The hunger #1. (SC) (Markosia) (U.K. comics) (2006)
Tekst: Jose L. Torres --- Tekeningen: Chris Dibari.
Student Charlie Lee besluit tijdens Mardi Gras op vakantie te gaan naar New Orleans en ontmoet al snel een mooie blondine voor een nacht vol passie. Maar de volgende ochtend ontdekt Charlie dat het meisje verdwenen is en dat hij over het hoofd wordt vastgebonden en wordt ontvoerd door een plaatselijke misdaadbaas en voodoo-priester genaamd Ramon. Maar Ramon heeft iets nog ergers in petto voor Charlie, namelijk hem vermoorden en hem tot zijn zombiedienaar maken. Wanneer Ramon wordt vermoord door een andere ondergeschikte, wordt Charlie bevrijd van de controle van de priester en in het bezit van een tas gevuld met een grote som geld waar veel mensen op uit zijn.
Charlie raakt al snel in de war met allerlei gekke personages, waaronder een paar straatzombies die hem proberen te leren hoe hij op straat moet overleven, een vampiervrachtwagenchauffeur die de weg afstruint op zoek naar meer slachtoffers, en die blondine met wie hij een affaire had. New Orleans, die toevallig een fanatieke monsterslachter is. Bovendien ontdekt Charlie dat hij de zevende zoon is van een zevende zoon, waardoor hij bepaalde mystieke krachten krijgt, niet in de laatste plaats het vampirische vermogen om de levenskracht van mensen te benutten en deze te gebruiken om zijn eigen wonden te genezen. Wat de zaken nog ingewikkelder maakt, is dat er criminelen naar het huis van Charlie's familie zijn gekomen, met de bedoeling hen te dwingen de locatie van hun zoon en het geld bekend te maken... alleen voor zover ze weten, wordt Charlie verondersteld dood te zijn!
Tekst: Gary Chudleigh --- Tekeningen: Yerkin Nursaitov.
- Netalsvroeger:
Wanneer Alan Grant de medewerkers van Jurassic World het eerste bezoekerscentrum laat zien, stuit het gezelschap op loslopende raptors! Wanneer zelfs Owen zich er geen raad mee weet, zit er maar één ding op: rennen voor hun leven!
Contest of Champions. (HC) (Dark Dragon Books) (Nederlandstalige comics) (2023)
Tekst: Mark Gruenwald, Bill Mantlo, Steven Grant --- Tekeningen: John Romita Jr., Pablo Marcos.
De Grandmaster en de grote onbekende ontvoeren alle superhelden op aarde. Ze worden onderverdeeld in twee teams en moeten tegen elkaar vechten om vier delen van de gouden bol van het leven. Maar wat wil Grandmaster met die gouden bol? En waarom houdt de grote onbekende haar ware identiteit verborgen? Het gaat niet om het spel, maar om de knikkers!
Oorspronkelijkeuitgave: Contest of Champions (1982) #1, 2 & 3.
Cliff Secord, een ongelukkige piloot, is altijd op zoek naar manieren om snel geld te verdienen. Het ontdekken van een gestolen raketpakket kan het enige zijn dat zijn fortuin zal veranderen... maar zal dat ook zo zijn? Wat volgt zijn overheidsagenten, Duitse spionnen, bedrog, gevaar en avontuur. Dit is de wereld van... De Rocketeer!
De dolle generaal. (SC) (Classics Lektuur) (Nederlandstalige comics) (1961)
Tekst: Jack Rose, Melville Shavelson --- Tekeningen: Gerald McCann.
Ernie Williams is een Amerikaanse soldaat die tijdens de Tweede Wereldoorlog opdracht krijgt een dubbelganger te spelen voor een Britse kolonel. Dat geeft de kolonel de gelegenheid in het geheim te reizen. Maar Williams' taak wordt definitief wanneer de kolonel verongelukt: hij moet vasthouden aan zijn rol om bij de nazi's verwarring te zaaien over D-Day.
De kronieken van Judge Dredd #1. (SC) (Dekwerk) (Nederlandstalige comics) (2023)
Tekst: Peter Harris, Kelvin Gosnell, Malcolm Shaw, Charles Herring, Gerry Finley-Day, Pat Mills, Robert Flynn, John Wagner, Joe Collins --- Tekeningen: Carlos Ezquerra, Mick McMahon, Massimo Belardinelli, Ron Turner, Ian Gibson, John Cooper, Bill Ward,, Brian Bolland.
In een postapocalyptische samenleving zijn de Judges de laatste hoop. Vervuiling, klimaatverandering en radioactiviteit hebben ervoor gezorgd dat grote delen op aarde onbewoonbaar zijn geworden. De mensheid leeft nu in mega cities in gigantische huizenblokken waar ze zijn geboren en waar ze sterven zonder ooit buiten te komen. Hun vrijheid hebben ze opgegeven voor bescherming van de Judges. Democratie en vrijheid van meningsuiting zijn verleden tijd. Dictatuur en onderdrukking zijn er voor in de plaats gekomen. De Judges zijn rechter, jury en beul in één persoon. En de meest onkreukbare is Judge Dredd, een kloon van de allereerste Judge Fargo. Zijn woord is wet. Dit zijn de kronieken van Judge Dredd.
LEGO Ninjago legacy #6: De opkomst van de Bottenkoning. (SC) (Billy Bones) (Nederlandstalige comics) (2023)
Tekst: Gary Chudleigh --- Tekeningen: Virgilia D'Ambrosio.
De ninjas konden niet voorkomen dat de krijgers van de bottenkoning alle bottenwapens veroverden. Daarmee hebben ze hun koning uit zijn mystieke gevangenis bevrijd.