Dit was echt wel een ongelooflijke ervaring. Midden in de 'bush' kamperen. Een 4WD busritje gedaan. In de prijs was 2 keer eten voorzien. In de avond was dat een echte "stu" met rijst. Echt lekker. Het gebied waar we in rondgereden hebben is 7000000 acres in totaal. De camping ligt op een privedomein. een uurke om van de ene kant naar de andere te rijden, is geen aardigheidje hier.
Op weg naar Timber Creek heft de Pe samen met de vrienden de 'Escarpment Walk' gedaan. Je moet bijna een gems zijn om hem te doen. Natuurlijk was het veeeeeeeeel te warm om zoietske te doen. 1 liter ijskoud water in nog geen uur erdoor. Wel mooi zicht. Ons Conny zat ondertussen in de microgolfwagen te bakken en een boekske te lezen. Dan verder door naar Timber Creek. De geplande Rivercruise was afgeschaft. Het "restaurant' was een smerige bedoening en dus hebben we daar maar niet gegeten. Het enige interessante aan de hele camping was 's avonds het voederen van de wilde arenden en het 'crocfeeding'. Dit is het voederen van de zoetwaterkrokodillen, liefkozend "freshies" genoemd. De andere zijn ietske gevaarlijker en worden liefkozend "salties" genoemd. Vleermuizen dat we gezien hebben........ En groot dat ze waren........ honderden.... (letterlijk) en vechtend om een 'hangplekje' in dezelfde boom.
We hebben een fantastisch boottochtje gemaakt in de "Gorges" van de Katherine River. Ongelooflijke ervaring. Nadien heb ik ze zelfs vanuit de lucht kunnen zien tijdens een helikoptervluchtje. Daarna zijn we ons lekker gaan ontspannen in de warme bronnen van Katherine