Maandag was het een laatste instapmoment van dit schooljaar. We mochten twee nieuwe gezichtjes verwelkomen : Vesper en Julie !!! Ze voelden zich al meteen thuis !!!
Wat een gezellige drukte in onze klas !!! Een mama met een baby nog in de buik, een mama met een baby die net geboren was en een mama met een baby die net kon stappen. Wat vonden we alles toch zo interessant !!! Dankjewel mama van Dirk, Djino en Timo !!!! Wat lief dat jullie even langs kwamen xxx
Vandaag zijn de mama van Frédérique en Valentijn in onze klas geweest. Samen met de mama van Frédérique hebben we super lekkere fruitsalade gemaakt! Wat hebben ze allemaal gesmuld!!! De mama van Valentijn kwam een leuk boekje voorlezen over een geitje dat geboren was!!! Dankjewel mama's!!!!
De mama van Chris en Jan-Paul zijn woensdag in onze klas geweest! Ze hadden nagellak meegebracht, heel erg veel mooie kleurtjes! De kindjes konden niet wachten tot hun nagels mooi gelakt waren! Dankjewel mama's!!!
Op de voetbalvelden bij Dosko stond vorige week een heel grote tent! Wij waren best wel nieuwsgierig wat er in de tent te zien was. Daarom zijn we eens gaan kijken!
Wat drinkt mama graag? Thee, zeiden de kindjes! Wij hebben in de klas ook gezellig samen aardbeienthee gedronken en 'geschilderd' met thee. Mmm dat rook lekker!