Dos bicigrinos
Inhoud blog
  • Epiloog
  • Dag 20: Mont de Marsan - Saint Salvy
  • Dag 19: Bayonne - Mont de Marsan
  • Dag 19: Donostia/ San Sebastián- Bayonne
  • Dag 18: Donastia/San Sebastian - San Sebastian

    Zoeken in blog


    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     



    Saint Salvy Lourdes Compostela
    11-06-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zaterdag ,vertrekdag, 11/06//2016
    Hallo, bonjour ,

    gisteren vrijdag , de allerlaatste in - en uitpak perikelen, teveel, te zwaar ,dat is niet nodig,en meer dan genoeg mee ..wat een selectie van fiets - regen- , zonne  -en zwemkledij- schoenen en toiletgerief ...  oejejoei en dat is nog maar het begin ..
    Dus de zakken toch voorgoed gepakt en samen met de fietsen in de auto geladen ..
    we zien wel  en kopen als we iets meer nodig hebben is de uitleg .
    Nog heel wat bellebellekes van familie en een bezoekje aan ons ma ,na een bezoekje van onze buren als steuntje voor de tocht ,mochten we 
    dodo doen en nog veel bepeinzen...

    zaterdagmorgen 07.15  gezwind vertrokken ,onze buurvrouw en tevens gastvrouw was ook al op weg naar haar domein in St Salvy ,waar we onze wagen mogen parkeren voor drie weken..
    Na Parijs, la Route du soleil ,wel met veel neerslag en buien ,maar niet getreurd ,het klaarde op en zelfs 22 graden onderweg naar Agen ,St Salvy " le Mayne " ...Viviane was natuurlijk eerst aangekomen en we werden hartelijk ontvangen ..
    rondgang gedaan ,uitgepakt en geïnstalleerd ,was het tijd om iets te nuttigen in een naburig stadje ..
    Meteen in de Franse slag ,lekker wijntje en eten en goedlachse sfeer .
    Voila ,nu zitten we nog wat na te praten ,ietsje drinken en morgen nog eens op verkenning hier in de streek .
    maandag begint het serieuze werk ..nu nog even relax .  
    we hebben de eerste dag comfortabel doorgebracht ..

    Slaapwel en wordt vervolgd ..
    Leentje & Pierewiet .x



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (1)

    12-06-2016
    zondag is zondag

     hier is een zeer drukke dag geweest en voor jullie een zondag dus in het frans.  heel veel gedaan vandaag en ook heel fijne wandeling met bernadette als thema; nu deze avond kaarskensprocessie om 21 uur .

    en dan maandag ik volg dag per dag het programma of ik sla door want om de haverklap is het programma veranderd. Dus ik ben zoals de slimme ,maagden of hoe was de naam?  inelk geval steeds klaar met frisse kleren, flesje water , regencape, overtrek voor de rolstoel, porteemonnee en warm vest ens sjaal, het heeft hier al veel gemotregend maar nu zon    dag gehad.

    ik kijk er naar uit om jullie te zien toekomen en voor morgen een fijne rit  liefst zonder regen,

    B

    12-06-2016, 18:45 geschreven door b


    Archief per week
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs