For this blog to translate into language of your choice? Select your language below.
2 prachtige pps-jes hierboven van Godelieve en ook Mama rechts heeft ze gemaakt Klik op de banner en bekijk nog veel meer moois op haar blog
Klik op de banner hier beneden en ga eens langs bij Lenie voor nog meer moois Alle Ave Maria pps-jes hierboven zijn van haar
Gastenboek
Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
Wonder
17-03-2010
GOD.
God van belofte, Gij wacht op ons, totdat wij opengaan voor U. Wij bidden U, dat Gij niet tevergeefs naar ons uitziet en op ons bouwt. Help ons daartoe met kracht en goede moed, opdat wij vastberaden de wegen gaan, die Gij ons wijst in Jezus Messias, onze toekomst, ons behoud voor tijd en eeuwigheid. Amen.
Uit de profeet Jesaja.
Dit is het visioen van de profeet Jesaja over het land Juda en de stad Jerusalem: Er komt een tijd dat de berg van de Eeuwige zal uitsteken boven alle heuvels en dat de tempel van God op die berg rotsvast zal staan. Alle stammen en volkeren zullen op weg gaan en toestromen naar de heilige stad en zeggen:
" Kom laat ons optrekken naar de berg van de Eeuwige, naar de tempel van onze God. Hij zal ons de wegen wijzen die wij moeten gaan en wij zullen zijn paden bewandelen. Want in Jerusalem geeft de Eeuwige onderricht, in de tempelstad richt Hij zich tot de mensen.
Daar zal Hij recht spreken over de volkeren en de geschillen tussen de stammen oplossen. Dan smeden zij hun zwaarden om tot ploegijzers en hun speren tot sikkels. Geen volk zal nog het zwaard trekken tegen een ander en niemand zal nog leren oorlog voeren. Bewoners van Jerusalem en Juda, kom, laten wij wandelen in het licht van de Eeuwige, onze God."
HEER.
Heer Gij kent ons hart. gij weet hoezeer wij verlangen naar vreugde en geluk. Als het donker is, zoeken wij naar licht en warmte. Zijn wij in nood, dan zien wij uit naar iemand die kan helpen. Kom dan in ons bestaan, neem ons bij de hand, verwarm ons hart en verlicht ons pad. Spreek tot ons uw Woord van vrede en laat ons geborgen zijn in uw Liefde die alle begrip te boven gaat. Amen.
16-03-2010
Gedicht / Gebed.
Ik bracht mijn zorgen bij de Heer om ze aan hem te geven Ik bad voor wat moeilijk was Ik wilde graag blij leven Maar toen ik daarna verder ging en alles had beleden toen voelde ik een groot verd...
GODS LIEFDE PRIJZEN.
M.
Romeinen 15 ; 13 .
M.
Jesaja 44 , 24 .
M.
Mijn Heilig Kruis zal aan de hemel verschijnen.
Mijn Heilig Kruis zal aan de hemel verschijnen
Datum:
Maa, 2010-02-01
Profeet:
Valentina Papagna
Mijn Heilig Kruis zal aan de hemel verschijnen Valentina Papagna, Australië, 1 februari 2010
1. VPA10020105 - Jezus: « Vrede zij u, lief kind, laat ons verenigd zijn opdat gij Mij de nodige vertroosting kunt geven. Beziet Mijn Heilig Hart, het is gebroken. Ik zeg u dan ook, dat Ik niet blij ben. Ik ben wederom gegeseld, en Ik heb weer overal wonden opgelopen. Mijn Heilig Kruis geeft de mensen overal op de aarde grote zorgen en het irriteert hen. Zij VERWIJDEREN het op heel veel plaatsen, ja, zelfs in sommige katholieke kerken. Zij zijn bang, dat Mijn Heilig Kruis de aanhangers van andere godsdiensten zou beledigen. WAT EEN SCHANDE, ZIJ VERRADEN MIJ, juist zoals Judas het deed. En dat gebeurt telkens weer, zo ook in landen zoals ITALIË, welk land eens het meest katholieke land was. En, de priesters en de bisschoppen houden zich stil. Zij zijn bang, dat zij door de maatschappij zouden worden bedreigd en met schande worden overladen. »
2. « Vertel hen, Mijn kind, dat zij de WAARHEID moeten spreken, dat zij NIET bang moeten zijn, en dat zij hun mond moeten open doen en Mij moeten verdedigen. Gij weet toch, dat Mijn Heilig Kruis de Verlossing van de mensheid inhoudt. Zonder Mijn Kruis zou er helemaal geen Verlossing zijn geweest. Toe maar, verwijdert Mijn Heilig Kruis dan maar, gij SCHIJNHEILIGEN. Hoe meer gij God en Zijn werken ontkent, des te meer moeilijkheden u zullen belagen en uw land eveneens. Gij kunt over de ganse aarde reeds allerlei rampen zien optreden. Welnu, dat zal EVENEENS uw lot zijn. Tenslotte zal het u op uw knieën doen neerzinken. »
3. « Want, in deze tijd moet gij allereerst BOETE doen. Uw levens zullen steeds HARDER en HARDER worden. Gij zult uw broeders zien STERVEN van honger en van dorst. Gans de mensheid zal worden getroffen door RAMPEN, door ZIEKTEN, door OORLOGEN, en door VERVOLGINGEN. De mensheid zal worden verscheurd door al deze rampen en gewelddadigheden. Gij mensen, vol trots en machtslust, hoe ver denkt gij te zullen komen zonder Mijn barmhartigheid ? »
4. « Ik zeg u echter: Ik zal NIET blijven zwijgen. Ik spreek Mijzelf uit middels Mijn PROFETEN, en die zullen u vertellen, dat Mijn Heilig Kruis NOOIT zal worden verwijderd. IK ZAL MIJN HEILIG KRUIS DOEN VERSCHIJNEN AAN DE HEMEL ZODAT IEDEREEN HET ZAL ZIEN EN ZAL WETEN, DAT IK BESTA. Ik wens, dat al Mijn trouwe kinderen zouden bidden voor deze intentie, en Mij in het openbaar zouden VERDEDIGEN tegen deze kwaadaardige vijand. »
Gebeurtenissen Eindtijd.
Profeet , Valentina Papagna.
De verloren zoon en zijn vader. ( Profeet David Wilkerson ).
Ik geloof dat de verloren zoon (zie Lucas 15) thuis kwam vanwege zijn geschiedenis met zijn vader. Deze jonge man kon het karakter van zijn vader, en blijkbaar had hij veel liefde van hem ontvangen. Zou hij anders willen terugkeren naar een man die boos en wraakzuchtig zou zijn, die hem zou slaan en hem elke cent zou laten terugbetalen die hij verspild had?
De verloren zoon wist dat als hij terug zou komen geen verwijten of veroordelingen over zich heen zou krijgen. Hij dacht waarschijnlijk Ik weet dat mijn vader van mij houd, hij zou me mijn zonden niet voorhouden, hij zou me terugnemen. Wanneer u zon soort geschiedenis heeft kunt u altijd terugkomen.
Merk op hoe de vader van deze zoon hem weerhield door zegeningen van zijn goedheid. De jonge man had de intentie om een belijdenis te doen vanuit zijn hart, hij heeft dit onderweg naar huis gerepeteerd. Maar toen hij oog in oog stond met zijn vader kreeg hij niet eens de kans om een volledige bekentenis af te leggen. Zijn vader onderbrak hem door op hem af te komen rennen en hem te omarmen.
En toen hij nog veraf was, zag zijn vader hem en werd met ontferming bewogen. En hij liep hem tegemoet, viel hem om de hals en kuste hem (Lucas 15:20). De vader was zo blij dat zijn zoon was terug gekeerd dat hij hem overlaadde met liefde en kussen, terwijl hij zei Ik hou van je zoon, kom binnen en wordt hersteld.
De vader deed dit alles nog voordat zijn zoon een volledige bekentenis kon afleggen. De jonge man was enkel in de gelegenheid om het begin van zijn speech af te leggen, maar zijn vader wachtte niet totdat hij uitgesproken was. Voor de vader was het probleem allang afgehandeld. De enige reactie van de vader op deze hele kwestie was een opdracht aan zijn dienaren: Brengt vlug het beste kleed hier en trekt het hem aan en doet hem een ring aan zijn hand en schoenen aan zijn voeten. En haalt het gemeste kalf en slacht het, en laten wij een feestmaal hebben, want mijn zoon hier was dood en is weer levend geworden, hij was verloren en is gevonden! (Lucas 15:22-24).
Zonde was helemaal niet het probleem voor de vader, het enige probleem dat hij aan zijn hoofd had was liefde. Hij wou dat zijn zoon wist dat hij geaccepteerd was, nog voordat hij een bekentenis kon afleggen. En dat is het punt dat God naar ons allemaal wil maken: Zijn liefde is groter dan al onze zonden. De goedheid van God leidt ons tot inkeer (Romeinen 2:4).
Lezing uit het boek Ezechiël 47,1-9.12. Psalmen 46(45),2-3.5-6.8-9. Heilig Evangelie van Jezus Christus volgens Johannes 5,1-16.
Lezing uit het boek Ezechiël 47,1-9.12.
Toen bracht hij mij terug naar de ingang van de tempel, en daar zag ik van onder de drempel van de tempel water stromen in oostelijke richting; want de voorzijde van de tempel ligt op het oosten. Het water vloeide onder de rechterzijwand van de tempel door, zuidelijk langs het altaar. Hij bracht me door de noorderpoort naar buiten, en voerde me buitenom naar de oosterpoort: daar borrelde het water op van de rechterzijwand! De man ging in oostelijke richting verder, met een duimstok in zijn hand; hij mat een afstand af van duizend el, en liet mij door het water waden: het water reikte tot de hiel. Weer mat hij een afstand af van duizend el, en liet mij door het water waden: het water reikte tot de knieën. Weer mat hij een afstand af van duizend el, en liet mij door het water waden: het water reikte tot mijn middel. Nog eens mat hij een afstand af van duizend el, nu was het een ondoorwaadbare beek; want het water was zo diep, dat men er in zwemmen kon: een ondoorwaadbare beek. Hij vroeg mij: Ziet ge dat mensenkind? Toen liet hij mij teruggaan langs de rand van de beek, en onderweg zag ik aan beide oevers van de beek een zeer groot aantal bomen. En hij zeide tot mij: Dit water stroomt naar de oostelijke landstreek, verloopt naar de steppe, en mondt uit in de zee, de zoutwaterzee, waarvan het water drinkbaar wordt. Alle levende wezens, alles wat zich beweegt, zal overal waar de beek komt, kunnen leven. Er zal een overvloed aan vis daarin zijn; want wanneer dit water erin uitmondt, wordt het zeewater drinkbaar, en alles, waar de beek bijkomt, kan leven. Langs de beek zullen aan weerszijden van haar oever allerlei vruchtbomen groeien, wier bladeren niet verwelken en wier vrucht niet opraakt. Elk seizoen dragen ze weer nieuwe vruchten; want het water, dat hen drenkt, stroomt uit het heiligdom. Hun vruchten zullen eetbaar zijn, hun bladeren zullen geneeskracht hebben.
Psalmen 46(45),2-3.5-6.8-9.
God is onze toevlucht en sterkte Een machtige hulp in de nood: Dus vrezen wij niets, al wordt de aarde uit haar voegen gerukt, En schudden de bergen in het diepst van de zee; Een vloed met zijn stromen brengt de Godsstad in vreugde, De heilige stede van den Allerhoogste. God is daarbinnen, nooit zal zij wankelen; God zal haar helpen, als de dageraad komt: Jahweh der heirscharen is met ons, Onze burcht is Jakobs God! Komt dan, en ziet de werken van Jahweh, Die wonderen op de aarde wrocht:
Heilig Evangelie van Jezus Christus volgens Johannes 5,1-16.
Daarna was er een feest der Joden, en Jesus ging naar Jerusalem op. Nu is er te Jerusalem, bij de Schaapspoort, een badinrichting met vijf zuilengangen, in het hebreeuws Bezata geheten. Daarin lag een grote menigte zieken, blinden, kreupelen, lammen, op de beweging van het water te wachten. Want een engel des Heren daalde van tijd tot tijd naar de vijver af, en bracht het water in beroering; wie dan het eerst na de beweging van het water daarin afdaalde, werd gezond, aan wat kwaal hij ook leed. Daar was nu een man, die acht en dertig jaar ziek was. Toen Jesus hem zag liggen, en vernam, dat hij reeds lange tijd lijdende was, sprak Hij tot hem: Wilt ge gezond worden? De zieke antwoordde Hem: Heer, ik heb niemand om mij in de vijver te helpen, als het water in beweging komt; en terwijl ik mij er heen sleep, gaat een ander er vóór mij in. Jesus sprak tot hem: Sta op, neem uw bed op, en ga. En aanstonds werd de man gezond; hij nam zijn rustbed op, en liep. Maar het was sabbat die dag. De Joden zeiden dus tot den genezene: Het is sabbat; ge moogt uw rustbed niet dragen. Hij antwoordde hun: Die mij gezond heeft gemaakt, heeft me gezegd: Neem uw bed op, en ga. Ze vroegen hem: Wie is de man, die u zeide: Neem uw bed op, en ga? Maar de genezene wist niet, wie het was; want Jesus had Zich onder de menigte teruggetrokken, die zich daar ter plaatse bevond. Later trof Jesus hem in de tempel, en sprak tot hem: Zie, ge zijt gezond geworden: zondig niet meer, opdat u niets ergers overkomt. De man ging nu aan de Joden berichten, dat het Jesus was, die hem had genezen. Daarom werd Jesus door de Joden vervolgd, omdat Hij zo iets op de sabbat deed.
Bron : Petrus Canisius bijbelvertaling
HEER.
Heer onze God, blijf verlossend in ons midden. Bevrijd ons van onze opstandigheid. Schenk ons weer nieuwe kansen om te leven naar uw welbehagen in de Geest van Jezus uw Zoon. Amen.
Bezinning.
Als een vijgenboom staan wij geplant in een wijngaard van liefde. Er is water genoeg, dat leven geeft. Er is zon genoeg, die bloeien doet. En toch brengen wij geen vruchten voort, is alles dor en levenloos zodat niemand zich om ons kan verblijden. Waarom blijft die vijgenboom geplant die het leven niet in zich heeft? God, als Gij ons niet had geplant dan waren wij al lang uitgerukt en vergeten. Maar Gij besteedt aan ons uw beste zorg en wacht en wacht totdat wij ons bekeren en wij dan volop leven geven.
GOD.
God, Gij die gezegd hebt; 'Ik zal er zijn' Gij die ons wilt kennen en ons noemt bij naam. Aanvaard deze gaven, symbool voor onze gemeenschappelijke inzet om vrucht te dragen voor elkaar, om in het voetspoor te gaan van Jezus, nu en alle dagen van ons leven. Amen.
15-03-2010
Mother Maria.
DE ZEGEN VAN VREDE.
M.
LIEVE VADER.
M.
PSALM 21 : 6 .
M
Heel wat priesters zullen heengaan.
Heel wat priesters zullen heengaan
Datum:
Maa, 2010-02-15
Profeet:
Marie Philippines
Heel wat priesters zullen heengaan Marie, Filippijnen, 15 februari 2010 1. MAR10021505 Jezus: « Vertel uw droom, lieve kleine. »
Ikzelf: « In mijn droom volgde ik de Mis en het was tijd om de Communie uit te reiken. Ik stond vooraan in de rij om de Communie te ontvangen. Toen kwam er een vrouwelijke lekenhelpster, een dienares, naar voren (zij was niet gekleed als een vrouw, maar zij had wel korte haren, en zij was gekleed zoals tegenwoordig de mannelijke leken-dienaren het zijn in de Filippijnen). Zij kwam om de Hosties uit te delen, maar zij deelde ze niet uit. Wel meer dan drie keren aarzelde zij, zij leek soms vastgevroren op haar plaats. Zij verliet haar plaats nogmaals, maar ging even later toch weer terug, na enige tijd gaf zij mij de Hostie in het geheel niet. »
2. « Tenslotte werd ik ongeduldig, daar zij de Hosties toch niet wilde uitdelen, en wij al bijna een kwarteier hadden staan wachten op haar. Zij ging gewoon weg en deelde geen Hosties uit. Tenslotte was ik zo boos op haar, dat ik haar achterna ging, maar zij hield de ciborie stevig vast en wilde die niet aan mij geven. Daarom greep ik gauw een handvol Hosties - dit was een droom, want zoiets heb ik nooit gedaan, en er zijn in onze kerk geen vrouwelijke lekendienaren, die Hosties uitdelen, er zijn altijd voldoende mannelijke dienaren om dit te doen - Hoe het zij, dit was een droom, en in die droom kreeg ik één Hostie voor mijzelf te pakken, en de menigte drong op om de rest uit mijn handpalm te pakken. Maar er was een grote meigte, en wat ik had kunnen nemen was zó weinig. Ik werd geheel in de war wakker. Mijn eerste gedachte was, waarom een vrouw als lekenhelpster ? Bovendien zij zag er nog al mannelijk uit. Was zij wellicht een lesbienne ? Wat betekent dit allemaal ? »
3. Jezus: « Velen van de door Mij gekozen zonen hebben hun priesterschap al verlaten, en DE TIJD IS NABIJ, WANNEER ER GEEN HEILIGE MISSEN MEER ZULLEN ZIJN. »
Ikzelf: « Maar Lieve Heer, alle kerken hier in de Filippijnen zitten vol, alle mensen gaan hier naar de Mis. Ik kan mij dat nog helemaal niet voorstellen, Lieve Heer. »
Jezus: « DE PRIESTERS ZULLEN BINNENKORT UIT UW MIDDEN VERTREKKEN, en velen van u zullen zonder herder zijn. »
Ikzelf: « Oh, Lieve Heer, laat dat ons toch niet hoeven te overkomen. Wij hebben uw steun zo hard nodg in deze donkere tijden. »
Jezus: « Lief kind, DE MEESTEN VAN HEN, DIE DE MIS BIJWONEN DOEN DIT VOOR DE SHOW. De meesten van hen zullen de Mis in het geheel NIET missen als de REVOLUTIE IN DE KERK zich voordoet. Velen komen alleen maar uit GEWOONTE, om een ritueel te volgen waaraan zij gewoon zijn geworden. Er zijn maar zo weinigen, ach, ja, zo weinig mensen (een pauze - hier voelde ik hoe droevig Jezus wel was), die zich er echt druk over maken om berouw te hebben over hun zonden - want waar zijn de rijen gelovigen voor de biechtstoelen gebleven ? Kijkt naar de velen, ziet het zelf, vrijwel de gehele meerderheid ontvangt Mij meestal in een staat van zware zonde. Zeer weingen maar wassen de vlekken op hun ziel weg in de biecht. Zij zien de werkelijke toestand van hun ziel NIET in. Weldra zal het de tijd zijn om hen dat te laten zien, want zij weten NIET welk een pijn zij Mij bezorgen. »
Op het moment dat u veel pijn heeft, ga dan uw binnenkamer in en gooi al uw tranen er uit voor het aangezicht van God. Jezus huilde ook en Petrus droeg een pijn met zich mee toen hij de Zoon van God verloochende. Hij liep alleen door de bergen, vol verdriet. Maar deze bittere tranen werkte een wonder uit in zijn binnenste en hij keerde terug om het koninkrijk van satan te doen laten beven.
Jaren geleden schreef een vrouw die een borstamputatie had ondergaan een boek met de titel Eerst begin je te huilen. En dat is zo waar! Recentelijk nog sprak ik met een vriend die net gehoord had dat hij een ongeneeslijke vorm van kanker had. Het eerste wat je doet, zei hij is net zo lang huilen totdat er geen tranen meer over zijn. Daarna begin je dichter bij de Heer te kruipen, totdat je er van verzekerd bent dat je stevig in Zijn armen ligt.
De Heere Jezus negeerde nooit een persoon die een verdriet en pijn in zijn/haar hart droeg. Hij zei Ik zal een verbroken hart niet verachten (zie Psalm 51:19). Er is geen enkel moment in de geschiedenis geweest waarin God zei Doe nou eens normaal, sta op en loop niet zo te janken. Zet je tanden stevig op elkaar, droog je tranen en loop door, je bent toch geen watje?!. Dit is nog nooit gebeurt en zál ook nooit gebeuren, de Heer gedenkt elke traan en is met u begaan.
Heeft u zich bezeerd? Dan is het toegestaan om te huilen, toe maar en blijf maar huilen net zolang totdat er geen traan meer over is, schaam u niet. Maar laat elke traan een traan zijn uit verdriet en pijn, en niet vanuit ongeloof of zelf-medelijden.
Moedig uzelf aan in de Heer. Wanneer de mist opkomt en u geen uitweg meer ziet uit uw problemen, rust dan uit in de armen van Jezus en leg uw vertrouwen simpelweg op Hem. Hij is in staat u te helpen! Maar Hij wil uw geloof en uw vertrouwen. Hij wil dat u het kunt uitroepen Jezus houd van mij! Hij is met mij! Hij zal mij niet teleurstellen! Hij werkt alles uit in mij, op dit moment! Ik zal niet teneergeslagen of verslagen zijn! Ik zal geen slachtoffer worden van de duivel, ik zal niet uit de richting geslagen worden! God staat aan mijn kant! Ik hou van Hem en Hij houd van mij!
Lezing uit het boek Isaïas 65,17-21. Psalmen 30,2.4.5-6.11-13. Heilig Evangelie van Jezus Christus volgens Johannes 4,43-54.
Lezing uit het boek Isaïas 65,17-21.
Want zie, Ik zal een nieuwe hemel En een nieuwe aarde scheppen! Aan de vroegere denkt men niet terug, Ze komen niet weer in de gedachten op; Maar men zal zich verheugen en eeuwig verblijden Over wat Ik zal scheppen. Zie, Jerusalem schep Ik om in gejubel, In vreugde zijn volk; En Ik zal over Jerusalem juichen, In mijn volk Mij verblijden! Men zal er niet langer meer horen Het geklaag van geween of geschrei. Vandaar zal niet heengaan De zuigeling van enkele dagen; De grijsaard niet heengaan, Die zijn dagen niet vol heeft gemaakt. Want men sterft er als knaap, Al wordt men honderd jaar oud; En die de honderd jaar niet bereikt, Zal als een vervloekte worden beschouwd! Ze zullen huizen bouwen, en er in wonen, Wijngaarden planten, en de vrucht er van eten;
Psalmen 30,2.4.5-6.11-13.
Ik wil U prijzen, o Jahweh; want Gij trokt mij omhoog, Opdat mijn vijanden niet over mij juichen. Gij trokt mij uit het dodenrijk op, Ten leven uit het midden van die in het graf zijn gezonken. Jahwehs vromen, zingt Hem een lied, En verheerlijkt zijn heilige Naam: Want zijn toorn duurt maar een ogenblik, Zijn goedheid levenslang; s Avonds komt er geween, Maar s morgens is er weer vreugd. En Jahweh heeft het gehoord, en Zich mijner ontfermd; Jahweh heeft mij geholpen. Gij hebt mijn gejammer in een reidans veranderd, Mijn rouwkleed verscheurd, met vreugd mij omgord: Opdat mijn geest U zou prijzen, en nooit meer zou zwijgen, U eeuwig zou loven, o Jahweh, mijn God!
Heilig Evangelie van Jezus Christus volgens Johannes 4,43-54.
Toen die twee dagen voorbij waren, vertrok Hij vandaar naar Galilea. Want Jesus zelf heeft verklaard, dat een profeet in zijn eigen vaderland geen aanzien geniet. Toen Hij dus in Galilea kwam, namen de Galileërs Hem gunstig op, daar ze alles hadden gezien, wat Hij te Jerusalem op het feest had gedaan; want ook zij waren opgegaan naar het feest. Zo kwam Hij dan opnieuw in Kana van Galilea, waar Hij het water in wijn had veranderd. Nu woonde er te Kafárnaum een zekere hofbeambte, wiens zoon ziek lag. Toen hij vernam, dat Jesus uit Judea naar Galilea gekomen was, ging hij naar Hem toe, en verzocht Hem, zijn zoon te komen genezen; want die lag op sterven. Maar Jesus sprak tot hem: Zo gij geen tekenen en wonderen ziet, gelooft gij niet. De hofbeambte zei Hem: Heer, kom mee, eer mijn kind dood is. Jesus sprak tot hem: Ga heen, uw zoon is gezond. De man geloofde het woord, dat Jesus hem zeide, en ging heen. Maar reeds onderweg kwamen zijn dienaars hem tegen en zeiden, dat zijn zoon weer gezond was. Hij vroeg hen naar het uur, waarop de beterschap was ingetreden. Ze zeiden hem: Gisteren, te zeven uur, heeft de koorts hem verlaten. De vader erkende, dat dit juist het uur was, waarop Jesus hem had gezegd: Uw zoon is gezond. En hij geloofde met heel zijn gezin. Ook dit tweede teken deed Jesus na zijn komst uit Judea in Galilea.