Wij zijn Nellie en Cezar. Wij zitten ook in het klasje van juf Ilse en juf Sarah. Elk weekend mogen wij bij een ander kindje van de klas komen logeren. Het wordt vast reuze-fijn! In ons tasje zit een boekje, daar kan mama of papa in schrijven wat we allemaal gedaan hebben! Ook een paar foto's zijn altijd leuk om te tonen aan de vriendjes van onze klas! Maandag mogen we er dan over vertellen.
Zorgen jullie goed voor ons? We komen steeds op maandag, proper mee terug naar de klas!
Wanneer we gaan turnen doen we makkelijke schoenen aan met plakkers of rits!!!
Onze jarigen zijn:
Kawtar: 3 september
Rhune: 5 september
Mya: 10 oktober
Turkan: 12 oktober
Luna: 4 november
Rik: 13 november
Kilian: 18 november
Juf Ilse: 16 december
Kristian: 27 december
Madeleine: 29 december
Narjiss: 14 januari
Kemoko: 31 januari
Zipporan: 7 februari
Juf Sarah: 24 februari
Mona: 7 maart
Moien: 21 maart
Xylliana: 26 maart
Kyra: 10 april
Imran: 26 april
Alexia: 17 mei
Bent: 9 juli
Ari: 13 juli
Emile: 16 juli
Lenn: 20 juli
Kyaro: 1 augustus
De Koalaklas
Welkom in het klasje van juf Ilse en juf Sarah!
17-10-2011
Wie kijkt er mee?
We zijn heel benieuwd wie er allemaal meekijkt naar onze blog en wat jullie er van vinden! Laat dus zeker eens een berichtje voor ons achter!
De juffen van de koalaklas
Reacties op bericht (5)
27-11-2013
Flinke juffen en kinderen
Heel mooi jullie kleuterklasje, veel materiaal, heel veel met de kindjes bezig die zich heel spontaan en gelukkig voelen. Paulientje doet goed mee en kan wel heel mooi zingen als zij de bomma is. Ze leert veel en wilt dat thuis ook doen. Zij vertelt ook van de kindjes van de klas. Zij vertrekt elke morgen blijgezind en bij het komen ophalen is zij ook altijd één en al lach. Heel goed dat wij vanop onze eigen PC de activiteiten kunnen volgen en toch ook mee beleven. Wat worden ze groot wat kunnen zij al veel, allé wat leren jullie ze veel. Een dikke proficiat juffen, jullie maken er echte kleine meisjes van,, het kleutertje gaat er toch al wat af. Hetgeen mij het meest verwonderd is dat die kinderen (op deze leeftijd) al zoveel weten, zoveel woorden kennen en ze dan ook nog juist gebruiken. DJW 2 lieve juffen dank van een fiere gelukkige bomma Het kaarsje heeft al gebrand en ik ga nu trachten er een ander in te zetten. Paulientje was er heel fier op en moest direct bij bompa zijn foto staan.
27-11-2013 om 00:09
geschreven door bomma
26-10-2011
de liefste juffen
Jullie zijjn de allerliefste juffen! Vincentje zit zo goed in zijn vel, is altijd vrolijk, gaat graag naar school en vertelt honderduit over wat hij allemaal doet daar in zijn klasje! en de blog geeft daar dan wat extra duidelijkheid over! echt leuk om te kunnen ZIEN waar hij de hele dag mee bezig is en er dan thuis ook wat op te kunnen inspelen met eigen knutselwerk enzo. tof dat jullie dit doen! en merci voor de blije lach op Vincents snuit; hij leert zoveel bij en vindt het geweldig! lieve groetjes en knuffels! en een goei (voor juffen steeds broodnodig, dat geloof ik!) herfstverlof!!
26-10-2011 om 20:10
geschreven door Laurence, mama van Vincent
leuke blog
Dag juf Ilse en juf Sarah
Ik moet toegeven dat dit nog maar mijn 2de bezoekje aan jullie blog is (wegens enorm tijdsgebrek) maar ik vind het een super tof initiatief! En zoals jullie al gemerkt zullen hebben, geniet de ganse familie mee van de foto's.
groetjes, Inge, mama van Sam
26-10-2011 om 17:05
geschreven door Inge Herrygers
Dikke proficiat
Juf Ilse en juf Sarah,
Knap werk hoor! De eerste keer dat ik de blog van het koalaklasje bezoek (vanwege een chronisch tijdsgebrek), maar jullie hebben er echt werk van gemaakt en je mag erop rekenen dat ik vaste klant word van jullie blog. Het is leuk om dochter Louise aan het werk te zien en bezig te zien in de groep.
Tot vlug! Hedwig.
26-10-2011 om 01:08
geschreven door Hedwig De Greef
25-10-2011
super die blog van het koalaklasje
Wij, de Nanny en Daddy van Vincent kijken regelmatig op de blog en zo genieten we mee van wat er in de klas allemaal gebeurt, proberen we de gezichtjes van de klasvriendjes van Vincent te onthouden en zien wij onze eigen kleuter in actie. Proficiat Juffen!!!!!
25-10-2011 om 17:39
geschreven door Nanny en Daddy van Vincent
Op maandag en dinsdag staat juf Ilse in ons klasje, op donderdag en vrijdag juf Sarah. op woensdag wordt er afgewisseld.
We turnen iedere maandag en donderdag.
Op woensdag zit er in onze boekentas fruit! Oh nee! Die koekjes komen er dan echt niet uit!
Voorzie ook altijd een flesje/ drinkenbus met plat water om van te drinken in de namiddag.
Bij de aankoop van een nieuwe jas of schoenen, denk er dan aan dat uw kapoen ze zelfstandig aan- en uit kan doen! Voor schoenen zijn plakkers of rits gemakkelijk. Zo willen we de kleuters de kans geven meer zelfstandig te zijn.
Vergeet niet ALLES te tekenen met naam!!
Het jaarthema van onze school
'Vriendschap - Wil je mijn vriendje zijn'
Wie kijkt er mee naar onze weblog? Het is leuk om te weten welke ouders er regelmatig een kijkje nemen! Laat je een berichtje achter in ons gastenboek?
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek