Eindelijk terug naar de States! Om 6u15 stond de taxi voor de deur. Het begin van een lange dag. We zien wel een beetje op tegen de lange reis. Op Zaventem waren we veel te vroeg. Dan nog snel even een babbeltje gemaakt met David uit Valencia. Daarna de gebruikelijke vraagjes beantwoord van de immigration service, en ingechecked. Bij het instappen wordt plots mijn naam afgeroepen. Voorbereid op slecht nieuws naar de balie dus. Bleek een overboeking te zijn en we werden geupgraded naar business....de reis kon niet meer stuk. Een vluchtje in business naar de states kan ik iedereen aanbevelen.
Aangekomen in Chicago sloeg de warmte in ons gezicht bij het verlaten van het vliegtuig.
Bij imigration foto's en vingerafdrukken zoals echte gangster, en dan door naar customs. Er zaten natuurlijk nog 2 appelen in onze rugzak. (in business geen honger gehad om deze op te eten), dewelke prompt werden in beslag genomen. Daardoor sta ik nu geregistreerd als potentiële terrorist ( ik moest inderdaad mijn paspoort afgeven).
Ook de vertrekhal was zweterig warm. Dit werd nog warmer (voor ons dan toch) aangezien we zonnecrème hadden gekocht in Zaventem van 200 ml en deze geweigerd werd bij de security. De zak waarin het zat was nochtans gesealed. Probleem op Chicago is dat je de transit verlaat wanneer je naar een andere terminal moet. Wij dus terug naar de check-in, daar een doos gekocht (10 $) en deze dan met de bagage verstuurd. en dan voor de 3de keer die dag door de security.
In Denver aangekomen blijkt onze bagage er al te staan (ook het doosje met zonnecrème en parfum, oeff). Was al met een vroegere vlucht meegekomen. Nu op zoek naar de ALAMO stand. Dit was een shuttle-bus die ons 20 minuten verder bracht naar een groot parkeerterrein waar alle verhuurbedrijven samen zitten. Snel het papierwerk en dan mochten we een auto uitkiezen, noja kiezen...het waren allemaal dezelfde. We hadden geen zin om in een soort lijkwagen rond te rijden, dus terug naar de customer service. Na wat zoeken toch een chevy malibu gekregen, en we moesten de dag nadien maar eens bellen of er een ander voertuig beschikbaar was. Dat hebben we dus gedaan en zijn uiteindelijk vertrokken met een Hyundai Sonata GLS (soort limousine)