We maakten een gezellig hoekje in de klas met een wasmachine, een wasdraad en strijplank. Maar ook met mooie kettingen en armbanden, flesjes en potjes met lekkere geurtjes erin. En ook de jongens vonden dit een heel leuk hoekje !!!
Hiephiephoera, donderdag was juf Marianne jarig. Wij hadden voor haar een leuk feestje in petto !!! Ze kreeg een kroon en we zongen heel luid van 'Lang zal ze leven'. Natuurlijk mocht ze ook kaarsjes uitblazen en kreeg ze een cadeautje. Wij maakten stiekem mooie vlaggetjes voor haar. Nog gefeliciteerd van ons allemaal !!!
Een vakantie betekent natuurlijk ook weer nieuwe gezichtjes nadien !!! Gisteren kwamen ze een eerste keer met ons spelen. Welkom Almina, Rosalinda, Lopke, Lara, Linde, Lola, Lucas en Stan !!!
Tjongetjonge, wat heeft Jules geluk !!! Hij mag de hele vakantie bij Nore gaan logeren. We vierden Nore haar verjaardag vrijdag in de klas, maar eigenlijk was ze net met Pasen jarig. Dat is dubbel feest !! Hopelijk had je een superleuke dag en nog dikke kussen van iedereen !!!
Vandaag mochten we ook nog op bezoek naar de oma van Anna-Roos. Wat hadden ze daar veel dieren zeg !!! We zagen de konijnen, het grote paard, de kippen en 2 hele grote konijnen. Wat was het leuk...dankjewel lieve opa en oma !!!!!!!!
Vandaag was het feest in de klas. Felicia mocht op onze feeststoel zitten. Wat vond ze dat fijn zeg !!! Ze straalde en genoot volop van alle aandacht. Nog een leuke dag en dikke zoenen van ons allemaal !!!
Vorige week kwam er plots post van de paashaas. Daarin stond dat we 5 gouden eieren konden verdienen; maar dan moesten we wel 5 opdrachten tot een goed einde brengen. En dus hadden we op woensdag afspraak in de hal met alle kleuters. De paashaas was er ook...en wat denk je...alle opdrachten waren geslaagd !!!!