Vanmorgen om 6u30 reeds zon. Ontbijt om 7u30. Maar pas om 10 uur vertrokken met bewolking. Eerst om 8 uur naar "der doktor" om de knoezel te laten nazien. Niet gebroken maar "sprunggelenkdistorsion" = kneuzing. Zachte verpleegsterhandjes hebben er zalf en een verband rond gedaan. En der doktor heeft gezegd veel drinken en zeker niet rusten ! Waarvan akte. Gans de dag droog en af en toe zon, wat een verschil met gisteren. 610 km door Duitsland naar Oostenrijk. Nu in Jochberg (tegen Kitzbugel), waar Martin al meer dan 20 jaar op skivakantie komt bij de plaatselijke boerin Rosi.
Zal een grotere maat van bot moeten kopen. Voet met verband past niet meer. Apero = pompelmoessap met hapje. Martin met Rosi, waar hij al 25 jaar mee rammelt ... Avondmaal, hertefilet, njam, njam !
Vanmorgen om 6 uur regenbanden opgelegd en om 9 uur vertrokken uit Nevele in de gietende regen. Autostrade richting Antwerpen er af in Hasselt. Binnenbaantjes, wat slijk en moto plat gelegd, rechter pinker "fooutu" en rechter knoezel beetje gezwollen. Na de Ricard al veel beter. Na 558 km nu in Schwabenheim (Duitsland tegen Mainz) in gasthaus. Een schnitzel binnen gedraaid en enkele weissbieren en nu tukken. Hopelijk krijg ik mijn rechter varkenspoot morgen in mijn bot.
Gisteren nog efkes moeten zoeken om te zien hoe "bloggen" weer werkt. Tis een jaar geleden - ga te weinig op reis he ... Hierbij de ontbrekende fotos in bijlage.
Zoveel regen en toch nog water drinken ??? Ons hotel "Weinkeller" in Schwabenheim. Een schnitzel is nooit nie slecht.
Bagage is ingeladen. Morgen starten Martin en ik voor een motorreis naar Roemeniƫ. Als we internet verbinding en goesting hebben sturen we dagelijks een verslag.