Ook ons tweede ontbijt was een succes. Heel wat ouders, grootouders, broers en zusjes kwamen op bezoek. Het was een heel gezellige ochtend. De grote peuters genoten ervan om mama en/of papa bij zich op de afdeling te hebben. De kleine peuters snapten nog niet heel goed wat al die mensen in hun groepje kwamen doen. Bedankt voor jullie grote respons. Dat doet ons deugd.
Een stuk zelfklevende plastiekfolie, een kommetje confetti en een grote glimlach. Dat waren de ingrediƫnten van de activiteit van de biggetjes. De confetti kriebelde nogal aan de handjes, wat hen deed schateren. De mooie kunstwerkjes kan je bewonderen in hun lokaal.
Hierzie! Het sterke geslacht bij de Zonnetjes! Terwijl de kleinste kindjes slapen, hebben deze sloebers het rijk voor zich. En dan kunnen de loopautootjes eens bovengehaald worden. Geen gevaar voor andere kleine vingertjes of teentjes op de grond. En fier dat ze waren, op hun olifant!