtjes grieperig voelde , heb ik maar wijselijk thuis gebleven , om erger te voor komen ,
trouwens deze avond ga ik bij de Dokter on een spuitje tegen de griep .....( nee geen spuitje met epo ).
Hopelijk kan ik morgen terug starten met de belangrijke trainingen voor begin 2013 ( ik wil top zij voor in Spanje )
Als bekende Vlaming van de week , heb ik Ellen Petri gekozen , in 2004 heeft zij het kroontje van Miss Belgie veroverd , na tal van mooie opdrachten
in T V series zoals Witse , dubbelleven , en vele andere reeksen . heeft zij reeds een mooi loopbaan afgelegd .
In Egypte hebben wij met ons modeteam een reportage gemaakt voor het internationale mode magazine GLOSSY.
Het werd een shoot met badpakken , dat Ellen zeer goed lag , ik wou ook een speciaal beeld hebben , typisch van de streek .
Op een zeker ogenblik zal ik een artistieke man die de juiste klederdracht aan had , maar zowel mijn assistent fotograaf , visagiste , kapster en styliste waren niet bij machte in de Egyptische taal de vraag te stellen voor met Ellen te poseren , uiteindelijk heeft onze reisgids dat voor ons gevraagd en.......... met succes .
Later zou blijken dat dit idee niet zo slecht was , met een gouden medaille werd die foto bekroond tot beste in zijn categorie .
Als dankbaarheid wou ik mijn gelegenheid's model bedanken met ..........met twee , maar onze reisgids raadde mij dit af , deze man was een oliesjeik en
bijna heel El Gouna was in zijn bezit , volgens onze reisgids zou hij dit als een grote vernedering aanvoelen , ja als je het niet weet he'
Als bekende Vlaming heb ik Leah Thys gekozen , reeds van in 1995 bekend als
Marianne Bastiaens in thuis , het grootste populaire familie reeks op de Vlaanse televisie , met steeds meer dan één miljoen kijkers in Vlaanderen .
Leah die ook te zien was in verschillend series zoals , FC de kampioenen ,
flikken , code 37 enz .........
Deze fotoreportage was in opdracht van Dag Allemaal , en was opgenomen in
de fotostudio te De Pinte .