Een eenvoudige opdracht dacht je? Niets is minder waar. Maar de resultaten zijn toch wel heel mooi. Herken je nog je eigen werkje of vindt mama of papa jouw kunstwerk terug?!
Zich verkleden in een dier is niet zo eenvoudig. We vonden het in onze klas superfijn dat er toch enkele kleine en grote mensendieren te bespeuren waren! Andere kinderen waren dan weer op zoek gegaan naar echte kleine rare beestjes of hadden prachtige lieve zachte knuffelbeestjes mee. En natuurlijk hadden de meesten spannende boeiende leuke boeken mee over...dieren natuurlijk! Fijn om weer met onze neuzen in de boeken te kunnen duiken!
De eerste keer aan de computer was wel even wennen. Niet dat we nog nooit aan de computer gewerkt hadden, maar zeker niet zoals wij dat in onze klas doen. Het lijkt wel spelen dat we doen, maar niets is minder waar. Leuk is het zeker al komt er heel wat nadenken bij te pas!
De techniek liet het onverwacht afweten waardoor onze start op de speelplaats letterlijk verstoord werd maar dat lieten wij niet aan ons hartje komen! Wij konden immers niet snel genoeg kennis maken met onze nieuwe klas, onze nieuwe meester en misschien wel een nieuwe leerling?! Alle spulletjes (schriften, boeken,...) lagen al netjes in onze bank zodat wij meteen afspraken konden maken om er alweer een leuk schooljaar van te maken! Maar genoeg gepraat... laten we eens kennis maken met al die kleine professoren!