Bergklassen Stanzach

Naar Stanzach…aftellen maar ! – Sint-Victor Turnhout
Foto's Sneeuwklassen 2025
  • STANZACH DAG 1
  • STANZACH DAG 2
  • STANZACH DAG 2 - avond
  • STANZACH DAG 3
  • STANZACH DAG 4
  • STANZACH DAG 5
  • STANZACH DAG 6
  • STANZACH DAG 7
    Foto's Sneeuwklassen 2025
  • STANZACH DAG 8
  • STANZACH Extra foto's dag 1 +2
  • STANZACH Extra foto's dag 3
    Sneeuwklaslinks
  • Lechtal
  • Het weer in Stanzach
  • Webcam op de skipiste van Stanzach
  • Het weer in Tirol
  • Burcht Ehrenberg












  • GBS 'De Hei'

    23-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sneeuwklassen dag 2

    vrijdag 23 februari

    Na de vermoeiende reis en het uitpakken van onze koffers was het gisteren vrij snel stil in ons sneeuwklashuisje.  De meesten waren zeer snel in dromenland.  Om zes uur was het dan ook nog heel stil in Gasthof Krone. Alleen de eerste dappere was daar voor een toiletbezoek. Maar om half 7 was het ook nog stil in Gasthof Krone. Toen kwam er stilaan een beetje leven in ons sneeuwklashuis.

     

    Om 7.20u werd iedereen met muziek gewekt en kwamen de eerste slaapkopjes de kamer uit.  Iedereen heeft goed geslapen in hun sneeuwklasbed.  Sommige moesten we zelfs nog wakker maken.  Van de pistoletjes werd met smaak gegeten.  Na het ontbijt was het tijd om ons voor de eerste keer klaar te maken om te gaan skiën.  Vrolijk stapten we naar het skilokaal om botten, latten, stokken en een helm te gaan halen.  Dapper en moedig stapten we met onze skibotten om onze schouder naar de skipiste.  Onze ski’s werden gelukkig met de skimobiel naar boven gebracht.

    Op de skipiste aangekomen leerden we onze botten vastmaken, onze latten aandoen en deden we onze eerste ski ervaring op.  Onze skileraars heten Elmar en David en ze doen dat supergoed.  Onze eerste ski les was vermoeiend en we stonden dan ook nat in ’t zweet van de inspanning.

    Na twee uur kregen de ski's een plaatsje in het skihok aan de skipiste en met grote honger trokken we weer naar ons huisje. Francine, Frans en Mieke hadden dat geweten want ze hadden een pot heerlijke erwtensoep met bolletjes klaar staan. Tot de laatste druppel hebben we de soep opgegeten.  Gelukkig kwam er nog een hamburger met puree en sla, komkommer en tomaten. Njamie ... wat smaakte dat!  Als afsluiter volgde er nog een heerlijke pudding.  Iedereen at netjes zijn bord leeg en likte duimen en vingers af. 

    Met onze goed gevulde buikjes begonnen we aan het schrijven van onze kaartjes.

    We dachten dat ze dat snel gingen doen, maar iedereen nam rustig zijn tijd.

    Na een anderhalf uur konden we eindelijk onze kaartjes gaan posten. Daarna

    trokken we langs de Namloserbach naar de Lech. Daar leerden we over het verval van de rivier, de stootoever en de stille oever. Gelukkig mochten we al snel op de oever van de Lech.

    Kei-tof vonden we dat!  Daar hielden we "de slag om de Lech".  Na al dat stoei-plezier genoten we met volle teugen van een tas heerlijke chocomelk en aten we een koek of een snoepje.

    Na het vieruurtje begonnen we aan ons vast avondritueel: elke groep ging afwisselend douchen, met de biggen spelen of in hun sneeuwschoolboek werken.

    Vanavond staan er nog spek met eieren op het menu en gaan we de pannen van het dak swingen in het swingpaleis ! Het belooft een leuke avond vol dans en muziek te worden.



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie *
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (2)

    28-02-2018
    Hoi
    Hoi sneeuwklassers alles ok daar jullie hebben het vast naar jullie zin . En ik heb de blog ook al gelezen en zo te zien os het er ( natuurlijk ) duper tof grotjes lara

    28-02-2018 om 22:04 geschreven door Lara


    23-02-2018
    Sneeuwklassen
    Hallo sneeuwklassers ik zie dat jullie het naar jullie zin hebben op de foto's en zoe en sim zeker. Ik hoop dat het heel goed weer en is en geniet er maar van want sneeuw klassen 10 dagen is niet lang want je amuseert u kei goe.
    Groetjes niel goossens

    23-02-2018 om 19:58 geschreven door Niel goossens








    Leuke links
  • Meer over het verkeer
  • leuke, leerrijke opdrachten
  • yeti
  • Nicoland
  • karrewiet
  • Frans: En action
  • infoweb voor kinderen
  • verkeersborden
  • schooltv.: Leuke en leerrijke filmpjes.

    Leuke blogs
  • vierde leerjaar
  • zesde leerjaar
  • Wereldgodsdiensten





  • Startpagina !

    Blog als favoriet !

    Inhoud blog
  • Stanzach dag 8
  • Stanzach dag 5
  • Stanzach dag 3
  • Stanzach dag 2
  • Stanzach dag 1
  • Toffe sneeuwklassen! Ons sneeuwklaslied.
  • Stanzach dag 7

    Archief per jaar
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011

    Laatste commentaren
  • Stanzach dag 7 (Verstraeten Karin)
        op
  • voor de juf de meester de help mensen en de klas van noa (noa)
        op
  • berichtje Noa (noa)
        op
  • hallo klasgenoten (vince)
        op
  • voor mijn zus lola en haar klasgenootjes (jack de preter)
        op Stanzach dag 2
  • Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs