Joepie, nog voor het feest van Jules werd Sanne drie jaar !!! Donderdag was het dan ook groot feest in de klas. Sanne mocht op de feeststoel en kreeg haar mooie kroon. We zongen liedjes, ze kreeg een taartje, deelde snoepjes uit en natuurlijk mocht Jules mee gaan logeren. Wat een feest....nog drie dikke zoenen van ons allemaal !!!
Oeps, Jules had zijn billen niet goed afgeveegd op het toilet... Moeilijk ook hoor met dat toiletpapier. Wij lieten Jules zien hoe je toiletpapier moet scheuren en daarna kregen we een bakje met lijm zodat we het papier niet moesten weggooien... Het werd een heerlijke kliederboel. Daarna mochten we de tafel schoonmaken met water en vooral heeeeeeel veel zeep.
Hoera, eindelijk mochten we naar onze nieuwe klas !!! Wat een fijne start... 12 aarzelende, spannende, nieuwsgierige of huilende snoetjes kwamen vanmorgen de schoolpoort binnen. Welkom : Bennie, Flin, Sanne, Djino, Liz, Pim, Jip, Maurice, Dieter, Bobbi-Jolie, Seth en Jero !!! We maken er een gezellig schooljaar van !!