Inhoud blog
  • Is de wereld helemaal gek geworden?
  • Op berenjacht
  • Not in my name - to Greta Thunberg
  • Als er geen hoek af is draait het vierkant
  • Als er geen hoek af is draait het vierkant
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Kritisch bekeken
    Een kritische kijk op de actualiteit
    08-06-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Is de wereld helemaal gek geworden?
    Dat dacht ik drie maanden geleden ook toen de pandemie uitbrak wn een lickdown werd ingesteld.
    Van de ene dag op de andere stond mijn leven op zijn kop. Maanden vroeg ik mij af of het ooit nog terug als vroeger zoy worden.
    Maar ik proberde de moed er in te houden.
    En dan, als er na drie maanden eindelijk een lichtje flakkert aan het einde van de tunnel, blijkt het allemaal voor niets te zijn.
    Want terwijl mijn sociaal leven nog steeds aan scherven ligt en de eenzaamheid steeds zwaarder begint te wegen, vinden tienduizenden mensen dat zij het recht hebben om massaal op straat te komen.
    En waarom?
    Omdat er aan de andere kant van de wereld een misdadiger iets te hardhandig is aangepakt. En toevallig een donkere huid had.
    Had die politieagent anders greageerd als die misdadiger blank was geweest? 
    Ik weet het niet. Had de man nog geleefd als hij niet vol alcohol en drugs had gezeten, geen hartkwaal en geen coronabesmetting had gehad. Ik weet het niet.
    Ik weet alleen dat tienduizenden mensen dit voldoende reden vinden om alle regels aan hun laars te lappen en het leven van anderen daarmee in gevaar te brengen.
    Wat is het verschil, vraag ik mij af, tussen degenen die door hun nonchalantheid tientallen, misschien wel honderden coronadoden gaan veroorzaken en het gedrag van die politieman die zijn boekje te buiten ging?
    Beiden waren op dehoogte van de risico's. Beiden zijn onverschillig voor het lot van hun slachtoffers. Dus als ze gelijk behandeld willen worden, moeten ze ook allemaal terechtsyaan voor doodslag.



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per week
  • 08/06-14/06 2020
  • 23/03-29/03 2020
  • 18/11-24/11 2019
  • 16/09-22/09 2019
  • 02/09-08/09 2019
  • 12/08-18/08 2019
  • 22/07-28/07 2019
  • 03/06-09/06 2019
  • 20/05-26/05 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs