Druk op onderstaande knop om te reageren in mijn forum
Rondvraag / Poll
Bent u zelf ook een minnaar of minnares?
Rondvraag / Poll
Hoelang volg jij deze blog al?
Rondvraag / Poll
Bezoek jij af en toe een sauna met jouw minnaar of minnares?
Dagboek van een minnaar (deel 2)
Wat begon met een onschuldig mailtje, wordt een intense geheime relatie tussen twee gehuwde mensen, een relatie vol passie, sensualiteit, erotiek en seks die het leven van hem maar ook van haar helemaal op zijn kop zet.
27-11-2010
Noodoproep aan Brien !!!
Even tussendoor een noodoproep aan Brien.
Brien, indien je deze blog nog volgt, gelieve dringend even te gaan kijken naar de laatste reacties van het stukje van 11 april 2008. Je weet wel waarover het gaat denk ik. Ik had een hele tijd terug al gereageerd op een vorige reactie van Kevin maar zonder gevolg.
Nee, ik ga hier niet herhalen wat ik een dik jaar geleden geschreven heb namelijk waarom Sindy voor mij de perfecte minnares is. Dit keer ga ik een twintal redenen opsommen waarom ik denk dat zij ook mijn ideale toekomstige levenspartner zou zijn.
* Ze is een zielsverwant, een soulmate, iemand waarmee het vanaf het begin klikt op alle fronten. * Ik hou echt van haar en zie niet in hoe dit ooit zou kunnen veranderen. * Ik weet zeker dat zij ook echt van míj houdt en al klinkt het misschien pretentieus, ik ben er van overtuigd dat dit zo zal blijven. * Ze houdt van seks, ze is een goddelijke minnares en ze kan mij verwennen als geen ander. * Ze staat open voor seksuele experimenten en uitdagingen wat de kans op een lang en spannend seksleven vergroot. * Ondanks haar hoge libido is ze kontent met één man en moet ik niet bevreesd zijn dat ze vreemd zal gaan. * Ze heeft verre van de ideale maten en ze is niet helemaal 'mijn type' maar telkens ik haar naakt zie, word ik toch opgewonden van haar ronde sexy vormen. * Ze houdt van knuffelen, ook in bed. * Ze is zachtaardig en kan geen ruzie maken. * Haar eerlijkheid en volledige openheid naar mij toe, vind ik twee heel belangrijke eigenschappen van haar. * We zijn ongeveer even verstandig en delen dezelfde interesses. * Egoïstisch van mij maar ik vind het leuk dat zij een heel stuk jonger is en ik zie een hele aangename 'oude dag' met haar in het verschiet. * Ze heeft een goed betaalde vaste job die ze graag doet. * Dit weet ik nog steeds niet zeker maar ik denk dat ze goed kan koken. * Ze kan veel werk verzetten op korte tijd en thuis houdt ze van orde en netheid. * Ondanks het feit dat ze zoveel tijd voor míj vrijmaakt, doet ze toch haar uiterste best om voldoende aandacht aan haar kinderen te schenken en hun niets te ontzeggen. * Ze is sociaal, meegaand en gemakkelijk beïnvloedbaar maar als ze echt iets niet wil, houdt ze voet bij stuk. * En last but not least, ze is toch zo lief!
Lieve schat, je lijkt wel 'de' ideale vrouw! Ik moet spontaan aan Erik denken en aan het feit dat hij er ooit aan gedacht heeft om jou te verlaten... Wat zou er door zijn hoofd gaan als hij dit zou lezen?
"Geef eens een teken van leven zodat ik weet dat je niet geëlektrocuteerd bent! Ik heb deze nacht van zwarte pieten gedroomd!"
las ik vanmorgen in een mailtje van Sindy. Ik had eerst niet door wat ze bedoelde met die 'zwarte pieten'. Het was pas op het moment dat ik haar een mailtje terugstuurde, dat mijn euro viel.
"Ik zie zwart schat!" antwoordde ik, "Ik zie niet alleen zo zwart als een zwarte piet maar ik héb ook een zwarte piet!"
Sinterklaas is dit jaar wel bijzonder vroeg gekomen, eergisteren namelijk. Het was een vrouwelijke sint en ze had een pakje meegebracht. Een paar weken geleden had ik haar gevraagd om eens langs de "Lidl" te passeren om dat elektroapparaatje te gaan halen dat in de reklame stond. Toen ik eergisteren het hebbedingetje wou betalen, weigerde ze pertinent mijn geld; "Het is een cadeautje van mij!" zei ze.
Heel lang geleden, toen mijn lichaam nog overliep van het testosteron en toen er nog lang geen sprake was van 'elektroseks', had ik al eens geëxperimenteerd met elektriciteit op mijn piemel. Ik deed dat toen op een heel primitieve manier met stroomstootjes die ik opwekte met een koperen spoeltje en een batterij. Maar de stroomprikken waren veel te intens en 'scherp' en ze deden me pijn in plaats van deugd. Achteraf bezien was het eigenlijk zelfs een beetje gevaarlijk wat ik deed met kans op brandwonden. Ik kan me niet herinneren dat ik er nadien nog verder mee heb geëxperimenteerd.
Enkele maanden geleden echter kwam ik terug in aanraking met 'elektroseks' -zoals dat tegenwoordig heet- en wel op het internet. Ik keek naar filmpjes waarop mannen twee elektroden aan hun penis hadden bevestigd waaraan een regelbaar elektronisch massageapparaatje was gekoppeld. Zonder dat ze hun handen gebruikten, kon je ze zien klaarkomen. Vanzelfsprekend gebeurde dit ook geruisloos dus zonder het geluid van een vibrator bijvoorbeeld. "Dit moest ik ook hebben!" dacht ik. Op het internet kon je natuurlijk zulke toestelletjes met de hopen vinden maar het kwam er niet van om zoiets te bestellen; tót mijn oog toevallig viel op die reklame-aanbieding van de 'Lidl'.
Gisterenavond kreeg ik dan de kans om het ding op mijn gemak uit te proberen. Er was niemand thuis en ik zette mij na een doucheke in de zetel voor de TV. Twee volle uren ben ik er mee bezig geweest! Eerst een kanjer van een handleiding doorgeworsteld waarin stond dat je het niet in de geburen van je hart maar ook niet op de genitaliën mocht gebruiken! Lap! Dat elektromassage riskant kan zijn als je bijvoorbeeld een pacemaker draagt, kan ik begrijpen maar welke problemen er zouden kunnen rijzen bij het gebruik ervan op je geslachtsorganen, is me een raadsel. Het stond er ook niet bij. Misschien kan je er steriel van worden maar dat is dan geen probleem voor mij. Als ik er maar niet impotent van word. Enfin, ik liet het niet aan mijn hart (en ook niet aan mijn piemel) komen. Voor alle zekerheid heb ik het eerst op mijn arm getest. Niet minder dan vijftig verschillende programma's zaten er in dat toestelletje waarbij zowel de frequentie van de elektrische pulsen als de pulsbreedte en de pulsintensiteit varieerden. Verdere details ga ik jullie besparen.
Met mijn broek op mijn schoenen, mijn blote kont in de sofa en met 2 kleverige elektroden op mijn piemel -waarvan eentje onder mijn eikel en de andere boven op de basis van mijn schacht- probeerde ik mijn relatief slappe penis stijf te krijgen door alle programma's te overlopen en hierbij telkens de pulsintensiteit te variëren. Bij sommige programma's voelde ik duidelijk meer opwinding maar wat ik ook probeerde en hoe ik de plaatsing van de elektrodes ook veranderde, een echte stevige erectie zoals ik dat onmiddellijk bij mijn vibrator krijg, lukte niet. Het was alsof de elektriciteit de spieren in mijn penis -in zoverre een penis spieren heeft natuurlijk- verlamde. Na een tweetal uur experimenteren zonder klaar te komen, heb ik het opgegeven. Maar zoals het spreekwoord zegt 'oefening baart kunst', ga ik het vast en zeker opnieuw proberen.
Ik ben dus niet geëlektrocuteerd geweest en heb er ook geen 'zwarte piet' aan overgehouden Wordt zeker vervolgd.
Sindy was nog maar amper bekomen van haar orgasme of ze wierp zich al terug vol overgave op mijn penis. Ik had me ondertussen op mijn rug gedraaid zodat ik in een gemakkelijke houding en met zicht op mijn schaamzone en op haar begeerlijke lichaam voluit kon genieten van haar orale verwennerij. In geen tijd bracht haar meesterlijk gecombineerde mond- en handwerk mij op de rand van een orgasme. Maar ik wou zolang mogelijk genieten en telkens ik op het punt stond van te exploderen, liet ik het haar weten en minderde ze heel even het ritme en de kracht van haar handelingen om dan direkt erna er opnieuw volop tegenaan te gaan. Minuten lang liet Sindy me balanceren op het randje van het opperste genot en ontelbare keren wisselen de woorden "Stop!" en "Ga door!" mekaar af terwijl Sindy door zachte kreungeluidjes liet merken dat ook zij aan het genieten was. Jongens wat kan die vrouw een man toch verwennen!
En alsof het allemaal nog niet zalig genoeg was, haalde ze plots iets uit haar trukkendoos wat ik iedere man, die dit nog nooit heeft mogen beleven, heel sterk aanbeveel. Ikzelf had het ook nog nooit op deze manier ervaren maar het was superopwindend wat ze deed. Ze plaatste haar lippen op de onderkant van mijn ontblote eikel terhoogte van het toompje -het bandje waarmee de voorhuid aan de eikel vastzit, voor diegenen die het nog niet moesten weten- en terwijl ze zonder haar handen te gebruiken met haar mond mijn penis stevig tegen mijn buik drukte, bewoog ze al likkend haar lippen heen en weer over de schacht en de eikel. "Oooooh schat .... wat is dít zalig zeg!" kreunde ik.
Normaal gezien is het voor mij heel moeilijk om te kunnen klaarkomen als Sindy enkel haar mond gebruikt en het orgasme is dan ook niet zo intens maar wat ik nu voelde was ongelooflijk! Ik had aanvankelijk de intentie om klaar te komen in Sindy's kutje nadat ik haar eerst een stevige neukbeurt zou gegeven hebben, maar de gewaarwordingen die ze me nu bezorgde waren zo overweldigend dat ik mijn orgasme niet langer wou uitstellen. Ik wilde het meemaken hoe het voelde van, met haar lippen op mijn penis, niet te exploderen in haar mond, zoals gewoonlijk, maar op mijn buik.Terwijl ik de druk van mijn zaad voelde toenemen, vroeg ik het haar eerst: "Mag ik zó klaarkomen schat, op mijn buik?" "Doe maar" knikte ze.
Het licht ging uit. Letterlijk en figuurlijk. Mijn lichaam verkrampte en ik sloot mijn ogen. Ik wou niet zien hoe het sperma op mijn onderlijf gutste. Met mijn ogen toe concentreerde ik me enkel op dat overweldigende orgasme en die overheerlijke golvende samentrekkingen die maar bleven duren. Het leken wel opgehoopte spanningen van maanden die nu allemaal tegelijk naar buiten wilden. En Sindy wist hoe ze me het optimale genot kon verschaffen en bleef maar drukken en wrijven met haar lippen en likken en likken en likken en likken en ........ Er wordt gezegd dat een orgasme van een man maar een tien- à twintigtal seconden zou duren maar dit orgasme duurde volgens mij meer dan een minuut! Toen ik opnieuw mijn ogen opende, zag ik Sindy al lachend naar mijn borst kijken. "Er hangt sperma tot aan je tepel!" zei ze.