Op dinsdag 5 oktober rinkelde de schoolbel om 15 uur gedurende enkele minuten. Wereldwijd zijn er heel wat kinderen die de kans niet krijgen om naar school te gaan en daar stonden we even stil bij. Gelukkig krijgen wij allemaal de kans om naar school te gaan en veel bij te leren. Op de speelplaats werd een grote bel getekend. We mochten allemaal een stukje inkleuren. We brachten zelf iets mee om mee te rinkelen en zongen een liedje. We gingen allemaal rond de bel staan en dachten even aan alle kinderen die niet naar school kunnen gaan.
Zoals jullie op de foto's zagen mochten Limoentje en Citroentje even rondvliegen in de klas. Dit zijn twee tamme grasparkieten en ze zaten heel graag in ons haar.
Er kwamen ook heel wat papa's, mama's, oma's , opa's, ... de dieren brengen. Het werd een hele leuke namiddag en al onze dieren werden extra in de watten gelegd.
Er waren heel veel dieren aanwezig: honden, katten, vissen, schildpadden, cavia's, woestijnrat, hamsters, duiven, kippen, ... Er was zelfs een sprekende papegaai
Op maandag 4 oktober was het werelddierendag. Daarom organiseerden we in het derde leerjaar een dierenjaarmarkt. We brachten onze dieren mee naar de klas en we mochten zelf even jury spelen. We deelden prijzen uit aan elkaar voor het mooiste, kleurrijkste, ... dier. De uitslag vernemen jullie weldra.