Druk op onderstaande knop om te reageren in mijn forum
Rondvraag / Poll
Bent u zelf ook een minnaar of minnares?
Rondvraag / Poll
Hoelang volg jij deze blog al?
Rondvraag / Poll
Bezoek jij af en toe een sauna met jouw minnaar of minnares?
Dagboek van een minnaar (deel 2)
Wat begon met een onschuldig mailtje, wordt een intense geheime relatie tussen twee gehuwde mensen, een relatie vol passie, sensualiteit, erotiek en seks die het leven van hem maar ook van haar helemaal op zijn kop zet.
25-02-2011
Niemand die ons zal geloven ...
Er is vanalles gebeurd de laatste 48 uur. Misschien vertel ik er later wel meer over maar voorlopig enkel dit:
Zacht uitgedrukt was het niet vanzelfsprekend om mekaar gisteren even te kunnen zien. Toen ik terug thuiskwam, zonder seks met Sindy te hebben gehad, las ik het volgende mailje van haar:
"Had een binnenpretje op weg naar huis ........ Op de radio een liedje 'I just had sex and it felt so good' ..... Niemand die mij zal geloven dat ik evenveel heb genoten van de strelingen van je handen langs mijn gezicht, je koude handen die de mijne vasthielden, je stralende blik ............"
Reacties op bericht (11)
25-02-2011
?
Ik leef enorm met jullie mee. Nog niet zo lang geleden zat ik in een soortgelijke situatie. Momenteel is de pauzeknop ingedrukt. Ik volg de blog nog niet zo lang. @ Cindy & Ron: Hebben jullie in het verleden ook al afstand proberen te nemen? En gezegd van we stoppen ermee. Wat heeft jullie dan terug bij elkaar gebracht moest dat zo zijn?
@ Tal: wat was je interventie?
Ik leef in elk geval met jullie mee.
25-02-2011 om 16:44
geschreven door Melanie
hou vol...
sindy hou vol. hoe zwaar hoe goedbedoeld de bemerkingen ook zijn, intussen weet je waarvoor het is, waartoe het leiden zal... spijtig genoeg hoort het lijden met de lange ij er ook bij... 'k begrijp je frustratie, volledig. 'k vaar voor het ogenblik ook in zo'n bootje... simplistisch gezegd. alleen, wij maakten nog niks bekend... ik zou zo graag leven zoals jaak maar ik weet dat ik de enige van de '4' zou zijn. 'hij' staat er niet voor open, zijn vrouw niet, mijn man niet... ik wel. ik voel dat ik nu al zo leef... maar 't zou natuurlijk 'opener' moeten kunnen. pffff tja. sindy... als je wil praten... stuur gerust een mailtje... met de beste bedoeling!!!
25-02-2011 om 16:30
geschreven door tal
fijn om elkaar te zien!
nou wat ontzettend fijn voor jullie dat jullie elkaar weer gezien hebben!
25-02-2011 om 15:24
geschreven door nina144
zwaar als lood
De dag was amper begonnen of ik voelde al dat het niet zou lukken. Een slechte nachtrust en daarboven nog goedbedoelde opmerkingen van ouders en schoonouders...het komt allemaal wel goed, iedereen maakt wel zo'n periode mee in zijn huwelijk! Ze snappen het niet ofwel ben ik volgens Ron niet duidelijk genoeg geweest! Mijn huwelijk komt niet meer goed , ik hou gewoon van iemand anders. De toestand moet gauw veranderen want ik kan het niet meer aan, wil Ron bij me die me steunt en begrijpt. @tal....jouw 'interventie' heeft ons nog dichter bij elkaar gebracht. @ikke.........lees dan gewoon een goeie roman als je toch maar denkt dat dit allemaal fictie is!
25-02-2011 om 15:23
geschreven door sindy
@ikke
menslief toch... ik kan je zeggen dat het géén verzonnen verhaal is want ooit, lange lange tijd geleden, maakte ik er op een bepaalde manier 'deel' van uit. dus stop maar met het insinueren en ga liever elders lezen als je nu in deze lastige en zware tijden maar zulks kunt denken en schrijven!
25-02-2011 om 14:43
geschreven door tal
verhaal
zoals ik al eerder zei: het is een goed geschreven maar volledig verzonnen verhaal...
25-02-2011 om 14:37
geschreven door ikke
elkaar nodig
Als aanvulling : ik redeneer natuurlijk vanuit mijn eigen gevoel : ik kan NU mijn vriendin echt niet missen en ik zou ze nog veel minder kunnen missen in tijden dat er iets ergs of iets moeilijks gebeurt. En dan heb ik nog de volle steun van mijn vrouw. Sindy en Ron staan er nu elk thuis eigenlijk een beetje alleen voor, en dan hebben ze toch elkaar nog harder nodig dan voorheen?
25-02-2011 om 14:27
geschreven door Jaak
eens met de anderen
Ik ben het ook eens met de anderen...het is voor de achter blijvenden (Els en Eric) zo wel erg moeilijk..
Mijn man besloot heel lang geleden van mij te scheiden..maar bleef nog een 6 maanden bij mij wonen...dat was echt geen doen hoor, ik ben er intussen wel helemaal overspannen van geworden en zat zelfs een paar maanden thuis van mijn werk.
Ik weet ook niet wat jullie plannen zijn, ik las al dat Els wil verhuizen, het lijkt me toch meer respectvol dat Ron verhuisd, Els vroeg er niet om..
Maar wellicht weten we niet alles, het komt alleen erg raar over zo...
25-02-2011 om 13:46
geschreven door Ingunn
een plan?
We lezen hier idd niet alles. Als lezer komt het over alsof het allemaal om de biecht te doen was maar dat er verder geen concrete plannen gemaakt zijn en jullie maar afwachten hoe de situatie het zichzelf uitwijst. Maar misschien is dit een verkeerd beeld van ons en hebben jullie een plan dat jullie hier niet vertellen? Ik kan me niet voorstellen hoe zo'n huissituatie nu moet verlopen, hoe kan je nog onder hetzelfde dak blijven wonen als 'koppel' en toch geen koppel meer zijn, hoe kan dat dagelijkse leven dan verder blijven draaien? De partners moeten dan toch nog hoop koesteren als jullie daar nog steeds zijn en jullie de 'andere partij' zogezegd niet zien? Hebben jullie niet liever alle vier de korte harde pijn waarbij er doeltreffende drastische beslissingen gemaakt worden dan die langgerekte pijn waarbij de partners telkens weer een sprankeltje hoop koesteren dat direkt terug in de kiem gedoofd wordt. En jullie die mekaar zo nodig hebben nu... Ik zeg dat maar als buitenstaander en volgens ik hier lees hoor.
25-02-2011 om 12:49
geschreven door Sheila
Quality time
Hey Ron,
Zelfde vraag als Jaak hier ? Waarom is het nog steeds zo moeilijk voor jou en Sindy om elkaar te zien, nu alles "out and in the open is" ?
Ik begrijp ook heel goed dat jullie allebei voorzichtig zijn met zowels Els aan jouw kant als Erik aan de kant van Sindy, en dat jullie alles in de beste verstandhouding willen oplossen, ook in het belang van de kinderen.
Maar anderzijds hebben jullie aan jullie partners toch duidelijk gemaakt dat jij voor Sindy kiest, en Sindy voor jou (dat maak ik toch uit de blog op).
Dat je niet halsoverkop het huis uitvlucht, begrijp ik ook maar al te goed, een ding tegelijk.
Maar als de keuze duidelijk is zou ik toch, zelfs openlijk, proberen veel meer tijd door de brengen met de vrouw waarvoor ik gekozen heb, leuke dingen doen samen, beginnen bouwen aan een toekomst die nu toch een beetje duidelijker zou moeten worden.
25-02-2011 om 10:15
geschreven door Hellothere
elkaar zien
Ron, ik begrijp nog altijd niet goed (allicht door dingen die wij als lezer niet kunnen weten) waarom jullie elkaar bijna niet kunnen zien, nu jullie uit de kast gekomen zijn met jullie relatie.
Misschien proberen jullie op die manier de sfeer en de ontwikkelingen thuis positief bij te sturen. Ik kan me bijvoorbeeld wel voorstellen dat de 'oude' partners het niet fijn zouden vinden als jullie nu dagelijks naar elkaar toe zouden gaan. Maar uiteindelijk kozen jullie toch openlijk voor elkaar, en nu komt het zo een beetje over alsof jullie na de biecht nog altijd een beetje minnares en minnaar willen blijven (zoals gezegd, wij kennen als lezer uiteraard niet alle elementen he, en we hoeven ook niet alles te weten natuurlijk).