Wij zijn Nellie en Cezar. Wij zitten ook in het klasje van juf Ilse en juf Sarah. Elk weekend mogen wij bij een ander kindje van de klas komen logeren. Het wordt vast reuze-fijn! In ons tasje zit een boekje, daar kan mama of papa in schrijven wat we allemaal gedaan hebben! Ook een paar foto's zijn altijd leuk om te tonen aan de vriendjes van onze klas! Maandag mogen we er dan over vertellen.
Zorgen jullie goed voor ons? We komen steeds op maandag, proper mee terug naar de klas!
Wanneer we gaan turnen doen we makkelijke schoenen aan met plakkers of rits!!!
Donderdagnammidag speelden we een parkspel samen met de kleuters van de derde kleuterklas. In ieder groepje zat een kleuter uit een ander klasje. Zo leren we de kleuters en de juffen van 3K beter kennen. In het park hingen overal opdrcahtjes. Die moesten we zoeken uitvoeren. Spannend en supertof:
Vandaag (donderdag) hebben we onze tekenzakken mee naar huis gekregen. Kijk er eens samen naar met uw kapoen en laat hem/haar er over vertellen. Graag leeg terug op maandag na de vakantie! Bedankt!
- Op dinsdag 27/3 gaat de tweede helft van onze klas naar het medisch schooltoezicht. We zullen terug op school zijn om 12 uur. De ouders van de kleuters die 's middags vaak thuis gaan eten zullen we nog aanspreken. - Voorzie uw kleuter van makkelijke en propere kledij zodat ze zichzelf snel kunnen aan- en uitkleden bij de dokter.
Volgende week beginnen we te werken rond het thema Pasen. In de klas gaan we dan een paasboom versieren. Kan er iemand ons krulwilgtakken bezorgen voor onze paasboom? Dat zou super zijn!!!
Voor te knutselen hebben we ook nog waterflessen nodig van 1,5 of 2 liter. Wie kan ons daarmee helpen?
Volgende week vieren we onze papas dus werken we natuurlijk rond het thema vaderdag. Daarvoor mag uw kleuter vanaf maandag 12/3 het volgende meenemen naar school: - Een foto van het gezicht van papa (zoals vermeld op de kleuterkrant.) Bij voorkeur iets groter dan een pasfoto. - 1 voorwerpdat typisch is voor papa en waar jouw kleuter iets over kan vertellen.
We luisterden naar de voorstelling van het vastenproject van dit jaar. We willen sparen voor arme kinderen uit Vietnam. Met de centjes willen ze een speelplaats aanleggen, want die hebben ze daar niet.
We luisterden naar een verhaal waarin Jip en Janneke bloemetjes zaaien in hun tuin. Daarna zaaien we zelf waterkers:
Sippie de poes:
Omdat het de laatste dag was dat we rond Jip en Janneke werkten, trakteerde Carlien met lekkere rozijntjes uit Jip en janneke's doosjes. MMM, lekker!!! Bedankt Carlien!!!
We luisterden naar het verhaal van Jip en Janneke 'gymnastiek' en deden daarna ook ochtendgymnastiek in onze kring. Superleuk! En we werden er allemaal goed wakker van!
Juf Sarah was jarig in de vakantie. Daarvoor trakteerde ze op lekkere cake! Daar smulden we allemaal lekker van!!!
Samen met juf Ilse maakten we het volgende cadeautje voor juf Sarah. Mooi hé. Juf Sarah kreeg ook een mooie bos bloemen!! Danku wel aan alle kapoenen van de koalaklas en aan juf Ilse!!!
Op maandag en dinsdag staat juf Ilse in ons klasje, op donderdag en vrijdag juf Sarah. op woensdag wordt er afgewisseld.
We turnen iedere maandag en donderdag.
Op woensdag zit er in onze boekentas fruit! Oh nee! Die koekjes komen er dan echt niet uit!
Voorzie ook altijd een flesje/ drinkenbus met plat water om van te drinken in de namiddag.
Bij de aankoop van een nieuwe jas of schoenen, denk er dan aan dat uw kapoen ze zelfstandig aan- en uit kan doen! Voor schoenen zijn plakkers of rits gemakkelijk. Zo willen we de kleuters de kans geven meer zelfstandig te zijn.
Vergeet niet ALLES te tekenen met naam!!
Het jaarthema van onze school
'Vriendschap - Wil je mijn vriendje zijn'
Wie kijkt er mee naar onze weblog? Het is leuk om te weten welke ouders er regelmatig een kijkje nemen! Laat je een berichtje achter in ons gastenboek?
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek