Resto-blog
Inhoud blog
  • Belgo-Belge, Elsene
  • I Latini
  • Resto Henri
  • Dion
  • Pane e vino

    Zoeken in blog



    03-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pane e vino

    Pane e vino, De Ridderstraat 68, 9300 Aalst, www.panevino.be

    Pane e vino is klein maar ruim, donker maar kleurrijk, knus maar niet kneuterig. Kaarsen bezetten elk hoekje, zowel volle als lege wijnflessen vullen de muren, links en rechts liggen boeken en reisgidsen over Sicilië te wachten op bewondering. 4 eekhoorntjes.

    Kwaliteit van het eten: hoog. De heer des huizes staat zelf achter het fornuis en daalt op simpele aanvraag ook eigenhandig de wijnkelder in. Verse bereiding met authentiek Siciliaanse kwaliteitsproducten. De kaart is bewust beperkt, maar ze wordt wel elke maand ververst. 5 eekhoorntjes.

    Bediening: Regine is een prima gastvrouw en we horen haar graag vertellen over Sicilië. We delen haar passie voor Italië (en misschien binnenkort voor Sicilië). Ze is correct, kordaat (probeer geen 6 verschillende bruschette te bestellen) en een toffe vrouw! 4 eekhoorntjes.

    Kindvriendelijkheid: alhoewel er strips aanwezig zijn en de kinderen er heel vriendelijk behandeld worden, is het geen evident restaurant voor kinderen. Maaike en Eli hebben -in vergelijking met andere kinderen- een ruim smakenpalet maar toch is het soms nog zoeken naar een gerecht dat ze zullen lusten. Desondanks gaan ze heel graag naar Pane e vino. Qua dranken is er voor hen enkel keuze tussen water en cola. Als nagerecht zou een ijsje welkom zijn en dat is dan ook meteen wat zij als enige minpuntje aangeven: er is geen enkel dessert dat ze lusten... 3 eekhoorntjes.

    03-10-2009, 00:00 geschreven door De Parevisjes  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    12-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Comocomo
    Comocomo, Dansaertstraat, 1000 Brussel, www.comocomo.be

    Je zit bij Comocomo op een barkruk aan een lopende band waar je bordjes aan je neus voorbij laat gaan...of niet. Neem en eet is de boodschap en afhankelijk van de kleur van het bordje weet je wat je kan verwachten: vlees, vis, kaas, een gerecht met look of een dessert. Trendy interieur (Dansaertstraat - het kan moeilijk anders) en als je een plaatsje in de buurt van de keuken kan bemachtigen krijg je er een prachtig schouwspel bij. Eén keer waren we de laatste klanten op zondagmiddag. De kok vroeg ons wat we nog graag zouden eten. Wij kozen, hij maakte het stante pede klaar. Zalig! 3 eekhoorntjes omwille van de barkrukken.

    Het eten is verrukkelijk. Doordat je zomaar kan nemen wat er lekker uitziet, is de kans groot dat je je overeet, opgelet dus. 5 eekhoorntjes.

    Enkel de drank wordt bediend. Bediening is correct en vriendelijk. Personeel spreekt jammer genoeg geen Nederlands. 3 eekhoorntjes.

    Het lievelingsrestaurant van onze kinderen: geen wachttijden, je mag zomaar nemen wat je wil, er zijn gefrituurde calamares, kippeboutjes, churros,... én je zit op een barkruk... 5 eekhoorntjes

    12-06-2009, 00:00 geschreven door De Parevisjes  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    18-05-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ricotta & Parmesan
    Ricotta & Parmesan, Schildknaapstraat 31, 1000 Brussel, www.ricottaparmesan.com

    Ricotta en Parmesan is gevestigd in een oude wapenfabriek in het centrum van Brussel. Het is klein en gezellig. Oude potten en pannen, pollepels en keukengerei waar ik zelfs de naam niet van ken, versieren de muren en toch heeft het niks hoeve-achtigs of Vlaamsch, gelukkig! Het oogt trendy en er zijn leuke details zoals vb. de manier waarop je de rekening krijgt. Een interieur volledig naar mijn smaak. 5 eekhoortjes.

    De kwaliteit van het eten verdient zonder twijfel 5 eekhoorntjes. Al is er waarschijnlijk geen enkele "echte" Italiaan in huis, de keuken is het wél echt: volle smaken, niet te veel geëxperimenteer met de gerechten maar de pure producten. Ik nam als voorgerecht parmezaan-kroketjes met rucola en daarna eend met een heerlijke caramelsaus en gefrituurde gnocchi (gaan we thuis ook eens proberen). Sabayon is niet direct mijn lievelingsdessert maar deze was wel lekker. Bij de koffie kregen we cantuccini. Wat ik leuk vind, is dat je veel groenten krijgt en dat die meer zijn dan enkel decoratie. Ik voelde me echt weer even in Italië

    Het personeel spreekt overwegend Frans maar doet z'n best om ook Nederlands te begrijpen en te spreken. Zeer vriendelijke bediening. De flashy ober met zijn blinkend zwarte hemd met witte boord had wel iets, altijd een fijn extraatje! 4 eekhoorntjes.

    Er is een ruime keuze uit pasta's en sauzen dus je vindt zeker iets dat de kinderen lusten. Het personeel is kindvriendelijk, al zijn ze niet expliciet op kinderen gericht (geen speelhoek of kindermenu's vb.) 4 eekhoorntjes

    18-05-2009, 00:00 geschreven door De Parevisjes  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    02-05-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wie zijn we en wat hebben we hier te vertellen?

    Eekhoorntjesbrood is een resto-review

    Maak kennis met de beoordelaars:

    Stefan:
    38 jaar
    kan goed koken, maar nog veel beter eten.

     

     

     

    Maaike:
    10 jaar
    houdt van italiaans eten, rijst, enchiladas, spruitjes en pikant

     

     

    Eli:
    8 jaar
    houdt van pizza, olijven, rijst, pannenkoeken, tomaten en fruit
    Katrien: 
    38 jaar
    kan absoluut niet koken
    houdt meer van zout dan van zoet, van olijven, italiaans eten en de kookkunsten van haar man

     

    We beoordelen alle resto's op sfeer, kwaliteit van het eten, bediening en kindvriendelijkheid

    Beoordelingsschaal:

    5 eekhoorntjes: uitmuntend

    4 eekhoorntjes: zeer goed

    3 eekhoorntjes: goed

    2 eekhoorntjes: kan beter

    1 eekhoorntje: onvoldoende

    Onze beoordelingen zijn 100% subjectief, vooringenomen en niet -professioneel.

    Reacties zijn welkom!

    02-05-2009, 00:00 geschreven door De Parevisjes  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    Archief per week
  • 12/04-18/04 2010
  • 21/12-27/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 27/04-03/05 2009

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs