Inhoud blog
  • Het Lab
  • Bezoek
  • Weekend
  • Het dagdagelijkse leven
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Noortje@Londen

    28-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bezoek
    Hallo,
     
    Vorige week en het hele weekend was het prachtig weer, dus heb ik kunnen lunchen in het zonnetje.  Ik heb ook een heel leuk weekend achter de rug, mijn vriendje kwam namelijk op bezoek. Vrijdagnamiddag een bezoekje gebracht aan Hyde park, waar het genieten was van het mooi weer. Zaterdag naar de dungeons , en de grootste markt van Londen geweest en afgesloten in Picadilly circus, waar we lekkere tapas aten.
    Zaterdag was er bij oxford street een betoging, die ik ontlopen heb (ik heb er dus niet veel van gemerkt), enkel was de politie en de beveiling goed opgedreven, ook omdat er op dat moment juist een voetbalwedstrijd was. Engeland tegen Schotland. En de Engelse voetbalfanaten staan nu niet bekend omdat het lieverdjes zijn. Zaterdag en zondag waande ik me dus eventjes in Schotland, met al die kilten rond me heen.
    Met mijn vriendje, kreeg ik ook  eindelijk mijn laptop terug :D, die weer pico bello in orde is. Afkick verschijnselen kreeg ik nog niet, maar het is toch wel heel erg handig dat ik mijn laptop terug heb voor het schrijven van mijn eindwerk.
    Ondertussen begin ik aan mijn zevende week in het lab, vandaag was er terug een brandalarm oefeningen ( voor de zoveelste keer...) maar de saftey people waren tevreden over ons, iedereen van het gebouw was in 4minuten buiten . Ik denk dat ze ons gaan laten blijven oefenen tot ze tevreden zijn, en dan oefenen zodat we het niet verleren:). Gelukkig is het vandaag terug mooi weer, en konden we in het zonnetje staan.
     
    vele groetjes

    28-03-2011 om 16:44 geschreven door Noortje Samyn  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)


    Archief per week
  • 09/05-15/05 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs