Maandag 10 juni: Pinkstermaandag. Wordt hier dus niet gevierd. De kinderen gaan gewoon naar school en de werkmens gaat werken.
Een korte rit van Ullanger (Docksta) naar Bjorna, 82 km.
De rit begon weer over de autostrade maar ik had geen keuze, er zijn hier geen ander wegen en dus is het toegelaten om er met de fiets over te rijden. Geen vuiltje aan de lucht dus totdat de gps me een pad instuurt dat verdacht erg stijl was. Hier kan ik echt niet blijven fietsen, dan maar te voet verder. Het parcours ging van kwaad naar erger: eerst stijl, dan rotsblokken, dan een knuppelpad en dit gedurende 3, 5 km. Het zweet stond in mijn schoenen en ik denk dat ik ieder heilige uit de hemel gevloekt heb, maar ik ben er geraakt. Het verdere verloop van de rit was golvend en heel aangenaam fietsen. Als beloning heb ik op het einde van de rit nog twee elanden ( moeder en kind) tegen het lijf gelopen (gefietst). Om een foto te maken van het tweetal was ik veel te hard verschoten en ook veel te traag. Ik heb ze dan toch niet allemaal uit de hemel gevloekt.
Aangekomen in Bjorna moest ik vaststellen dat de camping uitzonderlijk gesloten was. Gelukkig heb ik nog een kamer gevonden in een soort jeugdherberg.
|