Joepie, vandaag een groot feest !!! Baran werd drie en dat gingen we vieren. Hij straalde met zijn kroon op en genoot van alles. Een dikke kus van ons allemaal meneertje !!!
Vrijdag vieren we met de kinderen de eerste steenlegging van de nieuwe school. De hele week kwamen Staf en Roger langs om alles in orde te brengen !!! ( herkennen jullie Roger ??? )
Jules mag van papa een kleur kiezen om zijn kamer te schilderen. Maar Jules kan niet kiezen !!! Hij wil geel en blauw. Papa doet de twee kleuren samen en...........!!!!
Joepie vandaag een heerlijk dagje naar het bos. Gelukkig bleef de regen weg en was het niet zo koud. We zagen zoveel : blaadjes, takken, bomen, plassen, denappels, kastanjes, eikels, zelfs een klein muisje. Wat een indrukken zeg !!!
Wat een stralende jarige hadden we vandaag. Rosalinda glunderde de ganse dag. Ze ging trots op de feeststoel zitten en genoot van alle aandacht. Die kreeg ze dan ook volop !! Nog een hele fijne dag vandaag en een dikke zoen van ons allemaal !!!
Hoera, hoera, Almina is jarig en dat moest gevierd worden !!! Ze kreeg een hele mooie kroon, mocht op de feeststoel zitten en kreeg een verjaardagstaart !!! Wat genoot ze van het zingen en dansen... Nog een hele dikke zoen van ons allemaal !!!
Jules bracht maandag een bak vol spinnen mee....wat vonden we daar van ??? De ene vond het leuk, terwijl de andere een beetje bang was... Gelukkig was er ook nog Jonnie. Jonnie is een spin uit een prentenboek. Hij is eigenlijk heel lief en wil met iedereen zijn taart delen, maar alle dieren lopen weg. Wij mochten Jonnie een keertje aaien en vonden hem best aardig.
Wij vierden zelf ook feest als dier: we hadden een lieveheersbeestje, een panda, konijntje, draak, visje en nog veel meer !!! En er was natuurlijk ook tijd om te smullen...dankjewel aan iedereen die mee hielp om deze dierendag te doen slagen !!!