Wij zijn Nellie en Cezar. Wij zitten ook in het klasje van juf Ilse en juf Sarah. Elk weekend mogen wij bij een ander kindje van de klas komen logeren. Het wordt vast reuze-fijn! In ons tasje zit een boekje, daar kan mama of papa in schrijven wat we allemaal gedaan hebben! Ook een paar foto's zijn altijd leuk om te tonen aan de vriendjes van onze klas! Maandag mogen we er dan over vertellen.
Zorgen jullie goed voor ons? We komen steeds op maandag, proper mee terug naar de klas!
Wanneer we gaan turnen doen we makkelijke schoenen aan met plakkers of rits!!!
Onze jarigen zijn:
Kawtar: 3 september
Rhune: 5 september
Mya: 10 oktober
Turkan: 12 oktober
Luna: 4 november
Rik: 13 november
Kilian: 18 november
Juf Ilse: 16 december
Kristian: 27 december
Madeleine: 29 december
Narjiss: 14 januari
Kemoko: 31 januari
Zipporan: 7 februari
Juf Sarah: 24 februari
Mona: 7 maart
Moien: 21 maart
Xylliana: 26 maart
Kyra: 10 april
Imran: 26 april
Alexia: 17 mei
Bent: 9 juli
Ari: 13 juli
Emile: 16 juli
Lenn: 20 juli
Kyaro: 1 augustus
De Koalaklas
Welkom in het klasje van juf Ilse en juf Sarah!
28-02-2013
Hoera voor Dante
Hip hip hoera! Dante werd gisteren 5 jaar! Gelukkige verjaardag Dante! Lieve knuffels van ons allemaal XXX
Daniel en zijn papa zij goede koks! Ze maakte voor ons superlekkere tortilla's. Daar smulden we heerlijk van. Bedankt aan allebei!!! Daniel mocht ze opdienen als een echte ober. Dat kon hij heel goed!
We maakten een werkblad met de begrippen: groot, lang, klein en kort.
Juf Sarah trakteerde met lekkere chips voor haar verjaardag. Daardoor had niet iedereen vandaag (donderdag) koek en fruit helemaal op.
Rekentaal in de kleuterklas!! Dat kan op een leuke manier!
We gaan een ontdekdoos maken over !!!FRIETJES!!! Met speel-frietjes natuurlijk... Onze juffen gaan de frietjes maken van spons. Frietjes tellen, grote of kleine pakjes friet kopen en verkopen met opdrachtkaarten,... Dat wordt weer supertof!
Hiervoor hebben we nog enkele friet-bakjes nodig: grote en kleine en ook wat gekleurde friet-vorkjes. Werkt er iemand in een frituur of ken je iemand die daar werkt. Laat ons weten als je ons kan helpen!
De twee weken na de vakantie werken we rond het thema: restaurant. Daarom willen we een oproep doen aan mama's, papa's, familie of vrienden van onze kapoenen die iets met het restaurant-leven te maken hebben. Wie wil er iets leuks of lekkers komen doen/maken in onze klas: Enkele ideetjes zijn: Een kok die iets wil komen klaarmaken met onze kleuters. Een kok die iets kan vertellen of tonen over zijn/ haar beroep. Iemand die een restaurant heeft dicht bij de school waar we eens een kijkje mogen komen nemen. OF: Wie heeft er zelf nog een leuk ander idee?
Hopelijk krijgen we van jullie reactie op deze vraag!!
Wat mogen we volgende week mee naar de klas nemen: - Folders of tijdschriften waar we voedingswaren mogen uitknippen of waar we in kunnen kijken - Kleding van een kok of ober waar we ons in mogen verkleden (koksmuts, vest, strik, das,...) - Andere leuke dingen in het thema 'restaurant'...
Volgende week gaan we (o.a.) poppen maken van een houten lepel. Wie dat graag wilt maken mag een houten lepel mee naar school nemen (die kan nadien natuurlijk niet meer gebruikt worden tijdens het koken ) Kleuters die geen lepel bij hebben mogen iets anders knutselen.
Op maandag en dinsdag staat juf Ilse in ons klasje, op donderdag en vrijdag juf Sarah. op woensdag wordt er afgewisseld.
We turnen iedere maandag en donderdag.
Op woensdag zit er in onze boekentas fruit! Oh nee! Die koekjes komen er dan echt niet uit!
Voorzie ook altijd een flesje/ drinkenbus met plat water om van te drinken in de namiddag.
Bij de aankoop van een nieuwe jas of schoenen, denk er dan aan dat uw kapoen ze zelfstandig aan- en uit kan doen! Voor schoenen zijn plakkers of rits gemakkelijk. Zo willen we de kleuters de kans geven meer zelfstandig te zijn.
Vergeet niet ALLES te tekenen met naam!!
Het jaarthema van onze school
'Vriendschap - Wil je mijn vriendje zijn'
Wie kijkt er mee naar onze weblog? Het is leuk om te weten welke ouders er regelmatig een kijkje nemen! Laat je een berichtje achter in ons gastenboek?
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek