Vandaag, 6 april, deden we mee aan het trefbaltornooi te Schepdaal. Hier speelden we wedstrijden tegen kinderen van het derde laarjaar uit andere Dilbeekse scholen. We deden ongelooflijk ons best en het resultaat was schitterend. We wonnen wel geen beker maar we speelden zeer sportief. Het werd een hele leuke en vooral sportieve voormiddag.
Op dinsdagnamiddag 22 maart vond het tweede klasconcert ' Zigeunerland ' in onze klas plaats. Deze keer kwam een Hongaarse zigeuner viool spelen. Hij speelde een zelfgecomponeerd muziekstuk op zijn viool. Ook moesten we allerlei gevoelens in zijn muziek herkennen. Wie wou, mocht ook even proberen om viool te spelen. Het was een hele boeiende namiddag. Binnenkort gaan we dan het eindconcert in De Westrand bekijken.
In de namiddag was er dan eerste de Klavertjesworp. Elke klas mocht om beurt in het midden van de speelplaats komen staan. Er werden dan lekker snoepjes gegooid. Tussen al deze snoepjes zat er één gouden snoepje. En de winnaar was uiteraard diegene die dit snoepje kon vangen. Voor onze klas was dat Britt. Ze won een leuk cadeautje met dingen in voor Carnaval.
Op vrijdag 4 maart kwamen we allemaal verkleed naar school als ridder of als jonkvrouw. We hadden nog heel wat knutselwerk maar alles was tijdig klaar. We brachten ook spelletjes mee naar de klas om samen met klasgenootjes te spelen.
We schilderden een houten zwaard en een schild. De jongens maakten een helm en de meisjes een hoed. Het was een hele karwei maar we deden allemaal ons uiterste best.
Op dinsdagnamiddag 1 maart, kwam er een muzikant in onze klas. Hij bracht zijn contrabas mee en speelde voor ons Hongaarse muziek. Hij demonstreerde wat voor klanken je uit een contrabas kan halen. Iedereen die wou,mocht ook even zelf proberen om op de contrabas te spelen. We leerden ook het liedje BUBAMARA zingen. Dit liedje gaat over een klein lieveheersbeestje. Later deze maand is er nog een klasconcert en dan is het de beurt aan de viool. Deze twee klasconcerten werken toe naar een swingend eindconcert waar een derde muzikant hen zal vergezellen.
In de namiddag maakten we overheerlijke wafeltjes. De ingrediënten waren: boter, suiker, eieren en bloem. Alles goed mengen en dan .... bakken. Iedereen hielp uitstekend mee. Dat werd smullen en morgen eten we de rest op